quote:
quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 16:45 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Op Fok is iedereen raar.
Dat klopt. Kijk maar eens in R&Pquote:Op vrijdag 10 oktober 2025 16:52 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou ja sommige PROBEREN het niet eens
Twee keer per dag .... waarom?quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 16:48 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik was gewoon 's avonds en 's ochtends m'n haar. Want wil schoon in bed, en inderdaad als ik het (alleen) 's avonds was zit het 's ochtends voor geen meter.
Omdat het kan.quote:
quote:
Ik kijk wel uitquote:Op vrijdag 10 oktober 2025 16:54 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dat klopt. Kijk maar eens in R&P
Wat proberen ze nietquote:Op vrijdag 10 oktober 2025 16:52 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou ja sommige PROBEREN het niet eens
Omdat ik douchen ontspannend vindquote:
Oke ...quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 16:56 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Omdat ik douchen ontspannend vindEn begin graag schoon aan de dag, en ga graag schoon in bed. Als ik sport tijdens de lunch douche ik 3x per dag
Ik bedoelde meer dat ik hier iets van 7,50 voor een portie betaal tegenwoordig en ik weet niet eens of dat incl saus isquote:Op vrijdag 10 oktober 2025 16:19 schreef Ama het volgende:
[..]
Ja voor die euro kan je eigenlijk ook bijna geen kleine halen maar ik vind weggooien zonde.
of je doet een portie carpaccio in de magnetronquote:Op vrijdag 10 oktober 2025 17:04 schreef CherryLips het volgende:
Dan haal ik liever een pecanbroodje bij de Nettorama
Hier ook. Bizar duur. Maar af en toe haal ik wel een flinke portie, want lekker.quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 17:03 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik bedoelde meer dat ik hier iets van 7,50 voor een portie betaal tegenwoordig en ik weet niet eens of dat incl saus isOp de markt is het 6 euro excl saus dacht ik.
Samen douchen vind ik ook leuk.quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 16:56 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Omdat ik douchen ontspannend vindEn begin graag schoon aan de dag, en ga graag schoon in bed. Als ik sport tijdens de lunch douche ik 3x per dag
Kind gekregen?quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 17:14 schreef Ama het volgende:
Nou als ik het zo zie denk ik dat maandag de hechtingen er ook uitgaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |