Talent is er misschien meer dan ooit tevoren maar dan nog , iedereen laten lopen is het andere uiterste.quote:Op dinsdag 28 oktober 2025 20:02 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Veel quarters waarin een team meer dan 40 scoort dit seizoen, was me eerder niet zo opgevallen
Wegduwen voor je een schot neemt zie ik wel veel meer spelers doen en het wordt toegelaten, de verTatumisering van de NBA. Scheelt een boel om je schot te kunnen nemen.quote:Op dinsdag 28 oktober 2025 20:21 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Talent is er misschien meer dan ooit tevoren maar dan nog , iedereen laten lopen is het andere uiterste.
Helpt ook niet dat floppen nog steeds lonend is.
8 rebounds ook.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 05:59 schreef H.Vviv het volgende:
Post bezig met vooralsnog een sterke wedstrijd. Na drie kwart drie drietjes en een hoop goede verdedigende acties.
Curry was gisteren niet zo best van 3, dus als Post dan wel best goed raak schiet vanaf 3 is men extra dankbaar.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 07:30 schreef franklop het volgende:
Wordt genoemd als zijn beste wedstrijd tot dusver in NBA. Althans, door paar mensen!
79 punten maar voor de Clippers. Dat is in de huidige NBA wel echt een drama. Lang geleden dat een team zo weinig scoorde?
Weer een triple double voor Jokicquote:Op donderdag 30 oktober 2025 03:49 schreef 3rr0r het volgende:
Nuggets met een 39-11 3e kwart tegen de Pelicans lol
Ja wat een baas. Beetje erg vroeg om over te hebben maar ben benieuwd wie MVP wordt dit seizoen, Shai was ook erg sterk begonnen en Giannis meen ik ook. Niet echt zien spelen nog maar daar hebben ze die lange van de Pacers erbij gekregen, Turner. Pacers zijn nog winstloos na 4 potjes maar wel zonder Haliburton, McConnell en minus dus Turner. Bij de Wolves zag ik dat Edwards niet meedoet.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 05:15 schreef franklop het volgende:
[..]
Weer een triple double voor Jokic
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 17:45 schreef 3rr0r het volgende:
Ant kan wel wat load management gebruiken
[ afbeelding ]
Ik las het net ja, kut nieuws zeg. Hopelijk, en dat zal best wel bij een atleet, waren ze er redelijk vroeg bij. Lees wel dat hij wel chemo moet ondergaan.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 18:08 schreef Salina het volgende:
Vroeg me al af waarom Nikola Topic niet speelt. Zojuist bekend gemaakt door Presti dat Topic kanker heeft (testikel).
Over bad luck gesproken.![]()
![]()
@:GotenSSJ
Dit is in ieder geval positief.quote:Sam Presti announced today that Nikola Topic is dealing with testicular cancer.
His doctors are “extremely positive” about his long-term outlook. He has began chemotherapy, and there is no timetable for his return.
Wishing all the best for Topic.
Serieus, waarom gaat er zo'n AI stem in het Nederlands overheen automatisch?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:00 schreef Dunckie het volgende:
[..]
Wat de fuck is dit voor oorkankerveroorzakende ellende?
Die Nederlandse stem? Dat kut YouTube zet het automatisch op Nederlands. Je kunt dat wijzingen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:00 schreef Dunckie het volgende:
[..]
Wat de fuck is dit voor oorkankerveroorzakende ellende?
Is dat bij iedereen? Een nieuwe feature ofzo?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:01 schreef Dunckie het volgende:
[..]
Serieus, waarom gaat er zo'n AI stem in het Nederlands overheen automatisch?
Thanks. Jezus wat afgrijselijk.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:02 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Die Nederlandse stem? Dat kut YouTube zet het automatisch op Nederlands. Je kunt dat wijzingen.
Ja, maar het gebeurt vaker zoals nu als je een YouTube filmpje vanaf een willkeurige website bekijkt. Gewoon via www.youtube.com valt het nog wel mee. Ook vertaalt YouTube veel Engelse titels nu naar het Nederlands. Dat is net zo kut.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:02 schreef Dunckie het volgende:
[..]
Is dat bij iedereen? Een nieuwe feature ofzo?
Kutamerikanen die niet kunnen geloven dat mensen meer dan 1 taal spreken.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:08 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Ja, maar het gebeurt vaker zoals nu als je een YouTube filmpje vanaf een willkeurige website bekijkt. Gewoon via www.youtube.com valt het nog wel. Ook vertaalt YouTube veel Engelse titels nu naar het Nederlands. Dat is net zo kut.
RIP Quintenquote:Op donderdag 30 oktober 2025 21:12 schreef 3rr0r het volgende:
Vandaag Quinten tegen Giannis en Ware tegen Wemby
Vorige keer tegen de Bucks goed voor 14 punten!quote:
PPG 36.3quote:Op donderdag 30 oktober 2025 21:15 schreef franklop het volgende:
[..]
Vorige keer tegen de Bucks goed voor 14 punten!
Er is een chrome extensie Youtube Anti Translate. Die werkt heel goed.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:08 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Ja, maar het gebeurt vaker zoals nu als je een YouTube filmpje vanaf een willkeurige website bekijkt. Gewoon via www.youtube.com valt het nog wel mee. Ook vertaalt YouTube veel Engelse titels nu naar het Nederlands. Dat is net zo kut.
Nopequote:Op donderdag 30 oktober 2025 21:12 schreef 3rr0r het volgende:
Vandaag Quinten tegen Giannis en Ware tegen Wemby
quote:LA Lakers wordt de duurste club uit de sportgeschiedenis: NBA keurt verkoop voor duizelingwekkend bedrag goed
De NBA Board of Governors heeft de verkoop van de LA Lakers door de familie Buss aan Mark Walter goedgekeurd. Met die transactie zou volgens Amerikaanse media zo’n tien miljard dollar (8,65 miljard euro) gemoeid zijn.
In maart van dit jaar werd achttienvoudig NBA-kampioen Boston Celtics de duurste sportclub in de geschiedenis door voor 5,6 miljard euro in andere handen over te gaan, maar daar zal LA Lakers dus ruim overgaan.
Het is ook een stuk meer dan Todd Boehly betaalde om eigenaar te worden van Premier League-club Chelsea: zo’n 4,9 miljard euro (4,25 miljard pond).
De in februari 2013 overleden Jerry Buss kocht de Lakers in 1979 voor 67,5 miljoen dollar. Met sterren als Magic Johnson, Kareem Abdul-Jabbar, Shaquille O’Neal, Kobe Bryant en LeBron James veroverde de club sindsdien elf van zijn zeventien titels. Momenteel staat Jeanie Buss, de 64-jarige dochter van Jerry Buss, bij de Lakers aan het roer en dat zal na de verkoop nog vijf jaar zo blijven om een vlotte overgang mogelijk te maken.
Mark Walter had al een minderheidsaandeel bij de Lakers. Hij is de CEO van de TWG Global, dat al een impressionante sportportefeuille in handen heeft met de Los Angeles Dodgers (baseball), de Los Angeles Sparks (WNBA), de Billie Jean King Cup (tennis) en de nieuwe Formule 1-renstal Cadillac. Daarnaast bezit het ook een deel van de aandelen van de Londense voetbalclub Chelsea.
Haliburton zijn ze het hele jaar kwijt, dus dit jaar vol in de tankmodus, om vervolgens met een topdraftpick en een fitte Haliburton weer een diepe playoffpush te maken.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 05:52 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Ja wat een baas. Beetje erg vroeg om over te hebben maar ben benieuwd wie MVP wordt dit seizoen, Shai was ook erg sterk begonnen en Giannis meen ik ook. Niet echt zien spelen nog maar daar hebben ze die lange van de Pacers erbij gekregen, Turner. Pacers zijn nog winstloos na 4 potjes maar wel zonder Haliburton, McConnell en minus dus Turner. Bij de Wolves zag ik dat Edwards niet meedoet.
quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 12:35 schreef Hathor het volgende:
Spurs starten het seizoen met 5-0, ik denk dat we een aantal jaren terug in de geschiedenis moeten gaan sinds ze voor het laatst zo uit de startblokken kwamen.
De GM erbij , die was voor het laatst goed in 2002..quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 14:36 schreef mitt het volgende:
Als ik het zo lees krijgen we binnenkort al de eerste trainerswissel.. (bij de Pelicans). En terecht lijkt me.
Rivers is misschien wel de beste coach allertijden (als die geen materiaal heeft)quote:
Als die gast heel blijft gaat hij ze echt een paar ringen bezorgen.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 15:53 schreef wimderon het volgende:
[..]
[ x ]
Voor de eerste keer ooit schijnbaar.
quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:26 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Rivers is misschien wel de beste coach allertijden (als die geen materiaal heeft)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |