Voor 3 euro per maand heb je een basis abonnement zonder reclame.quote:Op zondag 12 oktober 2025 19:15 schreef Teslynd het volgende:
De advertenties hier op Fok! zijn bijzonder irritant. Niet zozeer de advertenties (hoewel sommige natuurlijk wel ergerlijk zijn), maar hoe ze overal doorheen scheuren, het scherm laten opspringen en weer terugspringen, etc. Zowel lezen als schrijven gaat niet meer zonder ergernis. Ik meen dat de laatste toevoeging is dat het scherm korter wordt doordat er naast de twee kolommen links en rechts nu ook een onderaan ruimte gestolen wordt advertenties en dat is niet weg te werken met scherm verversen.
Van anonomiteit is tegenwoordig sowieso weinig sprake, zelfs al vul je nergens je echte naam in.quote:Op zondag 12 oktober 2025 19:25 schreef Teslynd het volgende:
Het gaat niet om die paar euro per maand, maar om het opheffen van je anonimiteit.
Daar heb je een punt. De eerste indruk is er al een van 'daar moet ik niet zijn.' En wég is je potentiële Gen Z-lid.quote:En voor nieuwkomers is het natuurlijk geen leuke ervaring met al dat verstorende gedoe.
Inderdaad. Bij Reddit scroll je gewoon verder. Dat gaat makkelijker dan iets weg moeten klikken.quote:Op zondag 12 oktober 2025 19:49 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Van anonomiteit is tegenwoordig sowieso weinig sprake, zelfs al vul je nergens je echte naam in.
[..]
Daar heb je een punt. De eerste indruk is er al een van 'daar moet ik niet zijn.' En wég is je potentiële Gen Z-lid.
Dat is niet handig voor het voortbestaan van Fok! op lange termijn. De gratis versie van Reddit heeft ook advertenties, maar daar zitten ze wat slimmer in het geheel verwerkt.
Gewoon een kwestie van een keer wegrijden. Dat heb ik eens gedaan en wat mensen verbouwereerd in een kroeg laten staan. Ze zijn gewoon thuis gekomen maar 20 jaar later moet ik het nog altijd horen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 11:46 schreef vencodark het volgende:
[..]
Super irritant inderdaad.
Ooit, toen man en ik net samenwoonden, gingen we met zijn familie een dagje naar dolfinarium.
Zij woonden een dorp van ons vandaan, dus we zouden samen vertrekken.
Dolfinarium is een teringeind rijden vanuit Zeeland dus vroeg weg.
We stonden 7 uur ofzo bij mijn schoonfamilie voor de deur.
Moest mijn schoonzus nog douchen.![]()
Dat duurde al met al een uur extra.
opheffen van anonimiteit hoe precies?quote:Op zondag 12 oktober 2025 19:25 schreef Teslynd het volgende:
Het gaat niet om die paar euro per maand, maar om het opheffen van je anonimiteit.
En voor nieuwkomers is het natuurlijk geen leuke ervaring met al dat verstorende gedoe.
Ongeduldige bestelpalen en dergelijke, bijvoorbeeld bij Julia's. Na ongeveer een minuut moest ik toch eens beslissen, want anders werd de boel gereset.quote:Op zondag 12 oktober 2025 23:17 schreef TLC het volgende:
Als ik langere videos van YouTube op tv heb en dat t na n tijd onderbroken wordt met de vraag of ik nog aan t kijken ben![]()
Die luthers zou je in een Mri scan moeten gooienquote:Op maandag 13 oktober 2025 12:08 schreef Seeburg54 het volgende:
Dat die debielen in het ziekenhuis nadat je een half uur aan de telefoon hebt gehangen alsnog de afspraak verkeerd maken. En je kan ook niet meer bellen, want dat moet voor 11 uur.
Kan ik er morgen godverdomme weer achteraan.![]()
Doe maar meteen een pet scan. Dat is nog veel erger.quote:Op maandag 13 oktober 2025 12:48 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Die luthers zou je in een Mri scan moeten gooien
Met de volledige bestekla erachteraan
Toch wel water uit een petfles, neem ik aan?quote:Op maandag 13 oktober 2025 13:26 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Doe maar meteen een pet scan. Dat is nog veel erger.
(Iets met belachelijk veel water moeten zuipen in een exact tijdsframe, in de auto vervolgens moeite hebben het niet in je broek te doen, je bloedsuiker ondertussen niet boven én onder een bepaalde waarde laten stijgen, enzovoort. Ervaring mee, meerdere keren.)
Ik meen me te herinneren dat het anderhalve liter was, en dat dus in korte tijd.quote:Op maandag 13 oktober 2025 13:27 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Toch wel water uit een petfles, neem ik aan?
Sowieso heb ik het idee dat er weinig oor is voor de patiënt. Vooral cardiologen zijn vreselijk zelfingenomen, doen nooit wat verkeerdquote:Op maandag 13 oktober 2025 13:26 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Doe maar meteen een pet scan. Dat is nog veel erger.
(Iets met belachelijk veel water moeten zuipen in een exact tijdsframe, in de auto vervolgens moeite hebben het niet in je broek te doen, je bloedsuiker ondertussen niet boven én onder een bepaalde waarde laten stijgen, enzovoort. Ervaring mee, meerdere keren.)
Tijdens m'n K-traject (vandaar die pet scans) bewoog het personeel over het algemeen vlot mee, bijvoorbeeld wat betreft het vervroegd afbreken van chemo's. Omdat m'n lijf ze niet trok. Idem voor een jarenlange pillenkuur die ik in principe nog steeds had moeten ondergaan.quote:Op maandag 13 oktober 2025 13:30 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Sowieso heb ik het idee dat er weinig oor is voor de patiënt. Vooral cardiologen zijn vreselijk zelfingenomen, doen nooit wat verkeerden pompen je vol met pillen. Je vragen worden afgekapt, want mevrouw de cardioloog moet naar pilates.
![]()
Mijn ervaring is dat het zorgpersoneel over het algemeen geweldig werk doet. Maar de specialisten, daar heb ik de laatste jaren veel arrogantie en kortzichtigheid mee ervaren.quote:Op maandag 13 oktober 2025 13:33 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Tijdens m'n K-traject (vandaar die pet scans) bewoog het personeel over het algemeen vlot mee, bijvoorbeeld wat betreft het vervroegd afbreken van chemo's. Omdat m'n lijf ze niet trok. Idem voor een jarenlange pillenkuur die ik in principe nog steeds had moeten ondergaan.
Maar afspraken zijn inderdaad van een korte, vaste lengte. Dat is bij huisartsen tegenwoordig ook zo.
Valt mij ook op dat elk type arts een heel ander persoon is.quote:Op maandag 13 oktober 2025 13:30 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Sowieso heb ik het idee dat er weinig oor is voor de patiënt. Vooral cardiologen zijn vreselijk zelfingenomen, doen nooit wat verkeerden pompen je vol met pillen. Je vragen worden afgekapt, want mevrouw de cardioloog moet naar pilates.
![]()
Echt?quote:Op maandag 13 oktober 2025 12:16 schreef Eightyone het volgende:
En in een of andere Kruidvat stond zo'n afreken-apparaat dat begon te blèren toen ik niet snel genoeg was.
Die kassa begon me te commanderen, en ook nog op een aardig volume. Geen belletjes, maar heuse tekst.quote:Op maandag 13 oktober 2025 17:47 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Echt?
Hier mocht ik van een caissière laatst nog helemaal terug de winkel in omdat ik een 1+1 had gemist. Apparaat bleef gewoon wachten. Zonder belletjes of iets.
(Oké, wel gerend door de winkel.)
Ik hou van Kruidvaten nog meer als ik er met die zelfscan zo snel doorheen ben.
quote:Op maandag 13 oktober 2025 17:49 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Die kassa begon me te commanderen, en ook nog op een aardig volume. Geen belletjes, maar heuse tekst.![]()
Gewoonlijk ben ik ook een Kruidvat-liefhebster, btw.
Volgens mijn buurvrouw die altijd in het ziekenhuis werkte in de verpleging zijn internisten en cardiologen arrogante etters die boven alles en iedereen denken te staan. En dat klopt wel aardig met mijn ervaringen tot nu toe.quote:Op maandag 13 oktober 2025 17:43 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Valt mij ook op dat elk type arts een heel ander persoon is.
(Kaak)chirurgen zijn ook zo.quote:Op maandag 13 oktober 2025 18:28 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Volgens mijn buurvrouw die altijd in het ziekenhuis werkte in de verpleging zijn internisten en cardiologen arrogante etters die boven alles en iedereen denken te staan. En dat klopt wel aardig met mijn ervaringen tot nu toe.
quote:Op maandag 13 oktober 2025 18:28 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Volgens mijn buurvrouw die altijd in het ziekenhuis werkte in de verpleging zijn internisten en cardiologen arrogante etters die boven alles en iedereen denken te staan. En dat klopt wel aardig met mijn ervaringen tot nu toe.
Reumatologen daarentegen zijn weer heel erg vriendelijkquote:Op maandag 13 oktober 2025 19:25 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
(Kaak)chirurgen zijn ook zo.
quote:Op maandag 13 oktober 2025 19:25 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
(Kaak)chirurgen zijn ook zo.
Onze orthopeed was ook een aardige man. Veel humor ook.quote:Op maandag 13 oktober 2025 20:08 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
[..]
Reumatologen daarentegen zijn weer heel erg vriendelijk
Die weten alles van de funny bonequote:Op maandag 13 oktober 2025 21:24 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Onze orthopeed was ook een aardige man. Veel humor ook.
Ik kende er een, maar die was vrij botquote:Op maandag 13 oktober 2025 21:24 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Onze orthopeed was ook een aardige man. Veel humor ook.
Daarom weiger ik alle zelfscans. Bij supermarkten ga ik gewoon bij een kassa staan, totdat er iemand komt. En meestal duiken er dan ook een paar andere klanten op die aan de bediende kassa geholpen willen worden. Met slechts een paar artikelen kan je bij AH naar de servicebalie gaan om te betalen.quote:Op maandag 13 oktober 2025 17:49 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Die kassa begon me te commanderen, en ook nog op een aardig volume. Geen belletjes, maar heuse tekst.![]()
De zelfscan in de lokale Kruidvat doet dat niet, maar die ene (ergens in hartje Rotterdam) dus wel.
Gewoonlijk ben ik ook een Kruidvat-liefhebster, btw.
Onze nieuwe cultuur in optima forma!!!!!!quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 09:55 schreef Sunshine1982 het volgende:
En ja sorry iedereen, maar Nederlanders. Als je in een winkel werkt en dagelijks veel mensen ziet, dan merk je hoe onbeschoft het Nederlandse volk is geworden. Ik werk in een toeristisch gebied dus ik kan wel wat vergelijken en het vreemde is dat het Britten die vaak als tokkies worden gezien nog redelijk gemanierd zijn in vergelijking met ons.
Ook aardig wat witte 'Karens' + mannelijke varianten ervan.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 10:03 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Onze nieuwe cultuur in optima forma!!!!!!
Guideon Italaander is veel leuker, hoop dat hij ruimte krijgt voor een programma!quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 05:41 schreef Eightyone het volgende:
Het Familie Meiland-hoogseizoen is weer begonnen. Veel tv-minuten kunnen dus weer doorgespoeld/weggezapt worden. Want ook als je hun rommel niet kijkt, duiken ze om de haverklap ergens op.![]()
Dat dit zogenaamd het einde is van die mensen op tv, daar heb ik niet echt vertrouwen in. Daar zijn ze veel te publiciteitsgeil voor.
@DJMOquote:Op dinsdag 14 oktober 2025 14:39 schreef raptorix het volgende:
[..]
Guideon Italaander is veel leuker, hoop dat hij ruimte krijgt voor een programma!
Gisteren is de première van zijn reality serie geweest. Hij is nog aan het zoeken naar een zender die de volledige serie wil uitzenden.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 14:39 schreef raptorix het volgende:
[..]
Guideon Italaander is veel leuker, hoop dat hij ruimte krijgt voor een programma!
Ik heb wel een idee voor hem, sluit een deal met Videoland, en iedereen die iets in zijn winkel koopt krijgt een voucher van 2 maanden abonnementquote:Op dinsdag 14 oktober 2025 16:34 schreef DJMO het volgende:
[..]
Gisteren is de première van zijn reality serie geweest. Hij is nog aan het zoeken naar een zender die de volledige serie wil uitzenden.
https://www.at5.nl/artike(...)PZMHtIIn7yi1zEGVFZRA
Of stroeve schuiflades van de diepvriesvakken.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 18:09 schreef Boca_Raton het volgende:
Niet goed funcionerende winkelwagenkarretjes. Eén wiel hapert en je mag de rest van je bezoek die kar tegensturen.
Palestijnse vlag mag wel.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 19:49 schreef TLC het volgende:
Net over een item van EenVandaag, blijkbaar is de Nederlandse vlag ook al racistisch![]()
bovenste twee vakken met een klep, geen la.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 20:06 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Of stroeve schuiflades van de diepvriesvakken.
Is dat niet gewoon een vernieuwd etiket voor hetzelfde spul?quote:Op woensdag 15 oktober 2025 12:42 schreef Eightyone het volgende:
Twee varianten van product x, die op de markt worden gebracht met een verpakking waar je met een beetje een slaperig hoofd amper verschil tussen ziet.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
(In het echt zitten de kleuren paars dichter bij elkaar dan op deze plaatjes. De tweede roze maken ipv paars was handiger geweest.)
Je kan beter geen mondspoeling kopen. Is onzin.quote:Op woensdag 15 oktober 2025 13:49 schreef thabit het volgende:
[..]
Is dat niet gewoon een vernieuwd etiket voor hetzelfde spul?
Je kan ook gewoon het huismerk kopen trouwens. Zit net zoveel fluoride in.
Nee. Ik had bij zo'n 1+1 gratis-aanbieding per ongeluk een verkeerde meegenomen, en die komt op m'n tong een stuk heftiger aan dan de vorige fles. M'n 'vangst' bleek uit twee verschillende te bestaan.quote:Op woensdag 15 oktober 2025 13:49 schreef thabit het volgende:
[..]
Is dat niet gewoon een vernieuwd etiket voor hetzelfde spul?
Je kan ook gewoon het huismerk kopen trouwens. Zit net zoveel fluoride in.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |