quote:Trump geeft bevel om kernproeven te hervatten: “Omdat andere landen dat doen”
De Amerikaanse president Donald Trump heeft donderdag het Pentagon opdracht gegeven om opnieuw te beginnen met het testen van Amerikaanse kernwapens.
Op zijn platform Truth Social verklaarde Trump dat de Verenigde Staten hun testprogramma’s moeten hervatten “omdat andere landen dat ook doen”. Hij stelde dat de VS “op gelijke basis” moeten handelen om hun strategische positie te behouden.
“De Verenigde Staten hebben meer kernwapens dan enig ander land”, schrijft Trump. “Dit werd bereikt, inclusief een volledige update en renovatie van bestaande wapens, tijdens mijn eerste ambtstermijn. Vanwege de enorme vernietigende kracht haatte ik het om dit te doen, maar ik had geen keuze! Rusland staat op de tweede plaats en China op een verre derde plaats, maar zal binnen vijf jaar evenveel hebben. Vanwege de testprogramma’s van andere landen heb ik het ministerie van Oorlog opgedragen om op gelijke voet te beginnen met het testen van onze kernwapens. Dat proces zal onmiddellijk van start gaan.”
Het bevel is een opvallende koerswijziging, aangezien de Verenigde Staten sinds 1992 geen kernproeven meer hebben uitgevoerd.
https://www.nieuwsblad.be(...)-doen/101191853.html
Gewelddadige regime change van de VS...whats new?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 14:43 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Trump zou op het punt staan om Venezuela aan te vallen.
https://www.ad.nl/buitenl(...)een-oorlog~aac53ee6/
Dat is de enige redding van de ondergang van de EU. Dat Trump, Europa binnenvalt en overal Presidenten installeert.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:02 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Gewelddadige regime change van de VS...whats new?
Zij mogen alles ntl
Hahaha ok, ik wist het nooit zeker, maar nu wel. Je bent een troll. Een grappige, dat wel. Thanksquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:43 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Dat is de enige redding van de ondergang van de EU. Dat Trump, Europa binnenvalt en overal Presidenten installeert.
Frankrijk
Ivanka landt in Parijs. De Eiffeltoren draagt een MAGA-pet. Macron smelt als brie. Ivanka kust de Arc, Frankrijk zucht in champagne-extase.
Verenigd Koninkrijk
Jared Kushner stormt Londen. Buckingham wordt Kushner Castle. De Thames golft van deals. Britten dansen bezweet in belastingroes.
Duitsland
Stephen Miller bouwt muren op de Brandenburg Poort. Bierhallen brullen “Autobahn Wall!” Duitsers smelten in ordelijke hitte.
Italië
Don Jr. jaagt bureaucratie door Rome. Colosseum = MAGA Arena. Italianen kronkelen in espresso-orgie.
Spanje
Eric Trump temt Madrid. Flamenco draait wilder. Spaanse zon kleurt oranje van Trump-gloed.
Griekenland
Lara Trump danst op de Acropolis. Schulden verdampen. Grieken glijden in olijfolie-extase.
Polen
Steve Bannon brouwt revolutie in Warschau. Nationalisme kookt. Polen grijpt bijlen in koorts.
Hongarije
Alex Jones brult over globalistische padden. Donau kookt. Hongaren gloeien van complot-wodka.
Nederland
Laura Loomer sloopt woke windmolens. Grachten koken. Nederlanders branden in verontwaardiging.
Zweden
Rudy Giuliani veegt socialisme weg. Stockholm rolt in sneeuwzweet van Amerikaans recht.
België
Barron Trump eet Brussel als wafels. EU smelt. België kreunt in jonge dominantie.
Oostenrijk
Roger Stone draait Alpen om. Nixoniaanse listen daveren. Oostenrijk trilt.
Zwitserland
Ye-Trump smeedt banken tot forten. Geloof klinkt. Zwitsers glijden in goudkoorts.
Portugal
Tucker Carlson landt in Lissabon. Fado wordt MAGA-hymne. Azulejo’s blozen rood. Portugezen deinen in zilte golf van prime-time waarheid.
Finland
Mike Lindell omarmt Helsinki. Sauna’s dampen van MyPillow-wolken. Rendieren dragen MAGA-sjaals. Finnen zweten in absolute kussentroost.
Noorwegen
Marjorie Taylor Greene stormt Oslo. Fjorden echoën met space-laser-chants. Vikingen herrijzen met AR-15’s. Noorwegen beeft in ijzige vuurstorm.
Denemarken
Dan Bongino pakt Kopenhagen. Kleine Zeemeermin krijgt rode pet. Hygge wordt high-energy. Denen giechelen in patriottische LEGO-fortificaties.
Overige landen
Van Ierland tot Roemenië: elke vlag wappert rood, elk hart bonst Trump. Europa is één, gouden familie.
Ik zou het oprecht niet verkeerd vinden als dit zou gebeuren, Grok heeft voor mij natuurlijk de juiste mensen op de juiste posities gezet.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:47 schreef Astro_boy het volgende:
[..]
Hahaha ok, ik wist het nooit zeker, maar nu wel. Je bent een troll. Een grappige, dat wel. Thanks
Groyper was ook op bezoek bij Trump, net voor 6 januari.quote:Op zaterdag 1 november 2025 13:49 schreef HowardRoark het volgende:
Het is heel erg schrikbarend om te zien dat deze mafklapper een steeds grotere groep volgers krijgt en mocht recent zelfs aanschuiven bij Tucker Carlson. Niet dat die nog serieus is te nemen, maar dat platform zal alleen nog maar meer aandacht opleveren. Het is belangrijk dat rechts in Amerika zich zuivert van deze gevaarlijke tendensen. Helaas is een van de grootste invloedrijke tegenwichten hiertegen recent zoals we weten geëxecuteerd, dat helpt natuurlijk niet.
[ twitter ]
Nee, dit is letterlijk antisemitisme. Maar goed, jij bent gevallen voor al die complottheorieën hebben we al eerder kunnen opmerken. Hoe zat het nu ook alweer met Europese Joden, dat waren volgens jou toch allemaal 'Khazaren'?quote:Op zondag 2 november 2025 00:22 schreef PSVCL het volgende:
De antisemietenkaart wordt gebruikt/misbruikt om de vrijheid van meningsuiting steeds meer de mond te snoeren. Types als Tucker Carlson zijn controlled opposition die daarvoor worden ingezet.
Samen met Kanye West inderdaad. Het valt alleen te betwijfelen in hoeverre Trump op de hoogte is van zijn agenda.quote:Op zondag 2 november 2025 01:34 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Groyper was ook op bezoek bij Trump, net voor 6 januari.
Dit is woke rechts en als ze niet uitkijken de ondergang van de GOP.quote:Op zaterdag 1 november 2025 13:49 schreef HowardRoark het volgende:
Het is heel erg schrikbarend om te zien dat deze mafklapper een steeds grotere groep volgers krijgt en mocht recent zelfs aanschuiven bij Tucker Carlson. Niet dat die nog serieus is te nemen, maar dat platform zal alleen nog maar meer aandacht opleveren. Het is belangrijk dat rechts in Amerika zich zuivert van deze gevaarlijke tendensen. Helaas is een van de grootste invloedrijke tegenwichten hiertegen recent zoals we weten geëxecuteerd, dat helpt natuurlijk niet.
[ twitter ]
Correct.quote:Op zondag 2 november 2025 10:27 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dit is woke rechts en als ze niet uitkijken de ondergang van de GOP.
Als dit soort figuren tractie krijgen bij rechts Amerika dan is het gedaan met de electorale kansen van de republikeinen.
Ik vind het nog niet eens zo heel erg dat Carlson naar Rusland is gegaan, alleen die conclusies die hij trok waren te belachelijk voor woorden. Hij dacht dat hij in Rusland te maken had met een goed ontwikkeld land vol vrijheid en die staat voor de vrijheid van de burgers doordrenkt met christelijke waarden. Dat hij niet heeft kunnen doorzien dat Rusland op geen enkele manier te vergelijken is met een westers land neem ik hem wel kwalijk.quote:Op zondag 2 november 2025 10:29 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct.
Het is een zeer gevaarlijke beweging. Anti-Westers trouwens ook net zoals woke-isme bij links is. Daarom zat die Tucker Carlson ook in Rusland en Qatar. Trouwens ook bijzonder hoe zulke landen deze vermeend 'pro-Amerikaanse' influencers hebben weten te gebruiken tegen Amerika.
Stel je voor dat beide partijen, zowel Nick Fuentes als Tucker Carlson dus FBI-agenten zijn die een specifieke agenda proberen te pushen.quote:Op maandag 3 november 2025 20:36 schreef HowardRoark het volgende:
Shots fired.
Dit is een fantastische uitzending van Ben Shapiro (echt het kijken waard) waarin zowel Nick Fuentes als Tucker Carlsson met de grond gelijk worden gemaakt.
Nick Fuentes is immers een extremistisch rechtse Hitler en Stalin verheerlijker, die raciaal essentialistisch gedachtegoed omarmd, blanke mensen raciaal superieur acht, denkt dat de VS een betere plek zou zijn onder Jim Crow, van mening is dat vrouwen verkracht en misbruikt willen worden en Joden en ongelovigen op grote schaal geëxecuteerd moeten worden als zijn beweging ooit de macht grijpt.
Om het nog erger te maken had Fuentes er ook sport van gemaakt om een goed mens en ware Christen als Charlie Kirk herhaaldelijk aan te vallen en te bespotten, ook haat hij tegenwoordig Trump en de MAGA-beweging en noemt JD Vance een 'rassenverrader' die met een 'Jeet' is getrouwd en daarmee het 'blanke ras' (wat dit ook zijn mag) geen dienst doet. Het mag duidelijk zijn: Fuentes is een ronduit verwerpelijk en intens slecht mens.
Tucker Carlson daarentegen weet op een huichelachtige en laffe manier dit soort narratieven te normaliseren door te doen alsof Fuentes een redelijk persoon is wiens gedachtegoed serieus genomen moet worden. Fuentes kreeg toen hij recent kon aanschuiven bij de show van Carlson, niet een kritische vraag op al zijn abjecte en gestoorde uitlatingen.
Dat past in het nieuwe gedachtegoed van Tucker, die na het verlaten van Fox News totaal ontspoord is en tegenwoordig ook mensen zoals Poetin en Maduro adoreert en een helaas inmiddels lange rij aan andere discutabele figuren een platform biedt. Mensen die allen óf anti-Westerse complottheorieën of antisemitische complottheorieën omarmen vol geschiedvervalsing.
[ twitter ]
Het tier welig nog wel, nou, dan heb je daar zeker ook wel enkele concrete voorbeelden van?quote:Op maandag 3 november 2025 20:49 schreef Ludachrist het volgende:
Tja, we weten allemaal dat dit soort gedachtegoed welig tiert in deze contreien, en ook hier op Fok zijn er de bekende users die hier niks geks in zien. Dan nu doen alsof het eigenlijk wel meevalt is het doelbewust negeren van de objectieve realiteit, maar dat kennen we natuurlijk van de usual suspects.
Ah, vandaar ook zeker dat Fuentes heeft niet eens op Trump heeft gestemd en hoopte zelfs dat Harris zou winnen.quote:Op dinsdag 4 november 2025 14:56 schreef Vis1980 het volgende:
Daarom is Fuentes ook een Trump fan. Ik moet ook nog lachen hoeveel mensen daarnaast meende dat alleen 'linkse mensen' een probleem met Kirk zouden hebben, maar Fuentes had de oorlog verklaard aan Kirk en zijn platform. Never forget the groyper frog Kirk killer.
Mwah, dit lijkt mij niet. Bij FOX News gingen ook al de geruchten dat Tucker het niet zou hebben op Trump. Na zijn vertrek bij FOX heeft hij echter alle vrijheid en ruimte zijn gedachtegoed vrij te verkondigen en het is alleen maar huichelachtige troep, waarbij hij de meeste verwerpelijke mensen in zijn show presenteert naar het publiek als hele redelijke figuren die eigenlijk ergens wel een punt hebben.quote:Op woensdag 5 november 2025 00:14 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Stel je voor dat beide partijen, zowel Nick Fuentes als Tucker Carlson dus FBI-agenten zijn die een specifieke agenda proberen te pushen.
Als Fuentes gerekruteerd is door een inlichtingendienst, heeft hij ongetwijfeld bepaalde strategische doelen.
Hetzelfde geldt voor Tucker met de informatie die hij verspreidt. Ze zaaien bewust onrust, verspreiden misinformatie en zetten mensen tegen elkaar op allemaal met als uiteindelijk doel om eenzame, loners te identificeren en zo potentiële false flag-patsy’s eruit te vissen.
We weten allemaal hoe dit zit bij de bekende users. Dan kan je wel naar voorbeelden vragen, maar in deze contreien is dit echt schering en inslag, dat weten we allemaal.quote:Op donderdag 6 november 2025 07:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het tier welig nog wel, nou, dan heb je daar zeker ook wel enkele concrete voorbeelden van?
Ah, geen concrete voorbeelden dus, dat dacht ik al.quote:Op donderdag 6 november 2025 07:28 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
We weten allemaal hoe dit zit bij de bekende users. Dan kan je wel naar voorbeelden vragen, maar in deze contreien is dit echt schering en inslag, dat weten we allemaal.
En toch liep hij daar op 6 januari.quote:Op donderdag 6 november 2025 07:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het tier welig nog wel, nou, dan heb je daar zeker ook wel enkele concrete voorbeelden van?
[..]
Ah, vandaar ook zeker dat Fuentes heeft niet eens op Trump heeft gestemd en hoopte zelfs dat Harris zou winnen.
Sterker nog, hij heeft Trump zelfs weggezet als onderdeel van het probleem. Fuentes ziet zich onderdeel van een 'America First' groep, niet de MAGA-beweging, waar iemand als Kirk juist wél weer een onderdeel van was.
quote:No, Nick Fuentes did not tell his followers to vote for Kamala Harris for President. Despite his criticisms of Donald Trump and his refusal to endorse him in the 2024 election, Fuentes explicitly stated multiple times that he would not vote for Harris. For example, in a September 2024 livestream, he said, "I will never vote for Kamala," and rejected media claims suggesting otherwise, such as an attempt by the New York Post to "goad" him into endorsing Harris, which he refused. Social media posts on X claiming he endorsed Harris have been debunked, including by Fuentes himself, who called such claims "an absolute lie." His stance was consistently against supporting Harris, though he expressed disillusionment with Trump and indicated he might not vote at all.
Grok is onbetrouwbare bagger. Zie ook:quote:Op donderdag 6 november 2025 10:58 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
En toch liep hij daar op 6 januari.
Grok zegt dat je liegt.
[..]
Daar staat niet dat hij op Harris gaat stemmen.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:03 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Grok is onbetrouwbare bagger. Zie ook:
[ afbeelding ]
Dat heb ik dan ook nergens gezegd. Ik gaf aan dat hij hoopte dat Harris zou winnen en dat is natuurlijk ook op te maken uit het feit dat hij mensen ging stimuleren om niet op Trump te stemmen.quote:Op vrijdag 7 november 2025 07:15 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Daar staat niet dat hij op Harris gaat stemmen.
Maar Grok wel, dus het statement is wel correct.quote:Op vrijdag 7 november 2025 11:40 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat heb ik dan ook nergens gezegd.
quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:02 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Gewelddadige regime change van de VS...whats new?
Zij mogen alles ntl
quote:Dick Schoof velt nog geen oordeel over de bootjes die de Verenigde Staten recent hebben aangevallen. Tientallen opvarenden van vermeende drugsboten zijn sinds begin september gedood. De demissionair premier wil hierover geen 'snelle conclusies' trekken, zei hij tegen het ANP.
,,Er zal vast wel iemand ergens een procedure beginnen, of dit legitiem is", zei Schoof over de aanvallen op de bootjes. ,,Het is altijd ingewikkeld om dat heel precies te bekijken. We hebben daar als kabinet op dit moment nog geen standpunt over ingenomen."
Schoof benadrukte dat de VS een 'belangrijke partner' is op militair en economisch gebied. ,,Dat betekent dat we permanent met Amerika in gesprek zijn en proberen te achterhalen wat de daadwerkelijke intenties zijn van de Amerikanen ten aanzien van datgene wat ze nu aan het doen zijn."
Op de vraag of Nederland door economische en militaire afhankelijkheid terughoudend is met kritiek op de VS, antwoordde de premier: ,,Nee, absoluut niet. Dat heeft er niets mee te maken.
https://www.ad.nl/buitenl(...)conclusies~a4c857c7/
'Suck it up to king pedophile'quote:Op dinsdag 11 november 2025 11:45 schreef epicbeardman het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Only in the UK, ze arresteren mensen om hen online tweets en facebook posts maar de BBC mag vrijuit liegen en fake news verspreiden over Koning Trump.
Wist niet dat Biden ooit koning is geweest.quote:Op vrijdag 14 november 2025 06:03 schreef Beathoven het volgende:
[..]
'Suck it up to king pedophile'
@:epicbeardman
Als dat waar zou zijn kun je er voor strijden dat zowel Trump als Biden achter tralies komenquote:Op vrijdag 14 november 2025 17:56 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Wist niet dat Biden ooit koning is geweest.
Je weet wel die engnek die zelfs aan kleine kinderen op televisie zit of zoals zijn dochter in haar dagboek schreef, ongepaste douchebeurten met Joe.
Nouja van Trump is er gewoon niets bekend, heb al vaker geroepen hier en is langspeelplaat. Als de FBI die gepolitiseerd was onder Biden helemaal niets over Trump kon vinden in 4 jaar op Epstein bewijs te hebben gezeten is er niets.quote:Op vrijdag 14 november 2025 17:59 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Als dat waar zou zijn kun je er voor strijden dat zowel Trump als Biden achter tralies komen
quote:On April 29, 2024, Snopes changed the rating of this fact check from "Unproven" to "True" based on testimony provided by Ashley Biden.
In an April 8 letter to a New York judge requesting jail time for one of the two people convicted of stealing her diary, Biden wrote "I will forever have to deal with the fact that my personal journal can be viewed online."
Whaha, vol in de verdedigingsmodus.quote:Op vrijdag 14 november 2025 18:13 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Nouja van Trump is er gewoon niets bekend, heb al vaker geroepen hier en is langspeelplaat. Als de FBI die gepolitiseerd was onder Biden helemaal niets over Trump kon vinden in 4 jaar op Epstein bewijs te hebben gezeten is er niets.
Als er geen enkele vrouw of meid naar buiten komt met exclusieve netflix documentaires, daadwerkelijke rechtszaken, miljoenen kan verdienen met boeken over Epstein island. En andere miljoenen deals, lijkt me sterk dat dit nu na bijna 10 jaar Trump in de politieke wereld gewoonweg nooit is gebeurd.
Ik snap dat het leuk is om pedo te roepen, deed ik ook over Biden destijds maar dat roepen jullie al 10 jaar. En ja als Trump daadwerkelijk iets had gedaan had hij daar ook gewoon voor berecht moeten worden of nog. Maar de kans dat dit gebeurd is nihil.
Het is gewoon yawn, deze mails die paar dagen geleden released waren is allemaal afleiding van dat de shutdown over is.
Oh verder, over Ashley Biden; https://www.yahoo.com/new(...)49.html?guccounter=1
Haar dagboek was gestolen en ze moest verifiëren in rechtszaak daat dit echt haar dagboek was. Natuurlijk erg triest dat een jong meisje zulke verhalen schrijft. Staat nog meer in.
[..]
Feiten geven niets om je gevoelens.quote:Op zaterdag 15 november 2025 10:43 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Whaha, vol in de verdedigingsmodus.
Fun fact: hij is wel al veroordeeld voor seksueel misbruik van een volwassene (de E Jean Carrol case). Ik zeg niet dat hij pedofiel is, maar laten we niet doen of hij van hoge moraal is, mijnheer Grab m by the pussy.quote:Op zaterdag 15 november 2025 15:27 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Feiten geven niets om je gevoelens.
Dat was een civiele case gebaseerd op fabeltjes.. no one cares. Waarom is hij anders weer President geworden. Niemand gelooft dat lelijke mens E Jean Carrol.. niemand die haar zou willen raken.quote:Op zaterdag 15 november 2025 16:46 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Fun fact: hij is wel al veroordeeld voor seksueel misbruik van een volwassene (de E Jean Carrol case). Ik zeg niet dat hij pedofiel is, maar laten we niet doen of hij van hoge moraal is, mijnheer Grab m by the pussy.
Trump dacht ze Marla Maples was op de foto, dus hij zou haar rakenquote:Op zaterdag 15 november 2025 16:49 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Dat was een civiele case gebaseerd op fabeltjes.. no one cares. Waarom is hij anders weer President geworden. Niemand gelooft dat lelijke mens E Jean Carrol.. niemand die haar zou willen raken.
E Jean Carrol heeft een case gemaakt uit rancune, dat is zo'n mannen hater. Dat soort types klagen alle succesvolle mannen aan.
Zoek eens even op wat voor vrouwen Trump heeft gehad, die Jean Carrol is nooit knap geweest. Misschien daarom pas 40 jaar later een aanklacht om een Presidentiele run te voorkomen. Vroeger was ze helemaal gek op Trump, ze droomde van hem. Zelfs haar tweets voordat ze de aanklacht indiende waren helemaal lovend.quote:Op zaterdag 15 november 2025 16:51 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Trump dacht ze Marla Maples was op de foto, dus hij zou haar raken
Nogmaals, Donald dacht ze Marla Maples was op de foto. Zijn tweede vrouw. Dus kennelijk zijn typequote:Op zaterdag 15 november 2025 16:54 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Zoek eens even op wat voor vrouwen Trump heeft gehad, die Jean Carrol is nooit knap geweest. Misschien daarom pas 40 jaar later een aanklacht om een Presidentiele run te voorkomen. Vroeger was ze helemaal gek op Trump, ze droomde van hem. Zelfs haar tweets voordat ze de aanklacht indiende waren helemaal lovend.
Je snapt toch goed dat de democraten "vrouwen" gaan zoeken die zich willen uitspreken tegen Trump? man, ze probeerde hem zelfs te vermoorden meerdere keren.
Mooi verhaal, niemand gelooft het.quote:Op zaterdag 15 november 2025 16:55 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Nogmaals, Donald dacht ze Marla Maples was op de foto. Zijn tweede vrouw. Dus kennelijk zijn type
Zo'n psychisch gestoorde mens dat haar idool niet kon krijgen. Koekoek.quote:Carroll was inderdaad een fan van Trump in de jaren '80 en '90, lang vóór het incident dat ze beschrijft (rond 1996). In haar boek What Do We Need Men For? (2019) en het bijbehorende New York Magazine-artikel (juni 2019) schrijft ze openlijk:"Ik was een fan van Donald Trump. Ik keek naar The Apprentice en vond hem briljant. Hij was de belichaming van succes."
Ze beschrijft hem als "het tegenovergestelde van de mannen die ik kende" en noemt hem "de gouden jongen van New York".
Waarom "gek op hem"? Dit kwam uit haar beschrijving van de ontmoeting in Bergdorf Goodman (waar het assault zou hebben plaatsgevonden). Ze flirtte met hem omdat ze hem kende van tv en society-pagina's – een klassiek "crush on the celebrity"-verhaal. Maar dit is geen lovende tweet, het is retrospectief in haar aanklachtverhaal: "Ik ging met hem mee omdat ik hem leuk vond, en toen ging het mis."
Geen tweets hierover; het is puur uit haar publicatie. Trump en zijn fans draaiden dit later om tot "ze loog omdat ze fan was", maar rechters en jury's zagen het als context voor waarom ze hem vertrouwde.
Hier kun je TRump zelf horen zeggen dat hij denkt dat E Jean Carrol Marla is:quote:Op zaterdag 15 november 2025 16:56 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Mooi verhaal, niemand gelooft het.
Zeker beetje zelfde verhaal als Jussie Smollet toch? die riep dat er MAGA country blanke racisten hem een touw om de nek deden.
Terwijl het 2 ingehuurde negers waren.
De anti-Trumpers/democraten zijn wanhopig, moedeloos en liegen alles aan elkaar vast.
Waarom kwam die lelijke troll Jean Carrol pas met deze rechtszaak toen koning Trump voor 2de keer President wilde worden? en niet eerste keer, of direct na dat er "iets" gebeurden. Omdat ze nat slipje van hem kreeg.
Ze is gewoon boos dat Trump niets met haar wilde.
Niet gekeken, boeit me ook niets want het heeft Caroll niet opgeleverd wat ze wilde. Lees anders hierboven even de tekst hoe geil Carrol van Trump werd in de jaren voor zijn Presidentiele run.quote:Op zaterdag 15 november 2025 17:01 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Hier kun je TRump zelf horen zeggen dat hij denkt dat E Jean Carrol Marla is:
Misschien geloof je het uit zijn eigen mond wel
Jij noemde haar te lelijk voor Trump om te raken. Kennelijk had je ongelijk op dit punt, Misschien eens food for thought.quote:Op zaterdag 15 november 2025 17:03 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Niet gekeken, boeit me ook niets want het heeft Caroll niet opgeleverd wat ze wilde. Lees anders hierboven even de tekst hoe geil Carrol van Trump werd in de jaren voor zijn Presidentiele run.
Ze is een groupie gone bad. Maar veel van die vrouwen aan die kant van het spectrum zijn niet helemaal 100%.
Oh gossie zeg, wist dat je daar op zat te azen. "Huhu Trump zegt dat ze op 1 van zijn vele exen leek" "Als jij zegt dat Carol lelijk is dan is haar ex vrouw dat ook!!oneoneon1! huhuuquote:Op zaterdag 15 november 2025 17:08 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Jij noemde haar te lelijk voor Trump om te raken. Kennelijk had je ongelijk op dit punt, Misschien eens food for thought.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |