Heb je het nou over mensen die direct de kant van die o zo zielige jongen jongen en zelf parallellen trokken met racistisch politiegeweld in de VS?quote:Op donderdag 11 juni 2026 14:56 schreef NoCigar het volgende:
[..]
Ik heb me daar totaal niet over uitgesproken destijds, maar dit soort kleinzielige rancune is enkel weggelegd voor de hele kleinen.
Het topic bestond toen vooral uit mensen die hoopten dat er rellen uit voortkwamen die uiteindelijk niet plaatsvonden. Zelfs nu meldt de eerste zich alweer met deze fantasiequote:Op donderdag 11 juni 2026 14:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Heb je het nou over mensen die direct de kant van die o zo zielige jongen jongen en zelf parallellen trokken met racistisch politiegeweld in de VS?
Nee, ik heb het over jou.quote:Op donderdag 11 juni 2026 14:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Heb je het nou over mensen die direct de kant van die o zo zielige jongen jongen en zelf parallellen trokken met racistisch politiegeweld in de VS?
Ja, hier. Maar er zijn absoluut uitzonderingen geweest, en buiten het forum heb ik al die achterlijke dingen gewoon vrij rond zien gaan.quote:Op donderdag 11 juni 2026 15:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Het topic bestond toen vooral uit mensen die hoopten dat er rellen uit voortkwamen die uiteindelijk niet plaatsvonden. Zelfs nu meldt de eerste zich alweer met deze fantasie
Een doodgeschoten dader van 15 jaar IS ook zielig.quote:
Prima uitspraak.quote:Op donderdag 11 juni 2026 13:52 schreef monkyyy het volgende:
Agent niet vervolgd voor doodschieten van jongen (15) na fatbikeroof
*Kick*
Zielig:quote:Op donderdag 11 juni 2026 15:22 schreef RetepV het volgende:
[..]
Een doodgeschoten dader van 15 jaar IS ook zielig.
Maar dat betekent nog niet dat je er medelijden mee hoeft te hebben...
Dat is wel een rode draad altijd: dat mensen een doodgeschoten 15-jarige zielig vinden, en dat dan direct invullen met medelijden.
Des te lager de sociale sport op de ladder, des te minder goed mensen onderscheid weten te maken in dat soort nuances.
Zullen de komende jaren nog wel vaker gaan zien hopelijk dat fatbiketuig (a.k.a. straatcrimineeltjes) hard worden aangepakt.quote:Op donderdag 11 juni 2026 15:23 schreef Elan het volgende:
Erg mooi dat de agent in kwestie is vrijgesproken, en weer een stuk Bontkraagtuig minder. Play stupid games win stupid prices. Nul medelijden.
Er ligt ondertussen een bult stront. @RamboDirkquote:Op woensdag 24 september 2025 09:12 schreef Zipportal het volgende:
De gedenkplek wordt een veldje waar je de hond mag laten bouten. @:RamboDirk
Denk je? Want in mijn ervaring blijven ze ongeacht de uitkomst hetzelfde gillen.quote:Op donderdag 11 juni 2026 14:47 schreef Nattekat het volgende:
Nou, staat iedereen die die jongen verdedigde en/of kritiek had op het politie-optreden geweldig mooi voor lul.
Moet niet, schieten kan nooit een doel op zich zijnquote:Op donderdag 11 juni 2026 15:24 schreef HowardRoark het volgende:
Prima, agenten moet veel vaker het dienstwapen kunnen gebruiken.
Als het black sheep boy op X niet isquote:Op donderdag 11 juni 2026 16:47 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Denk je? Want in mijn ervaring blijven ze ongeacht de uitkomst hetzelfde gillen.
Hier heb je de eerste al:
[ x ]
Maar wel uitermate triest dat daar 3/4 jaar over gedaan moet worden. Kan een fiks partij onrechtvaardige stress opleveren voor zo'n politieman.quote:
Tuurlijk, dit soort figuren heb je altijd. Maar of ze het nou zelf door hebben of niet, voor lul staan zequote:Op donderdag 11 juni 2026 16:47 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Denk je? Want in mijn ervaring blijven ze ongeacht de uitkomst hetzelfde gillen.
Hier heb je de eerste al:
[ x ]
9 maanden?quote:Op donderdag 11 juni 2026 16:58 schreef quo_ het volgende:
[..]
Maar wel uitermate triest dat daar 3/4 jaar over gedaan moet worden. Kan een fiks partij onrechtvaardige stress opleveren voor zo'n politieman.
Zou binnen 4 weken gefikst moet zijn, liever nog 2.
Ik dacht eigenlijk dat het allang klaar was.quote:Op donderdag 11 juni 2026 16:58 schreef quo_ het volgende:
[..]
Maar wel uitermate triest dat daar 3/4 jaar over gedaan moet worden. Kan een fiks partij onrechtvaardige stress opleveren voor zo'n politieman.
Zou binnen 4 weken gefikst moet zijn, liever nog 2.
Er vanuit gaan dat een 15 jarige geen trekker kan overhalen.quote:Op donderdag 11 juni 2026 16:47 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Denk je? Want in mijn ervaring blijven ze ongeacht de uitkomst hetzelfde gillen.
Hier heb je de eerste al:
[ x ]
Die is haar spreekbeurt over racisme aan het herschrijven. Ook al heeft de, inmiddels overleden, moeder van die jongen opgeroepen de rust te bewaren. Wat ik nogmaals bewonderenswaardig vind en vond. Knap hoe zij die agent niks kwalijk heeft genomen.quote:
Die Black Sheep in een doorgewinterde staatsmongool. Onderzoek OM: Wapen was verbouwd, doorgeladen en de haan gespannen, het wapen op de betreffende agent gericht. Hij had alleen zijn wijsvinger naar zich toe hoeven te trekken en Ome Agent had het met hoge waarschijnlijkheid niet naverteld.quote:Op donderdag 11 juni 2026 16:47 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Denk je? Want in mijn ervaring blijven ze ongeacht de uitkomst hetzelfde gillen.
Hier heb je de eerste al:
[ x ]
Dat was zijn pleegmoeder. Heel triest verhaal, iemand die zich ontzettend inzette voor haar buurt en die oprecht heeft geprobeerd deze jongen op het goede pad te houden. Het is voor iedereen een verschrikkelijke afloop. Gelukkig heeft de agent in elk geval klaar nu met de vervolging en kan hij ook gaan beginnen met de verwerking.quote:Op donderdag 11 juni 2026 20:03 schreef Gibson88 het volgende:
[..]
Die is haar spreekbeurt over racisme aan het herschrijven. Ook al heeft de, inmiddels overleden, moeder van die jongen opgeroepen de rust te bewaren. Wat ik nogmaals bewonderenswaardig vind en vond. Knap hoe zij die agent niks kwalijk heeft genomen.
Man man man, wat moet zo'n 15-jarige daar nou mee behalve mensen van fatbikes beroven. Opgeruimd staat netjes.quote:Het vuurwapen dat bij het slachtoffer wordt aangetroffen blijkt een omgebouwd gaspistool, geschikt om scherpe munitie van het kaliber 7.65 mm te verschieten. Het patroonmagazijn was in het vuurwapen geplaatst en de hamer van het vuurwapen bevond zich in de achterste stand. Dat betekent dat het wapen klaar was voor gebruik.
Medeverdachte staat nu voor het hekje. De neergeschoten jongen was echt totaal ontspoord als je dit zo leest. Die dag helemaal, maar uit zijn eerdere dossier blijkt ook dat er echt niks mee te beginnen was, ondanks alle zorgen van de pleegmoeder. Wat een kloteverhaal...quote:Maar in een fietstunneltje haalt Jerryson een geladen vuurwapen uit zijn broeksband en richt dit op het hoofd van het slachtoffer. Daarbij roept hij meermaals: ‘Ga van je kankerfatbike af!’ Een van de andere verdachten slaat het slachtoffer meerdere keren in het gezicht, waarna hij van zijn fatbike afstapt.
Net als Jerryson ook iemand die een spoor van criminaliteit achterlaat...quote:„Als je achterop gaat zitten, weet je dat die fiets van een misdrijf afkomstig is”, aldus de jeugdrechter. De 15-jarige is ook veroordeeld voor twee andere feiten waarvoor hij terechtstond.
Het gaat om een diefstal met geweld in augustus 2025, waarbij een slachtoffer werd beroofd van schoenen en een tas en werd geslagen en geschopt. En om de bedreiging van een meisje met wie hij vriendschappelijk omging. Via Snapchat stuurde hij berichten waarin hij dreigde haar ‘kapot te slaan’ en ‘dood te maken’. Beide feiten heeft hij bekend.
... en deze 11-jarige(!) wordt nu weliswaar niet vervolgd, maar als hij in dit soort kringen blijft verkeren zullen we ongetwijfeld binnen enkele jaren wel vaker van hem horen.quote:De jongste verdachte van de beroving was tijdens de fatbikeroof slechts elf jaar oud. Hij wordt niet vervolgd, omdat kinderen onder de twaalf jaar niet strafrechtelijk aansprakelijk zijn.
Daarom is het uitstekend dat deze crimineel is uitgeschakeld. Dit moet bij veel meer rebelse 'jongeren' gebeuren die zich met wapens op zak lopen en daarmee de politie bedreigen.quote:Op vrijdag 17 juli 2026 14:47 schreef Qarrad het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)atbikeroof~a9d9685a/
[..]
Medeverdachte staat nu voor het hekje. De neergeschoten jongen was echt totaal ontspoord als je dit zo leest. Die dag helemaal, maar uit zijn eerdere dossier blijkt ook dat er echt niks mee te beginnen was, ondanks alle zorgen van de pleegmoeder. Wat een kloteverhaal...
Wat een lul was hetquote:Op vrijdag 17 juli 2026 14:47 schreef Qarrad het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)atbikeroof~a9d9685a/
[..]
Medeverdachte staat nu voor het hekje. De neergeschoten jongen was echt totaal ontspoord als je dit zo leest. Die dag helemaal, maar uit zijn eerdere dossier blijkt ook dat er echt niks mee te beginnen was, ondanks alle zorgen van de pleegmoeder. Wat een kloteverhaal...
Eh, nee. Het is niet verkeerd dat elk vuurwapengebruik door politiemensen getoetst wordt. Dat een agent daarbij als verdachte wordt aangemerkt heeft alles te maken met het feit dat de agent dan als verdachte beschermd wordt. En mag bijvoorbeeld alles verklaren, maar is nergens toe verplicht.quote:Op vrijdag 17 juli 2026 15:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Daarom is het uitstekend dat deze crimineel is uitgeschakeld. Dit moet bij veel meer rebelse 'jongeren' gebeuren die zich met wapens op zak lopen en daarmee de politie bedreigen.
Het blijft ook absurd dat we daar in Nederland zo een probleem van maken. De politie heeft het dienstwapen echter voor een reden en dat is precies om de samenleving te beschermen tegen dit soort criminelen.
Uitgeschakeld? De jongen was psychisch niet in orde en doof. Maar goed, als het aan jou ligt lijkt het wel of je iedere verdachte een kogel door de kop gunt. En dat voor gedachtes zitten er een promotor van de geciviliseerde westerse samenleving. Heel weinig civilisatie te bekennen.quote:Op vrijdag 17 juli 2026 15:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Daarom is het uitstekend dat deze crimineel is uitgeschakeld. Dit moet bij veel meer rebelse 'jongeren' gebeuren die zich met wapens op zak lopen en daarmee de politie bedreigen.
Het blijft ook absurd dat we daar in Nederland zo een probleem van maken. De politie heeft het dienstwapen echter voor een reden en dat is precies om de samenleving te beschermen tegen dit soort criminelen.
Heeft die knul iemand vermoord?quote:Op zaterdag 18 juli 2026 00:52 schreef Red_85 het volgende:
En voor dit stuk stront is er dus veel heisa gemaakt incl stille tocht ed?
Had een feest moeten zijn, liever kwijt dan rijk dit vullis.
Een onschuldig kind had ook bijna een kogel door zijn kop omdat hij op zijn eigen fiets zat.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 00:57 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Uitgeschakeld? De jongen was psychisch niet in orde en doof. Maar goed, als het aan jou ligt lijkt het wel of je iedere verdachte een kogel door de kop gunt. En dat voor gedachtes zitten er een promotor van de geciviliseerde westerse samenleving. Heel weinig civilisatie te bekennen.
Ja, bijna dus. Het gaat er om dat ie gedreigd heeft. Daarom is het maar goed dat ie doodgeschoten is?quote:Op zaterdag 18 juli 2026 01:03 schreef Soury het volgende:
[..]
Een onschuldig kind had ook bijna een kogel door zijn kop omdat hij op zijn eigen fiets zat.
Als je er mee gaat dreigen en zwaaien en de kans er is dat hij een omstander neerschiet was het een juiste beslissing. Dat hij dat met de dood heeft moeten bekopen is pech maar eigen schuld.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 01:05 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ja, bijna dus. Het gaat er om dat ie gedreigd heeft. Daarom is het maar goed dat ie doodgeschoten is?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |