Ach hou toch op, AD... Er is helemaal niemand verrast laat staan geschokt door deze arrestatiesquote:Internationaal werd geschokt gereageerd op de arrestaties.
Huh? Het is absoluut wel verboden om zonder toestemming zomaar aan land te gaan.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 15:54 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Dat is in elk geval een stuk beter dan mensen willen opsluiten omdat ze dingen doen die niet verboden zijn maar waarmee je het simpelweg niet eens bent hè.
Bijna weer zwarte pieten tijd.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 12:11 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Nee hoor, die gaan op zoek naar andere zaken. Ze voelen zich te verheven om te stoppen.
Het is daar oorlogsgebied he. Je hebt daar niks te zoeken. Dit gaat alleen om aandacht trekken voor zichzelf.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 16:06 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Moeten zij weten. Als je geen wetten overtreedt, dan mag het en ben je @:Red_85 op de foks geen verdere uitleg verschuldigd.
Omgekeerde wereld dit. Jij wil dat ze vastgehouden moeten worden, en dan moet ik gaan uitleggen waarom ze niet vastgehouden zouden moeten worden? Koekoek.
Wie had dat gedacht, Links is net zo hypocriet als rechts.quote:
Welke zin? Wat moeten we ze geven?quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 21:15 schreef EttovanBelgie het volgende:
Geef dat schijtvolk van pro-Palestina alsjeblieft hun zin...
zo moe van die vergaarbak van zondagsactivisten, salafisten, XR en boomer hippies.
Toe: willig al hun eisen in, zodat ze weer aan het werk moeten of zo.
Alles.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 21:16 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Welke zin? Wat moeten we ze geven?
Ik denk niet dat het ooit genoeg is tenzij we onze troepen naar Israel sturen om daar deur tot deur te gaan en iedereen afslachten.quote:
Vast nog wel een Snickers in het dekruimkastje.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 22:00 schreef Qarrad het volgende:
https://x.com/OlifaNT/status/1973868119031759093
Behalve geen verbazing en ontvoeringen is er nog iets niet bij die flotilla: de voedselhulp die ze zouden brengen aan de Gazanen.
Ik vind mooi.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 22:18 schreef Lospedrosa het volgende:
Duitse beter:
https://www.instagram.com/reel/DN-k3_WCDCM/
Heeft ze er om gevraagd? Ja ong 10 keer.
https://www.instagram.com/reel/DN7omaxDM3e/
Geesteszieke neo-communisten en hysterische hoofddoekjes.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 22:18 schreef Lospedrosa het volgende:
Duitse beter:
https://www.instagram.com/reel/DN-k3_WCDCM/
Heeft ze er om gevraagd? Ja ong 10 keer.
https://www.instagram.com/reel/DN7omaxDM3e/
U vraagt, u krijgtquote:Op vrijdag 3 oktober 2025 22:18 schreef Lospedrosa het volgende:
Duitse beter:
https://www.instagram.com/reel/DN-k3_WCDCM/
Heeft ze er om gevraagd? Ja ong 10 keer.
https://www.instagram.com/reel/DN7omaxDM3e/
Van wikiquote:
quote:EU-terrorismelijst
In het verleden zette Abou Rashed zich in als vrijwilliger voor de Nederlandse Al-Aqsa Stichting. De gelden van deze stichting werden in 2003 bevroren nadat de minister van Buitenlandse Zaken de Sanctieregeling Terrorisme 2003 aannam, wegens vermeende fondsenwervingsactiviteiten ten behoeve van terrorisme ondersteunende organisaties in het Midden-Oosten, maar werd in 2007 door de Europese Commissie nietig verklaard, die vaststelde dat de rechten van de verdediging van de betrokkenen niet zijn geëerbiedigd door de Raad bij de vaststelling van de bestreden besluiten.[2] Toch bleef Stichting Al-Aqsa Nederland op de ‘EU-bevriezingslijst’ staan. Op 9 september 2010 oordeelde het Europese Hof van Justitie in Luxemburg uiteindelijk dat de regeringen van de Europese Unie Stichting Al-Aqsa Nederland van de ‘EU-bevriezingslijst’ moesten schrappen.[3] In 2012 werd Al-Aqsa alsnog op de EU-lijst wegens financiering van terrorisme geplaatst, na een uitspraak van het EU-Hof na een beroep van Nederland tegen het arrest van het EU-Gerecht uit 2010.[4]
Dat wordt dan erg interessant om te luisteren, want Hamas heeft voorlopig ingestemd met het plan voor het staakt het vuren dus dan zou je verwachten dat er iets normaals uitkomt zoals opluchting dat het einde in zicht is.quote:Op zaterdag 4 oktober 2025 10:30 schreef Tarado het volgende:
De Palestijnse Gemeenschap Nederland (PGNL), koepel van acht Hamas-gezinde organisaties, in 2016 opgericht op initiatief van pro-Hamas-activist Amin Abou Rashed, mag een spreker leveren bij de Rode Lijn.
[ afbeelding ]
Bron: @:CarelBrendel
https://www.carelbrendel.(...)yrische-palestijnen/
Aanvalquote:
Goede bron man, heel objectief en onafhankelijk, precies wat je nodig hebt in een conflict als ditquote:Op zaterdag 4 oktober 2025 10:30 schreef Tarado het volgende:
De Palestijnse Gemeenschap Nederland (PGNL), koepel van acht Hamas-gezinde organisaties, in 2016 opgericht op initiatief van pro-Hamas-activist Amin Abou Rashed, mag een spreker leveren bij de Rode Lijn.
[ afbeelding ]
Bron: @:CarelBrendel
https://www.carelbrendel.(...)yrische-palestijnen/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |