een goeie 17 tot 21 graden in huisquote:Op maandag 22 september 2025 08:29 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zeg dat.
Alle warmte van het weekend is alweer m'n huis uit
Op kantoor gaat de "centrale verlichting" pas om 8 uur aan. Jammer dat mijn kantoor daar bijna uitsluitend gebruik van maakt. In de winter zit ik dan af en toe in het donkerquote:Op maandag 22 september 2025 08:02 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik moest er wel even aan wennen dat het donker was
Dit is een vraag die je helemaal niet kunt beantwoorden zonder de precieze situatie te kennen en de afweging die de agenten hebben moeten maken.quote:Op zondag 21 september 2025 23:16 schreef Ama het volgende:
[..]
Nadat hij meerdere waarschuwingen negeerde met een vuurwapen in zijn handen en wou wegrennen bij een restaurant waar allemaal mensen waren. Moest hij dood? Nee maar heel handig was dat niet om te doen als je wil blijven leven.
Ik vind het vooral triest dat je op je 15e zo verknipt kan zijn.
Eens.quote:Op maandag 22 september 2025 06:31 schreef kwiwi het volgende:
[..]
O ja heb dat verhaal gelezen. Nou opgeruimd staat netjes wat mij betreft. Een 15-jarige crimineel die met een vuurwapen loopt te zwaaien en dan ook nog eens de bevelen van de politie niet opvolgt.. wordt weer zo iemand die de staat klauwen met geld gaat kosten. Mis je niks aan
het was vooral buiten even schrikken omdat ik 3 weken lang niet zo vroeg mn bed uit ben gekomenquote:Op maandag 22 september 2025 08:34 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Op kantoor gaat de "centrale verlichting" pas om 8 uur aan. Jammer dat mijn kantoor daar bijna uitsluitend gebruik van maakt. In de winter zit ik dan af en toe in het donker
quote:Op maandag 22 september 2025 08:32 schreef mschol het volgende:
[..]
een goeie 17 tot 21 graden in huis
Handig wel.quote:Op maandag 22 september 2025 08:34 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Op kantoor gaat de "centrale verlichting" pas om 8 uur aan. Jammer dat mijn kantoor daar bijna uitsluitend gebruik van maakt. In de winter zit ik dan af en toe in het donker
Mijn favoriete collega heeft altijd vakantie. Het is dan ook de hond.quote:Op maandag 22 september 2025 08:46 schreef TaMieke het volgende:
Favo collega op vakantieWorden lange dagen.
quote:Op maandag 22 september 2025 08:46 schreef TaMieke het volgende:
Favo collega op vakantieWorden lange dagen.
Die weduwe was nog de meest verstandige op het podium.quote:Op maandag 22 september 2025 08:54 schreef ieniminimuis het volgende:
Tevens heb ik vernomen dat er een aantal Amerikanen zijn die alles van de hand doen omdat de "Rupture" morgen of overmorgen gaat plaats vinden.
Dat is verzonnen ding uit 1800 zoveel van een of andere gek die gezegd heeft dat Jezus terug komt op aarde en dan alle ware Christenen mee neemt naar de hemel.
U snapt natuurlijk dat de mensen die geloven in de rupture niet dezelfde mensen zijn die mee gaan.
Ik zag nog een stukje weduwe Charlie Kirk en het spektakel daaromheen. Dat land is echt knettergek.
Ja ik mis mijn collegaatje ook welquote:Op maandag 22 september 2025 08:55 schreef kwiwi het volgende:
[..]Heb gelukkig altijd 2-3 collega's waar we het als groep goed mee kunnen vinden, maar toch is het jammer als er één iemand op vakantie is o.i.d.
Die van het handjesvrijen in de lift?quote:Op maandag 22 september 2025 08:56 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja ik mis mijn collegaatje ook wel
Daar is niets stiekem aan hoor. Je staat op een lijst van pakketbezorgers genaamd: "Klanten waarvoor wij verstoppertje spelen met de pakketten"quote:Op maandag 22 september 2025 08:54 schreef Nattekat het volgende:
Het lijkt erop dat het helemaal van DHL af gaat hangen of mijn pakketje niet stiekem toch nog vandaag komt![]()
quote:Trump hint op belangrijke persconferentie en spreekt van ‘antwoord op autisme’
De Amerikaanse gezondheidsautoriteiten willen het publiek gaan waarschuwen dat gebruik van paracetamol in de vroege zwangerschap het risico op autisme bij hun kinderen kan vergroten, melden ingewijden aan The Washington Post.
...
„Ik denk dat we een antwoord op autisme hebben gevonden”, zei Trump. „Het wordt een van de belangrijkste persconferenties die ik ooit heb gehouden.”
Dit is echt een sitcom aan het worden.quote:
En dan vragen mensen nog waarom ik niet zo zit te wachten op een bezoekje aan de VS op het moment.quote:
Dat impliceert dat het grappig is.quote:Op maandag 22 september 2025 09:09 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dit is echt een sitcom aan het worden.
"Tonight In America!"
is de com van communisme.quote:Op maandag 22 september 2025 09:11 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Dat impliceert dat het grappig is.
Dat is het bijna wel. Want zoiets verzin je toch echt niet.quote:Op maandag 22 september 2025 09:11 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Dat impliceert dat het grappig is.
Ik ook niet, wacht nog wel een paar jaar.quote:Op maandag 22 september 2025 09:10 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
En dan vragen mensen nog waarom ik niet zo zit te wachten op een bezoekje aan de VS op het moment.
quote:Op maandag 22 september 2025 09:10 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Hopelijk kunnen ze het terugdraaien en iedereen genezen
Gewoon even kijken wat je verder nog in het nachtkastje hebt liggen.quote:Op maandag 22 september 2025 09:15 schreef ieniminimuis het volgende:
Paracetamol dat autisme veroorzaakt, ik heb nog nooit zoiets belachelijks gehoord.
En waardoor komt ADHD dan? En dyslexie? En dyscalculie?
Gewoon meteen aan de morfine.quote:Op maandag 22 september 2025 09:17 schreef Recce het volgende:
Vrouwen kunnen dus straks geen paracetamol meer gebruiken tijdens hun zwangerschap. Voordat dit fabeltje uit de wereld is, zijn we weer twintig jaar verder.
Ho ho, ook dat niet. Daar komen immers geen babietjes van.quote:Op maandag 22 september 2025 09:18 schreef ieniminimuis het volgende:
Vrouwen mogen straks niets meer slikken behalve zaad
Het erge nog is dat dit klopt ookquote:Op maandag 22 september 2025 09:17 schreef Recce het volgende:
Vrouwen kunnen dus straks geen paracetamol meer gebruiken tijdens hun zwangerschap. Voordat dit fabeltje uit de wereld is, zijn we weer twintig jaar verder.
Neusspray, hooikoortspilletjes. Zoietsquote:Op maandag 22 september 2025 09:15 schreef ieniminimuis het volgende:
Paracetamol dat autisme veroorzaakt, ik heb nog nooit zoiets belachelijks gehoord.
En waardoor komt ADHD dan? En dyslexie? En dyscalculie?
Dit lijkt me ook een heel slecht plan als je een lieve roze baby wenst.quote:Op maandag 22 september 2025 09:18 schreef ieniminimuis het volgende:
Vrouwen mogen straks niets meer slikken behalve zaad
Vergeet de vaccins niet.quote:Op maandag 22 september 2025 09:18 schreef TaMieke het volgende:
[..]
Neusspray, hooikoortspilletjes. Zoiets
quote:Op maandag 22 september 2025 09:18 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ho ho, ook dat niet. Daar komen immers geen babietjes van.
Gewoon de schuld geven aan seks voor het huwelijk.quote:Op maandag 22 september 2025 09:19 schreef ieniminimuis het volgende:
Of het gebruik van anticonceptiepillen in het verleden zorgen er voor dat ze ADHD krijgen
Is het dan God die het dan als straf geeft ofzo? Of hoe moet ik dat zien?quote:Op maandag 22 september 2025 09:20 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Gewoon de schuld geven aan seks voor het huwelijk.
M'n range gezichtsuitdrukkingen:quote:Op maandag 22 september 2025 09:16 schreef UitStraling het volgende:
Misschien kan Thierry Baudet hier ook minister van Volksgezondheid worden zodat we alle autisten kunnen genezen![]()
Scheelt weer dingen honderdveertig keer dingen uitleggen aan iemand wiens gezicht niet beweegt.
En daarna aan anticonceptie. We gaan gewoon terug naar de middeleeuwen kennelijk.quote:Op maandag 22 september 2025 09:20 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Gewoon de schuld geven aan seks voor het huwelijk.
Uiteraard.quote:Op maandag 22 september 2025 09:21 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Is het dan God die het dan als straf geeft ofzo? Of hoe moet ik dat zien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |