Wat ik erger vind, is dat onze technische staf daarmee eens wasquote:
Ja, in plaats van dat die die dan de hoek in passtquote:Op zondag 21 september 2025 18:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Hoe hij ook die bal zelf over de zijlijn liep
Bizar wel ja, en die Goes doet dat ook gewoon elke week he.quote:Op zondag 21 september 2025 18:47 schreef H.FR het volgende:
Toch ben ik eigenlijk bozer omdat er iemand is die ongestraft kan knijpen, krabben en slaan terwijl er bij ons iemand om niks af wordt gestuurd.
Ik ben hier goed ziek van. Met heel veel krachten gesmeten, dramatische arbitrage tegen, en dan toch met 2-3 voorstaan. En dan geef je het alsnog weg door een debiele actie van een speler die hier eigenlijk alleen nog maar meedoet omdat vPersie eigenwijs isquote:Op zondag 21 september 2025 18:47 schreef fetX het volgende:
Beste pot tot nu toe eigenlijk. Echt goed voetbal gezien. Je had vandaag echt verdiend te winnen. Alleen de eerste 10 min en het laatste kwartier was matig.
Slory kan beter naar Dordrecht. als ze hem daar al willen hebben tenminste.quote:Op zondag 21 september 2025 18:48 schreef Ali_boo het volgende:
Is Diarra nu al afgeschreven?
Kan me niet voorstellen dat hij minder is dat Sliti en Slory
Nog een naaistreek van Makkelie!quote:Op zondag 21 september 2025 18:50 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Bijna jammer dat die gast geen rood krijgt.
Dit is voor Slory ook niet goed trouwens. Die had lekker bij de Eagles of NAC elke week 90 minuten moeten spelen en daar dit soort fouten maken, valt toch minder op. Hij komt echt nog veel en veel te kort.quote:Op zondag 21 september 2025 18:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik ben hier goed ziek van. Met heel veel krachten gesmeten, dramatische arbitrage tegen, en dan toch met 2-3 voorstaan. En dan geef je het alsnog weg door een debiele actie van een speler die hier eigenlijk alleen nog maar meedoet omdat vPersie eigenwijs is
Had Robin Dairra ingebracht dan zou er weinig aan de hand zijn geweest. Snap dat je 'talenten' de kans wil geven, maar dat doe je als je 3-0 voorstaatquote:Op zondag 21 september 2025 18:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik ben hier goed ziek van. Met heel veel krachten gesmeten, dramatische arbitrage tegen, en dan toch met 2-3 voorstaan. En dan geef je het alsnog weg door een debiele actie van een speler die hier eigenlijk alleen nog maar meedoet omdat vPersie eigenwijs is
Je wil natuurlijk het bij jezelf zoeken, en die penalty was volkomen terecht. Maar Makkelie mag zeg echt kapotschamenquote:Op zondag 21 september 2025 18:47 schreef H.FR het volgende:
Toch ben ik eigenlijk bozer omdat er iemand is die ongestraft kan knijpen, krabben en slaan terwijl er bij ons iemand om niks af wordt gestuurd.
Dat is ook zijn niveauquote:Op zondag 21 september 2025 18:52 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Slory kan beter naar Dordrecht. als ze hem daar al willen hebben tenminste.
Helemaal eens, maar tegelijkertijd moet je ook concluderen dat je met dit veldoverwicht tot veel te weinig echte kansen komt. Dat ligt wel aan de kwaliteit van de voorste linie.quote:Op zondag 21 september 2025 18:47 schreef fetX het volgende:
Beste pot tot nu toe eigenlijk. Echt goed voetbal gezien. Je had vandaag echt verdiend te winnen. Alleen de eerste 10 min en het laatste kwartier was matig.
Eagles speelt zelfs Europees, dat was perfect geweest om te wennen aan deze intensiteit. Dit was gewoon zielig en die beslissing kost je nu twee heel belangrijke punten.quote:Op zondag 21 september 2025 18:54 schreef alopio het volgende:
[..]
Dit is voor Slory ook niet goed trouwens. Die had lekker bij de Eagles of NAC elke week 90 minuten moeten spelen en daar dit soort fouten maken, valt toch minder op. Hij komt echt nog veel en veel te kort.
Arbitrage ook dramatisch weer. Maar goed, uit bij AZ kan je punten verspelen. Spel zag er met vlagen prima uit. Hopelijk zie Van Persie nu ook dat een Slory nog tekort komt. Alleen jammer dat je nu niet verder uitloopt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |