Valt wel op ja.quote:Op woensdag 10 december 2025 20:50 schreef Faraday01 het volgende:
Veel lege plekken op de tribune bij de shoot out
quote:Op woensdag 10 december 2025 21:32 schreef Faraday01 het volgende:
Jeetje, wist helemaal niet dat Mertens zo trilde
quote:“Ik mis bijna geen bal meer”, zegt Ben. “Ik haal echt een hoog niveau, en als ik dan toch een bal mis, komt het door mijn tremor.”
Een tremor is een voortdurende schudbeweging van één of meerdere lichaamsdelen, door een onwillekeurige samentrekking van spieren. Een serieus nadeel in een precisiesport als snooker. “Het is een echte handicap. Ik mis daar één bal per frame door, en op dit niveau kost mij dat wedstrijden. Ik maakte mij echt zorgen.”
Ben ging te rade bij een neuroloog. Na lang onderzoek bleek de tremor te worden veroorzaakt door bijwerkingen van een medicijn. “Eindelijk hadden we de oorzaak gevonden, en dat was een grote opluchting. Ik ben die medicatie aan het afbouwen, en ik hoop dat de tremor dan ook verdwijnt. Eens die weg is, kan ik weer een paar procenten verbeteren.”
Is een best fanatieke fietser sinds een paar jaar.quote:Op donderdag 11 december 2025 22:07 schreef Faraday01 het volgende:
Volgens geruchten gaat Luca Brecel meedoen aan de turbo cross
Leukste blue ball shoot out ->quote:Op woensdag 10 december 2025 14:46 schreef TjjWester het volgende:
Wat zijn de regels voor een gelijkspel in de shoot out? Komt dan ook de zwarte op tafel?
Gelukkig is het WK nog ver..quote:Op donderdag 18 december 2025 16:55 schreef Modus het volgende:
Selby eerder vanmiddag weer onspeelbaar
Saengkham potte letterlijk NUL ballen
[ x ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |