Ja boeie, moeten ze dan een nieuwe kopen ofzoquote:Op donderdag 18 september 2025 21:35 schreef freaky40 het volgende:
Pingpongtafel stond trouwens nog in de berging uit EJVJL. 1 op 1 dezelfde tafel, dus moet het om hetzelfde exemplaar gaan. Erik zal het een leuk weerzien gevonden hebben met de oude tafel waar hij menig uur heeft staan pingpongen met JW en Jeff ook zijn kunstje nog op deed.
Was reeds geconstateerdquote:Op donderdag 18 september 2025 21:44 schreef freaky40 het volgende:
Nee natuurlijk niet, was gewoon een constatering.
Lol, je snapt er ook niks van he. Leer begrijpend lezen. Blijf me verbazen hoe sommigen in dit topic soms denken en interpreten. Prioriteiten van sommigen liggen hier soms echt héél vreemd. Kutgedrag goedpraten en normaal gedrag willen afstraffen. Lijkt wel !koF ipv Fok! soms, wereld op z’n kopquote:Op donderdag 18 september 2025 19:51 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Als je bewust gaat spoileren en dan ook nog eens achteraf gaat doen alsof je niks fouts hebt gedaan, blijf dan maar inderdaad weg uit dit topic.
Roma is momenteel echt niet het grootste probleemquote:Op donderdag 18 september 2025 22:09 schreef KinKiJan het volgende:
De hamvraag van vandaag; gaat Roma al richting de exit, of staat ze inmiddels al ingeschreven in Lelystad....
Heel die groep was 2 maanden terug al niet veel, niks nieuws erbij in de tussentijd, dus voor mij welquote:Op donderdag 18 september 2025 22:58 schreef greysbones het volgende:
[..]
Roma is momenteel echt niet het grootste probleem
Ping pong, daarvoor hoef je amper van je plek af te komen, gewoon je arm van links naar rechts bewegen en tegen het balletje slaan.quote:Op donderdag 18 september 2025 20:10 schreef StephanL het volgende:
[..]
Ohh. Alsof je niks kan na twee hamburgers
Bedankt weer.quote:Op vrijdag 19 september 2025 10:50 schreef freaky40 het volgende:
De kijkcijfers van vorige week vrijdag:
Kijkdichtheid: 3,8 Marktaandeel: 15,7 Kijkcijfer: 634.000
Kijkcijfer Top 25 nr. 14
Het nadert de kijkcijfers van GTST nu zelfs in de totale eindcijfers.![]()
Ook gisteren is er veel lineair gekeken, 582.000 kijkers maar liefst.
Vanavond 500ste aflevering! En volgende maand bestaat dit showtje al weer 2 jaar.
En de Doordenker heeft het doorgedacht, dat er meer is tussen Hemel&Aaarde dan PingPongen..quote:Op vrijdag 19 september 2025 10:18 schreef Gia het volgende:
[..]
Ping pong, daarvoor hoef je amper van je plek af te komen, gewoon je arm van links naar rechts bewegen en tegen het balletje slaan.
Dat snap ik ook niet waarom LLDL daar nog staat met echt de laagste cijfers ooit gemeten. Dat hebben ze eigenhandig de vernieling in gebracht. Ik kijk er nog dagelijks naar op Videoland, en misschien dat hier de kijkcijfers wel goed zijn. Lineair stelt het niets meer voor.quote:Op vrijdag 19 september 2025 11:46 schreef spapaars het volgende:
[..]
Bedankt weer.
En dat zal nog wel even naar een 3e jaar gaan, afgaande op de kijkcijfers.
Jammer dat ze vooraf DBG voor die Telegraaf-programma en een reclameblok van een halfuur (Prijzenjacht) hebben gekozen.
En nu ligt "Lang Leve de Liefde" in een verdomhoekje op NET5.
slecht krijgt een nieuwe definitiequote:Op vrijdag 19 september 2025 14:21 schreef KinKiJan het volgende:
Ja hoor, daar is ie dan: het officiele nummer van Robert en Daantje![]()
Bekijk deze YouTube-video
Past wel in het rijtje ja !quote:Op vrijdag 19 september 2025 14:22 schreef greysbones het volgende:
[..]
slecht krijgt een nieuwe definitie
gemiste kans van Robertquote:Op vrijdag 19 september 2025 14:29 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Past wel in het rijtje ja !Wat?! Hebben we nou te klagen?! [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Haha inderdaad, duetje met eh... hoe heet ie ook al we.... Leniequote:
net zo'n blaaskaakquote:Op vrijdag 19 september 2025 14:31 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Haha inderdaad, duetje met eh... hoe heet ie ook al we.... Lenie
3/4 arnhem leegquote:Op vrijdag 19 september 2025 14:40 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Zonder die Tokkie is Arnhem best okay
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |