abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 9 september 2025 @ 14:02:08 #1
466281 WismutVeilchen83
Gelderlander is ook schuld!
pi_218722254




Ik ga hier nu drie argumenten geven waarom Vitesse een parodie op een voetbalclub is. Deze kunnen uiteraard naar gelang aangevuld worden in dit stormlooptopic!

Argument 1: het stadion



Het gelredome is, zoals het ooit op de gevels stond in bovenstaande foto, geen voetbalstadion. Het doet meer aan als een soort kruising tussen een evenementenhal en een troosteloze sovjetfabriek aan de buitenkant. Eenmaal binnen heb je totdat je een deur opent om de tribune op te gaan ook totaal niet het idee dat je in een voetbalstadion loopt. Overigens is het wel een prima locatie om meerdere pillen in je muil te stoppen onder het genot van wat harde housebeats, maar dit geheel terzijde.

Argument 2: het publiek (of beter gezegd, het gebrek daaraan)


Hoewel Vitesse, helemaal voor een middelgrote pauperstad, gemiddeld best een respectabel aantal toeschouwers trekt is het gelredome (zie argument 1) een maatje of 2-3 te groot voor de voetbalclub (Vitesse) die het stadion zo nu en dan huurt. Dit levert behoorlijk wat lege plekken op en een nog troostelozere sfeer dan het stadion an sich al met zich meebrengt. Dit probeert de voetbalclub te verhullen door zwarte doeken op de lege plekken neer te leggen, ter info.

Tevens grossiert Vitesse in tokkiegedrag van haar aanhang de laatste tijd. Gestaakte wedstrijden zijn schering en inslag en tevens vinden ze het blijkbaar leuk om het urinoir in de voetbalstadion waar ze spelen te vernielen. Wat er dus weer voor zorgt dat ze niet naar dat zelfde urinioir kunnen. Rare jongens, die Arnhemmers. :{

twitter


Argument 3: het veld
twitter


Hoewel Karel Aalbers, de man die dit gedrocht van een stadion ooit bedacht heeft, met het geniale idee kwam dat het veld naar buiten gerold kan worden en zo goed onderhouden blijft is het veld van Vitesse te vergelijken met die van voetbalclub de Paasberg (net zo'n tokkievereniging in dezelfde stad). Hoewel sommige users de verhuurder de schuld blijven geven kan je als voetbalclub natuurlijk ook best wat investeren als er simpelweg niet op te voetballen valt.


:T


quote:
Uitspraak:

Arnhem, 03 september 2025
Het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden heeft vandaag uitspraak gedaan in het hoger beroep van de uitspraak in kort geding ('turbo-spoedappel') tussen voetbalclub Vitesse en de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB).


Schorsing van besluiten KNVB
Het hof schorst de besluiten van de Licentiecommissie en de Beroepscommissie van de KNVB om de proflicentie van Vitesse in te trekken en veroordeelt de KNVB om Vitesse direct weer toe te laten tot de competities betaald voetbal.


Onvoldoende zorgvuldig en andere belangenafweging
Het hof vindt aannemelijk dat in de bodemprocedure die Vitesse is begonnen zal worden geoordeeld dat de besluiten van de Licentiecommissie en Beroepscommissie niet in stand kunnen blijven. Dit omdat ze onder hoge tijdsdruk zijn genomen en daardoor niet met de grootst mogelijke zorgvuldigheid tot stand zijn gekomen. Die zorgvuldigheid was wel nodig omdat het gaat om de meest verstrekkende sanctie voor een betaald voetbalclub. Ook vindt het hof voorlopig dat de commissies bij afweging van alle belangen in redelijkheid niet tot onvoorwaardelijke intrekking van de proflicentie hebben kunnen komen. Dit komt omdat het hof anders aankijkt tegen enkele overtredingen van het reglement waarop de besluiten zijn gebaseerd.

Het hof heeft vandaag de beslissing en een korte toelichting daarop gegeven. De uitwerking van de argumenten zullen zo spoedig mogelijk in een aanvulling op de beslissing worden gepubliceerd.
https://www.rechtspraak.n(...)uws/Paginas/V-K.aspx

[ Bericht 4% gewijzigd door onlogisch op 09-09-2025 14:38:16 ]
Rini dankjewel.
pi_218722267
TT graag gewoon weer aanpassen @GGMM @onlogisch @Coco
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_218722323
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 september 2025 14:04 schreef Caland het volgende:
TT graag gewoon weer aanpassen @:ggmm @:onlogisch @:coco
Achterlijke TT met die "haat" en ver bezijden de waarheid.
-
  dinsdag 9 september 2025 @ 14:16:57 #4
433994 jigggy
moegenblatvlekker
pi_218722340
Vitesse Arnhem poep Aan je lul
  dinsdag 9 september 2025 @ 14:19:52 #5
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_218722352
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 september 2025 14:04 schreef Caland het volgende:
TT graag gewoon weer aanpassen @:ggmm @:onlogisch @:coco
Er zijn al drie parodie topics gr gr
Makkelijk eerste
pi_218722363
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 14:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Er zijn al drie parodie topics gr gr
Dat was één van de argumenten van forum moderator @onlogisch die dacht dat dit toch geen goedlopende reeks zou worden

(lol)
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_218722449
En voor deze TT heeft die jongen 'vol' gepost in het topic en verder niks.

Ach user @WismutVeilchen83 toch
pi_218722461
twitter
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  Moderator dinsdag 9 september 2025 @ 14:37:46 #9
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_218722464
Ja, dit gaan we dus even niet doen hé.

>>TT teruggezet :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_218722800
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 14:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[ x ]
Az heeft er 13k wat een record voor hun is ter vergelijking.
pi_218725458
11.000+ inmiddels, schiet lekker op.
pi_218725564
Nu nog 11 spelers
pi_218725569
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 15:19 schreef Makamba_ het volgende:

[..]
Az heeft er 13k wat een record voor hun is ter vergelijking.
AZ is dan ook helemaal geen club, zelfs geen parodie.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_218725709
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 september 2025 20:19 schreef Caland het volgende:

[..]
AZ is dan ook helemaal geen club, zelfs geen parodie.
Waarom geeft Feyenoord slechts 32k seizoenskaarten uit? Ik ga er voor het gemak van uit dat ze er meer zouden kunnen verkopen.
pi_218725794
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 20:35 schreef Makamba_ het volgende:

[..]
Waarom geeft Feyenoord slechts 32k seizoenskaarten uit? Ik ga er voor het gemak van uit dat ze er meer zouden kunnen verkopen.
Losse kaarten levert veel meer op dan seizoenskaarten. Feyenoord heeft dit jaar ook minder seizoenskaarten uitgegeven dan afgelopen seizoen
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
  dinsdag 9 september 2025 @ 20:45:05 #16
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_218725809
quote:
Rechter van Hof in Vitesse-zaak had fankaart van Arnhemse club

De voorzitter van het Gerechtshof in Arnhem was in het bezit van een fankaart van Vitesse. Met een Vitesse-fankaart is het mogelijk om tickets te bestellen voor alle thuis- en uitwedstrijden van Vitesse. Een woordvoerder van het Gerechtshof bevestigt berichtgeving in NRC hierover.


Het Hof in Arnhem besloot vorige week om Vitesse haar licentie om betaald voetbal te spelen terug te geven. Het vernietigde daarmee het besluit van de voorzieningenrechter in Utrecht, die oordeelde dat de KNVB die licentie terecht had afgepakt. Sinds het besluit van het Hof is Vitesse weer tot leven gekomen. In korte tijd heeft de club al 11.000 seizoenkaarten verkocht. Vrijdag speelt Vitesse de eerste wedstrijd, uit bij Jong AZ.

Eerder al werd bekend dat de voorzitter van het Hof, raadsheer mr. Henk Wattel, lid was van de commissie Veiligheid en Gedrag bij amateurvoetbalclub SML. Marwin Melis, een van de Sterkhouders, is ook sponsor van SML. En SML is weer een partnerclub van Vitesse.

Rechter voetbalt ‘met oude mannen op vrijdag’
Daarnaast voetbalt Wattel zelf ook recreatief bij SML. „Met oude mannen op vrijdag, zeven tegen zeven”, zegt de woordvoerder. De rechter zou zijn fankaart enkele keren gebruikt hebben. Hij kocht hem in 2013 en de kaart is vijf jaar geldig. Critici zien in de links met Vitesse mogelijk aanwijzingen dat hij niet onpartijdig zou zijn. Vitesse-supporters hebben hem op sociale media online inmiddels ironisch omgedoopt in ‘Henkie van SML’.
De woordvoerder geeft aan dat Wattel zijn bezigheden bij SML en zijn fankaart heeft gemeld voor de zitting op 1 september bij het bestuur van het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden. Hij heeft geen andere zaken gemeld die hem op welke wijze dan ook aan Vitesse zouden kunnen binden.

Het bestuur van het Hof oordeelde voor de zitting dat deze zaken geen belemmering waren voor hem om zich met het turbospoedappel van Vitesse bezig te houden. De KNVB had via een wrakingsverzoek vooraf kunnen eisen dat een andere rechter werd aangesteld, maar deed dat niet.

Wattel was één van de drie rechters van het Hof die de zaak van Vitesse deden. Het Hof vindt niet dat hij zelf in het openbaar nadere uitleg zou moeten verschaffen over de kwestie en beschouwt deze als afgedaan.

https://www.gelderlander.(...)hemse-club~a577d975/
pi_218725813
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 20:35 schreef Makamba_ het volgende:

[..]
Waarom geeft Feyenoord slechts 32k seizoenskaarten uit? Ik ga er voor het gemak van uit dat ze er meer zouden kunnen verkopen.
Je moet dagjesvolk ook de kans geven. Geen enkele club in Nederland verkoopt alle plekken aan seizoenskaarthouders (geloof ook dat dat niet mag)
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_218725900
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 september 2025 20:45 schreef Caland het volgende:

[..]
Je moet dagjesvolk ook de kans geven. Geen enkele club in Nederland verkoopt alle plekken aan seizoenskaarthouders (geloof ook dat dat niet mag)
Begrijpelijk. Vond het verschil met Ajax zo groot.

quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 20:45 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Denk dat het wel meevalt.
pi_218725954
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 20:56 schreef Makamba_ het volgende:

[..]
Begrijpelijk. Vond het verschil met Ajax zo groot.
[..]
Denk dat het wel meevalt.
Ze presenteren het als een keuze om zoveel mogelijk verschillende mensen een kans te geven om Feyenoord te bezoeken maar het is gewoon een geldkwestie

Maargoed, wat je bij Ajax al een tijdje hebt en de laatste jaren ook bij Feyenoord is dat 99% de seizoenskaart hoe dan ook weer verlengt, ook al ben je van plan niet meer te gaan; zet je hem gewoon alle wedstrijden op de interne ticketverkoop en krijg je het aankoopbedrag feitelijk weer terug. Puur omdat je er bij opzeggen niet meer tussen komt.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  dinsdag 9 september 2025 @ 21:04:50 #20
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_218725998
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 20:19 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Nu nog 11 spelers
pi_218726997
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 20:45 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
De fankaart was vijf jaar geldig en liep in 2018 af. In een reactie aan de krant laat het gerechtshof weten dat het intern bekend was en dat dit is meegewogen bij de zaakstoedeling. Er werd geen probleem in gezien.

Dus de beste man heeft ooit een wedstrijd willen bezoeken. Wie zoekt dit soort dingen uit vraag ik mij af.
  woensdag 10 september 2025 @ 08:54:23 #22
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_218728012
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 23:24 schreef Makamba_ het volgende:

[..]
De fankaart was vijf jaar geldig en liep in 2018 af. In een reactie aan de krant laat het gerechtshof weten dat het intern bekend was en dat dit is meegewogen bij de zaakstoedeling. Er werd geen probleem in gezien.

Dus de beste man heeft ooit een wedstrijd willen bezoeken. Wie zoekt dit soort dingen uit vraag ik mij af.
old boys network

pi_218728119
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 23:24 schreef Makamba_ het volgende:

[..]
De fankaart was vijf jaar geldig en liep in 2018 af. In een reactie aan de krant laat het gerechtshof weten dat het intern bekend was en dat dit is meegewogen bij de zaakstoedeling. Er werd geen probleem in gezien.

Dus de beste man heeft ooit een wedstrijd willen bezoeken. Wie zoekt dit soort dingen uit vraag ik mij af.
Ik vraag mij meer af wie deze man aanstelt terwijl dit takenpakket verder bekend is.

Ook al zal die man dit zo neutraal als de pest behandeld hebben en speelt het ook echt geen rol, je weet dat dit circus voorkomen had kunnen worden door gewoon simpelweg Sjakie aan te stellen.
pi_218730079
Gewoon licentie innemen omdat ze niet voldoen aan de eis van minstens 16 contractspelers.
pi_218730147
quote:
6s.gif Op woensdag 10 september 2025 12:36 schreef Irritatie100 het volgende:
Gewoon licentie innemen omdat ze niet voldoen aan de eis van minstens 16 contractspelers.
Dan zijn de rapen gaar.
pi_218730479
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 20:19 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Nu nog 11 spelers
Büttner is er in ieder geval. Die heeft de afgelopen 4 weken alle kranten gebeld om te vertellen dat hij als enige nog in de kleedkamer zat toen alles en iedereen om hem heen uit is gevlogen.
pi_218730557
quote:
0s.gif Op woensdag 10 september 2025 13:27 schreef Solispolar het volgende:

[..]
Büttner is er in ieder geval. Die heeft de afgelopen 4 weken alle kranten gebeld om te vertellen dat hij als enige nog in de kleedkamer zat toen alles en iedereen om hem heen uit is gevlogen.
Word daar ook langzaam wat cynischer over. Waar was hij anders heen gegaan op zijn 36ste.
pi_218732277
Wat kunnen we doen om Vitesse hun proflicentie weer te laten verliezen?
  woensdag 10 september 2025 @ 17:39:59 #29
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_218732319
quote:
0s.gif Op woensdag 10 september 2025 17:35 schreef Astro_boy het volgende:
Wat kunnen we doen om Vitesse hun proflicentie weer te laten verliezen?
Andere D66 Vitesse NEC rechter
pi_218732344
quote:
0s.gif Op woensdag 10 september 2025 17:35 schreef Astro_boy het volgende:
Wat kunnen we doen om Vitesse hun proflicentie weer te laten verliezen?
Geen geld, duur station
Dus de grote vraag hoe lang dit goed gaat
pi_218732399
quote:
0s.gif Op woensdag 10 september 2025 17:35 schreef Astro_boy het volgende:
Wat kunnen we doen om Vitesse hun proflicentie weer te laten verliezen?
Daar hoef je niks voor te doen, dat kan over een aantal maanden vanzelf weer gebeuren. De rechter heeft niet geoordeeld dat de vergunning niet ingetrokken mocht worden, de rechter heeft niet inhoudelijk naar de zaak gekeken.

De rechter heeft geoordeeld dat de vergunning van Vitesse niet kan worden ingetrokken zolang het oordeel van de KNVB en de mogelijkheden tot beroep nog niet definitief zijn uitgeput. Toen de competitie begon was dat nog niet het geval. Dus het is daar op wachten.

Ik hoop persoonkujk dat Vitesse haar licentie behoudt, alleen die 10.000 Vitesse fans die een seizoenkaart hebben aangeschaft zijn mijns inziens veel te optimistisch. Dat kan wel eens een dure grap worden voor een beperkt aantal wedstrijden.
pi_218732460
Voor 1 oktober moet de huur betaald zijn toch?

Neem maar even aan dat die sterkhouders dat dan voldoen
VBL SC influencer
Left, right, behind
  woensdag 10 september 2025 @ 18:15:24 #33
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_218732545
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 september 2025 20:45 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Nee hoor, in Nederland is gevoelsrechtspraak gewoon wettig en overtuigend.
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
pi_218749885
enorme run op tickets voor Helmond thuis op 20 september. Zijn extra vakken geopend en deze lopen inmiddels ook al redelijk vol
Hooray for boobies!
pi_218750134
Hoe werkt die bodemprocedure eigenlijk, focust die zich alleen op feiten van ten tijde van dat bodemprocedure ingezet is? Dus dat het niet uitmaakt voor de uitkomst ervan wat vitesse bestuurlijk sindsdien doet?
pi_218754415
Vitesse kan zichzelf beter opheffen :')
pi_218754602
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 september 2025 21:40 schreef Isane het volgende:
Vitesse kan zichzelf beter opheffen :')
Echt bizar inderdaad, verliezen met 11 transfervrije, veredelde amateurvoetballers die elkaar net 2 dagen kennen.
pi_218754836
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 september 2025 21:57 schreef Makamba_ het volgende:

[..]
Echt bizar inderdaad, verliezen met 11 transfervrije, veredelde amateurvoetballers die elkaar net 2 dagen kennen.
Enkelen kwamen gisteren pas aan toch? :D Dan is dit wel te verwachten.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_218755151
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 september 2025 11:03 schreef WismutVeilchen83 het volgende:

[..]
Wat is dit voor een rare redenering? We leven in een rechtsstaat. Als jij je zin krijgt dan kun je dus nooit een conflict aanvechten, want de organisatie waar het om gaat die heeft altijd gelijk.
Nee, de KNVB had in deze blijkbaar dus geen gelijk. Maar bedenk wel dat rechters geen wetten en regels maken. Ze handhaven de regels die er gelden. De KNVB zal het reglement omtrent behoudt van licentie dus moeten aanscherpen om te voorkomen dat een club als Vitesse weer op deze manier kan ontsnappen.

quote:
Weet je waar jouw probleem is? Jij wil Vitesse gewoon graag kapot zien gaan.
Laten we proberen niet op de man de spelen, niet voor andere mensen denken en niet komen met dergelijke insinuaties, het voegt weinig toe aan de discussie.

quote:
Jij kunt helemaal niet weten of de behandeling door de KNVB van Vitesse wel of niet terecht is, maar jouw vooringenomenheid maakt dat je al op voorhand hebt bepaald dat de KNVB wel gelijk moet hebben en een onafhankelijke rechter daar dus niet meer op mag ingrijpen.
Uiteindelijk gaat het vaak om interpretaties van de regels, daarin geloof ik wel dat de rechter onafhankelijk is, maar dat het niet onmogelijk is dat een uitspraak kan afhangen van welke rechter je treft. Maar eigenlijk is dat niet eens zo relevant, want de KNVB moet de regels dusdanig glashelder hebben dat er weinig meer te interpreteren valt. Hierin is de KNVB te kort geschoten en daar is Vitesse mee weggekomen.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
  Forum Admin zaterdag 13 september 2025 @ 21:26:50 #40
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_218764565
Airborne wedstrijd uitverkocht.

twitter
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  zaterdag 13 september 2025 @ 21:37:13 #41
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_218764648
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 september 2025 21:26 schreef Straatcommando. het volgende:
Airborne wedstrijd uitverkocht.

[ x ]
Als het halve stadion vol leg met doeken over de stoeltjes dan krijg je de boel wel uitverkocht.
  maandag 15 september 2025 @ 09:54:12 #42
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_218776162
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 september 2025 21:37 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
Als het halve stadion vol leg met doeken over de stoeltjes dan krijg je de boel wel uitverkocht.
En meer seizoenskaarthouders dan dat er bijvoorbeeld überhaupt in een stadionnetje als de Goffert passen. Doe beter je best Dirk!
pi_218864544
Gemeente Arnhem stopt definitief met financiële steun aan Vitesse

en ondertussen maar doen alsof Vitesse zo belangrijk is voor je gemeente.
pi_218864667
quote:
0s.gif Op maandag 15 september 2025 09:54 schreef Yozzz het volgende:

[..]
En meer seizoenskaarthouders dan dat er bijvoorbeeld überhaupt in een stadionnetje als de Goffert passen. Doe beter je best Dirk!
Bij NEC is er een wachtlijst voor seizoenkaarten dus beter je huiswerk doen
  vrijdag 26 september 2025 @ 12:55:13 #45
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_218875279
quote:
0s.gif Op donderdag 25 september 2025 10:04 schreef Cupfighter het volgende:

[..]
Bij NEC is er een wachtlijst voor seizoenkaarten dus beter je huiswerk doen
Haha, fijn dat ze mental support kunnen leveren op afstand. Of in de bosjes rondom het stadion kunnen hangen.
  vrijdag 26 september 2025 @ 12:56:01 #46
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_218875290
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 september 2025 21:37 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
Als het halve stadion vol leg met doeken over de stoeltjes dan krijg je de boel wel uitverkocht.
Hehe, 24.600 toeschouwers, geen doek te vinden op de tribune. Ga je je opmerking nog storneren?
pi_218877666
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 12:55 schreef Yozzz het volgende:

[..]
Haha, fijn dat ze mental support kunnen leveren op afstand. Of in de bosjes rondom het stadion kunnen hangen.
Wij hebben tenminste een stadion, hoe lang dat bij jullie nog gaat duren is de vraag
  Moderator woensdag 15 oktober 2025 @ 15:37:23 #48
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_219021427
quote:
Edward Sturing heeft goede hoop dat Vitesse binnen vijf jaar weer in de Eredivisie speelt. Momenteel bungelt de Arnhemse formatie nog onderaan in de Keuken Kampioen Divisie, mede vanwege de puntenstraf die Vitesse kreeg van de KNVB.

De geelzwarte volksclub overleefde op een haar de strijd voor de rechter met de licentiecommisie. Lang leek Vitesse vergaan en verloren, maar uiteindelijk werd daar in het hoger beroep een stokje voor gestoken. De Arnhemmers mochten toch nog deelnemen aan het huidige KKD-seizoen en doen het niet onverdienstelijk, gezien de situatie aan het begin van het seizoen.

Toen de proflicentie (uiteindelijk tijdelijk) was afgepakt, ontstond er een vreemde situatie bij Vitesse. "Veel spelers hadden ons verlaten", vertelt Sturing bij ESPN. "Vervolgens hadden we nog maar een paar contractspelers. Toen we communiceerden dat we spelers nodig hadden, brak de hel los", stelt de trainer. Uiteindelijk haalde Vitesse overhaast overal spelers vandaan.

De Arnhemmers stelde een lijst samen met beschikbare en interessante spelers. "Dat waren er ongeveer 25, en die hebben we uitgenodigd om een proefwedstrijd te komen spelen" legt Sturing dan uit. "Een soort Open Dag eigenlijk. Vervolgens hebben we een aantal spelers een contract aangeboden. Het was de gekste week uit mijn voetbalcarrière."

Een bizarre situatie dus, maar Vitesse kreeg uiteindelijk toch een prima selectie op de been. In acht wedstrijden pakten de Gelderlanders elf punten. Ter vergelijking: daar zou de club zonder puntenstraf eigenlijk dertiende mee staan, met dan nog twee wedstrijden tegoed op de concurrentie. Sturing is ambitieus over de toekomst van Vitesse. "Ik ben niet somber, maar de toekomst is ook niet alleen maar rooskleurig. Er moet heel veel gebeuren, maar als we het goed en slim doen speelt Vitesse over vijf jaar weer in de Eredivisie."
Geen nood boys. Volgens Edward komt het allemaal goed :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator woensdag 15 oktober 2025 @ 15:43:35 #49
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_219021469
quote:
7s.gif Op woensdag 15 oktober 2025 15:37 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Geen nood boys. Volgens Edward komt het allemaal goed :)
Beste vertegenwoordigers van de media

Niet schrikken. Vitesse gaat vanaf nu voor de eredivisie.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  woensdag 15 oktober 2025 @ 15:44:15 #50
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_219021479
quote:
maar als we het goed en slim doen speelt Vitesse over vijf jaar weer in de Eredivisie.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')