Als iemand uit de boeken van Paul van Loon?quote:
quote:Op dinsdag 9 september 2025 21:49 schreef Felagund het volgende:
Als iemand uit de boeken van Paul van Loon?
Zal misschien ook aan de opname-periode liggen.quote:Op dinsdag 9 september 2025 22:04 schreef Felagund het volgende:
Niemand herkent Coenradie, frappant.
Ik zie dat het in mei is opgenomen, toen was ze toch juist in het nieuws vanwege het cellentekort?quote:Op dinsdag 9 september 2025 22:07 schreef svann het volgende:
[..]
Zal misschien ook aan de opname-periode liggen.
Maar nog niet uit de fractie, in al die talkshows of op de lijst van een andere partij.quote:Op dinsdag 9 september 2025 22:10 schreef Felagund het volgende:
Ik zie dat het in mei is opgenomen, toen was ze toch juist in het nieuws vanwege het cellentekort?
quote:
Live vind ik m goed met zijn band, ben naar 2 concerten geweest. Leuke aardige gast.quote:Op dinsdag 9 september 2025 21:44 schreef derLudolf het volgende:
Hij zong gisteren, mis je weinig aan.
Algemene ontwikkeling is aan hem voorbij gegaan jaquote:Op dinsdag 9 september 2025 22:08 schreef Szura het volgende:
Ik zou geen les willen hebben van deze nitwit
Niks mis met zwart, mis toch wel een beetje ouwe Maarten in dit programma.quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:16 schreef Blues het volgende:
[..]
[..]
Live vind ik m goed met zijn band, ben naar 2 concerten geweest. Leuke aardige gast.
En hoe hij eruit ziet moet hij weten.
Enzwart
![]()
Ik vind het nogal ingestudeerd van Paulien, bij Maarten kwam het meer authentiek over imo. Alsof ze de vragen vantevoren heeft gekregen om er feitjes bij te zoeken.quote:Op woensdag 10 september 2025 00:11 schreef Firuze60 het volgende:
Plus alle alliteraties in de aankondiging ook, beetje saai om steeds Paulien te benoemen als zijn meesteres (of zoiets) in crime.
Best leuk, als Paulien wat weetjes over taal kan spuien, maar niet te vergelijken met het meestal ontevreden feiten gemopper van Maarten.
Nu geef je er wel direct een andere lading aanquote:Op woensdag 10 september 2025 00:11 schreef Firuze60 het volgende:
Plus alle alliteraties in de aankondiging ook, beetje saai om steeds Paulien te benoemen als zijn meesteres (of zoiets) in crime.
Los daarvan: t was gewoon een staatssecretaris. Die mag je wel gewoon kennen. Tis niet dat ze door haar optredens in de media in mei voor het eerst in het nieuws wasquote:Op dinsdag 9 september 2025 22:07 schreef svann het volgende:
[..]
Zal misschien ook aan de opname-periode liggen.
Aan de andere kant: kabinetten zitten tegenwoordig zo kort (en er worden zulke nitwits aangetrokken) dat je niet echt de kans krijgt om ze goed/snel te leren kennen...quote:Op woensdag 10 september 2025 12:51 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Los daarvan: t was gewoon een staatssecretaris. Die mag je wel gewoon kennen. Tis niet dat ze door haar optredens in de media in mei voor het eerst in het nieuws was
T-bag!quote:
Ja, als je je schermtijd wil stoppen na een bepaald tijdstip (22.00 ofzo), dan is dit wel te laat.quote:Op woensdag 10 september 2025 20:20 schreef Aoibhin het volgende:
Ik vond het oude tijdstip ook een stuk fijner. Het is net een tikkeltje te laat voor me om lekker tv te gaan kijken. Maar het went wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |