En bevestigd!quote:Op zaterdag 13 september 2025 16:24 schreef Starflyer het volgende:
Sami Meguetounif en Max Esterson zijn weg bij Trident, naar verluidt vanwege de slechte resultaten. Geruchten gaan dat ze in Baku (en mogelijk de rest van het seizoen) worden vervangen door de Formule 3 coureurs Martinius Stenshorne en Laurens van Hoepen.
[ x ]
Zeg dat wel. Verschoor heeft niet eens een fatsoenlike ronde kunnen rijden.quote:
Ik ben ze niet tegengekomen. Wat zou de meerwaarde zijn?quote:Op vrijdag 19 september 2025 18:52 schreef quo_ het volgende:
[..]
Zijn er ook nog beelden vanuit de auto van Stannek ? Of heben ze die verdonkeremaand?
Eigenlijk is die straf voor Stanek een lachertjequote:Op vrijdag 19 september 2025 16:19 schreef Starflyer het volgende:
Stanek, Martins en Cordeel zijn hun snelste tijd kwijt en Stanek heeft daarbovenop nog 5 plekken gridstraf gekregen voor het veroorzaken van de botsing met Bennett. Durksen heeft 1 plek straf voor het ophouden van Van Hoepen.
Dus ik verwacht dat Verschoor in beide races start op P11.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |