Ironisch genoeg is zij onderdeel van het probleem. Met je inclusie.quote:GroenLinks-wethouder Mariëlle Vavier (Inclusie) hield tijdens het protest in Den Haag een toespraak.
Nee alleen dat er al 6000 topics hier zijn over exact zelfde onderwerpquote:Op zondag 31 augustus 2025 00:13 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Is mijn veronderstelling te simpel denk je?
Dit is echter zeer actueel, en vindt op dit moment letterlijk plaats. Had er nog niet over gelezen op het forum. Ik hoop dat de Dolle Mina’s hun doel zullen bereiken en er meer bewustwording ontstaat onder de mannen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 00:14 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nee alleen dat er al 6000 topics hier zijn over exact zelfde onderwerp![]()
![]()
Kijk eens dom, hou maar weer op.quote:Op zondag 31 augustus 2025 00:18 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Dit is echter zeer actueel, en vindt op dit moment letterlijk plaats. Had er nog niet over gelezen op het forum. Ik hoop dat de Dolle Mina’s hun doel zullen bereiken en er meer bewustwording ontstaat onder de mannen.
Tja ik begrijp het ergens wel. Het kan soms een beetje dat vervelende oerdrift zijn, snap je? Ik vind het wel fijn dat er nu zo veel discussie over is, want ook ik heb misschien wel zin om eens een vrouw van haar fiets te trekken en me eens flink op haar uit te leven. En ik ben vast niet de enige. In minecraftquote:Op zondag 31 augustus 2025 00:24 schreef Dagoduck het volgende:
Ik voel me eerlijk gezegd behoorlijk in een hoek gedrukt als man. Ik maak nooit 'foute' opmerkingen naar vrouwen en al helemaal niet in een donker park of whatever. Hell, ik durf vrouwen amper aan te spreken als ze er wel op zitten te wachten
Ik vind dat het wel heel erg vrouwen tegen mannen is in de berichtgeving afgelopen weken.
Beter gaan ze bij Alberto klagen, die loopt altijd de park te checken.
Vooral dat laatste. Het mag niet gezegd worden. Juist daarin schuilt het gevaar van wegkijken.quote:Op zondag 31 augustus 2025 00:39 schreef Thorelf het volgende:
ik ben een vrouw...en ik vind dit te overtrokken! en het probleem omzeilen. in de nacht alleen fietsen is en was nooit helaas verstandig, maar ... wat men nu doet .vind ik te ver gaan ! en men durft het beestje niet bij de naam te noemen!!
Leg eens uit?quote:Op zondag 31 augustus 2025 00:10 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Ironisch genoeg is zij onderdeel van het probleem. Met je inclusie.
En? Doel bereikt? Hou je voortaan je handen thuis?quote:Op zondag 31 augustus 2025 00:18 schreef Joppiez het volgende:
Dit is echter zeer actueel, en vindt op dit moment letterlijk plaats. Had er nog niet over gelezen op het forum. Ik hoop dat de Dolle Mina’s hun doel zullen bereiken en er meer bewustwording ontstaat onder de mannen.
ja bewustwording is altijd goed! maar ik denk niet dat dat het punt is! Nederland moet zich bewust worden!! waar het mee bezig is.quote:Op zondag 31 augustus 2025 00:18 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Dit is echter zeer actueel, en vindt op dit moment letterlijk plaats. Had er nog niet over gelezen op het forum. Ik hoop dat de Dolle Mina’s hun doel zullen bereiken en er meer bewustwording ontstaat onder de mannen.
waarom zeg je dit?quote:Op zondag 31 augustus 2025 02:10 schreef the-eye het volgende:
Ik heb heel de avond voor de kroeg gewacht en als ik een vrouw alleen weg zag fietsen ben ik er achteraan gefietst om er zeker van te zijn dat ze veilig thuis kwam. Wel weer jammer dat m'n goeie bedoelingen telkens op de proef gesteld werden want ze leken er allemaal een soort wedstrijd van te willen maken. Ik ben bekaf nu
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |