Misschien. Al is het ergens juist veiliger om er op gepaste afstand achter te blijven, dat als iemand iets kwaads in de zin heeft die dat wel uit zijn hoofd laat omdat er nog iemand achter fietst.quote:Op dinsdag 2 september 2025 17:06 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee, maar als je 's nachts op een donker fietspad achter een meisje komt te fietsen kun je haar beter even inhalen en er een eind voor gaan fietsen.
Wanneer je al minder immigratie toelaat zijn er ook mindere daders (hiermee zeg ik niet dat ze allemaal daders zijn). Dus dat is al een deel van de oplossingquote:Op dinsdag 2 september 2025 17:06 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Wij hebben hier immigratie in Nederland, daar zitten daders tussen evengoed zoals er daders zitten tussen de native bevolking hier.
Immigratie heeft er niet mee te maken als het ook door native bevolking wordt gedaan.quote:Op dinsdag 2 september 2025 17:22 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Wanneer je al minder immigratie toelaat zijn er ook mindere daders (hiermee zeg ik niet dat ze allemaal daders zijn). Dus dat is al een deel van de oplossing
Dat is natuurlijk onzin.quote:Op dinsdag 2 september 2025 17:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Immigratie heeft er niet mee te maken als het ook door native bevolking wordt gedaan.
Daarom zeg ik wil je die mensen in het buitenland ook gaan voorlichten? Aangezien je mensen in Nederland ook wil voorlichten.quote:Op dinsdag 2 september 2025 17:06 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Wij hebben hier immigratie in Nederland, daar zitten daders tussen evengoed zoals er daders zitten tussen de native bevolking hier.
Als het nodig is, dan jaquote:Op dinsdag 2 september 2025 18:03 schreef QAnonn het volgende:
[..]
Daarom zeg ik wil je die mensen in het buitenland ook gaan voorlichten? Aangezien je mensen in Nederland ook wil voorlichten.
Kom maar door met die cijfers.quote:Op dinsdag 2 september 2025 18:02 schreef viagraap het volgende:
Als je de statistieken van vluchtelingen naast die van laagopgeleide jonge witte mannen legt is het verschil miniem.
Ben het hier wel mee eens. Sneller fietsen en inhalen lijkt me nog net iets enger. Pas als ze je voorbij zijn en verder doorfietsen ga je je een beetje op je gemak voelenquote:Op dinsdag 2 september 2025 17:16 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Misschien. Al is het ergens juist veiliger om er op gepaste afstand achter te blijven, dat als iemand iets kwaads in de zin heeft die dat wel uit zijn hoofd laat omdat er nog iemand achter fietst.
Dit is niet wat je schrijft. 5.2.3 is het totaal. Niet uitgesplitst naar afkomst.quote:Op dinsdag 2 september 2025 19:43 schreef viagraap het volgende:
[..]
Als je bijvoorbeeld hier tabel 5.2.3 vergelijkt met het hier genoemde cijfer. Ik dacht eigenlijk dat het allang algemene kennis was dit soort statistieken maar dit voetbalweekend bleek wel anders.
quote:Op dinsdag 2 september 2025 18:02 schreef viagraap het volgende:
Als je de statistieken van vluchtelingen naast die van laagopgeleide jonge witte mannen legt is het verschil miniem. 'Moeten we dan de hele tijd laagopgeleide jonge mannen hierheen halen?' nee, niemand doet dat ze komen zelf. Het is een illusie dat je alle grenzen van Europa daartegen kunt bewaken zonder failliet te gaan, dus probeer je anders in te spannen dat ze hier niet heen hoeven komen en als ze er dan toch zijn ze fatsoenlijk opgevangen worden ipv bij elkaar gepropt met allerlei noodgrepen. De ongein waardoor dit topic gestart is zijn de vruchten die je plukt van PVV/VVD asielbeleid, laten we dat anders eens benoemen.
Dat spul blijft niet beperkt tot vrouwen, sterker nog dit wordt een hit onder de fatbike posse.quote:Op dinsdag 2 september 2025 17:02 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik ben zeer benieuwd naar de gevolgen.
Dit dus. Het wordt allemaal wel heel spastisch zo.quote:Op dinsdag 2 september 2025 16:43 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Omdat op straat lopen normaal gedrag is. Ik vind het zelf heel krampachtig. Zeker als je gewoon normaal afstand houdt. Het is wat anders als je iemand van achteren gaat benaderen. En als je weet dat je verderop toch moet oversteken, nou ja... ok. Maar als ik 150 meter verderop rechtsaf moet slaan en ik ben al aan de rechterkzijde, dan moet ik twee keer oversteken omdat iemand die misschien een vrouw is (daar kun je je nogal eens in vergissen) voor mij loopt? Prima als iemand dat wil doen, maar verwachten dat alle mannen zich gaan gedragen alsof ze melaats zijn... neuh.
Zoiets wordt ook niet voorgesteld als het gaat om groepjes Marokkanen. Dat ze zich niet in groepsvorm ergens moeten gaan ophouden, omdat er dan mensen zijn die bang zijn voor gezeik. Want als je dat voorstelt, dan is het weer racistisch.
Ach overlast van illegaal vuurwerk wordt ook tegengegaan door het nog illegaler te maken.quote:Op dinsdag 2 september 2025 22:24 schreef VEM2012 het volgende:
Gekke Debbie wil dat femicide strafbaar wordt:
https://www.ed.nl/binnenl(...)en-bekende~a2a62253/
Kennelijk is het haar ontgaan dat moord al best lang strafbaar is.
Nee, door al het vuurwerk illegaal te maken.quote:Op dinsdag 2 september 2025 22:48 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ach overlast van illegaal vuurwerk wordt ook tegengegaan door het nog illegaler te maken.
Ik kan het helaas niet lezen maar zegt ze dat echt? Of maak jij er dat van?quote:Op dinsdag 2 september 2025 22:59 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, door al het vuurwerk illegaal te maken.
Overigens bedoelt Gekke Debbie natuurlijk niets anders dan dat het vermoorden van een vrouw zwaarder bestraft dient te worden dan wanneer je een man vermoordt. Modern feminisme waarbij gelijkwaardigheid tussen man en vrouw de kliko in mag en mannenhaat in de plaats komt.
Dit is wat ze letterlijk schrijft:quote:Op dinsdag 2 september 2025 23:07 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik kan het helaas niet lezen maar zegt ze dat echt? Of maak jij er dat van?
Indien echt:
Daarom. Je gaat er niet als een creep achteraan lopen en houdt er wel enigszins rekening mee maar het gaat te ver om per definitie aanpassingsvermogen en alertheid van mannen te verlangen "omdat vrouwen dat nu ook moeten hebben". Die regressie naar gedeeld leed is hetzelfde als dat wij uit compassie met hongerige Afrikanen niet eten. Daar wordt de wereld ook niet beter van.quote:Op dinsdag 2 september 2025 14:17 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Waarom is het een brug te ver om van mannen bewustwoording te vragen zodat ze 's avonds laat in het donker niet achter een vrouw gaan lopen, maar even oversteken?
Niet? Er is nog nooit zoveel overgewicht geweest onder mensen in NL.quote:Op dinsdag 2 september 2025 23:21 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Daarom. Je gaat er niet als een creep achteraan lopen en houdt er wel enigszins rekening mee maar het gaat te ver om per definitie aanpassingsvermogen en alertheid van mannen te verlangen "omdat vrouwen dat nu ook moeten hebben". Die regressie naar gedeeld leed is hetzelfde als dat wij uit compassie met hongerige Afrikanen niet eten. Daar wordt de wereld ook niet beter van.
Daar creëer je dan ook alleen maar een soort schijnveiligheid mee. Zo'n beetje 99,9% van de mannen zal geen kwade bedoelingen hebben als ze daar lopen. Die steekt dan de weg over en vervolgens staat er verderop een kwaadwillende te wachten die je een steegje in trekt.quote:Op dinsdag 2 september 2025 14:00 schreef miss_sly het volgende:
Mannen vragen om aan de overkant van de straat te gaan lopen, omdat dat een veiliger gevoel kan geven? Belachelijk, waarom moet ik oversteken alsof ik onbetrouwbaar ben.
Daarnaast steek je niet zomaar de weg over en kan je dan soms frontaal in de richting van een andere vrouw lopen. Is dat zoveel beter?quote:Op woensdag 3 september 2025 00:18 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Daar creëer je dan ook alleen maar een soort schijnveiligheid mee. Zo'n beetje 99,9% van de mannen zal geen kwade bedoelingen hebben als ze daar lopen. Die steekt dan de weg over en vervolgens staat er verderop een kwaadwillende te wachten die je een steegje in trekt.
Ik kan me best voorstellen dat het niet prettig is als er iemand achter je loopt op bepaalde plekken/momenten, maar iemand dan maar laten oversteken lijkt me ook niet echt een oplossing.
Heb je hier ook concrete peer reviewed cijfers voor of lul je zomaar uit je nek?quote:Op dinsdag 2 september 2025 18:02 schreef viagraap het volgende:
Als je de statistieken van vluchtelingen naast die van laagopgeleide jonge witte mannen legt is het verschil miniem. 'Moeten we dan de hele tijd laagopgeleide jonge mannen hierheen halen?' nee, niemand doet dat ze komen zelf. Het is een illusie dat je alle grenzen van Europa daartegen kunt bewaken zonder failliet te gaan, dus probeer je anders in te spannen dat ze hier niet heen hoeven komen en als ze er dan toch zijn ze fatsoenlijk opgevangen worden ipv bij elkaar gepropt met allerlei noodgrepen. De ongein waardoor dit topic gestart is zijn de vruchten die je plukt van PVV/VVD asielbeleid, laten we dat anders eens benoemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |