De honden zijn doodgeschoten.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:56 schreef RedShoe het volgende:
Honden bijten man dood in huis in Rotterdam
In Rotterdam is een man overleden na een aanval door twee honden bij hem thuis. De politie heeft allebei de honden in de tuin doodgeschoten.
Het is niet bekend of de honden van de man waren en om wat voor honden het ging. De politie kan daar nog niks over zeggen.
Er is geprobeerd om de man te reanimeren maar hij is in zijn woning overleden, zegt de politie.
https://nos.nl/artikel/25(...)in-huis-in-rotterdam
Ligt aan de opvoeding toch? Nooit aan het rasquote:Op zondag 31 augustus 2025 00:10 schreef raptorix het volgende:
Laat me raden: Pitbull XL, zulke lieve hondjes, en goed met kinderen.
Je kan de spanning niet aan ofzo?quote:Op zondag 31 augustus 2025 00:33 schreef Evangelion het volgende:
Kunnen ze niet gewoon wachten met dit nieuws brengen tot ze wel meer informatie hebben?
Zo belangrijk nieuws is het nou ook weer niet.
Was het erger geweest als het Friezen waren?quote:Op zondag 31 augustus 2025 00:43 schreef the-eye het volgende:
[..]
Je kan de spanning niet aan ofzo?
Er zijn 3 dooien meer gaat er wwarschijnlijk niet gebeuren
Bij mij staat het belang van de hond altijd voorop dus ik zou kijken wat ze zelf het lekkerst vindenquote:Op zondag 31 augustus 2025 01:31 schreef marc0871 het volgende:
[..]
Was het erger geweest als het Friezen waren?
950m om precies te zijn!quote:Op zondag 31 augustus 2025 02:33 schreef ludovico het volgende:
Ahja, aardig in de buurt weer, gezellig.
900m zoals de mensen die Google maps volgen lopen.quote:
Lopend 800m. Heftigquote:Op zondag 31 augustus 2025 02:49 schreef ludovico het volgende:
[..]
900m zoals de mensen die Google maps volgen lopen.
Kk hondenquote:Op zondag 31 augustus 2025 01:54 schreef the-eye het volgende:
[..]
Bij mij staat het belang van de hond altijd voorop dus ik zou kijken wat ze zelf het lekkerst vinden
Nu niet meer, nooit meer.quote:
De precieze omstandigheden van de aanval moeten nog worden onderzocht. Volgens de Nederlandse krant AD zou het gaan om 2 jonge Amerikaanse bully's XL.quote:Op zondag 31 augustus 2025 00:33 schreef Evangelion het volgende:
Kunnen ze niet gewoon wachten met dit nieuws brengen tot ze wel meer informatie hebben?
Zo belangrijk nieuws is het nou ook weer niet.
Editquote:
Gemiddelde bully xl eigenaar: " ze zijn gewoon aan het spelen haha *trekt halve liter open* hey kan ik misschien een sigaret bietsen van jou mn uitkering is nog niet binnen"quote:Op zondag 31 augustus 2025 07:10 schreef SnodeSnuiter het volgende:
Dat die honden later in de tuin zijn doodgeschoten is veelzeggend, het incident was voorbij maar toch durfde de dierenarts niet in de buurt te komen om de honden een normaal spuitje te geven.
Kutras
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |