Dit is mijn manier van mijn schandelijke spelfout in het vorige topic te eren. Het is een kolderieke fout inderdaad.quote:
Daar zal je voorlopig nog wel even last van hebben gok ikquote:Op maandag 25 augustus 2025 13:04 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Dit is mijn manier van mijn schandelijke spelfout in het vorige topic te eren. Het is een kolderieke fout inderdaad.
Tja, zulke tegenslag heb je mee te dealen in het leven. Ik moet zorgen dat mijn prep en activatie voor iedere post minimaal op het niveau Sjon zit.quote:Op maandag 25 augustus 2025 13:09 schreef GGMM het volgende:
[..]
Daar zal je voorlopig nog wel even last van hebben gok ik
Sterkte
quote:
Zeker. Steur ook wel bijzonder goed. Heerlijke speler.quote:Op maandag 25 augustus 2025 20:08 schreef Kaneelstokje het volgende:
Bounida laat weer eens van zich spreken.
Hij had blijkbaar ook schuld aan de 1e tegengoal, maar goed. Liever in Jong dan Ajax 1.quote:Op maandag 25 augustus 2025 21:05 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
Heerkens stopt even 2 penalty's. (Waren echt heel matig genomen, maar shh)
Die jongens hebben er al eens bij gezeten toch? (Bounida in ieder geval?). Uitblinken tegen jong AZ is wat anders dan uitblinken tegen AZ 1 natuurlijk.quote:Op maandag 25 augustus 2025 22:13 schreef Black-Death het volgende:
Misschien Steur en Bounida wat vaker bij Ajax 1.
Technisch gezien, ja was zijn schuld. Maar de verdedigers en middenveld stond ook echt enorm te kloten. Vooral Regeer was dramatisch, speelde als een pupil. Heerkens kon continue de bal niet kwijt, beide backs stonden aan de lijn geplakt, beide centrale verdedigers dramatisch opgesteld. Regeer en Mokio stonden continue niet op te letten. En voorin stond niemand vrij. Dit gebeurde een keer of 5 denk ik?quote:Op maandag 25 augustus 2025 21:37 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hij had blijkbaar ook schuld aan de 1e tegengoal, maar goed. Liever in Jong dan Ajax 1.
Tjsa, Kaplan ook. Allemaal bij '1' maar tegen Jong Utrecht niet kunnen winnen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 09:52 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Technisch gezien, ja was zijn schuld. Maar de verdedigers en middenveld stond ook echt enorm te kloten. Vooral Regeer was dramatisch, speelde als een pupil. Heerkens kon continue de bal niet kwijt, beide backs stonden aan de lijn geplakt, beide centrale verdedigers dramatisch opgesteld. Regeer en Mokio stonden continue niet op te letten. En voorin stond niemand vrij. Dit gebeurde een keer of 5 denk ik?
Heerkens moet er beter mee leren omgaan. Voetballend vermogen is duidelijk zijn beperking, maar dan moet de rest daar ook wat ondersteuning in bieden.
Die is héél slecht terug gekomen van zijn blessure. Maar dat was ook het geval bij Berghuis die heeft 6 maanden gigantisch lopen klote. Nu alweer een heel stuk beter en fitter.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 10:09 schreef papert het volgende:
Regeer wel opvallend matig zeg, was bij Twente toch een onbetwiste basisspeler, en soms zelfs èèn van de betere.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |