De tag is 5 minuten later toegevoegd, eerst echt alleen Koen. De eerste reactie was waarom Michelle niet getagd was.quote:Op vrijdag 22 augustus 2025 20:46 schreef Minimimi het volgende:
Ja #teamBWvP, maar waarom is enkel KB getagd en MB niet??
Nevermind, als je op de foto klikt is MB toch getagd 😅
Dit was met die verjaardagspost van JvP ook raar. Kb wel getagd maar de jarige zelf niet... 🤣quote:Op vrijdag 22 augustus 2025 20:46 schreef Minimimi het volgende:
Ja #teamBWvP, maar waarom is enkel KB getagd en MB niet??
Nevermind, als je op de foto klikt is MB toch getagd 😅
Nee hoor die tag stond gelijk al in de foto. Ik keek toevallig op haar profiel toen die foto er 48sec op stond, toen stond de tag al in de foto zelf. Maar iemand moet ook de post accepteren om bovenaan de tag te staan en hem op je eigen profiel te hebben staan. Dus zou zomaar kunnen dat MB even zat te poepen en niet gelijk de tag kon toevoegenquote:Op vrijdag 22 augustus 2025 20:49 schreef Appeltaart31 het volgende:
[..]
De tag is 5 minuten later toegevoegd, eerst echt alleen Koen. De eerste reactie was waarom Michelle niet getagd was.
Jup... maar zo worden alle foto's die openbaar online staan gebruikt..quote:Op vrijdag 22 augustus 2025 20:55 schreef Holaa het volgende:
Het zou je moeder zijn... #milfjehoor....
https://www.reddit.com/r/(...)f8i/michelle_bollen/
En hiervoor worden 'campagnes' ook gebruikt op het internet.
Bollen, Walk en van Pelt. M.a.w. de achternamen van Koen, Michelle en Jacqueline. En de favoriete tag die bij iedere foto van de poly werd gebruikt. Totdat die hashtag opeens niet meer gebruikt werd en er steeds minder foto's van de poly werden gedeeld. En nu is de hashtag weer gebruikt bij een foto van de kids.quote:
Wat kan die toch zeiken. Mijn kinderen hadden met 4 jaar maat 98/104🤣quote:Op vrijdag 22 augustus 2025 21:17 schreef WinnieWana het volgende:
Dbm bestelt voor haar kind dat is afgevallen in de vakantie maar even kleding in maat 116. ( 2 a 3 maten groter dan eerst)
Mijn 4 jarige zit in maat 104-110. Bel zo even de hap.
Hoe meer AM mag delen, hoe meer het kind betaald krijgt. Kijk maar naar Julia haar vakantie. Sponsored by TheMammaVanquote:Op vrijdag 22 augustus 2025 21:19 schreef Ballerina888 het volgende:
Hoe oud is die Jim nu onderhand, dat zn mammie openbaar moet verkondigen dat hij bijna introductie heeft??
Mijn oudste ook en ik zag al op de foto's dat ze best lang geworden was. Maar ja op vakantie ondervoed he incl.dikke buik, alsof van een paar dagen minder eten meteen ondervoed raakt.quote:Op vrijdag 22 augustus 2025 21:21 schreef Ballerina888 het volgende:
[..]
Wat kan die toch zeiken. Mijn kinderen hadden met 4 jaar maat 98/104🤣
Dat is waarschijnlijk Annemarie-humor: dat Julia haar kamer niet opruimt/stofzuigt enzo. Meer stof, meer last.quote:Op vrijdag 22 augustus 2025 20:53 schreef AppelsEieren het volgende:
Rookt Juul trouwens? Of spuit ze ladingen parfum of deo? AM zegt: Suus heeft minder last van astma omdat haar grote zus nog niet thuis is.
Bijzondere uitspraak. Wat zus dan ook doet waardoor astma verergert, dat doe je dan dus niet meer of niet in bijzijn van je zusje lijkt me.
Maar goed paardrijden moet ook gewoon doorgaan met astma, ik snap weer niks van deze uitspraak van AM
En dan zelf zinnen gebruiken als never nooit dessert overslaan. Echt meid wie hou je nou voor de gek?quote:Op vrijdag 22 augustus 2025 21:32 schreef Applepony het volgende:
MB in Bjorn Borg...ik zie haar alleen maar meer afvallen. Is dit echt te wijten aan stress?
Maximaal slopen die knie.quote:Op vrijdag 22 augustus 2025 22:29 schreef lila01 het volgende:
En die kapotte knie gaat ook lekker op hoge hakken zie ik.
Zou dat het advies van de arts/ fysio zijn geweest? 😝
Bizar om te zien hoeveel roofbouw zij pleegt op haar lichaamquote:Op vrijdag 22 augustus 2025 22:29 schreef lila01 het volgende:
En die kapotte knie gaat ook lekker op hoge hakken zie ik.
Zou dat het advies van de arts/ fysio zijn geweest? 😝
Die weet niet wat haar overkomt met likes en reacties op tiktok... post ze een keer iets redelijk positiefs zonder te benoemen dat ze zelf ziek en zwak is blijken mensen dat wel leuk te vindenquote:Op zaterdag 23 augustus 2025 00:25 schreef Muisjeruisje het volgende:
Debbie heeft weer zooi in huis gehaald voor Zoë’s kamer. Gaat lekker, dat ontspullen
En je snapt het niet hè dat ze dat allemaal kan in 1 week.quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 00:29 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Die weet niet wat haar overkomt met likes en reacties op tiktok... post ze een keer iets redelijk positiefs zonder te benoemen dat ze zelf ziek en zwak is blijken mensen dat wel leuk te vinden
(Ik vind het meuk hoor.. maar viel me op dat ze ineens langs kwam en veel likes kreeg 😂
En die meuk kost ‘maar’ 15 euro.quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 00:25 schreef Muisjeruisje het volgende:
Debbie heeft weer zooi in huis gehaald voor Zoë’s kamer. Gaat lekker, dat ontspullen
Dat ze zelf niet ziet dat ze veel meer likes krijgt op tiktoks die niet covid related zijn. Op haar zielige zeur tiktoks krijgt ze nauwelijks likesquote:Op zaterdag 23 augustus 2025 00:29 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Die weet niet wat haar overkomt met likes en reacties op tiktok... post ze een keer iets redelijk positiefs zonder te benoemen dat ze zelf ziek en zwak is blijken mensen dat wel leuk te vinden
(Ik vind het meuk hoor.. maar viel me op dat ze ineens langs kwam en veel likes kreeg 😂
Nee joh die heeft alweer paniek omdat maandag school begint en de virussen waar ze dan weer aan blootgesteld worden (Threads).quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 09:16 schreef Post-its het volgende:
Zou DBM vandaag wel de sportschool bezoeken die ze zo gemist had, dat ze gisteren ook niet geweest is?
Ik gok van niet...
Ik las dat en ik weet oprecht niet in hoeverre ze dat meent. Maakt ze zich echt zorgen om virussen in de klas?quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 09:39 schreef Maremare het volgende:
[..]
Nee joh die heeft alweer paniek omdat maandag school begint en de virussen waar ze dan weer aan blootgesteld worden (Threads).
Ze is bang voor alles hè, dus virussen helemaal.quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 10:06 schreef Odonata het volgende:
[..]
Ik las dat en ik weet oprecht niet in hoeverre ze dat meent. Maakt ze zich echt zorgen om virussen in de klas?
Zolang volg ik haar niet om dat in te kunnen schatten.
Zij lijkt sowieso snel paniek te hebben, op diverse vlakken. Haar kinderen mankeren wel wat, maar om dan meteen in de paniek te schieten over de gangbare virussen die in het najaar rondgaan is wel heftig.quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 10:06 schreef Odonata het volgende:
[..]
Ik las dat en ik weet oprecht niet in hoeverre ze dat meent. Maakt ze zich echt zorgen om virussen in de klas?
Zolang volg ik haar niet om dat in te kunnen schatten.
Wel reden om Flipflapflop regelmatig thuis te houden. Vindt zij dan hè?quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 10:14 schreef Maremare het volgende:
[..]
Zij lijkt sowieso snel paniek te hebben, op diverse vlakken. Haar kinderen mankeren wel wat, maar om dan meteen in de paniek te schieten over de gangbare virussen die in het najaar rondgaan is wel heftig.
Eerlijk gezegd ken ik weinig mensen zonder rijbewijs maar ik kan me wel voorstellen dat iemand geen rijbewijs heeft. Mijn dochter heeft er ook geen en dat is voor iedereen het beste😂 Met fietsen en OV komt zij overal.quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 10:16 schreef Huisopdehoek het volgende:
‘sanneke89
Sommigen kunnen niet eens indenken dat niet alle ouders een rijbewijs hebben of een auto.’
Dan zijn het wel heel bijzondere mensen in haar omgeving.
Haar zucht tegoed is weer opgeladen deze vakantiequote:Op zaterdag 23 augustus 2025 10:21 schreef Rimboequeen het volgende:
AM heeft het zuchten niet verleerd.
Zij heeft paniek om alles en dat gaat een keer overslaan naar de kinderen.quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 10:14 schreef Maremare het volgende:
[..]
Zij lijkt sowieso snel paniek te hebben, op diverse vlakken. Haar kinderen mankeren wel wat, maar om dan meteen in de paniek te schieten over de gangbare virussen die in het najaar rondgaan is wel heftig.
Ja het turf-papiertje zal wel weer in rap tempo gevuld worden.quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 10:17 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Wel reden om Flipflapflop regelmatig thuis te houden. Vindt zij dan hè?
En ook het wauwwwwwwquote:Op zaterdag 23 augustus 2025 10:21 schreef Rimboequeen het volgende:
AM heeft het zuchten niet verleerd.
Zeuren, vooral zeurenquote:Op zaterdag 23 augustus 2025 10:22 schreef JaNeeDan het volgende:
Sanneke vraagt weer om kraskaarten van de AH terwijl ze van de week nog zei dat ze zoveel had gekregen dat ze niet wist of ze ze allemaal zou gebruiken. Wat wil ze nou?
Ze lijkt er inderdaad weinig aan te doen om haar angsten de baas te worden. Snap dat dat lastig en confronterend is, maar niets doen maakt het alleen maar erger met inderdaad een grote kans dat het overslaat naar haar kinderen.quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 10:25 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Zij heeft paniek om alles en dat gaat een keer overslaan naar de kinderen.
Als ze gewoon eens hulp zoekt🤷♀️. Zodra die kinderem 1x hoesten denkt zij dat de de beademing kunnen.
Laatst ook met dat bloedprikken; 'in het ergste geval heeft ie leukemie'.
Ja in het ergste geval wel en dat gunt niemand het kind of een gezin, maar het escaleert bij haar altijd zo snel.
Ik ben echt geen heilige hoor en heb veel paniek gehad om mijn zieke kinderen, maar ik had wel door dat dat niet gezond was. Niet voor mezelf en zeker niet voor mijn kinderen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |