Ik vind het na dat schopfestijn tegen Twente al een wonder dat er nog getraind kon worden deze week.quote:Op woensdag 20 augustus 2025 17:24 schreef Coco het volgende:
[..]
Wat doen ze daar toch bij de fitheid training?
Heb jij hem wel eens zien spelen?quote:Op woensdag 20 augustus 2025 17:43 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
Wanner wordt met afstand de beste aankoop die we hebben gedaan dit jaar. Puur genot.
Volgens Rik en Florian Plettenberg nu 15 miljoen, en nog bonussen daar bovenop.quote:Op woensdag 20 augustus 2025 17:42 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
En dat is nu meteen 15m, of als hij na een jaar bevalt?
Nee, er werd verwacht dat hij er enkele weken uit zou zijn.quote:Op woensdag 20 augustus 2025 16:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Vind ik ook, al heb ik hem nooit zien spelen en hij is pas 19. Maar ik dacht dat hij een flinke blessure had, dat zal dan dus wel meevallen?
Ja, dat sprak voor zich, vandaar ook de 'dat zal dus wel meevallen'quote:Op woensdag 20 augustus 2025 20:22 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, er werd verwacht dat hij er enkele weken uit zou zijn.
Anders kom je ook niet door een medische keuring. Je gaat niet iemand kopen die een zware blessure heeft op dat moment.
Leuk hoor, dat gespeelde enthousiasme. Maar laten we heel eerlijk zijn, als hij als 19-jarige te boek stond als één van de grootste talenten van Europa, dan liet Bayern hem natuurlijk nooit gaan voor 15m.quote:Op woensdag 20 augustus 2025 20:27 schreef PSVCL het volgende:
Weinig geld voor een van de grootse talenten van Europa. Die doet Tillman snel vergeten
Van Bommel laat inmiddels al zien dat er rek in zit bij hem.quote:Op woensdag 20 augustus 2025 21:29 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Leuk hoor, dat gespeelde enthousiasme. Maar laten we heel eerlijk zijn, als hij als 19-jarige te boek stond als één van de grootste talenten van Europa, dan liet Bayern hem natuurlijk nooit gaan voor 15m.
Dit zijn kennelijk de prijzen die je dezer dagen betaald voor gokjes die heel mooi uit kunnen pakken. Bommel, Wanner. Het kan wat worden, of ze spelen over drie jaar bij Zwolle.
Gespeelde enthousiasmequote:Op woensdag 20 augustus 2025 21:29 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Leuk hoor, dat gespeelde enthousiasme. Maar laten we heel eerlijk zijn, als hij als 19-jarige te boek stond als één van de grootste talenten van Europa, dan liet Bayern hem natuurlijk nooit gaan voor 15m.
Dit zijn kennelijk de prijzen die je dezer dagen betaald voor gokjes die heel mooi uit kunnen pakken. Bommel, Wanner. Het kan wat worden, of ze spelen over drie jaar bij Zwolle.
Bayern vraagt bijna altijd een terugkoopclausule. Je weet maar nooit natuurlijk.quote:Op woensdag 20 augustus 2025 21:58 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Gespeelde enthousiasmeHet is algemeen bekend dat het 1 van Europa's grootste talenten is, zie oa de tweet die ik zojuist plaatste.
Bayern heeft niet voor niks een terugkoop clausule bedwongen omdat ze weten dat ie over 2a 3 jaar zijn potentie heeft waargemaakt. Zowel Wanner en Bommel gaan hier slagen. Nu nog een goeie back up spits aantrekken en hebt een absolute toplevel selectie staan.
Die jongen heeft natuurlijk ook iets te zeggen , hij weet dat Bayern een bewezen topper gaan aantrekken als vervanger van de geblesseerde Musiala, dan verkleind de kans op speeltijd voor hem terwijl ie wekelijks wilt spelen. Hij heeft gezien hoe Tillman zich hier heeft ontwikkeld en ziet PSV als de juiste stap, win - win situatie. Hij kan zich hier ontwikkelend, oa in de CL en PSV heeft weer een toplevel speler op de 10 positie.quote:Op woensdag 20 augustus 2025 22:01 schreef Halcon het volgende:
[..]
Bayern vraagt bijna altijd een terugkoopclausule. Je weet maar nooit natuurlijk.
Veel geld ontvangen ook, met oa Baka, Tillman ,Noa.. CL geldenquote:Op woensdag 20 augustus 2025 22:25 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Jezus, ik zit net Rick zijn transferlijstje te bekijken en PSV heeft volgens hem al een slordige 66 miljoen euro aan transfers uitgegeven.![]()
Dan moet de rek er financieel toch al weer voor een eind uit zijn lijkt me.
Ruime 80% van inkomend transfergeld terug in de selectie gepompt inderdaad. En dan moet er nog een spits en hopelijk een linksback bij komen.quote:Op woensdag 20 augustus 2025 22:25 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Jezus, ik zit net Rick zijn transferlijstje te bekijken en PSV heeft volgens hem al een slordige 66 miljoen euro aan transfers uitgegeven.![]()
Dan moet de rek er financieel toch al weer voor een eind uit zijn lijkt me.
Is dat inclusief Wanner? Anders mag er nog minimaal 15 miljoen bijquote:Op woensdag 20 augustus 2025 22:25 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Jezus, ik zit net Rick zijn transferlijstje te bekijken en PSV heeft volgens hem al een slordige 66 miljoen euro aan transfers uitgegeven.![]()
Dan moet de rek er financieel toch al weer voor een eind uit zijn lijkt me.
Absoluut, maar had niet door dat er al zoveel uit gegaan was. Al die sub-10-miljoen aankopen hebben toch flink aangetiktquote:Op woensdag 20 augustus 2025 22:58 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Veel geld ontvangen ook, met oa Baka, Tillman ,Noa.. CL gelden
Inclusief ja. En met de koopoptie voor onze nieuwe keeper meegerekend. Als die niet gelicht wordt scheelt het een slordige 5 miljoen.quote:Op woensdag 20 augustus 2025 23:11 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Is dat inclusief Wanner? Anders mag er nog minimaal 15 miljoen bij
https://www.ed.nl/psv/psv(...)ordaankoop~ace5783b/
Baka+Lang en je bent al een goed eind op weg.quote:Op woensdag 20 augustus 2025 23:13 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Absoluut, maar had niet door dat er al zoveel uit gegaan was. Al die sub-10-miljoen aankopen hebben toch flink aangetikt
Komt ook omdat ze daar niks binnen hebben gehaald, dat is bij zulke clubs al snel reden tot boosheid.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 08:01 schreef Solispolar het volgende:
Kijk voor de aardigheid eens wat op Bayern fora wat de algemene consensus is over zijn vertrek. Die fans zijn niet blij..
Ongetwijfeld. Maar onder de streep investeert PSV met een plan en zo op het eerste oog verstandig.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 08:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Komt ook omdat ze daar niks binnen hebben gehaald, dat is bij zulke clubs al snel reden tot boosheid.
Ik bedoel, dat geldt voor PSV al.
Zal ook meespelen, maar ze hebben Wanneer als talent ook aardig hoog zitten hoor. Volgens mij was de verwachting (met het oog op de blessure van Musiala) ook dat hij wat meer zou spelen; maar dat durft de club schijnbaar toch niet aan.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 08:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Komt ook omdat ze daar niks binnen hebben gehaald, dat is bij zulke clubs al snel reden tot boosheid.
Ik bedoel, dat geldt voor PSV al.
Voor van Bommel is dan ook veel te veel betaald. Die transfer begrijp ik nog steeds niet, op het moment is die misschien net aan de helft waard op basis van talent. Z’n statistieken vorig jaar waren helemaal niet zo bijzonder.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 09:04 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Zal ook meespelen, maar ze hebben Wanneer als talent ook aardig hoog zitten hoor. Volgens mij was de verwachting (met het oog op de blessure van Musiala) ook dat hij wat meer zou spelen; maar dat durft de club schijnbaar toch niet aan.
15 miljoen is voor Nederland veel geld, maar dit zijn wel behoorlijke talenten hoor. Ik schat hem (om heel eerlijk te zijn) een stukje hoger in dan een van Bommel bijvoorbeeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |