Bij Hulk ging het om twee niet Britten.quote:Op zondag 3 augustus 2025 16:24 schreef vosss het volgende: [..] Dan kunnen ze toch niet met goed fatsoen Max alsnog een straf aannaaien wel?
Nou nou nouquote:Op zondag 3 augustus 2025 16:25 schreef xzaz het volgende:
Nog 10 ronden. Hopen dat Pia nor er nog afrijdt
Niet als je Odido hebt.quote:Op zondag 3 augustus 2025 16:25 schreef Rnie het volgende:
Krijg nou wat ... Een 77 inch TV op Marktplaats!
Klaarkomen in 4K!
Het aantal inch zegt niks over de resolutiequote:Op zondag 3 augustus 2025 16:25 schreef Rnie het volgende:
Krijg nou wat ... Een 77 inch TV op Marktplaats!
Klaarkomen in 4K!
Lukt hem niet meerquote:
Gaat om de breedte, niet de lengte..quote:Op zondag 3 augustus 2025 16:26 schreef xzaz het volgende:
[..]
Het aantal inch zegt niks over de resolutie
Terwijl die eerder nog Alonso er bijna aftiktequote:Op zondag 3 augustus 2025 16:26 schreef Nattekat het volgende:
Russell bezorgt Alonso bijna een podium
Hmmm...quote:Op zondag 3 augustus 2025 16:26 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Terwijl die eerder nog Alonso er bijna aftikte
Gras is groenquote:Op zondag 3 augustus 2025 16:27 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Russell, stel je niet zo aan.
Nee, dat werd rap minder. Ze hadden gewoon niet voor een lange stint op hard moeten gaan.quote:Op zondag 3 augustus 2025 16:27 schreef Adames het volgende:
[..]
Die 8 sec voorsprong vasthouden op Alonso leek een beter idee
Sjors heeft wel een punt hoor. Leclerc zal geen penalty krijgen omdat er niks gebeurd maar als je Verstappen een straf geeft is dit ook gewoon een straf.quote:Op zondag 3 augustus 2025 16:28 schreef Peterselieman het volgende:
Nou, Sjors je hebt P3.
Voor het janken zou je een stop-and-go mogen krijgen
Dat zijn alleen de talentlozen.quote:Op zondag 3 augustus 2025 16:29 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Russell weer, hoe kan je een fan zijn van die rat.
Podium Alonsoquote:Op zondag 3 augustus 2025 16:29 schreef Fleischmeister het volgende:
McLaren matpartij aanstaande, ik ga er even goed voor zitten
Vind je dat geklaag van Russell niet ergerlijk?quote:Op zondag 3 augustus 2025 16:29 schreef ChevyCaprice het volgende:
Leclerc rijdt vrij gefrustreerd
Maar ja mooi gepareerd door Russell. Goed gedaan maat.
Hij heeft er wel 15.quote:
"Maat"quote:Op zondag 3 augustus 2025 16:29 schreef ChevyCaprice het volgende:
Leclerc rijdt vrij gefrustreerd
Maar ja mooi gepareerd door Russell. Goed gedaan maat.
Het zijn je maten niet.quote:Op zondag 3 augustus 2025 16:29 schreef ChevyCaprice het volgende:
Leclerc rijdt vrij gefrustreerd
Maar ja mooi gepareerd door Russell. Goed gedaan maat.
Max moet wegwezen bij RBR, die auto is echt niet in orde en dat gaan ze volgend jaar ook niet in orde hebben.quote:Op zondag 3 augustus 2025 16:29 schreef DKUp het volgende:
Verstappen komt niet voorbij Red Bull B-team
Eigen schuld.quote:
Van die vrouw bij Red Bull die meesterlijk was hoor je ook nooit meer ietsquote:Op zondag 3 augustus 2025 16:32 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het was weer een gigantisch succesvolle strategie vandaag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |