Influencerquote:Nederlandse influencer opgepakt met drugs in Frankrijk, had 150 kilo xtc in kofferbak
BIARRITZ - De Nederlandse influencer Jessica Chu is opgepakt op verdenking van drugssmokkel. De Barneveldse, bekend als deelneemster van het tv-programma Echte Meisjes in de Jungle werd volgens Franse media opgepakt met 150 kilo xtc in haar auto bij de grens met Spanje.
Meerdere bronnen bevestigen dat het gaat om Chu, die sindsdien vast zit. Online is zij beter bekend als Jessy Chu Volgens Franse media werd ze op vrijdag 18 juli om 18.30 uur gecontroleerd bij een tolpoortje bij de badplaats Biarritz. Daar troffen de dienders de drugs aan in haar auto.
Chu had volgens de nieuwsberichten eerder gemeld dat ze niets aan te geven had, maar de douane besloot toch haar kofferbak te controleren. Daar zaten de drugs in grote tassen in verstopt, schrijven Franse media. De straatwaarde wordt geschat op zo’n 3 miljoen euro. Chu zit sindsdien vast.
Bekend van programma’s en als DJ
Op Instagram draait de geruchtenmolen al op volle toeren. Chu heeft daar bijna 20.000 volgers. Het Instagram account Reality FBI weet te melden dat de familie pas recent is geïnformeerd, en dat uit WhatsApp-data blijkt dat Chu inderdaad voor het laatst online is geweest rond de tijd van haar aanhouding. Ze zou inmiddels een Franse advocaat hebben.
Chu deed ook mee aan het programma Slechtste Chauffeur van Nederland en dook daarna op in het derde seizoen van Echte Meisjes in de Jungle 2024. Ze werkt bovendien als dj. Op haar website promoot Chu zich als ’een Nederlandse influencer, DJ en ondernemer met een opvallende carrière in de entertainmentwereld’, die ook expliciete content deelt op FanCentro. Bovendien zou ze nog altijd meedraaien in het cateringbedrijf van haar familie
Dit inderdaad, hoe dan?quote:Op zondag 3 augustus 2025 01:20 schreef leolinedance het volgende:
Kun je gecontroleerd worden bij een tolpoortje ja? Heb ik nog nooit gezien in de +15 jaar dat ik daar met enige regelmaat kom. Vaak is het rond deze periode ook nogal druk(s) bij die poortjes dus lijkt mij dat er dan ook wel een redelijke opstopping ontstaat.
Ik heb daar toch al redelijk vaak brigades zien staan. Ze wijzen je gewoon aan (op basis van profilering) en dan wordt je achter het tolpoortje even apart gezet. Het overige verkeer heeft daar geen last van.quote:Op zondag 3 augustus 2025 01:20 schreef leolinedance het volgende:
Kun je gecontroleerd worden bij een tolpoortje ja? Heb ik nog nooit gezien in de +15 jaar dat ik daar met enige regelmaat kom. Vaak is het rond deze periode ook nogal druk(s) bij die poortjes dus lijkt mij dat er dan ook wel een redelijke opstopping ontstaat.
Dat is al sinds Big Brother, 25 jaar geleden, niet meer zo.quote:Op zondag 3 augustus 2025 08:50 schreef JaxStrumley het volgende:
Waar is de tijd dat je nog echt iets moest kunnen om bekend te worden?
Het was nooit heel hard nodig.quote:Op zondag 3 augustus 2025 08:50 schreef JaxStrumley het volgende:
Waar is de tijd dat je nog echt iets moest kunnen om bekend te worden?
Ja hoor, in Frankrijk worden er ook mensen uitgepikt.quote:Op zondag 3 augustus 2025 01:30 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dit inderdaad, hoe dan?
Die moeten ze toch al in het vizier hebben gehad?
Pas als ze alles zelf heeft opgevreten!quote:Op zondag 3 augustus 2025 01:02 schreef StateOfMind het volgende:
150 kilo 😱
Die is voorlopig nog niet terug
Steeds veranderende algoritmes zijn genadeloos. In een keer is een deel van je publiek weg.quote:Op zondag 3 augustus 2025 09:09 schreef Hexagon het volgende:
Influencer zijn lijkt me nog best stevig werken. Om iedere dag weer content te produceren om je fans tevreden te houden. Ook al voegt het verder maatschappelijk niks toe.
Plus meedoen aan kutprogramma's, plus expliciete content, plus bijklussen als drugsmule. Een wandelende verzameling pauperinfluencer-cliches.quote:die haar influencerleven volgens Instagram bekostigt van haar dj-carrière, een eigen laserkliniek en samenwerkingen met shishalounges en een 'fatbikedepot'
Volgens zeggen werkt mevrouw daar bovenop ook nog braaf 60 uur per week in de eettent van haar ouders.quote:Op zondag 3 augustus 2025 09:09 schreef Hexagon het volgende:
Influencer zijn lijkt me nog best stevig werken. Om iedere dag weer content te produceren om je fans tevreden te houden. Ook al voegt het verder maatschappelijk niks toe.
Valt het ook niet op, als je alleen in de auto zit met 150 kilo aan koffers?quote:Op zondag 3 augustus 2025 09:58 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Zij moet zijn verlinkt. Ik ken de grensovergang goed (is overigens niet Biarritz, maar Birantou) en ik heb nog nooit controles gezien bij personenauto's.
Misschien heeft ze een grote mond gegeven.quote:Op zondag 3 augustus 2025 09:58 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Zij moet zijn verlinkt. Ik ken de grensovergang goed (is overigens niet Biarritz, maar Birantou) en ik heb nog nooit controles gezien bij personenauto's.
De koffers lagen in de kofferbak, waardoor ze niet zichtbaar zouden zijn.quote:Op zondag 3 augustus 2025 10:02 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Valt het ook niet op, als je alleen in de auto zit met 150 kilo aan koffers?
Dat valt niet uit te sluiten. In Frankrijk en Spanje wordt dat in tegenstelling tot Nederland niet gewaardeerd.quote:Op zondag 3 augustus 2025 10:04 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Misschien heeft ze een grote mond gegeven.
Niet als zij zegt te emigreren naar Portugal en dus d’r halve inventaris meeneemt.quote:Op zondag 3 augustus 2025 10:02 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Valt het ook niet op, als je alleen in de auto zit met 150 kilo aan koffers?
Ik heb wel positieve ervaringen met Spaanse politie.quote:Op zondag 3 augustus 2025 10:08 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Dat valt niet uit te sluiten. In Frankrijk en Spanje wordt dat in tegenstelling tot Nederland niet gewaardeerd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |