WOUT van Aert met een fan.quote:Vive le vélo is een Vlaams televisieprogramma dat sinds 2005 elk jaar uitgezonden wordt tijdens de Ronde van Frankrijk. Het programma biedt een mix van analyses, interviews, reportages en sfeerverslagen vanuit verschillende locaties langs het parcours van de Tour de France.
Presentator Karl Vannieuwkerke ontvangt dagelijks gasten van binnen en buiten de koers op een wisselde locatie. Maarten Vangramberen verzorgt de interviews aan de start en ontvangt de ritwinnaar. Sammy Neyrinck duikt voor zijn dagelijkse reportages achter de coulissen van de koers en tekent opmerkelijke verhalen op langs het Tourparcours.
Regelmatig terugkerende gasten: Sep Vanmarke, Jan Bakelants, Eddy Planckaert, Sven1, Sven2, Marijn de Vries, Jolien D'hoore, Stijn Steels, Bram Tankink, Laura Verdonschot, Dirk De Wolf, Bert De Backer en velen andere.
DE BINGO:quote:Op vrijdag 21 juli 2023 20:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Sammy.
Neyrinck.
Neyrinck.
Sammy.
Kutfilmpjes.
Sentimentele pianomuziek.
Voeteneind. Berm. Bank.
Herhaling. Hetzelfde. Telkens weer.
Over schoolkrantvraagjes, de kracht van herhaling en ongemakkelijke fistbumps.
Een exclusieve reportage voor WLR.
Wel een stevig opgeknapte haarlijn.quote:
Kijk eens om je heen en zie waar de jeugd op fietst. Vreemde opmerking van Sergequote:Op vrijdag 25 juli 2025 20:55 schreef DiegoFuser het volgende:
Sersj denkt dat de e-bike niet aan de jongeren wordt verkocht.
Femke denkt daar anders over.
Femke, die zouden ze nog eens uit moeten nodigenquote:Op vrijdag 25 juli 2025 20:55 schreef DiegoFuser het volgende:
Sersj denkt dat de e-bike niet aan de jongeren wordt verkocht.
Femke denkt daar anders over.
Beter zou iedereen Sersj vergetenquote:Op vrijdag 25 juli 2025 20:57 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Benno is Sersj niet vergeten!
Tsja, die mag elke dag Ine mag neuken… Dan zou ik ook met een paar weken een gewicht hebben als VPP.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 20:55 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Sersj staat scherper dan toen hij renner was.
Zou het wat uitmaken?quote:Op vrijdag 25 juli 2025 20:58 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Bondscoach Sersj wil weten wie er allemaal naar het WK gaan.
Das war einmalquote:Op vrijdag 25 juli 2025 20:59 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Tsja, die mag elke dag Ine mag neuken… Dan zou ik ook met een paar weken een gewicht hebben als VPP.
Die zijn allang gescheiden toch?quote:Op vrijdag 25 juli 2025 20:59 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Tsja, die mag elke dag Ine mag neuken… Dan zou ik ook met een paar weken een gewicht hebben als VPP.
Die zijn al jaren uit elkaar Hans.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 20:59 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Tsja, die mag elke dag Ine mag neuken… Dan zou ik ook met een paar weken een gewicht hebben als VPP.
Oh, ik loop achter ja.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 21:00 schreef DiegoFuser het volgende:
[..]
Die zijn al jaren uit elkaar Hans.
quote:De aanleiding voor haar getuigenis? De intrede van Ine Beyen, die door sommigen als "de vrouw te veel" werd gezien. Kort daarvoor was Beyen gescheiden van wielerbondscoach Serge Pauwels, naar verluidt omdat hij haar zou hebben betrapt met Ruben.
Marcel Kittel vond het jammer dat het in de eerste etappe op de kant ging omdat hij een volledige pelotonsprint wilde zienquote:Op vrijdag 25 juli 2025 21:14 schreef Dale__Cooper het volgende:
Mensen die meer massasprinten willen, kan ik niet volgen.
Jose is nu nog ziedend denk ik.quote:
Ik heb spijt dat ik naar de NOS keek.quote:
quote:
Renaat en José hebben het goed gemaakt.quote:Renaat: "Er zijn mensen die denken dat we slaande ruzie hebben gehad."
José: "Kom hier dat ik je een kus geef. Maar nee, ik wind me dan op. Ik zie en voel het gebeuren. Dan heeft Vingegaard nog het geluk - of het ongeluk - dat Lipowitz voor hem de kastanjes uit het vuur heeft gehaald. Het kon, Lipowitz geeft de voorzet. En dan nog doet hij het niet. En dat vind ik zo jammer."
Hij verdient wel een Odieltje hier voor toch?quote:
quote:Op vrijdag 25 juli 2025 21:17 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hij verdient wel een Odieltje hier voor toch?
quote:
Nou nou nou nou nou.quote:
Als ik David Rozman was zou ik dat serieus overwegen.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 21:20 schreef Felagund het volgende:
De hele INEOS ploeg wil van de Brienenoordbrug springen.
Ik sluit niet uit dat hij een zetje krijgt.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 21:21 schreef Kloit het volgende:
[..]
Als ik David Rozman was zou ik dat serieus overwegen.
Toch komt hij al beter uit zijn woorden dan een paar jaar geledenquote:Op vrijdag 25 juli 2025 21:21 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik vraag mij af of Arensmen een nieuwe generatie gaat inspireren. Het is bepaald geen Boogerd.
Samen met Brailsford?quote:Op vrijdag 25 juli 2025 21:21 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik sluit niet uit dat hij een zetje krijgt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |