FOK!forum / Weer, Klimaat en Natuurrampen / De atmosfeer staat op ontploffen #1427 Bijna oktober
heywooduzaterdag 19 juli 2025 @ 06:16
TwunsQT.jpg


Weeronline / • KNMI / • Weer.nl / • Jan Visser / • Weerplaza

Weersites buitenland
3D-Windkaart wereld
Ventusky - wereldkaart
Alpenweerman Uitgebreid weer voor de Alpen, maar ook Nederland.
Wetter3 Wereld weer (Duits)
Wetteronline Duits
Estofex Europa weer (Engels)
Wetterzentrale Wereld weer (Duits)
WeatherService België en West-Europa weer (Nederlands)
Verzameling weerkaarten Europa weer (Nederlands/Engels)
Noodweer Waarschuwingen voor de Benelux
Weerwoord Vlaams/Nederlands weerforum
Stormplatform Weerplatform Benelux
Lightning Maps Realtime onweersmeldingen
Blitzortung Realtime onweersmeldingen
Weather.com Amerikaans
Accuweather Amerikaans
Meteoradar Verenigd Koninkrijk en West-Europa
I'm Weather VK en West-Europa wolkenradar met exportfunctie voor GIF-animatie
Windy Wereldwijde woei- en weerkaart

Sites uitleg begrippen
SPOILER: Uitleg symbolen weerkaarten
Weeronline - begrippen (nederlands)

---
WKN - Actueel weer in Nederland
KNMI Daggegevens
KNMI Geografische overzichten van het weer
KNMI Buienradar
KNMI Pluim
---

Klimaateffectatlas
Nederland in de ban van de 'supercel'
CAPE + Liftedindex

---

temperatuur.png
---

User locaties

Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,

let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live

Capture.png

DM (met plaats/stad naar); @kree om erop toegevoegd te worden of meld je aan in dit topic:
GC / FOK!users kaart (Google Maps) Nieuwe kaart, nieuwe kansen (update) #7
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel ;)
Geschiedkundigezaterdag 19 juli 2025 @ 06:22
Oktober *O*
MissHobjezaterdag 19 juli 2025 @ 07:47
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2025 20:42 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Kan toch? Pepernoten liggen ook al in de winkels. 1 en 1 is 2.
Nee kan niet :D
Pepernoten nog niet gespot hier ( gelukkig) weet wel dat ze die ergens augustus soms er al in flikkeren.
heywooduzaterdag 19 juli 2025 @ 07:56
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2025 20:42 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Kan toch? Pepernoten liggen ook al in de winkels. 1 en 1 is 2.
Hier nog niet gezien, kruidnoten helaas ook nog niet, maar die liggen nog genoeg in de kast :9
INViCTuSzaterdag 19 juli 2025 @ 08:08
Vanavond terreur buien in het Oosten
Paulzaterdag 19 juli 2025 @ 08:34
vadnaag 32 graden
LTVDKzaterdag 19 juli 2025 @ 08:58
Code geel
quote:
Vanavond, zondagmiddag en -avond stevige onweersbuien met kans op overlast door regen en wind

Tot de avond zijn er geen waarschuwingen.

Vanavond kunnen er in het zuiden en oosten plaatselijk een paar stevige onweersbuien ontstaan. Deze buien duren kort en verdwijnen aan het einde van de avond weer.

Zondagmiddag en -avond trekken er meer zware onweersbuien over een groot deel van land. Eerst in het zuidwesten, het laatst in het noordoosten. Deze zware buien duren ongeveer 2 uur en zijn daarna weer voorbij.

Op sommige plaatsen kunnen de buien wateroverlast veroorzaken doordat tunnels en straten blank komen te staan. Vooral voor buitenactiviteiten en evenementen is er kans op overlast en gevaarlijke situaties door plotselinge windstoten.

https://www.knmi.nl/nederland-nu/weer/waarschuwingen/
Elanzaterdag 19 juli 2025 @ 09:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 08:58 schreef LTVDK het volgende:
Code geel
[..]

Als je buienradar kijkt trekt er vanavond al buien midden over het land.

Niet dat dat ooit uit komt ofc :')
dick_laurentzaterdag 19 juli 2025 @ 10:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 08:34 schreef Paul het volgende:
vadnaag 32 graden
Frisjes.
THEFXRzaterdag 19 juli 2025 @ 10:24
32 graden en onweer voorspelt om 15.00
Maximale benauwdheid incoming
Geschiedkundigezaterdag 19 juli 2025 @ 10:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 10:24 schreef THEFXR het volgende:
32 graden en onweer voorspelt om 15.00
Maximale benauwdheid incoming
Schwüles Wetter
dick_laurentzaterdag 19 juli 2025 @ 11:00
Goddamn wat een verschil als de wind een keer strak vanuit het binnenland komt ipv de zee.

25% luchtvochtigheid momenteel. Stukken beter vol te houden.
Skwishzaterdag 19 juli 2025 @ 11:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 06:22 schreef Geschiedkundige het volgende:
Oktober *O*
Wake me up when september ends
Evangelionzaterdag 19 juli 2025 @ 11:39
Kans op hagel

Doe effe normaal :{w
tralalalazaterdag 19 juli 2025 @ 11:45
Goh, weer eens zwaarbewolkt. Flopzomer.
INViCTuSzaterdag 19 juli 2025 @ 11:47
De komende dagen staan veelvuldig buienkansen op het programma! Meest felle buien waarschijnlijk zondagmiddag en -avond, maar er is nog veel onzeker.
Tropische warmte wordt verdreven
Warme en vochtige lucht wordt spoedig uit Nederland verdreven. Zaterdagmiddag is het maximaal 31 graden landinwaarts met een hoge luchtvochtigheid (dauwpunt rond 20 graden), waardoor het nogal broeierig aanvoelt. Onweer wordt eerst nog nauwelijks verwacht omdat Nederland zich in een gebied bevindt met de rechteruitgang van de jet; daardoor wordt buienvorming gedrukt ipv gestimuleerd. Vanavond verdwijnt deze invloed langzaamaan en ontwikkelen zich boven het midden en zuiden wel buien. De parameters liggen dan op circa 700 J/kg CAPE met 10-15 knopen windschering, waarmee het buientype meestal single cell zal zijn. Hiervan spreken we wanneer buien zich traag voortbewegen en veel neerslag binnen korte tijd achterlaten, mogelijk heel lokaal met wateroverlast tot gevolg.

De weerkaart hieronder toont de verwachte neerslagsimulatie voor vanavond, waar de potentiële buien duidelijk te zien zijn. De uren hierna doven ze overigens weer langzaam uit.
article-9310-097926131858-image-large.jpg
Zondag mogelijk actieve buien
Morgen is de eerdergenoemde 'rechteruitgang' van de straalstroom helemaal verdwenen. Een omslag naar koelere lucht gaat zondagmiddag en/of zondagavond gepaard met enkele onweersbuien verspreid over de Benelux en het noordoosten van Frankrijk. CAPE ligt met name in de oostelijke helft van Nederland dan tussen 1000 en 2000 J/kg met aanvankelijk weinig windschering, veelal rond 20 knopen. Convectietype is het eerste deel van de dag zodoende nog single cell of multicell. Pas later zondag namiddag en tijdens de avond nadert vanuit het westen een zwakke low level jet, de forcering neemt toe onder invloed van een koufront en dan zien we een portie met serieuze dynamiek over het CAPE-gebied schuiven. In hoeverre dit benut kan worden is nog onzeker, maar vrij goed ontwikkelde multicellen moeten zeker tot de mogelijkheden behoren langs de oostgrens. Wanneer deze situatie 'perfect' getimed wordt, zijn zelfs één of twee supercellen niet helemaal ondenkbaar. Dit laatste lijkt op basis van de laatste ontwikkelingen echter vooral bestemd voor delen van Duitsland en Frankrijk.
article-9310-ddf5fa46d274-image-large.jpg
Zwaartepunt van eventuele buien wordt dus boven de oostelijke helft verwacht, zoals we dat al vaker hebben gezien dit jaar. @Nattekat @Haags Het westen en noorden lijkt op basis van de huidige berekeningen niet veel te krijgen, al kan een kleine verschuiving natuurlijk voor verrassingen zorgen. Extreme verschijnselen zoals grote hagelstenen of downbursts (valwinden) lijken bij deze setup niet echt aan de orde.

Nieuwe week aanhoudende buienkansen
Ook komende week blijft het onstabiel zomerweer met vrijwel dagelijks (soms flinke) buien, al wordt de dynamiek wel steeds minder. Vanaf woensdag/donderdag haal je nog waarden van 5-15 knopen windschering met maximaal 700-1000 J/kg aan CAPE, waarmee we meestal spreken over single cell-buien. Neerslagsommen nemen dan verder toe, terwijl het 'uiterlijk' van buien er niet beter op zal worden. Grootste aandachtspunt verplaatst zich dan echt naar de hoeveelheden regen. Zeker in geval van een langgerekte buienstraat kan op sommige plekken geaccumuleerd wel 30-50 mm regen op een enkele dag vallen en lokaal meer. Totale sommen tot en met het weekend van 26/27 juli kunnen zeer lokaal zomaar rondom 100 mm uitkomen in het westen en noorden van Nederland. Tussendoor is er verder ook zon en de middagtemperatuur zakt weg naar een graad of 20-22.

Schreef wouter van bernebeek op weerplaza

[ Bericht 2% gewijzigd door INViCTuS op 19-07-2025 11:52:57 ]
JopieKlaassenzaterdag 19 juli 2025 @ 11:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 08:58 schreef LTVDK het volgende:
Code geel
[..]

Bijzonder dat op Estofex helemaal niets te vinden is.
MissHobjezaterdag 19 juli 2025 @ 12:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 08:34 schreef Paul het volgende:
vadnaag 32 graden
Nee joh bij lange na niet. Aan zee trouwens zalig! :D
ZaZoezaterdag 19 juli 2025 @ 12:41
Mooi, laat maar komen, de tuin kan wel wat nattigheid gebruiken
Geschiedkundigezaterdag 19 juli 2025 @ 13:17
29.9 gemeten hier.
INViCTuSzaterdag 19 juli 2025 @ 13:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 13:17 schreef Geschiedkundige het volgende:
29.9 gemeten hier.
Eindhoven gaat al richting 31
GarlandBriggszaterdag 19 juli 2025 @ 13:53
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 11:47 schreef JopieKlaassen het volgende:

[..]
Bijzonder dat op Estofex helemaal niets te vinden is.
De boys van Estofex liggen lekker met een koude Riesling in de zon. Die genieten, net als ik en @Evangelion , lekker van die ene fatsoenlijke zomerse julidag :Y
Geschiedkundigezaterdag 19 juli 2025 @ 15:12
Dikke 30er hier nu ja.
Geschiedkundigezaterdag 19 juli 2025 @ 15:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 13:53 schreef GarlandBriggs het volgende:

[..]
De boys van Estofex liggen lekker met een koude Riesling in de zon. Die genieten, net als ik en @:evangelion , lekker van die ene fatsoenlijke zomerse julidag :Y
:')
Zipportalzaterdag 19 juli 2025 @ 15:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 15:12 schreef Geschiedkundige het volgende:
Dikke 30er hier nu ja.
:J
Geschiedkundigezaterdag 19 juli 2025 @ 15:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 15:16 schreef Zipportal het volgende:

[..]
:J
Ik ben ook al dik in de dertig ;(
Maar geen dikzak.

Wel een zweetzak vandaag :(

:')
Zipportalzaterdag 19 juli 2025 @ 15:42
weather-map.gif?4fa514e27035d811bfac3ac8a127683c
INViCTuSzaterdag 19 juli 2025 @ 15:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 15:20 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Ik ben ook al dik in de dertig ;(
Maar geen dikzak.

Wel een zweetzak vandaag :(

:')
Keehl is jong 8-)

Dat zweten gaat vanzelf ja
heywooduzaterdag 19 juli 2025 @ 15:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 15:44 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Keehl is jong 8-)

Dat zweten gaat vanzelf ja
Heel stiekem is dat misschien wel wat ik het kutste vind aan dit/warm weer :P

Wel benieuwd wat er vandaag/morgen gaat gebeuren, zo'n warme dag maar met bijna de hele dag bewolking belooft op zich wel iets lijkt me.
SpeedyGJzaterdag 19 juli 2025 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 15:20 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Ik ben ook al dik in de dertig ;(
Maar geen dikzak.

Wel een zweetzak vandaag :(

:')
Ik ben in de 40 :{
Haagszaterdag 19 juli 2025 @ 16:25
De lucht is hier pikzwart. Maarja we leven hier aan de kust dus buien kennen we niet.
Nattekatzaterdag 19 juli 2025 @ 16:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 16:25 schreef Haags het volgende:
De lucht is hier pikzwart. Maarja we leven hier aan de kust dus buien kennen we niet.
Ook waar de buien wel vallen stelt het echt geen ene zak voor.
Geschiedkundigezaterdag 19 juli 2025 @ 16:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 15:52 schreef SpeedyGJ het volgende:

[..]
Ik ben in de 40 :{
Ouwe zweetzak :+
mittzaterdag 19 juli 2025 @ 16:35
Bilnaadzweetalert.
GarlandBriggszaterdag 19 juli 2025 @ 16:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 15:52 schreef SpeedyGJ het volgende:

[..]
Ik ben in de 40 :{
Die club is het leukst...trust me ;)
INViCTuSzaterdag 19 juli 2025 @ 19:26
twitter
THEFXRzaterdag 19 juli 2025 @ 20:02
Nog steeds geen regen hier
Paulzaterdag 19 juli 2025 @ 20:20
quote:
10s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 12:37 schreef MissHobje het volgende:

[..]
Nee joh bij lange na niet. Aan zee trouwens zalig! :D
ik was bij henschotermeer
Geschiedkundigezaterdag 19 juli 2025 @ 21:58
We kunnen 0.5mm (of minder) bijschrijven *O*
Wereldgozerzaterdag 19 juli 2025 @ 22:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 19:26 schreef INViCTuS het volgende:
[ x ]
Beflikkering @Zipportal
Zipportalzaterdag 19 juli 2025 @ 22:20
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 22:16 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Beflikkering @:zipportal
Was uw koudeput schoon.
Momozaterdag 19 juli 2025 @ 22:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 19:26 schreef INViCTuS het volgende:
[ x ]
twitter
ACT-Fzaterdag 19 juli 2025 @ 23:48
Het regent een beetje...
Whiskers2009zaterdag 19 juli 2025 @ 23:49
Eindelijk regen *O*
Niet dat het veel doet qua temperatuur -O-
Evangelionzaterdag 19 juli 2025 @ 23:54
Regen!
And it's gone
SpeedyGJzondag 20 juli 2025 @ 00:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 16:33 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Ouwe zweetzak :+
En hoe _O- als je een keer in het zwembad hier wilt, het is gratis, zelfs het water ;) _O-

quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2025 16:40 schreef GarlandBriggs het volgende:

[..]
Die club is het leukst...trust me ;)
Ik vond het vroeger veel leuker :{
GarlandBriggszondag 20 juli 2025 @ 00:49
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 00:29 schreef SpeedyGJ het volgende:

[..]

[..]
Ik vond het vroeger veel leuker :{
"Vroeger" is met mij meegegroeid ;)
Drasszondag 20 juli 2025 @ 08:42
Hoop dat wateroverlast wat gaat meevallen. Ook weer geen zin in, laat staan 2cm hagel.
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 09:30
Smerig weer.

Zomer :r :')
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 09:57
Wel volop zon nu. Hopelijk daalt de LV snel..
RamboDirkzondag 20 juli 2025 @ 11:02
FwRHt7j.jpg

geer&goor benauwd

SPOILER
sleeeeeeeecht.gif
dick_laurentzondag 20 juli 2025 @ 11:26
Dit topic is echt een draaiorgel geworden met dezelfde dagelijkse posts :')

giphy.gif
Evangelionzondag 20 juli 2025 @ 11:32
quote:
11s.gif Op zondag 20 juli 2025 11:26 schreef dick_laurent het volgende:
Dit topic is echt een draaiorgel geworden met dezelfde dagelijkse posts :')

[ afbeelding ]
Mooi toch. Het brein houdt van voorspelbaarheid.
JopieKlaassenzondag 20 juli 2025 @ 11:34
Hoop rood/zwarte bende boven Frankrijk dat naar het noorden trekt.
MissButterflyyzondag 20 juli 2025 @ 11:55
quote:
1s.gif Op zondag 20 juli 2025 11:34 schreef JopieKlaassen het volgende:
Hoop rood/zwarte bende boven Frankrijk dat naar het noorden trekt.
Heb je een linkje?

Bah, het is hier echt vies benauwd vandaag.
JopieKlaassenzondag 20 juli 2025 @ 12:02
quote:
1s.gif Op zondag 20 juli 2025 11:55 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Heb je een linkje?

Bah, het is hier echt vies benauwd vandaag.
Nee zat op een uitgezoomde versie van buienalarm te kijken. Overigens zegt het nog niet zoveel, behalve dan dat de lucht nogal explosief is.
Kleffe_Dopzondag 20 juli 2025 @ 12:04
quote:
1s.gif Op zondag 20 juli 2025 11:55 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Heb je een linkje?

Bah, het is hier echt vies benauwd vandaag.
Regenradar Benelux
RamboDirkzondag 20 juli 2025 @ 12:11
Prima weer voor een duik in de lokale sloot vanmiddag.


SPOILER
py9pV9r.gif
Zipportalzondag 20 juli 2025 @ 12:43
Ons is vuurwerk beloofd. Het mag nu nog van Kabinet Schoof 1. @RamboDirk
Wereldgozerzondag 20 juli 2025 @ 12:48
Tyfus weer

En er gaat natuurlijk weer geen druppel vallen
Drasszondag 20 juli 2025 @ 13:08
Esto bbq jongens tekenen voor voor duitsland wat supercellen in.
Nattekatzondag 20 juli 2025 @ 13:09
quote:
11s.gif Op zondag 20 juli 2025 11:26 schreef dick_laurent het volgende:
Dit topic is echt een draaiorgel geworden met dezelfde dagelijkse posts :')

[ afbeelding ]
OPBOKKEN MET DIE KOU :(

Deze had je niet verwacht hè 8-)
Starhopperzondag 20 juli 2025 @ 13:29
Bah het is echt vies benauwd hoor buiten. Ik blijf binnen bij de ventilator
mittzondag 20 juli 2025 @ 13:30
Wordt weer een grote flopshow.
R-woud93zondag 20 juli 2025 @ 13:56
quote:
12s.gif Op zondag 20 juli 2025 13:30 schreef mitt het volgende:
Wordt weer een grote flopshow.
Op naar 2 druppels regen _O_
bloodymary1zondag 20 juli 2025 @ 14:20
Waarom heet deze aflevering bijna oktober?
Evangelionzondag 20 juli 2025 @ 14:22
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:20 schreef bloodymary1 het volgende:
Waarom heet deze aflevering bijna oktober?
Er zijn gekkies die daar naar uit kijken.
bloodymary1zondag 20 juli 2025 @ 14:23
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:22 schreef Evangelion het volgende:

[..]
Er zijn gekkies die daar naar uit kijken.
Wat? :X
heywooduzondag 20 juli 2025 @ 14:24
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:20 schreef bloodymary1 het volgende:
Waarom heet deze aflevering bijna oktober?
Omdat ook de 'andere kant' hoop mag hebben :9

Nog anderhalve week juli, dan augustus nog even door komen, dan wordt het in september al weer aangenamer en dan is het al oktober en zijn we sowieso voorlopig wel weer klaar met de warmte *O*
THEFXRzondag 20 juli 2025 @ 14:27
Suikerspin weer
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 14:30
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:23 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]
Wat? :X
15 graden, zon, mooie gekleurde bomen, vallende bladeren _O_
bloodymary1zondag 20 juli 2025 @ 14:31
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:30 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
15 graden, zon, mooie gekleurde bomen, vallende bladeren _O_
Daar houd ik ook wel van hoor. En dan lekker door het bos met het paard. Maar dat hoeft niet al heel snel te zijn. Nu is ook heerlijk. Blote voeten en zo.
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 14:33
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:31 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]
Daar houd ik ook wel van hoor. En dan lekker door het bos met het paard. Maar dat hoeft niet al heel snel te zijn. Nu is ook heerlijk. Blote voeten en zo.
Ik zit nu meer in de modus:

"Opbokken met die hitte :( "

:P
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 14:36
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:24 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Omdat ook de 'andere kant' hoop mag hebben :9

Nog anderhalve week juli, dan augustus nog even door komen, dan wordt het in september al weer aangenamer en dan is het al oktober en zijn we sowieso voorlopig wel weer klaar met de warmte *O*
Nog twee maanden en het is wel ongeveer feest *O*
Op een stuiptrekking na wellicht.
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 14:41
September/oktober kan ook eindelijk de barbecue weer aan _O_
bloodymary1zondag 20 juli 2025 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:33 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Ik zit nu meer in de modus:

"Opbokken met die hitte :( "

:P
Eigenlijk mag dat niet. Als je niet meer hoeft te werken en een zwembad hebt.
Nattekatzondag 20 juli 2025 @ 14:46
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:24 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Omdat ook de 'andere kant' hoop mag hebben :9

Nog anderhalve week juli, dan augustus nog even door komen, dan wordt het in september al weer aangenamer en dan is het al oktober en zijn we sowieso voorlopig wel weer klaar met de warmte *O*
Wordt het weer net zo'n oktober als afgelopen jaar :9 :~ _O_
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 14:49
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:41 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]
Eigenlijk mag dat niet. Als je niet meer hoeft te werken en een zwembad hebt.
Mja, de hele zomer in het zwembad hangen vind ik niks. Lekker zo nu en dan,maar dan vind ik het wel genoeg. Vrouw en kind maken er wel volop gebruik van.

Zodra ik eruit ben zweet ik me alweer kapot :')
Jor_Diizondag 20 juli 2025 @ 14:56
Laat de afkoeling maar komen _O_
bloodymary1zondag 20 juli 2025 @ 14:57
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:49 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Mja, de hele zomer in het zwembad hangen vind ik niks. Lekker zo nu en dan,maar dan vind ik het wel genoeg. Vrouw en kind maken er wel volop gebruik van.

Zodra ik eruit ben zweet ik me alweer kapot :')
Na vandaag wordt het beter voor jou! En nog steeds mooi voor de zomerliefhebbers.
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 15:04
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:57 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]
Na vandaag wordt het beter voor jou! En nog steeds mooi voor de zomerliefhebbers.
Ik overleef het wel met wat gezucht, wat geklaag en een hoop zweet :P

We tellen af :Y
heywooduzondag 20 juli 2025 @ 15:07
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:57 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]
Na vandaag wordt het beter voor jou! En nog steeds mooi voor de zomerliefhebbers.
Ja, straks een hele periode van maximaal zo'n 20-22 graden (en 's nachts gewoon wat afkoeling ook) is op zich ideaal en voor het gros wel te doen denk ik: aangenaam om buiten te zijn voor veruit de meeste mensen, voor de liefhebbers van koeler weer is dat ook gewoon het beste wat je in deze tijd van het jaar kunt hopen. Prima compromis voor juli en begin augustus :)
INViCTuSzondag 20 juli 2025 @ 15:08
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:41 schreef Geschiedkundige het volgende:
September/oktober kan ook eindelijk de barbecue weer aan _O_
Want dat kan nu niet?
INViCTuSzondag 20 juli 2025 @ 15:09
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 14:30 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
15 graden, zon, mooie gekleurde bomen, vallende bladeren _O_
Kale bomen :{w
INViCTuSzondag 20 juli 2025 @ 15:11
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 15:07 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Ja, straks een hele periode van maximaal zo'n 20-22 graden (en 's nachts gewoon wat afkoeling ook) is op zich ideaal en voor het gros wel te doen denk ik: aangenaam om buiten te zijn voor veruit de meeste mensen, voor de liefhebbers van koeler weer is dat ook gewoon het beste wat je in deze tijd van het jaar kunt hopen. Prima compromis voor juli en begin augustus :)
Alles valt of staat met de luchtvochtigheid, dat weet je. 26 graden en lv 30 is beter dan 21 met lv 80.

Komende week is de temperatuur nog wel ok, zeker om in te werken, maar ook veel natte geit
heywooduzondag 20 juli 2025 @ 15:12
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 15:11 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Alles valt of staat met de luchtvochtigheid, dat weet je. 26 graden en lv 30 is beter dan 21 met lv 80.

Komende week is de temperatuur nog wel ok, zeker om in te werken, maar ook veel natte geit
Nou ja, dat vind ik vaak op zich meevallen. Ik houd me doorgaans beter staande bij 21 graden en vochtig dan 26 graden, zon en droog :+
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 15:20
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 15:08 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Want dat kan nu niet?
Binnen zitten als ik barbecue vind ik niet leuk :N
Haagszondag 20 juli 2025 @ 16:12
Toch maar liefst 3 regendruppels gevallen hier. Gelukkig duurt code geel nog tot 17.00
Adrie072zondag 20 juli 2025 @ 16:12
Gaat zo los in Alkmaar en omgeving!
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 16:13
Bijna regen _O_
heywooduzondag 20 juli 2025 @ 16:17
Hier lijkt niks naartoe te komen en dus, belangrijker, ook weinig verkoeling :(
Noberzondag 20 juli 2025 @ 16:20
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 16:17 schreef heywoodu het volgende:
Hier lijkt niks naartoe te komen en dus, belangrijker, ook weinig verkoeling :(
Hoe dan?

Screenshot-20250720-161943-Brave.jpg
DemonRagezondag 20 juli 2025 @ 16:22
Regen en een verdwaalde onweersklap in Eindhoven. Inmiddels wel ff lekker donker.

En hier kun je naar Helmond staren:
Bekijk deze YouTube-video
StephanLzondag 20 juli 2025 @ 16:37
In het westen gebeurt vrij weinig :{
INViCTuSzondag 20 juli 2025 @ 16:37
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 15:20 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Binnen zitten als ik barbecue vind ik niet leuk :N
Genoeg dagen gehad dat je prima buiten kon bbq-en.

Het is tot nu toe absoluut geen overdreven hete zomer ofzo. Paar uitschieters gehad naar boven en paar naar beneden, maar verder vrij steady Hollandse ups en downs. Luchtvochtigheid is soms wat hoog, dus dan voelt het wel minder prettig
mittzondag 20 juli 2025 @ 16:45
En welja, totale flopshow.
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 16:46
Regen _O_
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 16:48
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 16:37 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Genoeg dagen gehad dat je prima buiten kon bbq-en.

Het is tot nu toe absoluut geen overdreven hete zomer ofzo. Paar uitschieters gehad naar boven en paar naar beneden, maar verder vrij steady Hollandse ups en downs. Luchtvochtigheid is soms wat hoog, dus dan voelt het wel minder prettig
Voorjaar wel. Daarna veel weggeweest. In Oostenrijk wel uiteraard, koelt het ook sneller af _O_

Sinds we terug zijn nog niet echt een lekkere dag gehad daarvoor. :N
LTVDKzondag 20 juli 2025 @ 16:49
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 16:37 schreef StephanL het volgende:
In het westen gebeurt vrij weinig :{
Weinig spannends qua neerslag inderdaad, wel flink afgekoeld :Y
heywooduzondag 20 juli 2025 @ 16:58
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 16:49 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Weinig spannends qua neerslag inderdaad, wel flink afgekoeld :Y
Verder naar het oosten gebeurt er gewoon überhaupt niks en koelt het dus ook niet af #jaloers
Haagszondag 20 juli 2025 @ 17:02
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 16:37 schreef StephanL het volgende:
In het westen gebeurt vrij weinig :{
Als je nog voor code geel überhaupt begint al gaat verkondigen dat het in het zuid-westen allemaal wel mee gaat vallen dan is dat behoorlijk lachwekkend. Die codes moeten ze echt anders gaan inrichten.
Vincent_studentzondag 20 juli 2025 @ 17:07
Buienradar maakt het erger dan het is. Hier gebeurt er vrij weinig.
LTVDKzondag 20 juli 2025 @ 17:09
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 16:58 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Verder naar het oosten gebeurt er gewoon überhaupt niks en koelt het dus ook niet af #jaloers
Hier komt de zon er weer door en schiet de temperatuur dus ook gelijk weer omhoog :')
MissButterflyyzondag 20 juli 2025 @ 17:11
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 17:07 schreef Vincent_student het volgende:
Buienradar maakt het erger dan het is. Hier gebeurt er vrij weinig.
Klopt. Even harde regen en drie minuten dat het hard waaide, en wat gerommel in de verte.

Kan me nog herinneren dat we 3 jaar geleden noodweer hadden in Italië, we zagen in de verte een hoop geflits waarvan ik eerst dacht dat het vuurwerk was, daarna kwamen de donders, het ging uren door met flitsen elke seconde en donders en knallen, dat was pas een bui. Ook hagelstenen, voor sommige vakantiegangers in een tent wat minder fijn maar man, wat een weertje was dat.
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 17:16
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 17:07 schreef Vincent_student het volgende:
Buienradar maakt het erger dan het is. Hier gebeurt er vrij weinig.
Hier valt het ook reuze mee. Wat rustige regen, perfect voor de droge grond dus ^O^
RamboDirkzondag 20 juli 2025 @ 18:01
FwwJyua.jpg

FwjmEnS.jpg

Een tweeluik @Zipportal
INViCTuSzondag 20 juli 2025 @ 18:08
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 17:16 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Hier valt het ook reuze mee. Wat rustige regen, perfect voor de droge grond dus ^O^
Hier valt het tegen. Nog meer regen op de toch al natte grond. En geen onweer.
kibozondag 20 juli 2025 @ 18:19
Zelfs het onweer is tegenwoordig niet meer zoals het vroeger was.
Lapzwanzenonweer :{w
Evangelionzondag 20 juli 2025 @ 18:20
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 18:19 schreef kibo het volgende:
Zelfs het onweer is tegenwoordig niet meer zoals het vroeger was.
Lapzwanzenonweer :{w
gen z onweer
INViCTuSzondag 20 juli 2025 @ 18:40
Ouderwets standaard Hollands zomertje wel weer. Warm, nat, vochtig en onbestendig
kibozondag 20 juli 2025 @ 18:45
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 18:40 schreef INViCTuS het volgende:
Ouderwets standaard Hollands zomertje wel weer. Warm, nat, vochtig en onbestendig
Lijkt mijn vrouw wel.
THEFXRzondag 20 juli 2025 @ 19:31
Suikerspin weer
summer2birdzondag 20 juli 2025 @ 19:32
Oh eindelijk wat goeie buien, heerlijk _O_
THEFXRzondag 20 juli 2025 @ 19:35
Maar 20 graden hier en buitje gehad
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 19:47
Nou, dat stelde niks voor. Toch mooi 4mm erbij. Zitten we al op 15mm ofzo voor juli :')
Maar nu gewoon weer zon, de boel is alweer bijna verdampt.
INViCTuSzondag 20 juli 2025 @ 20:04
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 19:47 schreef Geschiedkundige het volgende:
Nou, dat stelde niks voor. Toch mooi 4mm erbij. Zitten we al op 15mm ofzo voor juli :')
Maar nu gewoon weer zon, de boel is alweer bijna verdampt.
Hier weer bijna 20 :7. Al tientallen deze maand
PzKpfwzondag 20 juli 2025 @ 20:11
Kan toch altijd wel genieten van het verloop van zo'n dag met van die zomerse buien. Eerst de hele dag zonnig, of zoals vandaag winderig. Daarna ineens absoluut windstil en alsmaar drukkendere lucht. Vanuit de verte zie je de donkere lucht naderen en begint het lichtjes te regenen en uiteindelijk giet het gewoon. Op een echte mooie dag valt dan de wind daarna weg en breekt het zonnetje weer door. O+
Evangelionzondag 20 juli 2025 @ 20:15
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 20:11 schreef PzKpfw het volgende:
Kan toch altijd wel genieten van het verloop van zo'n dag met van die zomerse buien. Eerst de hele dag zonnig, of zoals vandaag winderig. Daarna ineens absoluut windstil en alsmaar drukkendere lucht. Vanuit de verte zie je de donkere lucht naderen en begint het lichtjes te regenen en uiteindelijk giet het gewoon. Op een echte mooie dag valt dan de wind daarna weg en breekt het zonnetje weer door. O+
Oja, dat kan ik me nog vaag herinneren van vorig jaar.
heywooduzondag 20 juli 2025 @ 20:19
Jaaa na een half uur ramen en deur open is het in de woonkamer lekker afgekoeld van 24.0 naar 23.9!
THEFXRzondag 20 juli 2025 @ 20:27
quote:
9s.gif Op zondag 20 juli 2025 20:19 schreef heywoodu het volgende:
Jaaa na een half uur ramen en deur open is het in de woonkamer lekker afgekoeld van 24.0 naar 23.9!
Whahaha
Dutch_viewzondag 20 juli 2025 @ 20:59
Flinke buien gehad net in Drenthe
Geschiedkundigezondag 20 juli 2025 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 20:04 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Hier weer bijna 20 :7. Al tientallen deze maand
Goed nat waar jij zit volgens mij. :P
Zipportalzondag 20 juli 2025 @ 22:04
Flopshow.
Wereldgozerzondag 20 juli 2025 @ 22:38
Heerlijk geflaneerd nog @RamboDirk @monkyyy

Fuck het knmi
Djeezzondag 20 juli 2025 @ 22:48
Zo, dat was een beste wolkbreuk. Water kwam via de wc's boven en beneden, het ligbad en de gootsteen omhoog
Fietsertje70zondag 20 juli 2025 @ 22:59
Zo! Weer een dag met code geel overleefd _O- _O- _O-
THEFXRzondag 20 juli 2025 @ 23:02
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 22:59 schreef Fietsertje70 het volgende:
Zo! Weer een dag met code geel overleefd _O- _O- _O-
Idd, alleen wat regen gehad
ieniminimuiszondag 20 juli 2025 @ 23:08
Iemand langer termijn verwachting van buienradar gezien? 40 graden en windkracht 12.
Citizen.Erasedzondag 20 juli 2025 @ 23:19
quote:
10s.gif Op zondag 20 juli 2025 23:08 schreef ieniminimuis het volgende:
Iemand langer termijn verwachting van buienradar gezien? 40 graden en windkracht 12.
:{
LTVDKzondag 20 juli 2025 @ 23:22
quote:
10s.gif Op zondag 20 juli 2025 23:08 schreef ieniminimuis het volgende:
Iemand langer termijn verwachting van buienradar gezien? 40 graden en windkracht 12.
41 zelfs :7

rmiw8hu.png
Momozondag 20 juli 2025 @ 23:27
quote:
10s.gif Op zondag 20 juli 2025 23:22 schreef LTVDK het volgende:

[..]
41 zelfs :7

[ afbeelding ]
Een echte woestijnstorm. ;)
Nattekatzondag 20 juli 2025 @ 23:45
quote:
10s.gif Op zondag 20 juli 2025 23:22 schreef LTVDK het volgende:

[..]
41 zelfs :7

[ afbeelding ]
We gaan weer een gooi naar het record doen?
ACT-Fzondag 20 juli 2025 @ 23:49
quote:
9s.gif Op zondag 20 juli 2025 20:19 schreef heywoodu het volgende:
Jaaa na een half uur ramen en deur open is het in de woonkamer lekker afgekoeld van 24.0 naar 23.9!
Logisch, want op een gegeven momenten moeten ze dicht om de muggen buiten te houden.

Het is wel flink afgekoeld na de regenbuien. Het onweer viel me best wel een beetje mee, of tegen zoals je het noemen wilt.
eigendeegcookiemaandag 21 juli 2025 @ 00:00
laat maar

[ Bericht 48% gewijzigd door eigendeegcookie op 21-07-2025 00:11:40 ]
heywoodumaandag 21 juli 2025 @ 06:19
quote:
0s.gif Op zondag 20 juli 2025 22:59 schreef Fietsertje70 het volgende:
Zo! Weer een dag met code geel overleefd _O- _O- _O-
Gelukkig, hier in tegenstelling tot op de nodige andere locaties (waar de brandweer erbij gehaald moest worden wegens diverse vormen van weerschade) verder ook geen overlast gehad.
heywoodumaandag 21 juli 2025 @ 06:20
quote:
10s.gif Op zondag 20 juli 2025 23:22 schreef LTVDK het volgende:

[..]
41 zelfs :7

[ afbeelding ]
'Geniet er gewoon van nu het kan'
Resistormaandag 21 juli 2025 @ 06:28
Ondanks alle paniekberichten van het voorjaar in de media horen we niet meer bij de 5% droogste jaren
neerslagtekort.png
*O*
heywoodumaandag 21 juli 2025 @ 07:10
Het is nu nog wel echt superlekker buiten zeg :9
mittmaandag 21 juli 2025 @ 07:13
quote:
1s.gif Op maandag 21 juli 2025 07:10 schreef heywoodu het volgende:
Het is nu nog wel echt superlekker buiten zeg :9
Wat heb jij tegen lekker weer, spelbreker :7
heywoodumaandag 21 juli 2025 @ 08:43
quote:
12s.gif Op maandag 21 juli 2025 07:13 schreef mitt het volgende:

[..]
Wat heb jij tegen lekker weer, spelbreker :7
Tegen? Ik genoot vanmorgen vroeg juist van het lekkere weer :9
dick_laurentmaandag 21 juli 2025 @ 08:58
Hier eind deze week gewoon mogelijk aantal dagen een max. temp onder de 30 graden! Als dat uitkomt in het heetste deel van de zomer lach ik me kapot :D

....en doe ik meteen een vestje aan :7
Geschiedkundigemaandag 21 juli 2025 @ 09:23
Volop zon.. wederom.
Zipportalmaandag 21 juli 2025 @ 09:56
Goor weer.
INViCTuSmaandag 21 juli 2025 @ 10:03
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 06:28 schreef Resistor het volgende:
Ondanks alle paniekberichten van het voorjaar in de media horen we niet meer bij de 5% droogste jaren
[ afbeelding ]
*O*
Media komt hier na 2 weken droog weer al met zulke berichten.
THEFXRmaandag 21 juli 2025 @ 10:11
Maar 20 graden nu, wel wat regen voorspelt, hahaha
bloodymary1maandag 21 juli 2025 @ 10:47
Hier is het nu wel lekker. Zonnig en 23 graden met een briesje. Niks mis mee.
RamboDirkmaandag 21 juli 2025 @ 10:50
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 09:56 schreef Zipportal het volgende:
Goor weer.
geer & goor benauwd

SPOILER
sleeeeeeeecht.gif
Wereldgozermaandag 21 juli 2025 @ 11:38
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 10:50 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
geer & goor benauwd

SPOILER
Bekijk deze YouTube-video
Wereldgozermaandag 21 juli 2025 @ 11:38
@Zipportal al weggespoeld?
Evangelionmaandag 21 juli 2025 @ 11:53
Donker. Moet bijna een lamp aandoen.
Zipportalmaandag 21 juli 2025 @ 12:14
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 11:38 schreef Wereldgozer het volgende:
@:zipportal al weggespoeld?
Stelde geen kut voor.
RamboDirkmaandag 21 juli 2025 @ 13:41
FNoY1wv.jpg

FNocA21.jpg

Een tweeluik @Zipportal
Zipportalmaandag 21 juli 2025 @ 13:51
weather-map.gif?c58de37ae04aaa2a534889f9c2e36f4f

So it begins.
Klikmaandag 21 juli 2025 @ 14:07
quote:
10s.gif Op maandag 21 juli 2025 06:20 schreef heywoodu het volgende:

[..]
'Geniet er gewoon van nu het kan'
'Na ons de zondvloed' :D
Wereldgozermaandag 21 juli 2025 @ 15:24
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 13:41 schreef RamboDirk het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Een tweeluik @:zipportal
RIP Bassie
Wereldgozermaandag 21 juli 2025 @ 15:25
Luchtvochtigheid stront :r @Nattekat
Nattekatmaandag 21 juli 2025 @ 15:25
Flinke hoosbui
Nattekatmaandag 21 juli 2025 @ 15:26
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 15:25 schreef Wereldgozer het volgende:
Luchtvochtigheid stront :r @:nattekat
Terechte :r
Evangelionmaandag 21 juli 2025 @ 15:26
Jungle love in the surf in the pouring rain
Everything's better when wet
Evangelionmaandag 21 juli 2025 @ 15:27
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 13:41 schreef RamboDirk het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Een tweeluik @:zipportal
Is die tweede zo'n representatie van wat iemand met een beroerte ziet?
mittmaandag 21 juli 2025 @ 15:47
Eindelijk hoosbuiengenot.
Haagsmaandag 21 juli 2025 @ 15:54
Hey wat leuk code geel.

Gister vielen er drie druppels. Dat kan beter! @Nattekat
cherrycokemaandag 21 juli 2025 @ 16:06
na de regen komt die zon weer tevoorschijn

benauwdheidgenot.

hollandsezomergenot
Nattekatmaandag 21 juli 2025 @ 16:24
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 15:54 schreef Haags het volgende:
Hey wat leuk code geel.

Gister vielen er drie druppels. Dat kan beter! @:nattekat
Hier trok net een bui over waar je absoluut niet doorheen had willen fietsen.
DemonRagemaandag 21 juli 2025 @ 16:58
Leuke wolkenluchten vandaag. Soms lijken de stapelwolken best laag in de lucht te hangen.
Geschiedkundigemaandag 21 juli 2025 @ 17:00
Wat druppie druppie, nu wat zon weer. Schiet nog niet echt op zo..
INViCTuSmaandag 21 juli 2025 @ 17:06
Mag ook wel weer eens een paar weken normaal stabiel zomer weer worden eigenlijk
Momomaandag 21 juli 2025 @ 17:07
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 17:06 schreef INViCTuS het volgende:
Mag ook wel weer eens een paar weken normaal stabiel zomer weer worden eigenlijk
20 graden en half bewolkt
INViCTuSmaandag 21 juli 2025 @ 17:13
quote:
14s.gif Op maandag 21 juli 2025 17:07 schreef Momo het volgende:

[..]
20 graden en half bewolkt
Giet hier alweer tering hard. Grond is goed doorweekt
ACT-Fmaandag 21 juli 2025 @ 17:56
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 16:24 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Hier trok net een bui over waar je absoluut niet doorheen had willen fietsen.
Zelfde hier. Was net op tijd binnen :o
DemonRagemaandag 21 juli 2025 @ 17:57
Het serieuzere werk laat op zich wachten. -O-
SpeedyGJmaandag 21 juli 2025 @ 18:11
Voor de buienlijn aankwam, ontstond daarvoor nog een onweersbui die vol over me heen kwam O+ onweer viel legen, paar klapjes was het ook wel. Daarvoor nog een mooie lucht en veel wind tijdens passage maar dat was het ook. Het is al meer dan ik had verwacht :D
heywoodumaandag 21 juli 2025 @ 18:16
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 16:24 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Hier trok net een bui over waar je absoluut niet doorheen had willen fietsen.
Ik heb me hierdoor maar thuis af laten zetten ipv bij mijn fiets op het station, in die 5-6 minuten fietsen had ik anders denk ik mijn laptop af kunnen schrijven :D
heywoodumaandag 21 juli 2025 @ 18:17
quote:
14s.gif Op maandag 21 juli 2025 17:07 schreef Momo het volgende:

[..]
20 graden en half bewolkt
Dit een paar weken zou wel lekker zijn ja.
R-woud93maandag 21 juli 2025 @ 18:17
De lucht is zwart hier _O_
INViCTuSmaandag 21 juli 2025 @ 18:20
quote:
14s.gif Op maandag 21 juli 2025 18:17 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Dit een paar weken zou wel lekker zijn ja.
24-26, luchtvochtigheid max 30/35 en vrijwel onbewolkt mag ook. Met nachten van 12 graden
Starhoppermaandag 21 juli 2025 @ 18:37
Omweer. Regen. Bliksems. Mooi hoor :)
Adrie072maandag 21 juli 2025 @ 18:37
Tropisch buitje in 072, lekker!
Pisces29maandag 21 juli 2025 @ 18:45
Eindelijk eens goed en veel regen. Heerlijk voor de tuin. _O_
Geschiedkundigemaandag 21 juli 2025 @ 18:53
Alles trekt weer voorbij, man man man. Maar wel smerig benauwd.

Zomer :r :r :r :r
DemonRagemaandag 21 juli 2025 @ 19:34
27pMg1v.png
Met een beetje geluk straks een onweersbui hier in Eindhoven. :)

Nu schijnt de zon nog.
INViCTuSmaandag 21 juli 2025 @ 19:36
quote:
1s.gif Op maandag 21 juli 2025 18:53 schreef Geschiedkundige het volgende:
Alles trekt weer voorbij, man man man. Maar wel smerig benauwd.

Zomer :r :r :r :r
Wacht je op een bui en komt ie maar niet. Net als zon in de winter 8-)

Hier zo weer 8 mm vanmiddag
SpeedyGJmaandag 21 juli 2025 @ 19:51
quote:
1s.gif Op maandag 21 juli 2025 18:53 schreef Geschiedkundige het volgende:
Alles trekt weer voorbij, man man man. Maar wel smerig benauwd.

Zomer :r :r :r :r
Na een verfrissende bui kan ik zeggen dat die benauwdheid nu wel weg is O+
Geschiedkundigemaandag 21 juli 2025 @ 20:17
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 19:36 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Wacht je op een bui en komt ie maar niet. Net als zon in de winter 8-)

Hier zo weer 8 mm vanmiddag
Hier nog geen halve mm :')
Momomaandag 21 juli 2025 @ 20:33
Hevige buien in delen van het land, straten in Zandvoort onder water

Plons in Zandvoort
Evangelionmaandag 21 juli 2025 @ 20:36
quote:
Karma!
NWS / Zandvoort is niet blij met navigatietruc van inwoners
INViCTuSmaandag 21 juli 2025 @ 20:59
Buienradar begint nu op festivals en de muziekindustrie te bashen en huilen :') _O-

twitter
Geschiedkundigemaandag 21 juli 2025 @ 21:50
Als ik richting Duitsland kijk, lijkt daar de wereld te vergaan. Hier geen wolkje :')
Kriegelmaandag 21 juli 2025 @ 22:01
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 21:50 schreef Geschiedkundige het volgende:
Als ik richting Duitsland kijk, lijkt daar de wereld te vergaan. Hier geen wolkje :')
Naamloos.jpg
Guanabanamaandag 21 juli 2025 @ 22:02
Eindelijk regen en onweer in Amersfoort.
INViCTuSmaandag 21 juli 2025 @ 22:07
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 21:50 schreef Geschiedkundige het volgende:
Als ik richting Duitsland kijk, lijkt daar de wereld te vergaan. Hier geen wolkje :')
Deutschland 🇩🇪

Hier zo ook weer een pluk neerslag
Beathovenmaandag 21 juli 2025 @ 22:30
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 20:59 schreef INViCTuS het volgende:
Buienradar begint nu op festivals en de muziekindustrie te bashen en huilen :') _O-

[ x ]
Ja, het kan groener. Artiesten met prive-jets thuis laten.
bloodymary1maandag 21 juli 2025 @ 22:38
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 22:30 schreef Beathoven het volgende:

[..]
Ja, het kan groener. Artiesten met prive-jets thuis laten.
Nou, dat zijn er ook enorm veel die op festivals optreden. Dat zal stukken schelen.
ACT-Fmaandag 21 juli 2025 @ 22:52
quote:
0s.gif Op maandag 21 juli 2025 22:30 schreef Beathoven het volgende:

[..]
Ja, het kan groener. Artiesten met prive-jets thuis laten.
Festivals verbieden. Alles verbieden! Alles groen O+
Starhopperdinsdag 22 juli 2025 @ 08:16
Is dit buienlijntje het lakeeffect ofzo door het IJsselmeer?

Schermafbeelding-2025-07-22-081536.jpg
INViCTuSdinsdag 22 juli 2025 @ 08:21
Je zal met dit bout weer in Nederland op vakantie zijn. Wel sneu. Blij dat ik dat nooit doe
Nattekatdinsdag 22 juli 2025 @ 09:29
quote:
16s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 08:16 schreef Starhopper het volgende:
Is dit buienlijntje het lakeeffect ofzo door het IJsselmeer?

[ afbeelding ]
Nee
dick_laurentdinsdag 22 juli 2025 @ 09:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 08:21 schreef INViCTuS het volgende:
Je zal met dit bout weer in Nederland op vakantie zijn. Wel sneu. Blij dat ik dat nooit doe
Ik zou nu een weekje boutweer best waarderen denk ik :@
MissButterflyydinsdag 22 juli 2025 @ 09:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 08:21 schreef INViCTuS het volgende:
Je zal met dit bout weer in Nederland op vakantie zijn. Wel sneu. Blij dat ik dat nooit doe
Het valt nog wel mee hoor. Kan me ook wel zomers herinneren waar het dagen achter elkaar urenlang regende en amper 18 graden was.
INViCTuSdinsdag 22 juli 2025 @ 10:10
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 09:46 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Het valt nog wel mee hoor. Kan me ook wel zomers herinneren waar het dagen achter elkaar urenlang regende en amper 18 graden was.
Klopt! Het kan erger. Dat waren echt shit zomers. Dagenlang 20 of minder en vaak natte geit. De temperatuur is nog best acceptabel

[ Bericht 5% gewijzigd door INViCTuS op 22-07-2025 10:16:30 ]
Geschiedkundigedinsdag 22 juli 2025 @ 10:19
Prima dagje zo *O* ^O^
Evangeliondinsdag 22 juli 2025 @ 11:01
Waar zon??
Geschiedkundigedinsdag 22 juli 2025 @ 11:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 11:01 schreef Evangelion het volgende:
Waar zon??
Hier
xpompompomxdinsdag 22 juli 2025 @ 11:21
Hier zon.
Geschiedkundigedinsdag 22 juli 2025 @ 11:23
Hopelijk valt er deze week wel serieus wat regen, bij voorkeur in de nachten uiteraard. Speeltuintje is al grotendeels geel/bruin gras. (Moes)tuin ook veelvuldig sproeien. Veel te droog hier :N
MissHobjedinsdag 22 juli 2025 @ 11:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 11:23 schreef Geschiedkundige het volgende:
Hopelijk valt er deze week wel serieus wat regen, bij voorkeur in de nachten uiteraard. Speeltuintje is al grotendeels geel/bruin gras. (Moes)tuin ook veelvuldig sproeien. Veel te droog hier :N
Ohh narigheid ruilen? ..hier is er al aardig wat gevallen deze dagen..en vanacht heeft het ook lekker doorgeplenst.. en nu terror buien, stuur ze door naar je. :P
INViCTuSdinsdag 22 juli 2025 @ 12:01
quote:
10s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 11:55 schreef MissHobje het volgende:

[..]
Ohh narigheid ruilen? ..hier is er al aardig wat gevallen deze dagen..en vanacht heeft het ook lekker doorgeplenst.. en nu terror buien, stuur ze door naar je. :P
Heb ook al genoeg gehad. Stuur ook wel door
Geschiedkundigedinsdag 22 juli 2025 @ 13:01
Prachtig dagje tot dusver hoor ^O^
Pisces29dinsdag 22 juli 2025 @ 13:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 08:21 schreef INViCTuS het volgende:
Je zal met dit bout weer in Nederland op vakantie zijn. Wel sneu. Blij dat ik dat nooit doe
In het oosten misschien.

In het westen elke dag in juli zon gehad. Echt meer dan prima voor een toerist. ^O^ Weinig regen, af en toe een korte bui. Veel hete dagen, veel middelmatige fijne dagen. De Duitsers komen volgende zomer gewoon weer.

Vandaag wederom prima. Zon en af en toe bewolking. Lekker om buiten te sporten. :)
dick_laurentdinsdag 22 juli 2025 @ 13:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 13:01 schreef Geschiedkundige het volgende:
Prachtig dagje tot dusver hoor ^O^
Bedankt dat je ons op de hoogte houdt.
INViCTuSdinsdag 22 juli 2025 @ 14:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 13:39 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
In het oosten misschien.

In het westen elke dag in juli zon gehad. Echt meer dan prima voor een toerist. ^O^ Weinig regen, af en toe een korte bui. Veel hete dagen, veel middelmatige fijne dagen. De Duitsers komen volgende zomer gewoon weer.

Vandaag wederom prima. Zon en af en toe bewolking. Lekker om buiten te sporten. :)
Nou ja, vooral de afgelopen week heb ik het dan over. Verder top zomer
INViCTuSdinsdag 22 juli 2025 @ 14:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 13:01 schreef Geschiedkundige het volgende:
Prachtig dagje tot dusver hoor ^O^
Denk al gauw weer een mm of 6 hier. Veluwe
Geschiedkundigedinsdag 22 juli 2025 @ 15:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 14:53 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Denk al gauw weer een mm of 6 hier. Veluwe
Wat een verschil met hier :D

Al heeft het in Arcen (15km noordelijker) ook veel geregend in juli meen ik..

Vaak heel lokaal die buien.
Geschiedkundigedinsdag 22 juli 2025 @ 15:32
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 13:56 schreef dick_laurent het volgende:

[..]
Bedankt dat je ons op de hoogte houdt.
Speciaal voor jou.
THEFXRdinsdag 22 juli 2025 @ 16:26
Keiharde regen hier
Geschiedkundigedinsdag 22 juli 2025 @ 16:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 16:26 schreef THEFXR het volgende:
Keiharde regen hier
Stuur eens door. Ik moet alweer een nieuwe tube zonnebrandcreme halen. Blijf maar smeren hier :P
Zipportaldinsdag 22 juli 2025 @ 17:00
Blij dat die warmte is opgerot.
INViCTuSdinsdag 22 juli 2025 @ 17:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 17:00 schreef Zipportal het volgende:
Blij dat die warmte is opgerot.
Wat is het nu dan
Zipportaldinsdag 22 juli 2025 @ 17:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 17:23 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Wat is het nu dan
21 groaden, mooi zat.
INViCTuSdinsdag 22 juli 2025 @ 17:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 17:26 schreef Zipportal het volgende:

[..]
21 groaden, mooi zat.
Dat valt onder warm, toch?
GarlandBriggsdinsdag 22 juli 2025 @ 17:54
Baggerweer...niks meer, niks minder.
Dit weer is alleen leuk als je een voorkeur hebt voor een cocktail van Citalopram en Fluoxetine :{
SpeedyGJdinsdag 22 juli 2025 @ 18:00
Vanmorgen regen gehad, rond 8 uur hield het op en bleef het voor de rest van de dag droog en zelfs de zon kwam in de middag lekker door *O*
kibodinsdag 22 juli 2025 @ 18:04
Heerlijk zomerweer, aangename temperaturen, af en toe een buitje, zonnetje komt er regelmatig door.
Goed voor het gemoed en de tuin _O_
Weg met die snikhete periodes. Houden zo!!
RamboDirkdinsdag 22 juli 2025 @ 18:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 17:54 schreef GarlandBriggs het volgende:
Baggerweer...niks meer, niks minder.
Dit weer is alleen leuk als je een voorkeur hebt voor een cocktail van Citalopram en Fluoxetine :{
Bekijk deze YouTube-video

Als therapeut adviseer ik je 300x dit refrein te luisteren. Dan lacht het leven je weer toe.
GarlandBriggsdinsdag 22 juli 2025 @ 18:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 18:06 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
Bekijk deze YouTube-video

Als therapeut adviseer ik je 300x dit refrein te luisteren. Dan lacht het leven je weer toe.
Perfect versje om terroristen te laten praten in Guantanamo. :')

Ondanks het baggerweer houd ik vrij makkelijk de moed erin met een andere cocktail...de Moscow Mule. De muziek wordt momenteel verzorgd door Manu Chao :Y
heywoodudinsdag 22 juli 2025 @ 19:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 14:53 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Denk al gauw weer een mm of 6 hier. Veluwe
Jep, prima inderdaad. Warmt nu toch weer op, maar grootste deel van de dag lekker bij het open raam in een briesje zitten werken :9
INViCTuSdinsdag 22 juli 2025 @ 21:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 16:29 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Stuur eens door. Ik moet alweer een nieuwe tube zonnebrandcreme halen. Blijf maar smeren hier :P
Grote neerslagverschillen in den lande deze maand! In het zuidoosten van Brabant lokaal slechts zo’n 20 mm: in Purmerend al bijna 150 mm.

De neerslagverschillen in ons land zijn, vanwege het sterk buiige karakter, tamelijk groot. In het zuidoosten van Brabant is tot nu toe deze maand nog niet veel meer dan zo’n 20 mm gevallen. Ondertussen in delen van Groningen, Drenthe, Overijssel, Gelderland en in ‘Holland’ (Noord- en Zuid-Holland) meer dan 100 mm. Van de KNMI-neerslagstations zijn Tubbergen, Leiden en Purmerend met respectievelijk 117, 118 en 146 mm de natste plaatsen. In mijn eigen waarnemingscircuit zitten onder meer Wijster en De Lutte al ver boven 100 mm. In Wijster 129 mm nu.
Geschiedkundigewoensdag 23 juli 2025 @ 09:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2025 21:49 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Grote neerslagverschillen in den lande deze maand! In het zuidoosten van Brabant lokaal slechts zo’n 20 mm: in Purmerend al bijna 150 mm.

De neerslagverschillen in ons land zijn, vanwege het sterk buiige karakter, tamelijk groot. In het zuidoosten van Brabant is tot nu toe deze maand nog niet veel meer dan zo’n 20 mm gevallen. Ondertussen in delen van Groningen, Drenthe, Overijssel, Gelderland en in ‘Holland’ (Noord- en Zuid-Holland) meer dan 100 mm. Van de KNMI-neerslagstations zijn Tubbergen, Leiden en Purmerend met respectievelijk 117, 118 en 146 mm de natste plaatsen. In mijn eigen waarnemingscircuit zitten onder meer Wijster en De Lutte al ver boven 100 mm. In Wijster 129 mm nu.
Ik zit dan meer in die Zuidoost Brabant strook denk ik. Hier 15mm gemeten..
Geschiedkundigewoensdag 23 juli 2025 @ 09:08
Nu strakblauw _O_
RamboDirkwoensdag 23 juli 2025 @ 09:23
geer en goor benauwd

SPOILER
sleeeeeeeecht.gif
plakkendeballenindex 8.6/10
Nattekatwoensdag 23 juli 2025 @ 09:24
Ik mis het gejank over droogte
INViCTuSwoensdag 23 juli 2025 @ 09:31
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 09:08 schreef Geschiedkundige het volgende:
Nu strakblauw _O_
Straatje met regen op de radar. 1x raden waar die overheen gaat. :')
Pisces29woensdag 23 juli 2025 @ 09:35
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 09:24 schreef Nattekat het volgende:
Ik mis het gejank over droogte
Gras wordt weer wat groener door regen, maar onder de grond blijft het droog

https://www.nu.nl/weerber(...)lijft-het-droog.html
RamboDirkwoensdag 23 juli 2025 @ 09:37
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 09:24 schreef Nattekat het volgende:
Ik mis het gejank over droogte
FON9qCJ.jpg

SPOILER
giphy.gif
INViCTuSwoensdag 23 juli 2025 @ 09:38
quote:
6s.gif Op woensdag 23 juli 2025 09:35 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
Gras wordt weer wat groener door regen, maar onder de grond blijft het droog

https://www.nu.nl/weerber(...)lijft-het-droog.html
Hier totaal geen last van. Gras is heel de tijd al groen.
dick_laurentwoensdag 23 juli 2025 @ 09:43
Hoe is het gras bij @Geschiedkundige nu?? Graag update bvd
INViCTuSwoensdag 23 juli 2025 @ 10:04
twitter
Evangelionwoensdag 23 juli 2025 @ 10:11
Gewoon een kut juli

Een goed begin is het halve werk
Maar een goed begin is maar de helft
heywooduwoensdag 23 juli 2025 @ 10:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 10:04 schreef INViCTuS het volgende:
[ x ]
"Einfacht nicht kommen" valt voor ons ook wel weer mee. De afgelopen 40+ dagen welgeteld drie dagen dat de 20 in De Bilt niet werd gehaald (en dat bleef dan steken op 19 en een beetje), waar in bijna de helft van de dagen de 25+ ook werd gehaald (en nog een goede handvol dagen daar net onder).

Alleen de afgelopen dagen even wat grijzer, tja. Op zich wel fijn om er ook even een periode tussen te hebben dat die warmte uit het huis gejaagd kan worden ipv er dagen in blijft hangen :+
Nattekatwoensdag 23 juli 2025 @ 10:15
quote:
6s.gif Op woensdag 23 juli 2025 09:35 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
Gras wordt weer wat groener door regen, maar onder de grond blijft het droog

https://www.nu.nl/weerber(...)lijft-het-droog.html
Ja verdomme, ik had ik m'n achterhoofd droge lucht en mooi weer dat de droogte veroorzaakt.
Nattekatwoensdag 23 juli 2025 @ 10:17
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 10:11 schreef heywoodu het volgende:

[..]
"Einfacht nicht kommen" valt voor ons ook wel weer mee. De afgelopen 40+ dagen welgeteld drie dagen dat de 20 in De Bilt niet werd gehaald (en dat bleef dan steken op 19 en een beetje), waar in bijna de helft van de dagen de 25+ ook werd gehaald (en nog een goede handvol dagen daar net onder).

Alleen de afgelopen dagen even wat grijzer, tja. Op zich wel fijn om er ook even een periode tussen te hebben dat die warmte uit het huis gejaagd kan worden ipv er dagen in blijft hangen :+
Ik verkeer liever in 25 graden droge lucht dan 22 graden viesbenauwde lucht.
INViCTuSwoensdag 23 juli 2025 @ 10:56
Iemand in Spanje?

twitter
heywooduwoensdag 23 juli 2025 @ 11:32
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 10:56 schreef INViCTuS het volgende:
Iemand in Spanje?

[ x ]
Ik heb volgens mij wel eens gehoord dat een user hier in Spanje woont, maar weet het niet helemaal zeker.
INViCTuSwoensdag 23 juli 2025 @ 11:42
quote:
10s.gif Op woensdag 23 juli 2025 11:32 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Ik heb volgens mij wel eens gehoord dat een user hier in Spanje woont, maar weet het niet helemaal zeker.
Niet in die contreien iig
Geschiedkundigewoensdag 23 juli 2025 @ 11:51
quote:
11s.gif Op woensdag 23 juli 2025 09:43 schreef dick_laurent het volgende:
Hoe is het gras bij @:geschiedkundige nu?? Graag update bvd
Thuis groen. Speeltuintjes behoorlijk geel/bruin al.
Geschiedkundigewoensdag 23 juli 2025 @ 11:52
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 09:31 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Straatje met regen op de radar. 1x raden waar die overheen gaat. :')
Je treft het wel :P
Geschiedkundigewoensdag 23 juli 2025 @ 11:55
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 10:11 schreef heywoodu het volgende:

[..]
"Einfacht nicht kommen" valt voor ons ook wel weer mee. De afgelopen 40+ dagen welgeteld drie dagen dat de 20 in De Bilt niet werd gehaald (en dat bleef dan steken op 19 en een beetje), waar in bijna de helft van de dagen de 25+ ook werd gehaald (en nog een goede handvol dagen daar net onder).

Alleen de afgelopen dagen even wat grijzer, tja. Op zich wel fijn om er ook even een periode tussen te hebben dat die warmte uit het huis gejaagd kan worden ipv er dagen in blijft hangen :+
Juli gemiddelde temperatuur overdag 26.5 graden hier. Droog, prima zonuren.

Hoeft ook niet meer te komen. Heet genoeg.
INViCTuSwoensdag 23 juli 2025 @ 12:01
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 11:55 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Juli gemiddelde temperatuur overdag 26.5 graden hier. Droog, prima zonuren.

Hoeft ook niet meer te komen. Heet genoeg.
Gewoon mooi gemiddelde voor een zomer maand
Geschiedkundigewoensdag 23 juli 2025 @ 12:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 12:01 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Gewoon mooi gemiddelde voor een zomer maand
Ja niet bijzonder, maar zeker niet slecht weer. Gewoon erg mooie maand hier tot nu toe.

Nja, voor mij 10 graden te warm, maar.. :+
INViCTuSwoensdag 23 juli 2025 @ 12:47
Kappen nou met die tyfus regen.

twitter
heywooduwoensdag 23 juli 2025 @ 13:04
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 12:47 schreef INViCTuS het volgende:
Kappen nou met die tyfus regen.

[ x ]
Vorige keer kwam die met een megahittegolf begin vorige week, en die bleef ook uit. Dan zal dit ook wel uit blijven en vervangen worden door droog en heet in de kaarten :{w
GarlandBriggswoensdag 23 juli 2025 @ 14:09
Nou ja, in half Europa is het zeer matig zomerweer voor Juli. Duitsland, Frankrijk, Noorden van Spanje. Overal regen en ondermaatse temperaturen.
Gek genoeg is het in Scandinavië 30+

Het weer is gewoon van slag momenteel. De hondsdagen horen nu lekker te schroeien en te broeien. Daar wordt de gemiddelde mens blij van. Normaal hoor je lekker de de gezelligheid buiten, bbq's aan, spetterende zwembaden, ploppende beugels...momenteel, *crickets*. Iedereen zit binnen onder een dekentje te Netflixen.

Toch schijnt het echt wel wat stabieler te worden. We moeten helaas maar tevreden zijn met een schamele 25 graden en maar hopen dat het niet regent. Hopen op een betere Augustus. Wel een lekker stuk gefietst net en gelukkig maar 1 keer natgeregend ^O^
heywooduwoensdag 23 juli 2025 @ 14:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 14:09 schreef GarlandBriggs het volgende:
Nou ja, in half Europa is het zeer matig zomerweer voor Juli. Duitsland, Frankrijk, Noorden van Spanje. Overal regen en ondermaatse temperaturen.
Gek genoeg is het in Scandinavië 30+

Het weer is gewoon van slag momenteel. De hondsdagen horen nu lekker te schroeien en te broeien. Daar wordt de gemiddelde mens blij van. Normaal hoor je lekker de de gezelligheid buiten, bbq's aan, spetterende zwembaden, ploppende beugels...momenteel, *crickets*. Iedereen zit binnen onder een dekentje te Netflixen.

Toch schijnt het echt wel wat stabieler te worden. We moeten helaas maar tevreden zijn met een schamele 25 graden en maar hopen dat het niet regent. Hopen op een betere Augustus. Wel een lekker stuk gefietst net en gelukkig maar 1 keer natgeregend ^O^
Net zoals normaal, wanneer het warm is, zijn heel veel mensen ook nu gewoon aan het werk hoor :+

Vooral op die verschroeiend warme en windstille dagen hoor je buiten vaak vooral erg weinig. Ergens in de verte inderdaad een spetterend badje, maar verder uitgestorven straten, alle mogelijke gordijnen en screens dicht. Op zich wel fijn, die soort serene rust die je dan hoort buiten, ware het niet dat het dan te warm is om daar lekker van te genieten :+
GarlandBriggswoensdag 23 juli 2025 @ 14:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 14:14 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Net zoals normaal, wanneer het warm is, zijn heel veel mensen ook nu gewoon aan het werk hoor :+

Vooral op die verschroeiend warme en windstille dagen hoor je buiten vaak vooral erg weinig. Ergens in de verte inderdaad een spetterend badje, maar verder uitgestorven straten, alle mogelijke gordijnen en screens dicht. Op zich wel fijn, die soort serene rust die je dan hoort buiten, ware het niet dat het dan te warm is om daar lekker van te genieten :+
Nou ja, ik kan toch wel zeggen dat het hier in de buurt net een gezellige braderie is als het lekker weer is.
Sprak net wat achterburen die altijd naar Griekenland gaan (familie daar). Die gaan nu een weekje eerder weg ivm het weer hier. In mijn omgeving zijn er toch wel veel liefhebbers van lekker zomers weer ;)
bloodymary1woensdag 23 juli 2025 @ 14:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 14:09 schreef GarlandBriggs het volgende:
Nou ja, in half Europa is het zeer matig zomerweer voor Juli. Duitsland, Frankrijk, Noorden van Spanje. Overal regen en ondermaatse temperaturen.
Gek genoeg is het in Scandinavië 30+

Het weer is gewoon van slag momenteel. De hondsdagen horen nu lekker te schroeien en te broeien. Daar wordt de gemiddelde mens blij van. Normaal hoor je lekker de de gezelligheid buiten, bbq's aan, spetterende zwembaden, ploppende beugels...momenteel, *crickets*. Iedereen zit binnen onder een dekentje te Netflixen.

Toch schijnt het echt wel wat stabieler te worden. We moeten helaas maar tevreden zijn met een schamele 25 graden en maar hopen dat het niet regent. Hopen op een betere Augustus. Wel een lekker stuk gefietst net en gelukkig maar 1 keer natgeregend ^O^
Volgens mij komt die stilte gewoon omdat half NL op vakantie is momenteel. Lekker rustig wel. En vanavond lekker bbqen.
GarlandBriggswoensdag 23 juli 2025 @ 14:37
Enjoy..
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 14:27 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]
Volgens mij komt die stilte gewoon omdat half NL op vakantie is momenteel. Lekker rustig wel. En vanavond lekker bbqen.
Geniet ervan! Ik ga morgen weer grillen en zaterdag een paar strengen spareribs roken *O*
Geschiedkundigewoensdag 23 juli 2025 @ 15:09
@INViCTuS komt weer regen aan. Hier draait het er weer vakkundig (ruim) omheen lijkt het :D
butz0rswoensdag 23 juli 2025 @ 15:12
Wat een depressieve pluim. Komende 2 weken niet boven de 25 graden en elke dag regen :'(
INViCTuSwoensdag 23 juli 2025 @ 16:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 15:09 schreef Geschiedkundige het volgende:
@:INViCTuS komt weer regen aan. Hier draait het er weer vakkundig (ruim) omheen lijkt het :D
Gaat nu onderlangs.

Vrijdag richting Alpen. Daar ook beetje onbestendig
Haagswoensdag 23 juli 2025 @ 16:41
Ik herken dat negatieve beeld hier helemaal niet eigenlijk.

Er valt voor mijn gevoel nauwelijks regen deze maand aan de kust
RamboDirkwoensdag 23 juli 2025 @ 17:57
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 16:41 schreef Haags het volgende:
Ik herken dat negatieve beeld hier helemaal niet eigenlijk.

Er valt voor mijn gevoel nauwelijks regen deze maand aan de kust
Ik herken het ook niet.

SPOILER
262c4b701b_1430486243_Maar-goed-in-the-end-was-iedereen-in-het-Gooi-gewoon-een-kakker.gif
Geschiedkundigewoensdag 23 juli 2025 @ 18:30
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 16:41 schreef Haags het volgende:
Ik herken dat negatieve beeld hier helemaal niet eigenlijk.

Er valt voor mijn gevoel nauwelijks regen deze maand aan de kust
Lokaal mooi, lokaal bagger. Dat lijkt wel een beetje het verhaal te zijn.
INViCTuSwoensdag 23 juli 2025 @ 18:32
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 15:09 schreef Geschiedkundige het volgende:
@:INViCTuS komt weer regen aan. Hier draait het er weer vakkundig (ruim) omheen lijkt het :D
Die rode pit komt uiteraard hier over straks. Scheelt wel dat er totaal geen tekenen van droogte zijn hier. Alle tuinen, grassen en landbouw gronden vol groen en in bloei.

Maar paar weken droog mag wel weer
Geschiedkundigewoensdag 23 juli 2025 @ 18:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 18:32 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Die rode pit komt uiteraard hier over straks. Scheelt wel dat er totaal geen tekenen van droogte zijn hier. Alle tuinen, grassen en landbouw gronden vol groen en in bloei.

Maar paar weken droog mag wel weer
Je bent een magneet, je trekt het echt aan :D

Hier moeten we echt regelmatig een sloot water geven, anders mislukt de oogst grotendeels. Komkommers hingen alweer slap net :N
ZaZoewoensdag 23 juli 2025 @ 19:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 15:12 schreef butz0rs het volgende:
Wat een depressieve pluim. Komende 2 weken niet boven de 25 graden en elke dag regen :'(
Af en toe een fikse bui kan ik wel waarderen. En temperaturen rond de 25 is ook best goed toeven lijkt me
Prima voor mijn tuin.
De pluim kan trouwens morgen ook zomaar weer anders zijn..
INViCTuSwoensdag 23 juli 2025 @ 20:56
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 18:42 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Je bent een magneet, je trekt het echt aan :D

Hier moeten we echt regelmatig een sloot water geven, anders mislukt de oogst grotendeels. Komkommers hingen alweer slap net :N
ik zoek het ook maar op 8)7 waar zit ik komend weekend 8)7
twitter
DemonRagewoensdag 23 juli 2025 @ 20:57
Temperaturen rond 25°C is prima zomerweer, zelfs als er dagen met wat buien tussen zitten.

Maar nog steeds te weinig onweer hier in Eindhoven. :(
Geschiedkundigewoensdag 23 juli 2025 @ 20:58
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 20:56 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
ik zoek het ook maar op 8)7 waar zit ik komend weekend 8)7 [ x ]
_O-
Scrummiewoensdag 23 juli 2025 @ 20:59
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 16:41 schreef Haags het volgende:
Ik herken dat negatieve beeld hier helemaal niet eigenlijk.

Er valt voor mijn gevoel nauwelijks regen deze maand aan de kust
De kust heeft al water zat (de zee).
INViCTuSwoensdag 23 juli 2025 @ 21:03
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2025 20:58 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
_O-
Maar ik zit dan wel in de bergen. *O*
Geschiedkundigewoensdag 23 juli 2025 @ 21:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 21:03 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Maar ik zit dan wel in de bergen. *O*
Dat is sowieso altijd goed *O*

Wij gaan denk ik half augustus weer ff een maandje. Maar zien we tegen die tijd wel weer hoe en wat. ^O^
Djeezwoensdag 23 juli 2025 @ 22:43
Wat een schijtzomer. Ik heb welgeteld nog niet één avond buiten gezeten. Gelukkig vertrek ik dinsdag naar Zuid-Frankrijk
Geschiedkundigedonderdag 24 juli 2025 @ 09:01
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 22:43 schreef Djeez het volgende:
Wat een schijtzomer. Ik heb welgeteld nog niet één avond buiten gezeten. Gelukkig vertrek ik dinsdag naar Zuid-Frankrijk
:')

Dat ligt dan toch echt niet aan het weer. We hebben alles tussen de 20 en 35 graden gehad.

Maar toen was het in Assen vast ook 2 graden met wat natte sneeuw.
bloodymary1donderdag 24 juli 2025 @ 09:22
Er zijn echt al best veel zwoele avonden geweest. In tegenstelling tot de laatste twee jaar.
INViCTuSdonderdag 24 juli 2025 @ 09:54
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2025 20:58 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
_O-
wel heel nat
twitter
RamboDirkdonderdag 24 juli 2025 @ 10:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2025 22:43 schreef Djeez het volgende:
Wat een schijtzomer. Ik heb welgeteld nog niet één avond buiten gezeten. Gelukkig vertrek ik dinsdag naar Zuid-Frankrijk
Jij krijgt het zwaar vanaf medio halverwege oktober :D
INViCTuSdonderdag 24 juli 2025 @ 10:22
quote:
1s.gif Op donderdag 24 juli 2025 10:08 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
Jij krijgt het zwaar vanaf medio halverwege oktober :D
Tegen die tijd kan je sowieso niet meer chill buiten zitten ;)
THEFXRdonderdag 24 juli 2025 @ 12:08
Plakweer
dick_laurentdonderdag 24 juli 2025 @ 12:11
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 10:22 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Tegen die tijd kan je sowieso niet meer chill buiten zitten ;)
Jawel hoor :D
Geschiedkundigedonderdag 24 juli 2025 @ 12:57
quote:
6s.gif Op donderdag 24 juli 2025 12:11 schreef dick_laurent het volgende:

[..]
Jawel hoor :D
Bedoel ik. Gezeik hier. Oktober barbecuemaand _O_
INViCTuSdonderdag 24 juli 2025 @ 13:09
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 12:57 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Bedoel ik. Gezeik hier. Oktober barbecuemaand _O_
Hoop op veel twintigers in oktober
heywoodudonderdag 24 juli 2025 @ 13:12
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 12:57 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Bedoel ik. Gezeik hier. Oktober barbecuemaand _O_
Boh, dat je niet hoeft te wachten tot de avond voor het lekker wordt _O_

Vanmorgen was ook weer heerlijk, ramen en deuren open en die heerlijk frisse lucht die naar binnen waait O+
INViCTuSdonderdag 24 juli 2025 @ 13:24
quote:
1s.gif Op donderdag 24 juli 2025 13:12 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Boh, dat je niet hoeft te wachten tot de avond voor het lekker wordt _O_

Vanmorgen was ook weer heerlijk, ramen en deuren open en die heerlijk frisse lucht die naar binnen waait O+
Alsof je dat nu of de afgelopen weken wel moest :'). Echt, die hitte is al even geleden, hoor. Alleen de luchtvochtigheid was de laatste weken vaak hoog, maar dat was het in de avond ook.

Eind oktober is het vaak al best fris en daarnaast vroeg donker.

Vandaag toch ook prima weer? 24 graden vanmiddag
Geschiedkundigedonderdag 24 juli 2025 @ 13:29
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 13:09 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Hoop op veel twintigers in oktober
Dat is vaak wel beter te doen. Nachten zijn flink frisser en de tijd dat het dan 20+ is, is veel korter :Y
En anders: november, barbecuemaand _O_
heywoodudonderdag 24 juli 2025 @ 13:49
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 13:24 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Alsof je dat nu of de afgelopen weken wel moest :'). Echt, die hitte is al even geleden, hoor. Alleen de luchtvochtigheid was de laatste weken vaak hoog, maar dat was het in de avond ook.

Eind oktober is het vaak al best fris en daarnaast vroeg donker.

Vandaag toch ook prima weer? 24 graden vanmiddag
Oh de afgelopen dagen zijn inderdaad helemaal prima ^O^
INViCTuSdonderdag 24 juli 2025 @ 13:51
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 13:29 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Dat is vaak wel beter te doen. Nachten zijn flink frisser en de tijd dat het dan 20+ is, is veel korter :Y
En anders: november, barbecuemaand _O_
Denkbeeldige zon erbij, heater aan en grillen maar :7
heywoodudonderdag 24 juli 2025 @ 13:53
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 13:51 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Denkbeeldige zon erbij, heater aan en grillen maar :7
Dat klinkt wel echt lekker :D

Als het dan even fris wordt is het ook lekker om bij de barbecue te staan, wat juist kut is als het buiten al warm is. En dan nog wat later in het jaar, of zelfs in januari als het soms een beetje koud begint te worden, lekker de warme chocomelk en glühwein erbij :9
INViCTuSdonderdag 24 juli 2025 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 13:29 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Dat is vaak wel beter te doen. Nachten zijn flink frisser en de tijd dat het dan 20+ is, is veel korter :Y
En anders: november, barbecuemaand _O_
In november tellen we alweer af naar half maart.
Geschiedkundigedonderdag 24 juli 2025 @ 14:45
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 14:36 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
In november tellen we alweer af naar half maart.
Maart godenmaand _O_
THEFXRdonderdag 24 juli 2025 @ 14:47
Pffff, erg benauwd weer
mittdonderdag 24 juli 2025 @ 15:41
Van oktober tot en met maart ben ik 5 van de 6 maanden verkouden of half ziek. De andere 6 maanden nergens last van :r
Geschiedkundigedonderdag 24 juli 2025 @ 15:43
quote:
12s.gif Op donderdag 24 juli 2025 15:41 schreef mitt het volgende:
Van oktober tot en met maart ben ik 5 van de 6 maanden verkouden of half ziek. De andere 6 maanden nergens last van :r
Minder dik aankleden.
mittdonderdag 24 juli 2025 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 15:43 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
Minder dik aankleden.
Wanneer? ;)
Zipportaldonderdag 24 juli 2025 @ 16:07
quote:
12s.gif Op donderdag 24 juli 2025 15:45 schreef mitt het volgende:

[..]
Wanneer? ;)
Als je onder de douche gaat.
Geschiedkundigedonderdag 24 juli 2025 @ 16:27
quote:
12s.gif Op donderdag 24 juli 2025 15:45 schreef mitt het volgende:

[..]
Wanneer? ;)
In de herfst/winter.
mittdonderdag 24 juli 2025 @ 16:28
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 16:27 schreef Geschiedkundige het volgende:

[..]
In de herfst/winter.
Heb het al koud bij 15 graden. Als ik me kouder ga kleden ga ik dood, denk ik :+
Evangeliondonderdag 24 juli 2025 @ 16:33
quote:
12s.gif Op donderdag 24 juli 2025 15:41 schreef mitt het volgende:
Van oktober tot en met maart ben ik 5 van de 6 maanden verkouden of half ziek. De andere 6 maanden nergens last van :r
Kleine kinderen?
mittdonderdag 24 juli 2025 @ 16:36
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 16:33 schreef Evangelion het volgende:

[..]
Kleine kinderen?
Ja, maar ook daarvoor altijd gehad. Kon de klok erop gelijk zetten. Vanaf het moment dat de bladeren vallen gaat het mis.

Daarom grote haat aan 6 maanden van het jaar :')
Geschiedkundigedonderdag 24 juli 2025 @ 16:39
quote:
12s.gif Op donderdag 24 juli 2025 16:28 schreef mitt het volgende:

[..]
Heb het al koud bij 15 graden. Als ik me kouder ga kleden ga ik dood, denk ik :+
Weerstand opbouwen :P
INViCTuSdonderdag 24 juli 2025 @ 17:23
quote:
12s.gif Op donderdag 24 juli 2025 15:41 schreef mitt het volgende:
Van oktober tot en met maart ben ik 5 van de 6 maanden verkouden of half ziek. De andere 6 maanden nergens last van :r
Over het algemeen komt dat niet door het weer. Je bent vatbaarder, maar verder word je per definitie niet ziek van/door het weer. Het is en blijft een virus,

Mensen zeggen wel eens "heb je op de tocht gestaan". Word je niet ziek van.
mittdonderdag 24 juli 2025 @ 17:25
quote:
0s.gif Op donderdag 24 juli 2025 17:23 schreef INViCTuS het volgende:

[..]
Over het algemeen komt dat niet door het weer. Je bent vatbaarder, maar verder word je per definitie niet ziek van/door het weer. Het is en blijft een virus,

Mensen zeggen wel eens "heb je op de tocht gestaan". Word je niet ziek van.
Eens. Pak blijkbaar alles op. Of het zijn allergieën. Kom er niet achter.

Geef mij dit weer maar, voel ik me tenminste gezond ;)