Idem, ik heb hem afgesloten.quote:Op donderdag 24 juli 2025 16:10 schreef FINONAF het volgende:
Meegenomen. Puur op basis van de zekerheden. Ik heb zo mijn twijfels of op deze lokatie buiten het centrum zijn café een succes gaat worden. We gaan het beleven.
Er staat toch een 2 in de titelquote:Op woensdag 23 juli 2025 16:54 schreef InVestEerder het volgende:
[..]
Het feit dat CCF geen enkele verwijzing doet naar dat eerste project met inderdaad de vervroegde aflossing, is voor mij voldoende om deze te laten lopen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je was mij net voor hahaquote:Op donderdag 24 juli 2025 17:42 schreef KrekelJapie het volgende:
MS Houdoe. Als ze dat maar niet naar de investeerders gaan zeggen.
Bedrag: ¤ 350.000
Classificatie: 5
Rente: 8,00% per jaar
Looptijd: 60 maanden
LTV: 70%
Linkje: https://e.geldvoorelkaar.(...)w0xcisDu_iMH7LSVNR8E
quote:Op donderdag 24 juli 2025 18:07 schreef Collin63 het volgende:
VreemdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja ik schreef al eerder dat ik het ook een vreemde gang van zaken vindquote:
Doet me denken aan Tschin Holding B.V. 00049241 in 2024. Ook na een dikke maand het bedrag teruggeboekt omdat het bij de notaris fout liep.quote:Op donderdag 24 juli 2025 18:14 schreef Boyette het volgende:
[..]
Ja ik schreef al eerder dat ik het ook een vreemde gang van zaken vind
Collin heeft kennelijk het bedrag ook nooit verstrekt maar je zou zeggen dat ie dan nog open had moeten staan..maar goed het is wel een beetje kip ei discussie en uiteindelijk heeft men ons willen behoeden voor een groot debacle...moeten we daar een probleem van maken ?
Waarschijnlijk is de beoogde debiteur weinig happig om de portemonnee te trekken.... 😉quote:Op donderdag 24 juli 2025 18:26 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
[..]
Doet me denken aan Tschin Holding B.V. 00049241 in 2024. Ook na een dikke maand het bedrag teruggeboekt omdat het bij de notaris fout liep.
In de update stond "Omtrent de nadere afwikkeling zullen wij u zo spoedig mogelijk informeren." doelend op misgelopen rente. Maar daar hebben we nooit meer wat van gehoord. Collin is lekker bezig...
Nee, dat is te mager. Er moet gewoon in de pitch een link staan naar de eerste lening, zodat investeerders alle ins en outs op een rijtje hebben.quote:Op donderdag 24 juli 2025 17:30 schreef Boyette het volgende:
[..]
Er staat toch een 2 in de titel
Vind je dat geen verwijzing ?
Kan bijna niet duidelijker..
Bij Collin worden de projecten standaard na een x aantal dagen rentedragend. Dit gaat bijna altijd goed en de investeerders zijn niet de dupe als het papierwerk pas een aantal dagen of weken later voor elkaar is. Voor die enkele keer dat het toch spaak loopt is het belangrijkste dat de centjes nog veilig staan. Maar hetis natuurlijk wel balen.quote:Op donderdag 24 juli 2025 18:14 schreef Boyette het volgende:
[..]
Ja ik schreef al eerder dat ik het ook een vreemde gang van zaken vind
Collin heeft kennelijk het bedrag ook nooit verstrekt maar je zou zeggen dat ie dan nog open had moeten staan..maar goed het is wel een beetje kip ei discussie en uiteindelijk heeft men ons willen behoeden voor een groot debacle...moeten we daar een probleem van maken ?
Beter zo dan dat je gelijk tegen een financieel debacle aanloopt. Niet alles loopt nu eenmaal altijd op rolletjes en niet alle geldnemers zijn eerlijk. Er passeren bij Collin gewoon veel projecten en gelukkig merken wij zelden dat er strubbelingen in het papierwerk zijn. Ik denk dat dit soort zaken niet te voorkomen zijn en zolang het zelden gebeurt en de schade beperkt blijft tot een aantal weken renteverlies hebben we naar mijn mening weinig te klagen. Uiteraard moet Collin zich wel inspannen om de schade vergoed te krijgen maar je kunt dat m.i. niet tegen elke prijs eisen.quote:Op donderdag 24 juli 2025 18:26 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
[..]
Doet me denken aan Tschin Holding B.V. 00049241 in 2024. Ook na een dikke maand het bedrag teruggeboekt omdat het bij de notaris fout liep.
In de update stond "Omtrent de nadere afwikkeling zullen wij u zo spoedig mogelijk informeren." doelend op misgelopen rente. Maar daar hebben we nooit meer wat van gehoord. Collin is lekker bezig...
Ik zit ook nog in een ander project begin dit jaar van Mo C. Daar loopt alles volgens plan. Deze vastgoedjongens hebben toch wel meer projecten lopen die normaal altijd goed lopen dus het is wel opvallend dat dit zo loopt.quote:Op donderdag 24 juli 2025 21:10 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Bij Collin worden de projecten standaard na een x aantal dagen rentedragend. Dit gaat bijna altijd goed en de investeerders zijn niet de dupe als het papierwerk pas een aantal dagen of weken later voor elkaar is. Voor die enkele keer dat het toch spaak loopt is het belangrijkste dat de centjes nog veilig staan. Maar hetis natuurlijk wel balen.
[..]
Beter zo dan dat je gelijk tegen een financieel debacle aanloopt. Niet alles loopt nu eenmaal altijd op rolletjes en niet alle geldnemers zijn eerlijk. Er passeren bij Collin gewoon veel projecten en gelukkig merken wij zelden dat er strubbelingen in het papierwerk zijn. Ik denk dat dit soort zaken niet te voorkomen zijn en zolang het zelden gebeurt en de schade beperkt blijft tot een aantal weken renteverlies hebben we naar mijn mening weinig te klagen. Uiteraard moet Collin zich wel inspannen om de schade vergoed te krijgen maar je kunt dat m.i. niet tegen elke prijs eisen.
Ik zit wel in andere projecten van MoC, wat was de update?quote:Op donderdag 24 juli 2025 22:36 schreef Boyette het volgende:
n ander project begin dit jaar van Mo C. Daar loopt alles volgens plan. Deze vastgoedjongens hebben toch wel meer projecten lopen die normaal altijd goed lopen dus het is wel opvallend dat dit zo loopt.
Misschien was het gewoon iets administratiefs maar is er verder niet veel aan de hand,
Ze zullen dat geld nu wel hard nodig hebben om dat pand in Haarlem te
Zie bericht van gisteren 18.08 van Collin63.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 00:53 schreef Jaco078 het volgende:
[..]
Ik zit wel in andere projecten van MoC, wat was de update?
Heb je meegedaan met het volgende project?quote:Op donderdag 24 juli 2025 21:41 schreef Slingervinger het volgende:
Ik ben bezig mijn werkelijk rendement voor 2022 te bepalen (negatief rendement dankzij MCF) en nu blijkt dat de opgave van SiG niet klopt met de onttrekkingen en stortingen. Mijn vraag is of anderen hier dat ook ervaren
Zeer bedankt voor je reaktie maar helaas is mijn probleem wat groter: de uitstaande saldi per 1-1-22 en 31-12-22 kloppen totaal niet met de bij- en afschrijvingen. Destijds niet opgemerkt omdat er nog geen werkelijk rendement opgave bestondquote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:02 schreef djtiesto8 het volgende:
[..]
Heb je meegedaan met het volgende project?
Nieuwegein Klin*geburg 9
Dat project uit november 2022 is niet doorgegaan, maar is door SIG verwerkt als afgelost, waardoor in mijn tabblad met 'Behaalde resultaten' het saldo aan aflossing en uitgekeerd voor 2022 hoger is dan de werkelijkheid.
Of wellicht heb je niet meegedaan met dit project, maar is een soortgelijk project op dezelfde manier verwerkt. Ben benieuwd of dit je helpt!
Dat heb ik ook. Bij mij ligt het aan de toezeggingen die al in december zijn gedaan, maar nog geen betaling nodig was. Deze neemt hij wel mee, terwijl dit niet juist is.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:11 schreef Slingervinger het volgende:
[..]
Zeer bedankt voor je reaktie maar helaas is mijn probleem wat groter: de uitstaande saldi per 1-1-22 en 31-12-22 kloppen totaal niet met de bij- en afschrijvingen. Destijds niet opgemerkt omdat er nog geen werkelijk rendement opgave bestond
Met SIG kan ik je helaas niet helpen, maar weet je wel zeker dat je in 2022 al een negatief werkelijk rendement bij MCF had? Volgens mij zijn de meeste problemen pas daarna gaan spelen. En een aantal defaults lopen nu nog qua afwikkeling. Bij mij zijn de eerste daadwerkelijke verliezen (afronding defaults) pas vorig jaar ontstaan.quote:Op donderdag 24 juli 2025 21:41 schreef Slingervinger het volgende:
Ik ben bezig mijn werkelijk rendement voor 2022 te bepalen (negatief rendement dankzij MCF) en nu blijkt dat de opgave van SiG niet klopt met de onttrekkingen en stortingen. Mijn vraag is of anderen hier dat ook ervaren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |