Het was vast (een) Kaquote:Op vrijdag 25 juli 2025 19:43 schreef Cupfighter het volgende:
vandaag werd ik als dank ook nog onder gescheten door een vogel tijdens mijn bezorging en ik was net bezig
Je had ook dóór kunnen gaan: met de 'a', dan een 's', de 'b' .... afijn, vul zelf maar verder aanquote:Op zaterdag 26 juli 2025 19:18 schreef Cupfighter het volgende:
Vandaag een kleine maar wel belangrijke stap, iets wat van de week gesproken is in de therapie
Ik heb enorm de neiging om als ik pen en papier in de handen heb er Melanie op te schrijven, zo ook vandaag bij het potje kaarten waar ik altijd de score bij houd op papier en waar ik ook altijd ergens Melanie moet schrijven, een rare dwangmatig en ook kinderachtig iets.
Vandaag dus weer, ik schreef de M en toen dacht ik, wat ben ik toch aan het doen , ik stop na de M, en ben ook niet verder gegaan met het schrijven van haar naam, een detail misschien naar ik vind het wel een belangrijke stap
Dat was inderdaad ook een mogelijkheid geweest, leuk bedacht weerquote:Op zaterdag 26 juli 2025 21:14 schreef r_one het volgende:
[..]
Je had ook dóór kunnen gaan: met de 'a', dan een 's', de 'b' .... afijn, vul zelf maar verder aan
Succes morgen!quote:Op maandag 28 juli 2025 09:35 schreef Cupfighter het volgende:
K heeft haar vriendin A ingezet om mij te overtuigen voor haar te kiezen, kreeg een mail van haar dat ze het dom van me vindt zo met K om te gaan, ze durft er haar handen voor in het vuur te steken dat K mij gelukkig maakt
Ook deze in het mapje bewaren gezet
Morgen naar de mondhygieniste , stap 1 van mijn gebitsrenovatie
Jezus Christus, ze zet echt alle middelen in die vrouw.quote:Op maandag 28 juli 2025 09:35 schreef Cupfighter het volgende:
K heeft haar vriendin A ingezet om mij te overtuigen voor haar te kiezen, kreeg een mail van haar dat ze het dom van me vindt zo met K om te gaan, ze durft er haar handen voor in het vuur te steken dat K mij gelukkig maakt
Ook deze in het mapje bewaren gezet
Morgen naar de mondhygieniste , stap 1 van mijn gebitsrenovatie
En voorlopig is het einde nog niet in zicht: we hebben nu K, we hebben A, we hebben M, we hebben C zelf, nog 22 letters te gaanquote:Op maandag 28 juli 2025 12:04 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Jezus Christus, ze zet echt alle middelen in die vrouw.
Wordt het inmiddels niet eens tijd om nog een keer een melding te doen? Erop aandringen dat ze zo’n stopgesprek met haar gaan voeren?quote:Op zaterdag 19 juli 2025 14:06 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Dat hebben ze inderdaad aangegeven, met 1 melding kunnen en mogen niks
Met de ouders ga ik morgen even contact opnemen
Klopt en ik bereid me voor op meerquote:Op maandag 28 juli 2025 12:04 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Jezus Christus, ze zet echt alle middelen in die vrouw.
Wéér wat gebeurd (na A vanmorgen)?quote:Op maandag 28 juli 2025 23:25 schreef Cupfighter het volgende:
Ik word langzamerhand gestoord van haar
quote:Op dinsdag 29 juli 2025 00:56 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Krijg allerlei mails gericht aan Melanie met mijn achternaam erbij, ziekelijk is dit
En de ouders? Nog steeds 'in discussie'?quote:Op dinsdag 29 juli 2025 00:56 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Krijg allerlei mails gericht aan Melanie met mijn achternaam erbij, ziekelijk is dit
Stel ze een deadline. Een heel strakke deadline.quote:
De ouders zijn het nog steeds niet eens, haar vader wil haar wel harder afpakken maar bij moeder is het nog steeds haar prinsesjequote:Op dinsdag 29 juli 2025 03:34 schreef r_one het volgende:
[..]
En de ouders? Nog steeds 'in discussie'?
[..]
Stel ze een deadline. Een heel strakke deadline.
De tijd van pappen en nathouden is over.
(ik denk niet dat het een fuck helpt dus vervolgens ....)
Onderneem actie voordat het je kapot maakt. Maak een afspraak met de politie voor het doen van aangifte (geen melding aangifte!), deze week nog.
En doe het!
Mooi, daar heb je dus niks van te verwachten. Next.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 08:49 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
De ouders zijn het nog steeds niet eens, haar vader wil haar wel harder afpakken maar bij moeder is het nog steeds haar prinsesje
Yepquote:Aangifte van stalking dus?
Vrijdagmiddag heb ik een afspraak bij de politie, ik ga aangifte doen.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 10:57 schreef r_one het volgende:
[..]
Mooi, daar heb je dus niks van te verwachten. Next.
[..]
Yep
K rekent erop dat jij niet assertief genoeg bent en wel (weer) zult zwichten. Met een aangifte geconfronteerd gaat ze wellicht schrikken, beseffen dat je je niet langer laat manipuleren, de consequenties voor haar inzien en aftaaien.
Laat zien dat je dit keer wél assertief bent en neem die stap! Zij verwacht het niet en jij kunt het!
Hou vol voor.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 11:55 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Vrijdagmiddag heb ik een afspraak bij de politie, ik ga aangifte doen.
Gisteren met die mails knakte er wel wat in me en ik dacht even oke K je wint ik geef het op maar mede dankzij jou betoog hier denk ik nee nu doorzetten en niet zwichten daarvoor bedankt
Graag gedaanquote:De dank telt ook voor iedereen die hier post , ik waardeer jullie inbreng enorm en al lijkt het soms misschien op dat ik er te weinig mee doe ben ik wel bezig ermee alleen sommige dingen hebben tijd nodig
Ui-ter-ma-te laag.quote:Mijn gevoel voor K bijvoorbeeld, de acties die ze nu doet maken haar alleen maar minder aantrekkelijk ze gooit haar eigen glazen in, het misbruiken van mijn trauma waarvoor ik in behandeling ben is van een enorm laag niveau
GOED ZO !!!quote:Op dinsdag 29 juli 2025 11:55 schreef Cupfighter het volgende:
Vrijdagmiddag heb ik een afspraak bij de politie, ik ga aangifte doen.
Geen enkele dank verschuldigd. Geef jezelf daar voor in de plaats een ferme schouderklop!quote:Gisteren met die mails knakte er wel wat in me en ik dacht even oke K je wint ik geef het op maar mede dankzij jou betoog hier denk ik nee nu doorzetten en niet zwichten daarvoor bedankt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |