4 kinderen hebben is sowieso niet heel milieuvriendelijk 😁quote:Op maandag 14 juli 2025 08:37 schreef Tarantelle het volgende:
Uit milieuoogpunt vind ik het schadelijk. Die auto rijdt wel, dus waarom dan nog een vliegtuig pakken? Het zou mijn keuze echt niet zijn. Daarnaast wil ik kunnen afwisselen met rijden en vind ik reizen met zijn allen leuker. Maar goed, mijn kinderen deden nooit moeilijk in de auto, ook niet toen ze klein waren.
Touchéquote:Op maandag 14 juli 2025 08:43 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
4 kinderen hebben is sowieso niet heel milieuvriendelijk 😁
Die nanny was daar afzonderlijk van haar. Heb je de stories überhaupt gekeken? 🤣quote:Op zondag 13 juli 2025 23:05 schreef Henrike het volgende:
[..]
Het is niet bewezen dat ze met alcohol
Op heeft gereden hè, of dat ze zelf reed. Iemand vraagt het zich hier af
Misschien reed Maud wel , die was er ook toch?
Ze heeft een paar weken geleden uitgelegd in haar stories waarom dit is. Ik heb het niet onthouden 🤣 maar er was wel een reden voor. En die was helemaal niet zo vreemd.quote:Op maandag 14 juli 2025 08:06 schreef miep123456 het volgende:
Kim schrijft in story dat over 12 dagen haar man en 1 kind naar Kroatië rijden en zij de dag daarna met de rest afreist vaar Kroatië.
Is dat niet een beetje vreemd?
Eerst stond er alleen 6 geen hartjequote:Op maandag 14 juli 2025 05:52 schreef Huisopdehoek het volgende:
Mbt HVK en het rode hartje: er staat ‘single mama van 6 ❤’
En dat klopt toch? Van de oudste staat alleen geen naam vermeld, die is ook niet meer op foto’s te zien etc. Wijs besluit.
Jazeker, maar het zou niet zo kunnen zijn dat Maud met haar terugreed? Zelfde woonplaats? Zo gek vind ik dat niet.quote:Op maandag 14 juli 2025 08:49 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
Die nanny was daar afzonderlijk van haar. Heb je de stories überhaupt gekeken? 🤣
Nee, zij gaat vliegen. Is toch prima?quote:Op maandag 14 juli 2025 08:06 schreef miep123456 het volgende:
Kim schrijft in story dat over 12 dagen haar man en 1 kind naar Kroatië rijden en zij de dag daarna met de rest afreist vaar Kroatië.
Is dat niet een beetje vreemd?
Komt vast door het B12 te kort.quote:Op maandag 14 juli 2025 09:09 schreef Huisopdehoek het volgende:
Debby heeft haar eerste grijze haar mensen. En ze is dértig.. welke diagnose zal daar aan gehangen worden?
En dat moest in pyjama gedeeld worden met haar volgers.
(En moet weer snel selftime bij de nagelvrouw/man)
Ja ik vond die nagels er een beetje vies dikkig uit zien en leek wel een hoop smurrie onder te zitten ofzo. 🤢quote:Op maandag 14 juli 2025 09:09 schreef Huisopdehoek het volgende:
Debby heeft haar eerste grijze haar mensen. En ze is dértig.. welke diagnose zal daar aan gehangen worden?
En dat moest in pyjama gedeeld worden met haar volgers.
(En moet weer snel selftime bij de nagelvrouw/man)
In my defence ik doelde op dat ik ook ineens het hartje erbij opgemerkt had... ze had al eerder gedeeld dat haar buik groter bleef sinds de laatste zwangerschappenquote:Op maandag 14 juli 2025 08:50 schreef Hocuspocus2 het volgende:
En zullen we niet aan de hand van hoe iemand eruit ziet speculeren of iemand wel of niet zwanger is?
Vind ik ook niet vreemd. Wij hebben dit ook regelmatig gedaan. Man met 1 of twee kinderen met de auto....ik met de rest vliegen. Dan is het bij ons toch echt gezelliger dan als we met zn allen met de auto zo'n lange rit maken.quote:Op maandag 14 juli 2025 08:17 schreef Maremare het volgende:
[..]
Zeker niet vreemd, wel fijn om je eigen auto daar te hebben. Het zou mijn keus niet zijn, vind het gezelliger om samen te reizen en ook handig om te kunnen wisselen met rijden.
Kijk even de recap. Dan zie je dat zij aan de bestuurderskant. Ze reed.quote:Op maandag 14 juli 2025 09:04 schreef Henrike het volgende:
[..]
Jazeker, maar het zou niet zo kunnen zijn dat Maud met haar terugreed? Zelfde woonplaats? Zo gek vind ik dat niet.
Het zijn allemaal aannames dat Mb met alcohol op heeft gereden en alleen terugreed.
We zien het niet op insta.
Anderen hier krijgen dan een waarschuwing en worden op de vingers getikt.
Hier vertelt ergens iemand dat Mb met alcohol op alleen terugreed en dat is niet zeker.
Met alcohol op rijden is strafbaar en dat Mb in de schoenen schuiven vind ik niet ok.
🤣zat gewoon iets oranjes onder haar uitgroei nagels 🤢quote:Op maandag 14 juli 2025 09:21 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
Ja ik vond die nagels er een beetje vies dikkig uit zien en leek wel een hoop smurrie onder te zitten ofzo. 🤢
Rijden met een telefoon in je hand is net zo strafbaar en dat doet ze ook. Net als alle andere flu flu’s (zowel in auto’s als op de fiets)quote:Op maandag 14 juli 2025 09:04 schreef Henrike het volgende:
[..]
Jazeker, maar het zou niet zo kunnen zijn dat Maud met haar terugreed? Zelfde woonplaats? Zo gek vind ik dat niet.
Het zijn allemaal aannames dat Mb met alcohol op heeft gereden en alleen terugreed.
We zien het niet op insta.
Anderen hier krijgen dan een waarschuwing en worden op de vingers getikt.
Hier vertelt ergens iemand dat Mb met alcohol op alleen terugreed en dat is niet zeker.
Met alcohol op rijden is strafbaar en dat Mb in de schoenen schuiven vind ik niet ok.
Weet niet wat ik schokkender vind, die grijze haren, dit beeld op de vroege ochtend of het feit dat ze blijkbaar nog jonger is dan ik 😭😭quote:Op maandag 14 juli 2025 09:36 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
🤣zat gewoon iets oranjes onder haar uitgroei nagels 🤢
Maar wat een drama om een haar 🤣😂 de tandjes 🤦♂️ mevrouw watermeloen op het strandbedje en world peace stickers... zelfs kind op achtergrond denkt dat er iets heel ergs aan de hand is 🤦♂️
Ik zeg vraag Roy om extra te gaan werken en ga naar de kapper en de nagel studio... en die lippen zijn ook niet helemaal gelukt
Dat weet chat gpt niet😉quote:Op maandag 14 juli 2025 09:14 schreef Huisopdehoek het volgende:
‘… en deze week nog de afscheidscadeautjes voor de meesters en juffen’
Daar werd toch niet aan gedaan in huize Geerts?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |