En buiten "de garantie"?quote:Op maandag 14 juli 2025 08:25 schreef HSG het volgende:
Als het nog binnen de garantie valt is CB wettelijk verplicht om ervoor te zorgen dat het product gerepareerd wordt.
Ik wel en mijn ervaring is dat het via de app altijd het soepelste verloopt (zeker niet het snelste).quote:Op vrijdag 11 juli 2025 13:48 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Al is dit de eerste keer dat ik aanspraak maak op hun garantie.
Jij kreeg tenminste nog iets. Bij mij werd helemaal niet geleverd. Bovendien most ik er zelf achter aan vangen omdat er vanuit CB helemaal niets gemeld werd. De klantenservice is helemaal om te huilen.quote:Op maandag 14 juli 2025 17:02 schreef Loohcs het volgende:
Mijn (enige) ervaring is niet zo positief. Tweedekansje (televisie) had ik drie keer aangezet en deed daarna niks meer. Ze roepen dat je op tweedekansje dezelfde garantie hebt als op een nieuwe, maar ik mocht wel het verschil tussen tweedekans en nieuw product bijlappen voordat ik de vervangende tv kreeg.
Je vertelt hier niet het hele verhaal. Je krijgt bij CB hier ook de kans om in zulke gevallen je geld terug te krijgen. Ze bieden in dit soort gevallen ook aan om het toestel ter reparatie aan te bieden.quote:Op maandag 14 juli 2025 17:02 schreef Loohcs het volgende:
Mijn (enige) ervaring is niet zo positief. Tweedekansje (televisie) had ik drie keer aangezet en deed daarna niks meer. Ze roepen dat je op tweedekansje dezelfde garantie hebt als op een nieuwe, maar ik mocht wel het verschil tussen tweedekans en nieuw product bijlappen voordat ik de vervangende tv kreeg.
Werk jij daar of zo? Geld terug heb ik niet als optie gekregen. En reparatie en vervangend product werden als gelijkwaardige opties gepresenteerd (ja dan had ik zelf beter kleine lettertjes moeten lezen).quote:Op dinsdag 15 juli 2025 07:36 schreef MooieTop6 het volgende:
[..]
Je vertelt hier niet het hele verhaal. Je krijgt bij CB hier ook de kans om in zulke gevallen je geld terug te krijgen. Ze bieden in dit soort gevallen ook aan om het toestel ter reparatie aan te bieden.
Wat jij wil, is een omruiling. Dat kan, binnen 30 dagen, en dan lijkt het me logisch dat je voor een compleet nieuwe gewoon de normale vraagprijs betaald.
Of het BWquote:Op woensdag 16 juli 2025 17:40 schreef Loohcs het volgende:
En reparatie en vervangend product werden als gelijkwaardige opties gepresenteerd (ja dan had ik zelf beter kleine lettertjes moeten lezen)
Ik heb zelf 2x ervaring gehad met een tweedekans droger en wasmachine die achteraf niet voldeden. Beide keren kreeg ik de vraag of ik de apparaten op wilde laten halen en mijn geld terug, of ik de apparaten op wilde laten halen voor reparatie, of voor een kleine meerprijs 2 volledig nieuwe apparaten wilde. Ik kreeg toen nog wel op beide apparaten uiteindelijk 100 euro korting tov van de nieuwprijs, 'voor de moeite' zoals CB het omschreef, omdat ik nu wel een paar keer extra thuis moest blijven voor de bezorgers.quote:Op woensdag 16 juli 2025 17:40 schreef Loohcs het volgende:
[..]
Werk jij daar of zo? Geld terug heb ik niet als optie gekregen. En reparatie en vervangend product werden als gelijkwaardige opties gepresenteerd (ja dan had ik zelf beter kleine lettertjes moeten lezen).
Bovendien zou 't mij verbazen ik kan natuurlijk niks 'bewijzen' als zo'n tweedekans product van nog geen 150 euro (nog een keer) een reparatietraject in zou gaan, qua kosten: opsturen, iemand ernaar laten kijken, evt onderdelen. Met andere woorden als ik voor reparatie had gekozen, hadden ze misschien ook wel een nieuwe gestuurd. Alleen dan hadden ze geen 'extra' geld kunnen vragen omdat het dan op hun initiatief zou zijn geweest.
quote:Op maandag 14 juli 2025 12:53 schreef phpmystyle het volgende:
Heel simpel. Kom je er niet uit ga je naar de geschillencommissie.
Dan werken ze wel mee hoor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |