🤦♀ waarom kan zij nu nooit eens gewoon de waarheid vertellenquote:Op woensdag 9 juli 2025 23:26 schreef Kaatjepuk het volgende:
Debbie vergeet er wel bij te zeggen dat Zoe in een combinatie klas zit van groep 5-6.
Maar goed, Debbie vergeet wel vaker het verhaal juist te vertellen.
Over haar nieuwe speeltje zeg ik maar even niks, misschien spot ik hem deze week wel in het centrum. Ga er maar vanuit dat ze wuift naar iedereen.
Mijn man zijn samenvatting na het zien van het rolstoel filmpje: daar krijg je toch een slappe van 🍆
quote:Op woensdag 9 juli 2025 22:58 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Ik vind het dubbel bij de poly. Aan de ene kant denk ik; het is anders, want idd veel minder (eigenlijk geen) klef&bef meer, alleen maar liefde en iedereen is zo lief en geweldig.
Aan de andere kant denk ik; tja, leggen we nu niet op alle slakken zout? Was het mensen opgevallen als er geen bericht op dat juicekanaal was gekomen?
En als ze de schijn op wilde houden online (wat ze kennelijk hebben gereageerd naar dat juicekanaal dat er niks aan de hand is), waarom dan niet alsnog gewoon alle hartjes blijven plaatsen bij elkaar?
Dus ik weet het niet zo goed, wat het ook is, ik hoop dat ze er met elkaar gewoon normaal uit kunnen komen (als dat nodig is) en er eens een keer rust in die boerderij tent komt.
Het gevoel van onrecht is ook wat mij boos maakt.quote:Op woensdag 9 juli 2025 23:11 schreef Snaky het volgende:
Ik volg Debbie niet. Ik begrijp dat de chronisch zieke forummers zich aan haar ergeren vanwege het gevoel van onrecht. Als iemand een elektrische rolstoel van de gemeente krijgt dan is er volgens mij door een externe deskundige onderzoek gedaan. Als Debbie zich slechter heeft voorgedaan dan ze in werkelijk is dan is dat fraude en dan kan de gemeente de voorziening terugvorderen.
Persoonlijk heb ik een pesthekel aan mensen die misbruik maken van dergelijke voorzieningen.
Zou het heel sneu voor Mb vinden als het echt zo zou zijn dat ze er buiten valt.quote:Op donderdag 10 juli 2025 00:32 schreef lila01 het volgende:
Tussen Jacq en Koen zit het denk ik wel goed. Jacq schreef een hele mooie post over hem op vaderdag.
Die snapte ik sowieso niet.. mijn zoon en zijn beste vriend gaan nu voor het eerst wel echt alletwee in een andere klas .. maar ook kleine school en lokalen liggen naast elkaar elke pauze zien ze elkaar dus hoezo dramatisch "gaat haar missen" 🤷 Ze is toch ook nog steeds in hetzelfde gebouw?quote:Op donderdag 10 juli 2025 00:07 schreef AppelsEieren het volgende:
Maar er reageerde een vrouw dat het leuk was voor Z maar haar kind haar wel ging missen in de klas. Bij een 5/6 combi valt er weinig te missen toch als je drie Tafels verder zit?🤔
Mwah... dat is hier ook zo sinds een jaar maar dochter mist haar vriendin wel echt hoor. Bij dingen als gym, bij bepaalde opdrachten waarbij ze elkaar opzochten. Ze spreken elkaar nog op het plein en spelen wel nog na schooltijd, maar ze zou graag blijven zitten om weer bij haar vriendinnetje te komen zegt ze.quote:Op donderdag 10 juli 2025 04:05 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Die snapte ik sowieso niet.. mijn zoon en zijn beste vriend gaan nu voor het eerst wel echt alletwee in een andere klas .. maar ook kleine school en lokalen liggen naast elkaar elke pauze zien ze elkaar dus hoezo dramatisch "gaat haar missen" 🤷 Ze is toch ook nog steeds in hetzelfde gebouw?
Las idd ook ergens dat ze deels groep 5 nog moet doen.. en vooral bij 6 zit voor het sociale stuk..
Vind ik eigenlijk raar.. toen wij besloten met school dat zoon voor liep en groep 3 niet zou doen heeft hij groep 3 werk in 2 gedaan zodat hij in 4 direct overal zou aansluiten
Was jij voorheen Lipisu?quote:Op donderdag 10 juli 2025 00:46 schreef Henrike het volgende:
[..]
Zou het heel sneu voor Mb vinden als het echt zo zou zijn dat ze er buiten valt.
Ze gaat van groep 3 naar 5 toch?? Is geen drie tafels verderquote:Op donderdag 10 juli 2025 00:07 schreef AppelsEieren het volgende:
Maar er reageerde een vrouw dat het leuk was voor Z maar haar kind haar wel ging missen in de klas. Bij een 5/6 combi valt er weinig te missen toch als je drie Tafels verder zit?🤔
Nee van 4 naar 6quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:26 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
Ze gaat van groep 3 naar 5 toch?? Is geen drie tafels verder
Die bolide doet z’n werk goed! Niet lopen betekent bakken energie over.quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:41 schreef Danielle_ het volgende:
Er staat een vraag onder de video van Debbie van 6 uur geleden en daar heeft ze ook 6 uur geleden op gereageerd. Ik weet niet hoor, maar dat was dan dus ergens rond 1 uur vannacht?! Hele dagen slapen als de kinderen er zijn, maar dit is weer zoiets typisch…
Niks nieuws toch?quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:41 schreef Danielle_ het volgende:
Er staat een vraag onder de video van Debbie van 6 uur geleden en daar heeft ze ook 6 uur geleden op gereageerd. Ik weet niet hoor, maar dat was dan dus ergens rond 1 uur vannacht?! Hele dagen slapen als de kinderen er zijn, maar dit is weer zoiets typisch…
Ik dacht al even dat je ons misschien verlaten had na alle consternatie, haha! Welkom terug!!quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:50 schreef mignonne het volgende:
Ooh hier zijn jullie gebleven![]()
Ik heb jullie gemist.
De variant elektrische rolstoel die zij gekregen heeft kun je echt niet lenen. Een normale rolstoel kun je inderdaad voor een half jaar zonder verklaring. Maar zo'n dure elektrische variant niet.quote:Op donderdag 10 juli 2025 01:59 schreef Lodelie het volgende:
Je kan zeker wel zelf een elektrische rolstoel lenen via medipoint, je hebt er niet eens perse een verklaring van een arts voor nodig.
Ik ken verschillende gevallen waarbij wmo zo achter liep dat mensen uit de revalidatiekliniek thuis kwamen zonder hulpmiddel. Die hebben het toen zelf gehuurd tot het met wmo rond was.
Nee op zich niet🤣 Maar dit soort dingen vind ik dus echt extra irritant aan Debbie, dat ze het durft om zo enorm te liegen en bedriegen. Maar goed, ook dat is allemaal wel een bekent patroon, inderdaad…quote:
Echt chronisch zieken zouden tegen de Orankekliniek zeggen ‘sorry, ik heb de dag erna een belangrijke afspraak omdat er een hulpmiddel geleverd wordt. Ik wil jullie graag helpen met een reclame, maar kunnen we een andere datum afspreken zodat ik wat extra rust voor en na de afspraak kan plannen?’ Maar daar zit de essentie: Debbie 👏🏻 is 👏🏻 niet 👏🏻 chronisch 👏🏻 ziek 👏🏻 in 👏🏻 de 👏🏻 vorm 👏🏻 van 👏🏻 een 👏🏻 vermoeidheidsziekte.quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:53 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Maar ze snapt het echt niet helemaal.. de persoon vraagt dus hoe het kan dat ze de ene dag de trap op rent om haar lippen op te laten spuiten en de andere een rolstoel nodig heeft...
En Debbie reageert infantiel dat iedere dag anders is met chronische ziekte...
Klopt.. maar daarom is het voor ons chronisch zieken zo lastig te plannen.. mensen die echt ziek zijn hebben die uit knop niet voor onze klachten!
Ik zou nooit dat soort nutteloze afspraken maken omdat ik hoop die belangrijke afspraken te kunnen doen...
Ze snapt het gewoon echt niet he.. google zou dit erbij moeten zetten
Ben benieuwd... ik hoop dat die persoon het goed doet als die het doet.. dus niet alleen het verhaal van nu maar het jaren lang verschillende diagnoses verzinnen erbij paktquote:Op donderdag 10 juli 2025 07:57 schreef JaNeeDan het volgende:
Op TT reageert iemand dat Debbie niet zo ziek is als ze zich voordoet en dat heel Barneveld haar uitlacht.
Ook zeg die persoon dat hij/zij Debbie binnenkort zal exposen. Is vast grootspraak maar ergens hoop ik er toch op.
Bijzondere is dat ze deze opmerking laat staan, en een vraag van mij op Zoë gisteren verwijderde. Dit was alleen een normale vraag, , zij zegt dat ze niet verwijderd, weer een leugen dus.quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:57 schreef JaNeeDan het volgende:
Op TT reageert iemand dat Debbie niet zo ziek is als ze zich voordoet en dat heel Barneveld haar uitlacht.
Ook zegt die persoon dat hij/zij Debbie binnenkort zal exposen. Is vast grootspraak maar ergens hoop ik er toch op.
Gekocht?quote:Op donderdag 10 juli 2025 08:14 schreef Donna het volgende:
Ellen, van het kwarrelen met Koen (voormalig koenenellen) heeft wel even mooi bijna 11K volgers binnengesleept met hun onzin. 🤭
Ik vind kwarrelenmetKoen een goeie nieuwe instanaam😂 ipv terug naar liefde ofzoiets, ze kwam toevallig tijdens mijn doomscroll rondje voorbij, die reel dat ze aan het kwarrelen waren.quote:Op donderdag 10 juli 2025 08:14 schreef Donna het volgende:
Ellen, van het kwarrelen met Koen (voormalig koenenellen) heeft wel even mooi bijna 11K volgers binnengesleept met hun onzin. 🤭
AM heeft het altijd druk, ook als ze 'maar' 3 kinderen had gehad zou zijn het altijd druk hebben.quote:Op donderdag 10 juli 2025 08:19 schreef Ballerina888 het volgende:
AM: 6 van de 8 kinderen op kamp. Alsof ze een huis vol rennende kleine kinderen heeft.
2 wonen er niet eens meer thuis en dan nog een 20jarige en 16 jarige.
Ja zo kun je dat ik-heb-het-zo-druk-met-mn-groooote-gezin wel volhouden.
Klopt. Met die spreiding in leeftijd is het eigenlijk best goed te doen een groot gezin (als iemand dat wenst voor zichzelf), tenminste hoe het nu is.quote:Op donderdag 10 juli 2025 08:19 schreef Ballerina888 het volgende:
AM: 6 van de 8 kinderen op kamp. Alsof ze een huis vol rennende kleine kinderen heeft.
2 wonen er niet eens meer thuis en dan nog een 20jarige en 16 jarige.
Ja zo kun je dat ik-heb-het-zo-druk-met-mn-groooote-gezin wel volhouden.
Ik snap je punt maar er zijn al langere tijd signalen dat er iets helemaal niet goed gaatquote:Op woensdag 9 juli 2025 22:58 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Ik vind het dubbel bij de poly. Aan de ene kant denk ik; het is anders, want idd veel minder (eigenlijk geen) klef&bef meer, alleen maar liefde en iedereen is zo lief en geweldig.
Aan de andere kant denk ik; tja, leggen we nu niet op alle slakken zout? Was het mensen opgevallen als er geen bericht op dat juicekanaal was gekomen?
En als ze de schijn op wilde houden online (wat ze kennelijk hebben gereageerd naar dat juicekanaal dat er niks aan de hand is), waarom dan niet alsnog gewoon alle hartjes blijven plaatsen bij elkaar?
Dus ik weet het niet zo goed, wat het ook is, ik hoop dat ze er met elkaar gewoon normaal uit kunnen komen (als dat nodig is) en er eens een keer rust in die boerderij tent komt.
Welkom terug!quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:50 schreef mignonne het volgende:
Ooh hier zijn jullie gebleven![]()
Ik heb jullie gemist.
Niet alleen Barneveld 🫣quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:57 schreef JaNeeDan het volgende:
Op TT reageert iemand dat Debbie niet zo ziek is als ze zich voordoet en dat heel Barneveld haar uitlacht.
Ook zegt die persoon dat hij/zij Debbie binnenkort zal exposen. Is vast grootspraak maar ergens hoop ik er toch op.
Nieuwe insta naam 🫣quote:Op donderdag 10 juli 2025 08:14 schreef Donna het volgende:
Ellen, van het kwarrelen met Koen (voormalig koenenellen) heeft wel even mooi bijna 11K volgers binnengesleept met hun onzin. 🤭
Bedoel je Ellen van voorheen koenenellen?quote:Op donderdag 10 juli 2025 08:39 schreef Rimboequeen het volgende:
Ik denk dat ze met kwartalen het Engelse woord heeft "vernederlandst". Dus soort bekvechten versta ik er dan onder.
Gatverdamme 🤣😅 zie het nieuws bericht al voor me "mysterieus slijmspoor door Barneveld, wat is hier aan de hand?"quote:Op donderdag 10 juli 2025 08:42 schreef Muisjeruisje het volgende:
Als ze die stoel uitglibbert van geluk, zou ze dan een soort slakkenspoor achterlaten onderweg naar Zeeman?
Zo zijn ze allemaal, weet niet wat dat is. Kan mij voorstellen dat ze verwijderen als het echt dreigend of zeer onaardig is. Maar als je gewoon netjes een kritische vraag stelt vind ik dat ze die gewoon kunnen beantwoorden. Zij zetten immers alles online.quote:Op donderdag 10 juli 2025 08:39 schreef Snaky het volgende:
Iemand schrijft een pittige post aan Lotte. Diegene heeft wel gelijk wat mij betreft. Meteen zet ze die post met naam online en vraagt medestanders. Zogenaamd liefde verspreiden maar niet als ze tegengas krijgt blijkbaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |