Nee, ik ben vrij precies in mijn formuleringen. Net zoals jij en Etto vrij precies laten blijken dat jullie niet kunnen of willen lezen. Ik kan niet beoordelen welke van de twee het is, precies omdat jullie niet kunnen laten blijken wat het zal zijn, dus ik laat het in het midden. Welterusten.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 23:39 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ik denk dat jij door je boosheid zaken net iets anders formuleert dan dat je eigenlijk bedoelt.
Interpretatie van iets kan verschillen, zo kunnen meningsverschillen ontstaan over iets terwijl men eigenlijk hetzelfde bedoelt.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 23:38 schreef viagraap het volgende:
[..]
Wie anders dan de persoon laat constant zien niet te kunnen lezen of loopt gewoon ronduit te trollen dan? Ook een vraag aan jou
Welnee lees gewoon je eigen posts van een kwartier terug man.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 23:40 schreef Chadi het volgende:
[..]
Je legt weer verbanden of je hebt moeite met het stukje begrijpend lezen.
Ik denk dat er nog wel wat te verbeteren valt aan ieder zijn formulering.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 23:40 schreef viagraap het volgende:
[..]
Nee, ik ben vrij precies in mijn formuleringen. Net zoals jij en Etto vrij precies laten blijken dat jullie niet kunnen of willen lezen. Ik kan niet beoordelen welke van de twee het is, precies omdat jullie niet kunnen laten blijken wat het zal zijn, dus ik laat het in het midden. Welterusten.
Lees het even zelf terug. Er staat vanuit hun perspectief.. Anders had er wel vanuit Mijn perspectief gestaan.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 23:41 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Welnee lees gewoon je eigen posts van een kwartier terug man.
Wat vind je van de uitspraak 'Minder, minder Israli's"?
Dat is helemaal mooi, nog voor anderen gaan invullen ook.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 23:49 schreef Chadi het volgende:
[..]
Lees het even zelf terug. Er staat vanuit hun perspectief.. Anders had er wel vanuit Mijn perspectief gestaan.
Dat heb ik nooit gedaan. Zie je legt verbanden en zuigt de rest uit je duim.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 23:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat is helemaal mooi, nog voor anderen gaan invullen ook.
Punt is, je hebt zelf net Hamas gelijkgesteld aan Palestina. Dat staat.
Wellicht was het een faux pas, in je gretigheid heel Isral als demonisch af te schilderen en als een soort automatisme daar Hamasleiders i.p.v. Palestina tegenover te zetten. Isral, helemaal foute boel. Palestina, ja, ho, wacht, daar moet onderscheid zijn tussen Hamas en Palestijnen.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 23:51 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat heb ik nooit gedaan. Zie je legt verbanden en zit de rest uit je duim.
Hardop gelachenquote:
Waar kan ik tekenen?quote:Stel je voor dat in Nederland geen enkele moslim zou wonen.
Ho, ho, dat is licht racistisch/islamfobischquote:
quote:Op dinsdag 8 juli 2025 23:24 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Joh, Isral heeft volgens jou niet eens bestaansrecht...
Maar echt, ze moeten gewoon 'aan tafel gaan zitten'.
Waarvoor precies, hun eigen opheffing?
Verwacht ik toch wel te horen van al die moreel consequente anti islam types van dit topic.quote:Pas als het jodendom weg is kan er vrede in Palestina zijn.
De waarheid verdraaien. Wie vermoord wie? Isral weigert hulpgoederen door te laten. Israel wil dat Gaza nog verder verhongert.quote:
quote:Car of Hebron sheikh who proposes leaving PA for peace deal with Israel said torched overnight
Palestinian media outlets reports that unknown individuals set fire overnight to the vehicle of Wadi’ al-Ja’abari, a Hebron resident who heads an initiative that seeks to sever ties between Palestinians in Hebron and the central Palestinian Authority, and to bring the city into the Abraham Accords as a local emirate.
No injuries were reported.
Ja het is al decennia lang zo. Christenen kunnen hun rituelen nauwelijks uitvoeren. Christelijke vrouwen hebben de traditie om naar Betlehem te gaan bijvoorbeeld om bij familie te bevallen maar ze worden hierin getraineerd.quote:Op woensdag 9 juli 2025 08:43 schreef Glazenmaker het volgende:
Christenen klagen over kolonistengeweld op Westelijke Jordaanoever
[..]
Verwacht ik toch wel te horen van al die moreel consequente anti islam types van dit topic.
Bedoel je niet "die moreel consequente (???) islam types?"quote:Op woensdag 9 juli 2025 08:43 schreef Glazenmaker het volgende:
Christenen klagen over kolonistengeweld op Westelijke Jordaanoever
[..]
Verwacht ik toch wel te horen van al die moreel consequente anti islam types van dit topic.
Je hebt je nog nooit zo druk gemaakt om christenen.quote:Op woensdag 9 juli 2025 09:13 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ja het is al decennia lang zo. Christenen kunnen hun rituelen nauwelijks uitvoeren. Christelijke vrouwen hebben de traditie om naar Betlehem te gaan bijvoorbeeld om bij familie te bevallen maar ze worden hierin getraineerd.
Bij gelegenheden door Jarusalem worden ze aangevallen en bespuugd door de zionistje.
Maak je je ook zo druk om de Christenen die in de Arabische en Islamitische wereld structureel worden onderdrukt, zoals bijvoorbeeld Kopten in Egypte, die regelmatig te maken hebben met geweld en vandalisme van moslims? Antwoord: nee.quote:Op woensdag 9 juli 2025 09:13 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ja het is al decennia lang zo. Christenen kunnen hun rituelen nauwelijks uitvoeren. Christelijke vrouwen hebben de traditie om naar Betlehem te gaan bijvoorbeeld om bij familie te bevallen maar ze worden hierin getraineerd.
Bij gelegenheden door Jarusalem worden ze aangevallen en bespuugd door de zionistje.
De enige bron van dit verhaal lijkt een facebook post van Mitri Raheb, een priester werkzaam in de West Bank.quote:Op woensdag 9 juli 2025 08:43 schreef Glazenmaker het volgende:
Christenen klagen over kolonistengeweld op Westelijke Jordaanoever
[..]
Verwacht ik toch wel te horen van al die moreel consequente anti islam types van dit topic.
Deze persoon is op zijn minst erg eenzijdig.quote:The Palestinians keep showing new forms of creative resistance and resilience.
Dit dus. De kans dat het op deze manier is gegaan is nihil. Vooral gezien de hiltopjeugd-kolonisten normaliter heel vredelievend zijn en altijd bereid tot gesprek.quote:Op woensdag 9 juli 2025 09:48 schreef mackinac het volgende:
[..]
De enige bron van dit verhaal lijkt een facebook post van Mitri Raheb, een priester werkzaam in de West Bank.
Op zijn facebook pagina staat o.a. dit op 7 oktober 2023:
[..]
Deze persoon is op zijn minst erg eenzijdig.
Ja stel je voor dat je een betrouwbare bron voor een verhaal wil. Alle kolonisten zijn nazis dus is het waar. Meer hoef jij kennelijk niet te weten.quote:Op woensdag 9 juli 2025 10:09 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dit dus. De kans dat het op deze manier is gegaan is nihil. Vooral gezien de hiltopjeugd-kolonisten normaliter heel vredelievend zijn en altijd bereid tot gesprek.
??quote:Op woensdag 9 juli 2025 10:20 schreef mackinac het volgende:
[..]
Ja stel je voor dat je een betrouwbare bron voor een verhaal wil. Alle kolonisten zijn nazis dus is het waar. Meer hoef jij kennelijk niet te weten.
Oh, je komt er niet meer uit dus ga je maar trollen.quote:Op woensdag 9 juli 2025 10:23 schreef theunderdog het volgende:
[..]
??
Ben je analfabeet? ik stel juist dat deze kolonisten nagenoeg altijd bereid zijn tot een vredelievende oplossing.
Ik troll niet. Ik ben bloedserieus. Alleen al het feit dat ze worden geclassificeerd als 'kolonisten' is een daad van agressie. Het is mij een raadsel waarom je denkt dat ik aan het trollen ben.quote:Op woensdag 9 juli 2025 10:24 schreef mackinac het volgende:
[..]
Oh, je komt er niet meer uit dus ga je maar trollen.
quote:Op woensdag 9 juli 2025 10:25 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik troll niet. Ik ben bloedserieus. Alleen al het feit dat ze worden geclassificeerd als 'kolonisten' is een daad van agressie. Het is mij een raadsel waarom je denkt dat ik aan het trollen ben.
Heb je hem weer met zijn whataboutismsquote:Op woensdag 9 juli 2025 09:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Maak je je ook zo druk om de Christenen die in de Arabische en Islamitische wereld structureel worden onderdrukt, zoals bijvoorbeeld Kopten in Egypte, die regelmatig te maken hebben met geweld en vandalisme van moslims? Antwoord: nee.
Of wat te denken van de recente aanslag in Syri op een kerk? Jij ziet gewoon een kans schoon om dit te gebruiken Isral te demoniseren. Niemand trapt in deze huichelarij.
[ twitter ]
Het is natuurlijk ook best apart dat je in het Midden-Oosten, waar godsdienstvrijheid al eeuwen taboe is, uitgerekend steeds Isral erbij moet slepen om dat punt te maken. Het heeft iets surrealistisch.quote:Op woensdag 9 juli 2025 10:47 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Heb je hem weer met zijn whataboutisms
quote:Op woensdag 9 juli 2025 09:27 schreef HowardRoark het volgende:
Blijkbaar mogen universitair docenten in Nederland dit soort dingen zeggen.
Ik zou het graag omdraaien. Tot 2024 was Isral het enige land waar we nog wat normen en waarden mee deelden. De rest van die landen waren toch min of meer al opgegeven. Dat waren toch allemaal al boevenstaten. Nu blijkt ook Isral geen haar beter.quote:Op woensdag 9 juli 2025 11:05 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het is natuurlijk ook best apart dat je in het Midden-Oosten, waar godsdienstvrijheid al eeuwen taboe is, uitgerekend steeds Isral erbij moet slepen om dat punt te maken. Het heeft iets surrealistisch.
En daar kan en mag kritiek op zijn. Graag zelfs, zodat het ook dat Isral blijft.quote:Op woensdag 9 juli 2025 11:16 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik zou het graag omdraaien. Tot 2024 was Isral het enige land waar we nog wat normen en waarden mee deelden. De rest van die landen waren toch min of meer al opgegeven. Dat waren toch allemaal al boevenstaten. Nu blijkt ook Isral geen haar beter.
Probeer dit soort claims eens te onderbouwen. Waarom is Isral geen haar beter? We hebben het hier nog altijd over een multiculturele samenleving met zowel synagoges als moskeen, kerken en andere gebedshuizen.quote:Op woensdag 9 juli 2025 11:16 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik zou het graag omdraaien. Tot 2024 was Isral het enige land waar we nog wat normen en waarden mee deelden. De rest van die landen waren toch min of meer al opgegeven. Dat waren toch allemaal al boevenstaten. Nu blijkt ook Isral geen haar beter.
Je kan je beter druk maken om wat je zionistische holmaatjes doen. Zeg daar wat van in plaats van de boodschapper aan te vallen.quote:Op woensdag 9 juli 2025 09:30 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Je hebt je nog nooit zo druk gemaakt om christenen.
Hoe kan dat nou toch?
Hier ook weer zelfde strategie.. als je je moet uitspreken over wandaden van Israel zoek andere wandaden van andere staten op en stel die ter discussie.quote:Op woensdag 9 juli 2025 09:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Maak je je ook zo druk om de Christenen die in de Arabische en Islamitische wereld structureel worden onderdrukt, zoals bijvoorbeeld Kopten in Egypte, die regelmatig te maken hebben met geweld en vandalisme van moslims? Antwoord: nee.
Of wat te denken van de recente aanslag in Syri op een kerk? Jij ziet gewoon een kans schoon om dit te gebruiken Isral te demoniseren. Niemand trapt in deze huichelarij.
[ twitter ]
Dit zijn mooie initiatieven. De joodse cultuur heeft daar altijd bestaan en is onderdeel van de Amazigh cultuur.quote:Op woensdag 9 juli 2025 09:46 schreef Aether het volgende:
“Today, my guest is Chama Mechtaly. Chama is a Moroccan Jew from a mixed Jewish-Muslim family. An artist from a young age, she has spent her professional life combining that passion with an interest in international affairs, particularly those related to Israel and the Middle East.
She is now the founder of the Emma Lazarus Institute for Liberty and Tolerance, an action tank bridging media and policy gaps between the Middle East and the Democratic West. As a visual artist, she has exhibited her work in four continents, including twice at the Jerusalem Ben Ali. Chama, welcome to All About Change.”
Bekijk deze YouTube-video
Ja je hebt al heel vaak verteld dat voor jou het probleem in dit conflict je afkeer van pro-Palestina is. Dat je daardoor je volledig laat leiden en dat de feitelijke situatie in Gaza of op de West-Bank er weinig toe doet. De kern is voor jou dat je het pro-Palestina allemaal achterlijke denkbeelden als de jouwe toeschuift en aan de hand daarvan je positie is dat je met whataboutisms Israel verdedigt.quote:Op woensdag 9 juli 2025 11:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
En daar kan en mag kritiek op zijn. Graag zelfs, zodat het ook dat Isral blijft.
Punt is, ook voor 2024 hoorde je al die types die hier nu al anderhalf jaar als kip zonder kop met vlaggen en sjaaltjes lopen te marcheren nooit over de schandalige schending van mensenrechten in dat hele Midden-Oosten. En na dit conflict zul je ze ook niet meer horen.
Isral, daar gaat het om. De beste en meeste veilige target voor lieden die met hun tribalisme selectieve verontwaardiging tot fenomenale nieuwe hoogten weten te stuwen.
Mijn vraag aan die types blijft ook staan: wat voor Free Palestine wordt dat precies daar, wanneer dat vreselijke Isral is opgeheven?
Hoe ziet men dat precies voor zich, ziende hoe de omgeving er daar uit ziet m.b.t. meest basale mensenrechten, gelijkwaardigheid, democratie en godsdienstvrijheid?
En als dat Free Palestine gewoon pseudotheocratie nummer zoveel wordt daar: gaan ze daar opnieuw de straat voor op, of is de missie dan geslaagd?
Of ook: kan Queers for Palestine niet een minuutje inlassen tijdens hun protesten om hun afschuw uit te spreken over de vervolging van queers in datzelfde Palestina, zodanig dat Palestijnse LGBTQ'ers al decennia naar Isral vluchten om niet gedood te worden?
Nee, jouw eigen strategie wordt benoemd.quote:Op woensdag 9 juli 2025 11:51 schreef Chadi het volgende:
[..]
Hier ook weer zelfde strategie.. als je je moet uitspreken over wandaden van Israel zoek andere wandaden van andere staten op en stel die ter discussie.
Vooruit, dan zijn ze twee haartjes beter.quote:Op woensdag 9 juli 2025 11:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Probeer dit soort claims eens te onderbouwen. Waarom is Isral geen haar beter? We hebben het hier nog altijd over een multiculturele samenleving met zowel synagoges als moskeen, kerken en andere gebedshuizen.
Nee hoor. Ik wijs op de achterlijke selectieve verontwaardiging van het Pro-Pallie kamp, dat ook steeds vaker gepaard gaat met rabiaat antisemitisme.quote:Op woensdag 9 juli 2025 12:15 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja je hebt al heel vaak verteld dat voor jou het probleem in dit conflict je afkeer van pro-Palestina is. Dat je daardoor je volledig laat leiden en dat de feitelijke situatie in Gaza of op de West-Bank er weinig toe doet. De kern is voor jou dat je het pro-Palestina allemaal achterlijke denkbeelden als de jouwe toeschuift en aan de hand daarvan je positie is dat je met whataboutisms Israel verdedigt.
Landen en groepen waar je met geen woord over rept of hebt gerept.quote:Op woensdag 9 juli 2025 11:51 schreef Chadi het volgende:
[..]
Hier ook weer zelfde strategie.. als je je moet uitspreken over wandaden van Israel zoek andere wandaden van andere staten op en stel die ter discussie.
Noem het gerust een whataboutism.quote:Op woensdag 9 juli 2025 12:33 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik wijs op de achterlijke selectieve verontwaardiging van het Pro-Pallie kamp, dat ook steeds vaker gepaard gaat met rabiaat antisemitisme.
Nee.quote:Op woensdag 9 juli 2025 12:37 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Noem het gerust een whataboutism.
vanuit jouw retoriek volgt het volgende:
Als ik kritisch wil zijn op Isral moet ik eerst alle andere (statelijke) entiteiten afkeurend beoordelen op daden richting andere groeperingen alvorens ik kritisch mag zijn op Isral. Anders ben ik een achterlijke pro-pallie?
Vertaal ik het zo juist?
Zijn hier op de foks ook alle topics terug te vinden waar dit allemaal besproken wordt? Want dan ga ik me daar ook even melden om me uit te spreken over het schenden van mensenrechten. Kom ik daarna wel terug.quote:Op woensdag 9 juli 2025 12:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee.
Als je nooit ook maar ergens te bekennen bent wanneer het gaat over schending van mensenrechten, maar ineens ontzettend begaan bent met n conflict, en ook overduidelijk laat blijken dat die interesse er niet is vanwege universele ideen over mensenrechten maar groepsdenken, ben je gewoon selectief bezig.
Dat is geen 'retoriek', dat zijn de feiten.
Makkelijk vanuit mijn kant?quote:Op woensdag 9 juli 2025 12:45 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Zijn hier op de foks ook alle topics terug te vinden waar dit allemaal besproken wordt? Want dan ga ik me daar ook even melden om me uit te spreken over het schenden van mensenrechten. Kom ik daarna wel terug.
Ik denk dat je een onterechte aanname doet dat iedereen met een palivlag ook pro-pali is. Ik denk zelf dat er een grote overlap zit tussen de oekrainse en de palivlag, althans de dragers van die vlag.
Maar goed, het is allemaal wel lekker makkelijk vanuit jouw kant. Als je geen zak geeft om mensenrechten hoef je je er ook niet over uit te spreken en dan kun je zonder selectief verontwaardigd te zijn je lekker uitspreken over vanalles en nog wat en de andere kant maar blijven beschuldigen van selectieve verontwaardiging en tribalisme.
Nee dat doe je totaal niet. Je hebt nog niets van selectieve verontwaardiging van het zoals jij het noemt Pro-Pallie kamp laten zien. Ook de claim van rabiaat antisemitisme is weer volledig hol, daar blijkt niets van. Je laat met zulke argumenten vooral zien zelf een tribalist te zijn. Door bijvoorbeeld zoals met zo'n post als dit te doen alsof kritiek op Israel anti-semitisch zou zijn, een nogal debiel frame dat je met Howard en extreem-rechtse politici deelt.quote:Op woensdag 9 juli 2025 12:33 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik wijs op de achterlijke selectieve verontwaardiging van het Pro-Pallie kamp, dat ook steeds vaker gepaard gaat met rabiaat antisemitisme.
Ik vind het gedweep met whataboutisms gewoon uiterst triest en helemaal niks aan dit topic toevoegenquote:Op woensdag 9 juli 2025 13:00 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Makkelijk vanuit mijn kant?
Integendeel. Dan zou ik wel met een vlag wapperen. Of in mijn UI zetten.
Maar als je gewoon de tendens in de posts van de pro-Palestina types op fok niet ziet, is dat mij ook prima.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |