quote:Duitse vrouw viraal met video in Nederlandse Kruidvat: 'Zelfs tampons twee keer zo duur!'
'Even in Nederland winkelen' is voor onze oosterburen een nachtmerrie.
Een Duitse vrouw is zich kapot geschrokken van de prijzen in een Nederlandse vestiging van Kruidvat.
Op TikTok heeft ze een video geplaatst waarin ze de kosten voor shampoos, tandenpasta's en deodorantflesjes in ons land vergelijkt met die in Duitsland.
,,Droogshampoo in Nederland kost je 7,99 euro, in Duitsland 3,75 euro", roept Liz-Isabell Bulitz verbolgen in een Nederlandse Kruidvat.
Vervolgens vergelijkt ze ook tandenpasta van Elmex, shampoo van Schwarzkopf en deodorant van Nivea en verschillende soorten haarverf. ,,
Alles is meer dan twee keer zo duur.
En helaas niet alleen verzorgingsproducten, maar zelfs tampons."
De video is al bijna een miljoen keer bekeken.
Dezelfde keten koopt de prijzen centraal in he, via Hetzelfde magazijn via Dezelfde tussenhandelquote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:48 schreef suijkerbuijk het volgende:
Duitse vrouw viraal met video in Nederlandse Kruidvat: ’Zelfs tampons twee keer zo duur!’
’Even in Nederland winkelen’ is voor onze oosterburen een nachtmerrie. Een Duitse vrouw is zich kapot geschrokken van de prijzen in een Nederlandse vestiging van Kruidvat. Op TikTok heeft ze een video geplaatst waarin ze de kosten voor shampoos, tandenpasta’s en deodorantflesjes in ons land vergelijkt met die in Duitsland.
Tja niet vreemd .
Nederland is namelijk van nature een oplichters land .
Zelfs onze eigen geproduceerde spullen zijn duurder in eigen land.
Heeft mee te maken met de tussen handelaars .
quote:Droogshampoo in Nederland kost je 7,99 euro, in Duitsland 3,75 euro", roept Liz-Isabell Bulitz verbolgen in een Nederlandse Kruidvat.
Niet alles is een complot…. En ook niet van politieke aard….quote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:45 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)o-duur/76554092.html
Dezelfde winkel van dezelfde keten 25 km verderop
[..]
[ afbeelding ]
Is hier sprake van een complot met medeweten van de politiek ??
er is dus geen concurrentiequote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:52 schreef inXs het volgende:
[..]
Niet alles is een complot…. En ook niet van politieke aard….
Dit is al letterlijk tientallen jaren zo qua drogisterijen en dus nauwelijks nieuws te noemen….. Dit is gewoon graaierij van bijvoorbeeld unilver of andere grote bedrijven.
We zijn een aanbiedingen land: we kopen liever 1+1 gratis dan een goedkoop product: https://www.bnnvara.nl/ka(...)edkoper-dan-verwacht
2023: https://radar.avrotros.nl(...)n-in-nederland-54745
2021: https://www.byaranka.nl/w(...)veel-goedkoper-zijn/
Und so weiter….
Het ging goed tot 1931 🤣: https://www.etos.nl/over-etos/geschiedenis/
We kopen liever apart en niet de aanbieding.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:52 schreef inXs het volgende:
[..]
Niet alles is een complot…. En ook niet van politieke aard….
Dit is al letterlijk tientallen jaren zo qua drogisterijen en dus nauwelijks nieuws te noemen….. Dit is gewoon graaierij van bijvoorbeeld unilver of andere grote bedrijven.
We zijn een aanbiedingen land: we kopen liever 1+1 gratis dan een goedkoop product: https://www.bnnvara.nl/ka(...)edkoper-dan-verwacht
2023: https://radar.avrotros.nl(...)n-in-nederland-54745
2021: https://www.byaranka.nl/w(...)veel-goedkoper-zijn/
Und so weiter….
Het ging goed tot 1931 🤣: https://www.etos.nl/over-etos/geschiedenis/
Volgens mij is het bijna allemaal onder veel grotere bedrijven zoals AS watson, delhaize en ahold…. Daar zal in achterkamertjes wel met elkaar over dit soort dingen gesproken worden..quote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:56 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
er is dus geen concurrentie
of zijn er wel prijsafspraken
Zelfs hier maken ze nog flink winst mee!quote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:58 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Bij kruidvat heb je ook altijd 1+1 of 2+2 aanbiedingen bij deo enzo
Altijd.
Eigenlijk weet je dan al dat er iets niet klopt. Je koopt eigenlijk gewoon voor de normale prijs (eigenlijk nog iets duurder zelfs)
dat kan dusquote:Op dinsdag 8 juli 2025 18:01 schreef inXs het volgende:
[..]
Volgens mij is het bijna allemaal onder veel grotere bedrijven zoals AS watson, delhaize en ahold…. Daar zal in achterkamertjes wel met elkaar over dit soort dingen gesproken worden..
Rossman en DM zijn even goedkoop/duur.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 18:08 schreef Eightyone het volgende:
Vergelijken met Rossman is het meest realistisch. Dat is van hetzelfde bedrijf als Kruidvat, maar dan in Duitsland.
Maar ik weet niet of dat veel scheelt met DM.
Of Luxemburg (recent op vakantie geweest).quote:
De 1+1 aanbieding is er vaak om de week of in geval van zonnebrand nagenoeg altijd.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:59 schreef SnodeSnuiter het volgende:
Persoon 1 rijdt naar Duitsland om een shampoo fles voor 4 euro te kopen en nemen er dan meteen 4 mee zodat ze voorraad hebben en 16 euro betalen
Persoon2 koopt steeds losse flessen en betaald 32 euro bij het Kruidvat voor 4 flessen
Persoon 3 wacht de 1+1 aanbieding af en koopt dan meteen 4 flessen en betalen dan 16 euro
Wie is er nu gek?
Zoals die L'Oréal Men Expert stuff, dat is echt altijd in de aanbiedingquote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:58 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Bij kruidvat heb je ook altijd 1+1 of 2+2 aanbiedingen bij deo enzo
Altijd.
Eigenlijk weet je dan al dat er iets niet klopt. Je koopt eigenlijk gewoon voor de normale prijs (eigenlijk nog iets duurder zelfs)
Precies, zelfde met spul uit de bouwmarkt, verf enzo zijn altijd in de aanbieding, cola, cup-a soep, vaatwastabletten , wereld gerechten of bier idem (al moet je soms naar een andere supermarkt)quote:Op dinsdag 8 juli 2025 18:26 schreef smizy het volgende:
[..]
De 1+1 aanbieding is er vaak om de week of in geval van zonnebrand nagenoeg altijd.
Wie heeft bepaald dat wij een aanbiedingen land zijn? Die stemming heb ik dan even gemist, want ik kan me niet voorstellen dat 'wij' liever een 'aanbieding' hebben, die je de helft van het jaar kan krijgen en nog steeds duurder is dan de Duitse prijs, dan dat we de Duitse prijs hebben die lager is dan de aanbiedingsprijs.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:52 schreef inXs het volgende:
We zijn een aanbiedingen land: we kopen liever 1+1 gratis dan een goedkoop product:
Groen Links is net zo rot hoorquote:Op dinsdag 8 juli 2025 18:58 schreef Captain_Ghost het volgende:
Bedankt VVD, PVV, BBB en CDA..
Al deze partijen geven bedrijven en miljonairs eerder ruimer baan dan Nederlanders.
Hopelijk denken de Nederlanders twee keer na voordat ze een stem uitbrengt.
Eightyone in GC / Wat vinden jullie tot zover van de jaren ‘20quote:Op dinsdag 8 juli 2025 18:58 schreef Captain_Ghost het volgende:
Bedankt VVD, PVV, BBB en CDA..
Al deze partijen geven bedrijven en miljonairs eerder ruimer baan dan Nederlanders.
Hopelijk denken de Nederlanders twee keer na voordat ze een stem uitbrengt.
Zwitserland? Joh!quote:Op dinsdag 8 juli 2025 18:55 schreef augurk2025 het volgende:
Ik vind Nederland wel meevallen. Heb zelf in Zwitserland gewoond en daar betaal je in het centrum van steden soms wel 12 euro voor een biertje. Dat heb ik in Nederland nog nooit gezien.
er zijn minder koeien hoor ik netquote:Op dinsdag 8 juli 2025 19:46 schreef LXIV het volgende:
Ik had begrepen dat het kwam omdat ze etiketten in het Nederlands moesten drukken en dat schijnt ongelofelijk duur te zijn.
ik koop alleen nog maar bier , brood en pindakaas , dat scheelt ook enormquote:Op dinsdag 8 juli 2025 20:11 schreef RotatoR het volgende:
Geen last van, ik koop altijd voor 20 euro aan boodschappen.
Zolang ik al leef is Duitsland met name in drogisterijen merkbaar veel goedkoper dan Nederland. Dat is totaal geen nieuws. Je laat je leiden door socials.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:45 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)o-duur/76554092.html
Dezelfde winkel van dezelfde keten 25 km verderop
[..]
[ afbeelding ]
Is hier sprake van een complot met medeweten van de politiek ??
Ga je twee keer per dag, of naar Duitsland?quote:Op dinsdag 8 juli 2025 20:11 schreef RotatoR het volgende:
Geen last van, ik koop altijd voor 20 euro aan boodschappen.
En zeker als je niet heel trouw aan een specifiek merk bent, kun je van elke productgroep bij Kruidvat altijd wel shampoo, deo etc in de aanbieding kopen.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 18:26 schreef smizy het volgende:
[..]
De 1+1 aanbieding is er vaak om de week of in geval van zonnebrand nagenoeg altijd.
Mja het is vaak een paar specifieke producten vergelijken en geen rekening houden met acties. Natuurlijk zouden die acties eruit moeten en de prijs gewoon normaal mja de NL mentaliteit is nu eenmaal daarop ingericht. Ben meermaals in Duitsland geweest en kan mij niet herinneren supergoedkoop uit te zijn bij de kassa.quote:Op woensdag 9 juli 2025 10:13 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
En zeker als je niet heel trouw aan een specifiek merk bent, kun je van elke productgroep bij Kruidvat altijd wel shampoo, deo etc in de aanbieding kopen.
En voor de prijzen-zeurders hier. Haal eens een doosje paracetamol in België...
En hoewel we bij de Nederlandse drogisterijen verslaafd zijn aan de 1+1 en 2+2, valt het in het algemeen wel mee hoe duur Nederland is ten opzichte van Duitsland. Werkelijk álle Nederlandse steden dicht bij de grens worden elk weekend overspoeld door Duitsers die komen shoppen.
quote:Nijmegen/Kranenburg- Grote tassen met shampoo, tandpasta, zonnebrand en luiers verdwijnen in de kofferbakken van Nederlandse auto's in Kranenburg.
De DM en Rewe draaien overuren: niet met Duitse klanten, maar met Nederlanders die hun karren volladen.
Maar hoeveel scheelt het nu écht?
De Telegraaf testte het zelf: met een identiek boodschappenlijstje stapten we een Albert Heijn en een Kruidvat in Nijmegen binnen, en daarna een Rewe en DM net over de grens.
Aanleiding is een Duitse vrouw die viraal ging met haar verbazing over de torenhoge prijzen bij de Kruidvat. Tijd om de proef om de som te nemen.
DM vs. Kruidvat: van 'tasje erbij' tot échte deals
Wie bij Kruidvat een Syoss-haarkleuring koopt, betaalt ¤17,99.
Maar: de tweede is voor ¤1.
Dat klinkt aantrekkelijk, tot je ontdekt dat je bij DM voor ¤5,75 per stuk klaar bent. Zonder er verplicht twee te nemen.
Wasmiddel een keer grootscheeps 1+3 gratis ingeslagen. Volgens mij toen voor 5 jaar aan wasmiddel gekochtquote:Op dinsdag 8 juli 2025 18:42 schreef Hyaenidae het volgende:
Is die 120% vergeleken met de aanbiedingsprijzen? Want sommige dingen als wasmiddel koopt natuurlijk geen hont voor de 'normale' prijs.
Maar serieus, wat kost een retourtje Dodoma? Owwacht ¤ 1646.....quote:Op dinsdag 8 juli 2025 18:48 schreef Doug-Heffernan het volgende:
Moet je eens naar Tanzania gaan.
Ik haal daar maandelijks mijn stuff
Persoon 4 koopt een paar artikelen, puur omdat ie daar zin in heeft, gooit het buiten op de grond en gaat erop stampen.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:59 schreef SnodeSnuiter het volgende:
Persoon 1 rijdt naar Duitsland om een shampoo fles voor 4 euro te kopen en nemen er dan meteen 4 mee zodat ze voorraad hebben en 16 euro betalen
Persoon2 koopt steeds losse flessen en betaald 32 euro bij het Kruidvat voor 4 flessen
Persoon 3 wacht de 1+1 aanbieding af en koopt dan meteen 4 flessen en betalen dan 16 euro
Wie is er nu gek?
Je tampons?quote:Op dinsdag 8 juli 2025 18:48 schreef Doug-Heffernan het volgende:
Moet je eens naar Tanzania gaan.
Ik haal daar maandelijks mijn stuff
Wij niet. Ik doe maandelijks boodschappen in mofrica met een nederlands inkomen.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |