Automatische kippenluiken zijn kant & klaar te koop. Zelfs hele mooi kippenhokken met ingebouwd automatisch luik, maar dan heb je het over zo'n duizend euro.quote:Op maandag 7 juli 2025 21:29 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Zo zat het, dat is waar ook.
Toen wij nog kippenplannen hadden (RIP plannen) hebben we overwogen om het luik te automatiseren. Geen idee of dat haalbaar zou zijn.
Genoeg baasjes die het verschil niet direct zouden merkenquote:Op maandag 7 juli 2025 23:33 schreef Tele6 het volgende:
@:Candaasje je zou anders maar je hond terugkrijgen en dat ie ineens echt niet meer luistertdat zou wat zijn.
Leuk dat jullie inspraak krijgen over jullie straat! En fijn dat het klinkers worden. Bij m'n ouders in de straat hebben ze de klinkers op grind liggen en het regenwater trekt nu veel beter weg dan toen ze asfalt hadden. Ontkoppelen ze bij jullie ook de regenwaterafvoer van het riool? Of is dat al?
Waarom dat in plaats van een vulautomaat?quote:Op dinsdag 8 juli 2025 06:53 schreef Candaasje het volgende:
een klepje in de HWA dat we dicht kunnen doen
We kwamen het tussenstuk met klepje toevallig tegen toen we de HWA vervingen. Hij kon net iets boven de opening in het deksel van de ton geplaatst worden, dus het water loopt er gewoon van bovenaf in. Het was meer van ‘hé, dat is wellicht wel handig!’ dan echt een goed uitgewerkt planquote:Op dinsdag 8 juli 2025 06:56 schreef sigme het volgende:
[..]
Waarom dat in plaats van een vulautomaat?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
quote:Op dinsdag 8 juli 2025 07:42 schreef sigme het volgende:
Aha!
Als je elders nog meer watertonnen gaat neerzetten kan ik een vulautomaat zeer aanraden, het is nogal een supersimpel onderhoudsvrij mechanisme. De bijbehorende instructies zijn daarentegen vaak van zo'n debiel niveau dat het mensen zo in verwarring brengt dat de hele natuurkundige kennis op z'n kop gaat staan.Ik denk niet dat die bovenste hemelwaterafvoer dat vat gaat houdenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
La derecha oprime, la izquierda libera
Jaa wij hebben zo'n Luik en een grote voerbak met klep. Wij kunnen dus makkelijk een tijdje weg zonder dat de kippen veel aandacht nodig hebben.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 06:41 schreef sigme het volgende:
Goedemorgen!
Ik werd gewekt door een trots blaffende Mooitje, die twee enorme drollen en een flukse plas voor me had klaarliggen op het zeil. Hmpf.
[..]
Automatische kippenluiken zijn kant & klaar te koop. Zelfs hele mooi kippenhokken met ingebouwd automatisch luik, maar dan heb je het over zo'n duizend euro.
Thnxquote:Op maandag 7 juli 2025 23:30 schreef Tele6 het volgende:
@:fietsie beetje laat op de dag, maar gefeliciteerd met je 5!
Klink logisch. Zeker op jouw leeftijd.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 09:23 schreef fietsie het volgende:
aanhoudende druppel () een explosie aan Pispotjes
quote:
Wel een beetje zout aldus Patricia Paayquote:Op dinsdag 8 juli 2025 09:30 schreef fietsie het volgende:
[..](ah ja eum voor t zelfde geld is dit natuurlijk geen straf.. )
Old school inderdaad. Ik kreeg in Kinderdijk een evangelisatie ansichtkaart. Die heb ik vriendelijk teruggegeven en meneer succes gewenst.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 10:51 schreef Blues het volgende:
Goh wat ouderwets. 4 Jehova's aan de deur, met boekjes en een vlotte babbel.![]()
Dit klinkt alsof jullie geen goede match zijn. Zijn adviezen moeten voor jou wel uitvoerbaar zijn natuurlijk dus moet je een advies op maat krijgen.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 11:51 schreef Tele6 het volgende:
Fysio was geen succes.
Wat hem betreft was het m'n eigen schuld dat ik zaterdag na 20 km fietsen al last had van m'n rechterheup (de andere heup dan waar ik voor bij de fysio kwam!!). Hij wilde dat ik niet fiets, niet wandel, niet hardloop, niet traploop maar alleen de krachttraining doe elke dag. En dat heb ik niet gedaan, ik ben op Ardennenweekend geweest met m'n sportclub en heb er 28 km gefietst.
Zijn voorstel voor de komende 3 weken was dus weer dat ik NIKS doe behalve die krachttraining, en dat ik daarnaast ook dagelijks max dosis ibuprofen ga slikken.
Ik heb gezegd dat ik daar geen goed gevoel bij heb
- Ik heb pas klachten aan de rechterheup gekregen sinds het krachttrainingschema, ja ik voel het tijdens fietsen maar ik denk niet dat het door fietsen komt
- Hij is de allereerste die me vertelt dat krachttraining het effectiefst is als je het dagelijks doet, ik wil juist rustdagen
- Wandelen doet geen pijn en korte stukjes rennen/traplopen/fietsen ook niet, ik wil dit blijven doen anders word ik gek
- Ik wil geen ibuprofen gaan nemen
Nou zei hij "Dan doe je het op jouw manier en dan hoor ik na je vakantie wel of het heeft gewerkt" dus ik heb nu een afspraak voor over een maand. Maar ik wil helemaal niet meer naar deze fysio. Ik overweeg om 'm nu alvast af te bellen, maar ben er veel te emotioneel over.
Ik weet ook niet wat ik dan moet doen, of ik een andere fysio wil of hoe ik dan van m'n waslijst aan kwaaltjes af kom.
Ik zou natuurlijk kunnen proberen om alsnog het advies van de fysio letterlijk op te volgen. Bus naar werk ipv fiets, vakantie met broertje schrappen, boodschappen laten bezorgen ipv lopend, hardlopen doe ik de afgelopen 2 maanden toch al amper meer. Elke dag de krachtoefeningen.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 12:43 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dit klinkt alsof jullie geen goede match zijn. Zijn adviezen moeten voor jou wel uitvoerbaar zijn natuurlijk dus moet je een advies op maat krijgen.
Aan de andere kant sport je natuurlijk ook wel enorm veel. Het is niet gek dat daar klachten of overbelasting bij komt kijken. En dat gaat vaak alleen weg bij rust houden of heel gematigd bewegen.
Verhaaltje over mijn handen, die zijn dus nu al zeker 1,5 jaar overbelast. Door overmatig sporten, klussen en tuinieren. Tijdens die handelingen heb ik er meestal geen last van, toch komt het echt daardoor. Zo lang ik bezig ben, valt het allemaal best mee. Ik ben stad en land afgereisd naar allerlei specialisten en specialistische fysio's. Uiteindelijk heb ik er een gevonden die me echt goed kon helpen. Maar al met al blijft het een lang proces van rusten, oefeningen, rusten, oefeningen, rusten en oefeningen. En heel, heel veel frustratie en tranen. Oh, en ook steeds weer denken dat het beter gaat en teleurgesteld worden.
Desalniettemin vind ik wel dat je iemand moet zoeken waar je beter mee door een deur kunt. Eventueel bij een sportfysio in een grotere praktijk waar ook een ergotherapeut werkt. Misschien kan je daarmee bespreken wat je wel kunt doen zodat je niet alleen maar gefrustreerd rondloopt over alles wat je niet kunt doen. Daar kan je knap ongelukkig van worden kan ik je vertellen. En voor zo'n adrenalinebeest als jij moet dat helemaal verschrikkelijk zijn.
Proberen kan geen kwaad inderdaad. Tenzij je er echt knetterdepri van wordt, daar zou ik wel voorzichtig mee zijn. En je kunt natuurlijk ook die afspraak laten staan terwijl je zoekt naar een andere sportfysio. Afzeggen kan ook over 25 dagen.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 13:01 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik zou natuurlijk kunnen proberen om alsnog het advies van de fysio letterlijk op te volgen. Bus naar werk ipv fiets, vakantie met broertje schrappen, boodschappen laten bezorgen ipv lopend, hardlopen doe ik de afgelopen 2 maanden toch al amper meer. Elke dag de krachtoefeningen.
Ik snap alleen niet waarom ik naar de fysio ga voor m'n linkerheup en er vandaan kom met pijn in m'n rechterheup, rechterenkel, rechterkuit, linker bilspier.
Waarschijnlijk lukt het wel beter om de krachttraining netjes te doen als ik eerst ibuprofen slik. Mag een fysio dat überhaupt voorschrijven? Krijg je niet last als je continu ibuprofen slikt?
Soms is m'n best doen niet goed genoeg en moet ik dingen serieuzer nemen, dat klopt.
Hij zei dat hij dacht dat er sprake was van ontsteking in m'n linkerheup en daarom de ibuprofen. Maar ik kreeg niet goed uitgelegd dat de oorspronkelijke pijn weg is en dat ik nu op tien andere plekken last heb. Ik heb idd niet doorgevraagd naar wat voor ontsteking het dan zou zijn. Hij heeft ook geen lichamelijk onderzoek gedaan, alleen maar me wat oefeningen laten doen (eenbenige squats) en daar goed naar gekeken.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 13:05 schreef fietsie het volgende:
Het klinkt alsof ie een concrete mechanische verdenking heeft maar deze niet (voldoende) deelt, in mijn oren. Als ik dit zo lees.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |