Jammer, door dat half Belgische kijk ik niet meer, vind het ook niet spannend meer,quote:
O, was dat toen. Ik heb er toen nooit wat over gehoord of gelezen, zat toen ook niet niet op FOK!quote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:05 schreef Gert het volgende:
[..]
Vermoedelijk zat je in 2009 ook al wel op internet.
Maar het is dus al 15 jaar geleden.
/de Bunkerquote:Op donderdag 16 oktober 2025 16:45 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik heb nog een zoekplaatje.. er moet ergens een FA bij zitten![]()
[ afbeelding ]
Ik heb nog dat kubusspel beplakt met de Bunker stickers.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 16:36 schreef Gert het volgende:
[..]Vóór.Leuk.Heb zelfs nog een sticker van seizoen 1.0
![]()
[ afbeelding ]
Die bolle kop ja..quote:Op donderdag 16 oktober 2025 17:54 schreef Gert het volgende:
[..]
Poe, lastig! Scherp inzoomen is niet mogelijk. Kan me ook niet herinneren dat daar een FA is geweest. Wel een A, namelijk opperhoofd Danny. Mocht je die bedoelen dan zet ik mijn geld op het witte shirt!
Achteraf gezien een van de mooiste realiteiten.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 16:36 schreef Gert het volgende:
[..]Vóór.Leuk.Heb zelfs nog een sticker van seizoen 1.0
![]()
[ afbeelding ]
Helemaal eens, Utopia zou zeker weer terug mogen komen al zou ik het dan niet meer brengen zoals ze het toen brachten. Van niets naar iets bouwen aan een nieuwe samenleving. Ik zou die samenleving wel houden maar laat net als in Utopia elke deelnemer of meerdere deelnemers zijn eigen eenmanszaakje oprichten, organiseer evenementen en maak een BV of meerdere BV'tjes.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:29 schreef MacDeMarco het volgende:
De dag die je wist dat zou komen![]()
Het laatste seizoen zag er echt al skeer uit (eliminatie door de achterdeur via een taxi, ect.)![]()
Het leek alsof ze gewoon bijna geen budget kregen of dat een deel toen is weggesluisd.
De Bondgenoten lukt het wel en die geven zelfs elke maand 60.000 weg zonder einde in zicht, terwijl Big Brother maar een paar maandjes per jaar was met als laatste uitgekeerde bedrag eenmalig 36.690![]()
Tip voor RTL: koop Utopia van John de Mol en start een nieuw seizoen, gegarandeerd een succes om te concurreren met De Bondgenoten.
Jessie's Patatzaak, een wereld vonst , alleen jammer dat het Utopia terrein het laatste ½jaar Open Huis werd.. wat geen moer meer te maken had met het originele formatquote:Op donderdag 16 oktober 2025 21:49 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Helemaal eens, Utopia zou zeker weer terug mogen komen al zou ik het dan niet meer brengen zoals ze het toen brachten. Van niets naar iets bouwen aan een nieuwe samenleving. Ik zou die samenleving wel houden maar laat net als in Utopia elke deelnemer of meerdere deelnemers zijn eigen eenmanszaakje oprichten, organiseer evenementen en maak een BV of meerdere BV'tjes.
Je biedt streams aan maar toch ook weer niet. Als er al iets gebeurt qua ruzie of evt. spel gaat de boel op zwart. Mensen pikken dat niet meer en dat weet jij misschien beter dan ik dat de kijkcijfers van de tv uitzendingen nou niet zo denderend waren. BB is een achterhaald concept (in Nederland), tijd voor wat nieuws.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 00:19 schreef freaky40 het volgende:
SL's weet je als je streams kijkt, maakte mij niet meer echt uit. En bij toekomstige streams ook niet, dat is een beetje hoe je in de wedstrijd moet staan als je streams kijkt. Het beste is ook dat ze het ook aangeven dat je niet alles kunt zien op de streams maar wel veel. Dus niet zeggen dat je 24/7 kunt kijken via streams wat pertinent dus niet waar is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |