Ik tegen een maat van vroeger.....'Ik wist niet dat je kinderen had.' Was zijn echtgenote uit Indonesië.quote:Op woensdag 25 juni 2025 12:21 schreef BertV het volgende:
Een paar jaar geleden. Toen ze dachten dat ik de vader van mijn vriendin was. (we schelen maar een paar jaar)
Die winkelbediende kon daarna niet meer stuk bij haar natuurlijk.
De veroorzaker probeerde het nog te repareren door de roepen dat ik er echt uit zag als mijn leeftijd maar mijn vriendin een stuk jonger.
Gelukkig is een val mij nog bespaard gebleven maar ik voelde me oud toen ik in februari 76 jaartjes werd en niemand mij meer feliciteerde! Dan hoor je er écht niet meer bij.quote:Op dinsdag 24 juni 2025 19:07 schreef Superbadeendje het volgende:
Toen ik een paar jaar geleden struikelde en mijn arm en been brak. Vroeger flikkerde ik uit een boom en had niets.
Ben vergeten hoe ik iets moet plaatsen zónder iemand te hoeven quoten. Iemand???????????quote:Op dinsdag 24 juni 2025 19:07 schreef Superbadeendje het volgende:
Toen ik een paar jaar geleden struikelde en mijn arm en been brak. Vroeger flikkerde ik uit een boom en had niets.
Zo had ik het met een stagiair (geboren in 2000) een jaar of 4 geleden over games. Begon hij over een spel dat hij vroeger met z'n vader speelde en wat ik vast niet kende omdat het zo ontzettend oud was. Ging het over Red Alertquote:Op maandag 23 juni 2025 17:44 schreef Tijn het volgende:
Jaren geleden deed ik een klus voor een startup. Allemaal jonge gasten in de 20 en ik was toen eind 30 ofzo. Zeg ik zomaar tijdens de lunch iets over de CD-ROMs die vroeger bij de Dixons lagen. Zulke glazige blikken had ik nog nooit gezien
Je kan beneden in het invoervak gewoon een bericht plaatsen.quote:Op zondag 20 juli 2025 10:23 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Ben vergeten hoe ik iets moet plaatsen zónder iemand te hoeven quoten. Iemand???????????
En dit forum heet 40+quote:Op maandag 11 augustus 2025 16:37 schreef matigeuser het volgende:
Ik stond pas met een dame te praten. Ik vond dat ze er best oud uit zag. Ik dacht zeker ouder dan ik zelf (39). Ze vroeg me toen hoe oud ik was en daarop vroeg ik het terug. Was ze 35...
4 jaar jonger dan ik. En ze was ruim over haar 'piek' heen zeg maar. Ik dus ook. En hard.
'Moderne muziek' heb ik lang gerekend vanaf zo'n beetje eind jaren 80. Toen (mainstream) dance en hiphop opkwamen, en combinaties ervan.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 17:30 schreef Kentekenplaat het volgende: Nummers uit de zeroes die ik nog recent vind, maar die ineens gecoverd worden.
40 is toch een aparte leeftijd. De ene helft ziet er nog jong uit en voelt of gedraagt zich ook zo, terwijl de andere helft al oud en versleten overkomt. Je ziet vaak goed hoe iemand geleefd heeft, of pech heeft gehad met gezondheidsklachten.quote:Op maandag 11 augustus 2025 18:05 schreef Bosbeetle het volgende:
Mijn moeder vertelde me dat ik over the hill was, ik was toen 40 en zij 78
Als je toevallig al helemaal grijs bent, tel je in de ogen van jongeren al bijna als dinosaurus.quote:Op maandag 23 juni 2025 18:05 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik was opgenomen in kliniek Zevenaar. Had bordjes gemaakt met gedichten. Eén er van aan een andere cliënte gegeven. Die was enthousiast en belde iemand op die er net was ontslagen. Ik hoorde hem aan de andere kant van de lijn zeggen : 'Oh wat lief, dat is toch die oude man?' Ik was 54.
Dat waren nog eens tijden hè. Het enige waar we ons druk over maakten was de flippo collectie compleet krijgen en af en toe gamen op de NES of SNES in de schoolpauzes. Geen internet, geen mobieltjes, nergens echt zorgen over… mooie tijden.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 23:39 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Er is/was zo'n actie bij de Plus, waar je voor elke uitgegeven 15 euro een "cluppie" krijgt/kreeg. Omdat ik de zelfscan gebruikte ging ik met m'n bonnetje naar de caissière en vroeg er om. Omdat ik me de naam van die dingen niet herinnerde zei ik dus maar "van die flippo's, ofzo." Toen voelde ik me wel even oud (ben 41
Dat is wel herkenbaar.quote:Op maandag 23 juni 2025 16:24 schreef tong80 het volgende:
Ik voelde me niet oud toen de caissière me voor het eerst met U aansprak. Of toen m'n beste vriend opa werd. Of toen de grensrechter in het eerste me er uit liep. Of als m'n favoriete leraar van de basisschool nog steeds les geeft. Of als je nog weet dat Johan Cruijff Dual sigaretten aanprees op advies van zijn huisarts.
Nee, de harde realiteit komt daarnet binnen, als je naar John Peel aan het luisteren bent uit 1984, en hij de debuut single van The Jesus and Mary Chain aankondigt als nieuwste sensatie..............! Fucking 40 jaar geleden. Dries Roelvink had net leren lopen.
tong80
Bekijk deze YouTube-video
Turn up the Bassquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 15:01 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
[..]
Dat is wel herkenbaar.
Ik heb het vaak met als ik de muziek van de radio hoor. Dan hoor ik bijvoorbeeld "Show Me Love" van Robin S en denk ik: "Het is alweer 32 jaar geleden toen die plaat uitkwam. Ik weet het nog, want ik kocht toen ik 13 jaar was van mijn zakgeld Turn Up The Bass House Party VI en daar stond die track ook op... Maar dat betekent dat ik nu 45 jaar ben!"
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |