Bij de SP zitten ook een aantal voor-stemmers, onder wie Dijk.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 16:48 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat zou zo maar eens kunnen. Het CDA, maar ook de SP kunnen wel eens gaan profiteren van de misstappen van Timmermans en Piri.
Ja21 zit in de lift en heeft wel het potentieel nog meer zetels over te nemen van de PVV.
Volgende formatie gaat alle records breken. Áls er überhaupt nog iets geformeerd kan worden.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 17:10 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Bij de SP zitten ook een aantal voor-stemmers, onder wie Dijk.
Reden voor mij om daar niet meer op te stemmen
Klopt, in de media gaat het echter vooral om GL-PvdA.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 17:10 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Bij de SP zitten ook een aantal voor-stemmers, onder wie Dijk.
Reden voor mij om daar niet meer op te stemmen
Het geliefde kabinet van Eerdmans:quote:Op zaterdag 21 juni 2025 15:31 schreef RotatoR het volgende:
[ afbeelding ]
JA21 naar 8 zetels, CDA naar 21 en NSC naar 0
Zal me niets verbazen als CDA de grootste wordt.
Uiteindelijk gooit links altijd haar eigen glazen in.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 17:47 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Ik stem meestal op de VVD, maar ik overweeg op Coenradie te stemmen, omdat ik geen regering wil met PvdA-GL. Ik heb net het ledencongres gezien en de extreme anti-Israël retoriek komt mijn neus uit.
Zo gewoon is dat niet met dit geradicaliseerde GL/PvdA. Succes met het formeren van een kabinet.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 17:53 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het geliefde kabinet van Eerdmans:
VVD 22 zetels,
CDA 21 zetels
JA21 8 zetels
= 51 zetels.
Dat wordt dus gewoon een middenkabinet.
Een Dylan weet dat ze haar politieke doodsvonnis tekent als ze met Frenske in zee gaat. Wordt een hele lange formatie.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 18:27 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Uiteindelijk gooit links altijd haar eigen glazen in.
Ik hoop dat deze levensgevaarlijke linkse radicale partij veel zetels verliest.
Dilan doet dat zelf welquote:Op zaterdag 21 juni 2025 18:41 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Een Dylan weet dat ze haar politieke doodsvonnis tekent als ze met Frenske in zee gaat. Wordt een hele lange formatie.
quote:Op zaterdag 21 juni 2025 13:39 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Extreemlinksen zitten niet bij de GL-PvdA.
Het congres ging alleen over anti-Israel (dat tegen haar voortbestaan strijdt), de aanhang stemt daar in grote getale mee in en de aanhang loopt massaal mee met pro-Hamas demonstraties.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 13:39 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Extreemlinksen zitten niet bij de GL-PvdA.
Straks gaan ze nog zeggen dat Piri geen antisemiet is.quote:
NEDERLANDSE partij toch?quote:Op zaterdag 21 juni 2025 18:59 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Het congres ging alleen over anti-Israel (dat tegen haar voortbestaan strijdt), de aanhang stemt daar in grote getale mee in en de aanhang loopt massaal mee met pro-Hamas demonstraties.
CDA, nog zo'n mongolenpartij die jarenlang met VVD en D66 de boel naar de tering hebben geholpen, maar hoera nu gaan ze ons reddenquote:Op zaterdag 21 juni 2025 15:31 schreef RotatoR het volgende:
[ afbeelding ]
JA21 naar 8 zetels, CDA naar 21 en NSC naar 0
Zal me niets verbazen als CDA de grootste wordt.
Er klopt gewoon iets niet aan haar. Ze begon bij de SP, stapte over naar GroenLinks en ging daarna naar de VVD. Dat is totaal niet logisch en wekt toch sterk de indruk dat ze een opportunist eerste klas is.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 18:44 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Dilan doet dat zelf wel
Walgelijk mens
Laten ze die terug op de boot zetten naar Turkije
Welkom in de politiek. Ik word alleen maar cynischer. Had wat vertrouwen in de mens Omtzigt, maar de politicus heeft gefaald.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 19:12 schreef Havermout2 het volgende:
[..]
Er klopt gewoon iets niet aan haar. Ze begon bij de SP, stapte over naar GroenLinks en ging daarna naar de VVD. Dat is totaal niet logisch en wekt toch sterk de indruk dat ze een opportunist eerste klas is.
Dat bedoel ik, gewoon een heel eng mensquote:Op zaterdag 21 juni 2025 19:12 schreef Havermout2 het volgende:
[..]
Er klopt gewoon iets niet aan haar. Ze begon bij de SP, stapte over naar GroenLinks en ging daarna naar de VVD. Dat is totaal niet logisch en wekt toch sterk de indruk dat ze een opportunist eerste klas is.
D66 zal ook wel aansluiten om het rechts-liberale kwartet compleet te maken.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 17:53 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het geliefde kabinet van Eerdmans:
VVD 22 zetels,
CDA 21 zetels
JA21 8 zetels
= 51 zetels.
Dat wordt dus gewoon een middenkabinet.
GroenLinks-PvdA is niet centrumlinks maar links tot radicaal links.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 13:35 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Ah ja, de centrumlinkse radicalen van GroenLinks-PvdA ja.
De enige echte 'radicalen' bij links zitten bij de SP en het zou prima zijn als die zou regeren.
Maakt 59 zetels. Ook nog lang geen meerderheid van 75+1.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 19:15 schreef Havermout2 het volgende:
[..]
D66 zal ook wel aansluiten om het rechts-liberale kwartet compleet te maken.
Dit idee gaat hem dus behoudens een mirakel numeriek niet worden, in de Eerste Kamer ook niet trouwens.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 15:31 schreef RotatoR het volgende:
[ afbeelding ]
JA21 naar 8 zetels, CDA naar 21 en NSC naar 0
Zal me niets verbazen als CDA de grootste wordt.
Klopt. Maar regeren is - althans in theorie- vooruitzien.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 19:19 schreef tizitl2 het volgende:
[..]
Dit idee gaat hem dus behoudens een mirakel numeriek niet worden, in de Eerste Kamer ook niet trouwens.
Eerdmans moet eerst eens daadwerkelijk 10 zetels halen voor hij gaat prevelen over regeren, nu loopt hij voor de muziek uit.
In de praktijk is het meer 'regeren is vooruit schuiven'.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 19:23 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Klopt. Maar regeren is - althans in theorie- vooruitzien.
Praktijk valt nogal tegen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |