Ze krijgen geen Merci chocola meer van ze 😱quote:
Cynische opmerking die laatste zin.quote:Op woensdag 18 juni 2025 00:39 schreef Beathoven het volgende:
Israël heeft de VS waarschijnlijk nodig vanwege een specifiek "bunkerbuster" projectiel hoorde ik. Maar goed, daar hebben ze slechts een handvol van nodig en er zijn meerdere vliegtuigen onderweg. Burgerslachtoffers zijn natuurlijk ook geen bezwaar.
dan moeten ze een nucleaire aanval doenquote:
Ik denk dat ze niet weten waar ze het zoeken moeten…van blijdschap. Ze zeiden dat ze het heel zwaar zouden krijgen toen ze begonnen, en een paar rake raketten met 25 doden is echt peanuts vergeleken met wat ze aan de andere kant hebben aangericht. Er worden nauwelijks nog raketten richting Israel gelanceerd, en we hebben het over een land ter grootte van half Europa. Binnen een paar dagen is Iran al compleet lam, ze kunnen overal komen waar ze willen, hebben geen enkele weerstand meer in de lucht, hebben op dag 1 al de complete militaire top uitgeschakeld, en ze hebben boven alles: geen ENKEL vliegtuig/militair verloren. Terwijl ze een land van 90 miljoen mensen hebben aangevallen die als een grootmacht in de regio werd gezien. Dit is een giga succes. Tot op dit moment natuurlijk. Iran kan nog een al gemaakte nuke te voorschijn halen.quote:Op woensdag 18 juni 2025 00:28 schreef TheVulture het volgende:
Israël zal er hoe dan ook niet op hebben gerekend dat er nog zoveel schade zou worden aangericht door Iran. Zal Netanyahu alleen maar zwaarder op worden afgerekend...
Ehhh Nederland kan zn toestellen niet eens in de lucht bijtanken voor die afstand lol. En laat staan op een afstand van 2500 kilometer van hun grens ook nog de doelen weten te vinden en raken. Of dacht je dat je een F35 instapt en de navigatie op 2500 kilometer verder zet en dan rustig het raampje uitkijkt waar de anti air batterijen staan opgesteld. Bovendien heeft Nederland de goedkoopste versie (oh de gierige Nederlandse ironie) heeft het nauwelijks piloten en al helemaal geen enkele piloot met daadwerkelijke gevechtservaring, waarbij je je leven riskeert boven vijandelijk gebied. En dan vergeet ik nog zoveel andere zaken. Kijk voor de grap deze video eens: en kom dan nog eens terug dat Nederland dit ook wel eventjes voor elkaar krijgt.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 22:21 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Het is heel simpel...zelfs Nederland zou dat kunnen met alleen al onze f35 vloot. Licht overwicht met zulke toestellen en je bent klaar. Iran heeft daar niets tegenin te brengen en zou puur op de grond winnen.
Khamenei heeft in z'n bunker een windje gelaten en via de schoorsteen richting Israel geblazenquote:
quote:Iran’s Supreme Leader Ayatollah Ali Khamenei said in a post on X: “In the name of the noble Haidar, the battle begins.”
Haidar is a name often used for Ali, who Shia Muslims consider the first Imam and successor to the prophet Mohammed.
Iran’s leader also posted on his English-language X account
“We must give a strong response to the terrorist Zionist regime. We will show the Zionists no mercy,” Khamenei.
quote:Op woensdag 18 juni 2025 06:28 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Khamenei heeft in z'n bunker een windje gelaten en via de schoorsteen richting Israel geblazen
Daarna op x wat nietszeggende kreten geplaatst
[..]
AP Newsquote:Iranian state television on Tuesday afternoon urged people to remove WhatsApp from their smartphones, alleging without specific evidence that the messaging app gathered user information to send to Israel.
In a statement, WhatsApp said it was “concerned these false reports will be an excuse for our services to be blocked at a time when people need them the most.” WhatsApp uses end-to-end encryption, meaning a service provider in the middle can’t read a message.
“We do not track your precise location, we don’t keep logs of who everyone is messaging and we do not track the personal messages people are sending one another,” it added. “We do not provide bulk information to any government.”
Lol, wat een onzin.quote:
Ik heb de strijdende landen niet hoog zitten als het om bescherming van burgers en het zich houden aan oorlogsrechten gaat. Dat is een understatement.quote:Op woensdag 18 juni 2025 03:27 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Cynische opmerking die laatste zin.
Het is nog erger, als Iran waarschuwt om burgerdoel Tel Aviv te ontruimen is het puur om angst aan te jagen, als Israël waarschuwt om een militair doel aan te vallen in Teheran is het om burgerdoden te voorkomen.quote:Op woensdag 18 juni 2025 06:49 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ik heb de strijdende landen niet hoog zitten als het om bescherming van burgers en het zich houden aan oorlogsrechten gaat. Dat is een understatement.
De verrassing was dat er geen verrassing was. Wat inmiddels eigenlijk geen verrassing meer is.quote:
Onze oorlogsexpert van het niveau Ted Cruz die anderen uitsluit van het menselijke ras.quote:Op woensdag 18 juni 2025 06:55 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Het is nog erger, als Iran waarschuwt om burgerdoel Tel Aviv te ontruimen is het puur om angst aan te jagen, als Israël waarschuwt om een militair doel aan te vallen in Teheran is het om burgerdoden te voorkomen.
Als je dit verschil niet ziet en snapt hoor je eigenlijk niet eens bij het menselijk ras.
Wist niet dat je een Tucker fan was?quote:Op woensdag 18 juni 2025 07:12 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Onze oorlogsexpert van het niveau Ted Cruz die anderen uitsluit van het menselijke ras.
Bekijk deze YouTube-video
Ben ik ook niet. Tucker heeft even een 'broken clock moment' waarin hij een deel van de macht kritisch ondervraagt en ineens journalistiek bedrijft, ipv met die macht meepraat. Daarom gedeeld.quote:Op woensdag 18 juni 2025 07:27 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wist niet dat je een Tucker fan was?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |