Prachtigquote:Op vrijdag 20 juni 2025 08:21 schreef Dr_Flash het volgende:
Je kunt ook gewoon een lantarenpaal laten overwoekeren![]()
[ afbeelding ]
Eigenlijk wel gewoon goed. Het gaat wel geloof ik. Nu in elk geval.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 09:38 schreef Kaatje1 het volgende:
Mogge!
Hoe is de eerste nacht gegaan @:lucky_strike ?
Leuk om eindelijk een beeld bij je te hebben.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 08:59 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Heb net een stapel (16 stuks) schouderkarbonades gevacumeerd en ingevroren. Pfalzdorfer Landschwein, scharrelvarken die een flink deel van hun leven lekker in de weide rennen en wroeten. Wat mij (weer eens) opviel, het vlees was droog, droog als in het lekte geen vloeistof, wat het bij de Supermarkt en de meeste slagers altijd doet. Kan je zien dat het een andere kwaliteit is. In Frankrijk en Kroatië was dat ook zo.
Zijn Durokvarkens
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 20 juni 2025 08:59 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Heb net een stapel (16 stuks) schouderkarbonades gevacumeerd en ingevroren. Pfalzdorfer Landschwein, scharrelvarken die een flink deel van hun leven lekker in de weide rennen en wroeten. Wat mij (weer eens) opviel, het vlees was droog, droog als in het lekte geen vloeistof, wat het bij de Supermarkt en de meeste slagers altijd doet. Kan je zien dat het een andere kwaliteit is. In Frankrijk en Kroatië was dat ook zo.
Zijn Durokvarkens
[ afbeelding ]
quote:De NVWA,de Nederlandse Voedsel- en
Warenautoriteit,maakt zich zorgen om de
oprukkende Afrikaanse varkenspest.De
ziekte komt niet voor in Nederland,maar
is in Duitsland vastgesteld.
Het virus is onder meer aangetroffen in
Noordrijn-Westfalen dat aan Nederland
grenst.Op 150 kilometer van Limburg is
een besmet wild zwijn aangetroffen.Ook
bij gehouden varkens zijn besmettingen
vastgesteld.De ziekte is in veel
gevallen dodelijk.Voor mensen is het
virus ongevaarlijk.
Deze week kwam de provincie Limburg met
een waarschuwing.Boeren,jagers en
burgers krijgen het verzoek om extra
alert te zijn.
Maar wie is die meneer rechts op de foto?quote:Op vrijdag 20 juni 2025 10:41 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Leuk om eindelijk een beeld bij je te hebben.
Ik overwoog 'm even maar vond deze deur te openquote:Op vrijdag 20 juni 2025 11:35 schreef flipsen het volgende:
[..]
Maar wie is die meneer rechts op de foto?
Teringjantje, wat flauw![]()
Dequote:Op vrijdag 20 juni 2025 15:42 schreef Candaasje het volgende:
Wij zijn nu verhuisd van de Franse Pyreneeën naar de Spaanse. Warmpjes wel, maar gelukkig op de camping veel schaduw. Verder heel relaxte sfeer, plek voor de hangmat en een plaats waarin ik bijna de tent moet zoeken zo veel ruimteen dat ondanks een Spaanse feestdag.
@:derLudolf : Mijn ouders zouden naar Slovenië en Oostenrijk gaan, met een tussenstop bij het Lago d’Idro omdat mijn zus + haar vriend daar ook waren.
Nu zijn mijn zus en zwager terug naar Innsbruck gegaan (daar woont mijn zus) en heeft ze via haar werk nog een overnachting geregeld aan de Achensee om de hitte wat te kunnen ontvluchten. Ouders stonden namelijk op een camperplaats omdat alle campings waar ze nog kunnen komen met een defecte turbo, vol zitten. Zaterdag kunnen ze dan wel naar een camping bij Innsbruck, en maandag dus de derde camper
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 28% gewijzigd door Blues op 21-06-2025 10:33:09 ]
Voor grote stukken gebruik ik een metaal blad. Alleen voor de randen met draad.quote:
Na 15 jaar groeien en daarvan zeker 10 jaar doelbewust eea wel en anderen niet snoeien zijn de ramen van de buren die erin konden kijken nu afgedekt.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 19:19 schreef Tele6 het volgende:
@:fietsie jullie hebben een gluurvrije tuin?ik ken alleen tuinen waar de buren vanaf hun eerste verdieping vol in kijken.
Niet dat ik van plan ben om te gaan zonnebaden. Was vandaag om 11:00 een uurtje baantjes zwemmen in buitenbad, nu al rug licht verbrand![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |