*achter bitterbal aanrentquote:
Ook gewoon trapquote:Op maandag 16 juni 2025 15:24 schreef Crack_ het volgende:
[..]
hehehe, dat helpt ook mee. Wat doe je als de keus roltrap/trap is?
Nee maar dan ga je denk ik ook geen competitie doen :pquote:Op maandag 16 juni 2025 15:26 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Slechter dan niks kan het niet zijn.
maar jij hebt iets aan je benen, dat is anders. Maar jij kan dat ook, anders zou je al lang dood zijn neergevallen tijdens je andere sportenquote:
quote:
brave redditquote:Op maandag 16 juni 2025 15:27 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ja reddit is niet lief. Nu wel als het goed is.
Ja de benen werken idd niet mee dat klopt.quote:Op maandag 16 juni 2025 15:27 schreef Crack_ het volgende:
[..]
maar jij hebt iets aan je benen, dat is anders. Maar jij kan dat ook, anders zou je al lang dood zijn neergevallen tijdens je andere sporten
quote:Op maandag 16 juni 2025 15:28 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja de benen werken idd niet mee dat klopt.
quote:Op maandag 16 juni 2025 15:28 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Alsof er iemand met een tornmesje de stiksels uit een normaal alfabet heeft getrokken.
De generatie van mijn ouders zouden nu massaal zeggen 'hak ze er af xD xD'quote:Op maandag 16 juni 2025 15:28 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja de benen werken idd niet mee dat klopt.
Ja misschien kan ik met zo'n blade runner prothese wel sprintenquote:Op maandag 16 juni 2025 15:29 schreef Crack_ het volgende:
[..]
De generatie van mijn ouders zouden nu massaal zeggen 'hak ze er af xD xD'
quote:Op maandag 16 juni 2025 15:30 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja misschien kan ik met zo'n blade runner prothese wel sprinten
@essnhillsquote:Op maandag 16 juni 2025 15:28 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Alsof er iemand met een tornmesje de stiksels uit een normaal alfabet heeft getrokken.
De wattesquote:Op maandag 16 juni 2025 15:29 schreef Crack_ het volgende:
Oooooooh jongens!! Het is vandaag een speciale dag! Het is Neurodiversity Pride Dayallemaal jezelf extra verwennen vandaag
Vandaag even extra autistisch doen op werk.quote:Op maandag 16 juni 2025 15:29 schreef Crack_ het volgende:
Oooooooh jongens!! Het is vandaag een speciale dag! Het is Neurodiversity Pride Dayallemaal jezelf extra verwennen vandaag
Is misschien ook een stukje compensatie voor het gevoel als minder behandeld te worden.quote:Op maandag 16 juni 2025 15:33 schreef Crack_ het volgende:
Ik vind de 'wij willen gelijkheid en om dat te bereiken behandelen we onszelf als bijzonder' ingewikkeld
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |