Waarom blijven ze zeggen wat ze gaan doen, in plaats van dat ze het doen.quote:
Ze kunnen die vliegtuigen ook neerhalen maar Syrië heeft na 13 jaar oorlog geen zin in een nieuwe oorlog. Ze hebben hun handen intern al vol met van alles en nog wat. Een tijdje geleden hadden ze nog een korte conflict aan de grens met Libanon.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 23:39 schreef Doler12 het volgende:
[..]
Ik heb meer over het gebruik van het luchtruim. De Israëlische luchtmacht kan zijn gang gaan, met of zonder toestemming.
Wiki ;-)quote:
Kheibar crystals. Daar worden lightsabers van gemaakt.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 23:41 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Dat zijn raketten gemaakt van kheibar
Vond ik ook grappig ja, geen idee wie hier mee begonnen is maar het komt nogal wereldvreemd over.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 23:32 schreef NoCigar het volgende:
Zijn er echt menden die denken dat Iran een soort verlichte liberale democratische rechtstaat wordt als de mullahs verdreven zijn?
Daadwerkelijke argumenten hebben nog nooit invloed op je gehad.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 23:24 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Weer persoonlijk worden zo te zien. Over volwassen gesproken.
Ik begrijp je volkomen. Zelf ben ik een Noord-Korea fanboyquote:Op vrijdag 13 juni 2025 23:20 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ik zeg nergens dat dat prima is. Maar als je een land zo maar aanvalt kun je een reactie terug verwachten. Het is alleen maar goed dat Iran zich dit niet laat gevallen.
Niet meer. De Empire heeft Ilum geplunderd vanwege munitie voor de Death Star.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 23:43 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Kheibar crystals. Daar worden lightsabers van gemaakt.
Dat zeggen alleen mensen die zich verdiept hebben in de recente historie en de normale bevolking daar. Dat is namelijk totaal niet in lijn met het huidige streng religieuze regime.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 23:43 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Vond ik ook grappig ja, geen idee wie hier mee begonnen is maar het komt nogal wereldvreemd over.
Die waanzin tirades van jou in zowat elk nieuwstopic kun je natuurlijk moeilijk argumenten noemen.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 23:43 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Daadwerkelijke argumenten hebben nog nooit invloed op je gehad.
Lol met wat?quote:Op vrijdag 13 juni 2025 23:40 schreef HSG het volgende:
[..]
Ze kunnen die vliegtuigen ook neerhalen maar Syrië heeft na 13 jaar oorlog geen zin in een nieuwe oorlog. Ze hebben hun handen intern al vol met van alles en nog wat. Een tijdje geleden hadden ze nog een korte conflict aan de grens met Libanon.
Je bedoelt die dingen met cijfers, bronnen en statistieken en zo?quote:Op vrijdag 13 juni 2025 23:47 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Die waanzin tirades van jou in zowat elk nieuwstopic kun je natuurlijk moeilijk argumenten noemen.
Die man hoort gewoon niet meer te leven. Hoort in hetzelfde rijtje thuis als Saddam en Osama.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 23:45 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Okay...
Na 22:00 komen inderdaad de gekkies tevoorschijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |