abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 10 juni 2025 @ 20:43:04 #226
402274 Cruzinats
love bacon, hate hamas
pi_217905204
Veel van de landelijke problemen zijn in de grote steden waar links aan de macht is nog een viervoud groter.

Het enige wat ze voor elkaar krijgen is gaybrapaden aanleggen, voorleesdagen met dragqueens, gesubsidieerde woke kinderboekjes en diversiteitstrainingen. Allemaal woke onzin waar de gewone man en vrouw niks aan hebben.
pi_217905227
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 20:43 schreef Cruzinats het volgende:
Veel van de landelijke problemen zijn in de grote steden waar links aan de macht is nog een viervoud groter.

Het enige wat ze voor elkaar krijgen is gaybrapaden aanleggen, voorleesdagen met dragqueens, gesubsidieerde woke kinderboekjes en diversiteitstrainingen. Allemaal woke onzin waar de gewone man en vrouw niks aan hebben.
En daarom ligt de Zuid As langs de A58 bij Sint Willebrord inderdaad.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_217905517
twitter


Lasbril krijgt in zijn eentje meer voor elkaar dan heel de PVV.
pi_217905602
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 17:12 schreef SuperNeger het volgende:

[..]
Omdat er nieuwe verkiezingen moeten komen. Hij werd teveel tegengewerkt. De PVV was de grootste maar Geert mocht niet eens premier worden. Super oneerlijk. Daarom nieuwe verkiezingen, dan nog groter en dan wel premier.


https://www.tweedekamer.n(...)11671&did=2025D26768

Hier heb je je tegenwerking.
"Pools are perfect for holding water"
pi_217905634
quote:
14s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 21:10 schreef probeer het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

https://www.tweedekamer.n(...)11671&did=2025D26768

Hier heb je je tegenwerking.
Godver _O- _O- _O-
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_217905787
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 19:44 schreef AgLarrr het volgende:

[..]
Dit hoor en lees je steeds uit de PVV hoek. Ik begrijp dat je elkaar iets moet melden om het voor jezelf nog een beetje te kunnen verklaren, maar eerlijk: de man werd niet tegengewerkt.
Je zou het mensen trouwens niet kwalijk nemen, want de man gedraagt zich al een paar decennia als een onbetrouwbare eikel, maar het was hem gelukt om min of meer weer een ploegje te vinden wat het wel wilde proberen. Hij heeft wederom hun betrouwen beschaamd. Desondanks werd hij niet tegengewerkt.

Wat er wel aan de hand was: het lukte zijn minister niet wetsvoorstellen te doen die op een kamer meerderheid konden rekenen / langs de grondwet kwamen. Ook als Wilders premier was geweest had dat helemaal niets uitgemaakt, want hij had dat ook niet voor elkaar gekregen. Iets wat ongrondwettelijk is, komt er niet door, tenzij je twee x een 2/3 meerderheid in de EK én TK weet te vinden die het een grondwetswijziging waard vinden.
Nee hoor, als het om pensioenroven en verdragen gaat kan er heel veel.

quote:
Als je dat "tegenwerken" vindt dan heb je in onze mooie democratische rechtsstaat niets te zoeken en ga je maar in één van de dictaturen wonen die door het 'volk' gerund worden, zoals daar zijn onder andere China en Noord-Korea.
Het is tegenwerken. Overal op de weg juridische beren neerzetten. .
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  dinsdag 10 juni 2025 @ 21:51:21 #232
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_217905988
quote:
14s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 21:10 schreef probeer het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

https://www.tweedekamer.n(...)11671&did=2025D26768

Hier heb je je tegenwerking.
Echt, serieus.

Denken PVV-stemmers serieus dat Geertje ooit in een regering komt? Die mensen worden gewoon gepiepeld waar ze bij staan.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  dinsdag 10 juni 2025 @ 21:52:14 #233
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_217906001
Het is toch vreemd om op te moeten merken dat zelfs de FVD constructiever is dan de PVV.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_217906062
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 21:52 schreef BlaZ het volgende:
Het is toch vreemd om op te moeten merken dat zelfs de FVD constructiever is dan de PVV.
Over PVV voorstellen nota bene
"Pools are perfect for holding water"
pi_217906081
Wat voor dingen hebben we nu aan Geert Wilders terugtrekken te danken eigenlijk, het instant houden van de spreidingswet?
pi_217906230
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 19:12 schreef quo_ het volgende:

[..]
Helaas kunnen de progressieven alleen nog maar "flink" doen tegen conservatieve christenen, Van de islam pikken ze alles, sterker nog die geven ze ruim baan en heulen liever nog flink mee. Dat is niet de enige reden dat ik niet meer links stem maar het weegt wel behoorlijk mee.
Dit lijkt me toch weer vooral een staaltje projectie, zonder al te veel connectie met de feiten.
pi_217906275
quote:
1s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 21:05 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Lasbril krijgt in zijn eentje meer voor elkaar dan heel de PVV.
Haha, dit is natuurlijk wel volledig symboolpolitiek maar het is wel weer tekenend.
  dinsdag 10 juni 2025 @ 22:13:47 #238
287741 matspontius
Same old shit, different day
pi_217906276
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 19:42 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
klopt allemaal spelletjes,

Lelylijn laten klappen ,
Airport Lelystad niet willen openen
Schiphol willen krimpen
gecreëerd stikstof probleem niet willen oplossen
Pensioenfondsen die een zeer forse greep in de pensioenkas doen
Woningcorporaties die barsten van vermogen willen vrijstellen van winstbelasting
Woningherstel bouw in Groningen traineren
Toeslagen schandaal voortgang traineren
Allemaal de schuld van Geertje 🤓
"Hoka Hey!"
pi_217906277
quote:
10s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 22:10 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Dit lijkt me toch weer vooral een staaltje projectie, zonder al te veel connectie met de feiten.
Jouw gebazel is ook maar een mening die mogelijk nog minder connectie met de feiten heeft.
-
  dinsdag 10 juni 2025 @ 22:31:34 #240
300862 Nebelwerfer
Werfs Nebel !
pi_217906570
PVV stemmers . :')
  dinsdag 10 juni 2025 @ 22:34:58 #241
300862 Nebelwerfer
Werfs Nebel !
pi_217906609
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 21:51 schreef thedeedster het volgende:

[..]
Echt, serieus.

Denken PVV-stemmers serieus dat Geertje ooit in een regering komt? Die mensen worden gewoon gepiepeld waar ze bij staan.
Degene die ik persoonlijk ken moet ik uitleggen wat het verschil is tussen de meeste stemmen hebben en de absolute meerderheid hebben.

Verder geven velen aan dat ze geen politiek volgen, last van buitenlanders hebben ze ook niet, maar men ziet wel eens een filmpje..
  dinsdag 10 juni 2025 @ 22:37:44 #242
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217906640
Tja, een weggegooide stem aangezien geen meer partij met de PVV gaat samenwerken. Inhoudelijk heeft de PVV soms prima punten, maar men is schijnbaar niet in staat om deze ook op een goede manier uit te werken en tevens zijn er te weinig politici binnen de partij die capabel zijn. Het is jammer, maar wel de realiteit.

Daarom kun je simpelweg beter VVD stemmen dan PVV als je rechts bent. En ja, kans is zeker aanwezig dat de VVD dan met GroenLinks-PvdA gaat samenwerken, maar dan zullen ook die echt behoorlijk wat water bij de wijn moeten doen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_217906783
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 17:20 schreef Knipoogje het volgende:

[..]
Dat bewijst uiteindelijk ook dat het PVV stemmers alleen te doen is om migranten (met een kleurtje?) weg te krijgen uit hun wijk. Al die linkse maatregelen die daadwerkelijk goed voor de portemonnee van de arbeider is gaan direct overboord zodra de regering gevormd werd. Wisselgeld om symboolmaatregelen voor migratie in te kunnen voeren. En geen PVV stemmer die eerst stond te trappelen om afschaffen eigen risico vindt dat nu erg.

Links is de enige zijde die baat heeft bij het oplossen van het migratieprobleem. PVV niet, want die ontleent er zijn bestaansrecht aan en BBB en de VVD ook niet, want dan gaan de boertjes en ondernemertjes hun goedkope expats en tomatenplukkers missen.
Maar wel die drie partijen de regering instemmen omdat ze het migratieprobleem wel zullen oplossen zonder bemoeienis van links :')
En we zagen hoe dat afliep.

nou ja ik weet niet niet hoe leuk jij het vindt dat de hele wijk en ver daarbuiten straks niet meer nederlands is. Dat je je straks buitenlander voelt in je eigen land. Ik zit daar niet op te wachten. Tuurlijk zijn meerdere zaken belangrijk - maar door dat asieltuig eruit te gooien besparen we al aardig wat centen en die kun je mooi weer in het onderwijs, zorg, younameit steken. Maar goed, wie ben ik he... Als je zo denkt ben je al snel dom :') We praten wel weer over x aantal jaar als de meerderheid hier een kleurtje heeft. :W
just give a second thought
what if we don't get caught...
  dinsdag 10 juni 2025 @ 22:51:30 #244
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_217906827
quote:
14s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 22:37 schreef HowardRoark het volgende:
Daarom kun je simpelweg beter VVD stemmen dan PVV als je rechts bent. En ja, kans is zeker aanwezig dat de VVD dan met GroenLinks-PvdA gaat samenwerken, maar dan zullen ook die echt behoorlijk wat water bij de wijn moeten doen.
Wat zal Fransje stampvoeten _O-

Ik blijf het een vreemde combi vinden .
pi_217906879
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 22:48 schreef Apotheose het volgende:

[..]
nou ja ik weet niet niet hoe leuk jij het vindt dat de hele wijk en ver daarbuiten straks niet meer nederlands is. Dat je je straks buitenlander voelt in je eigen land. Ik zit daar niet op te wachten. Tuurlijk zijn meerdere zaken belangrijk - maar door dat asieltuig eruit te gooien besparen we al aardig wat centen en die kun je mooi weer in het onderwijs, zorg, younameit steken. Maar goed, wie ben ik he... Als je zo denkt ben je al snel dom :') We praten wel weer over x aantal jaar als de meerderheid hier een kleurtje heeft. :W
Heb je hier echt onderzoek naar gedaan of lul je maar wat?
Al die onnodige angst voor 'de buitenlanders' terwijl zelfs de linkse partijen het er wel over eens zijn dat er meer grip moet komen op migratie. En juist in de periode dat de pvv zelf aan de macht was, hebben ze letterlijk niks geregeld hiervoor.
En over die kosten: als dit kabinet de opvang gewoon fatsoenlijk geregeld had, dan hadden ze niet elke keer gebruik hoeben maken van dure tijdelijke opvang (zoals hotels), wat enorm veel kosten had gescheeld .
Wat bedoel je precies met 'asieltuig er uit gooien'? Gewoon iedereen die asiel aanvraagt? Of alleen als je de wet hebben overtreden? En hoeveel gaan we hiermee besparen denk je?
.
  dinsdag 10 juni 2025 @ 23:01:01 #246
436222 Japepk
Padvinder
pi_217906885
Als de VVD zo doorgaat dan gaat Bontenbal ze voorbij en mogen ze blij zijn als er verder niks geks gebeurt en ze naast D66 in de brede middenmoot eindigen. Die motie voor de spreidingswet steunen, die Van der Burg er persoonlijk doorheen geloodst had, hoe bestaat het. Toen ze het op migratie lieten klappen werden ze van 1e partij, de 3e partij. En allle shit van het afgelopen kabinet straalt ook op hen af, zeker op Yesilgoz. Stop met moddergooien en ga wijze taal uit slaan. Vreet Wilders aan op de thema's waar hij écht niets mee kan, als het je echt om electoraal gewin te doen is. Ik sta echt versteld.
't Echte en 't ware!
pi_217906982
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 22:59 schreef Middelpunt het volgende:

[..]
Heb je hier echt onderzoek naar gedaan of lul je maar wat?
Al die onnodige angst voor 'de buitenlanders' terwijl zelfs de linkse partijen het er wel over eens zijn dat er meer grip moet komen op migratie. En juist in de periode dat de pvv zelf aan de macht was, hebben ze letterlijk niks geregeld hiervoor.
En over die kosten: als dit kabinet de opvang gewoon fatsoenlijk geregeld had, dan hadden ze niet elke keer gebruik hoeben maken van dure tijdelijke opvang (zoals hotels), wat enorm veel kosten had gescheeld .
Wat bedoel je precies met 'asieltuig er uit gooien'? Gewoon iedereen die asiel aanvraagt? Of alleen als je de wet hebben overtreden? En hoeveel gaan we hiermee besparen denk je?
.
NOS vorig jaar:

quote:
De asielopvang heeft vorig jaar 2,7 miljard euro gekost, zo is te lezen in het jaarverslag van het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA). Dat is een fikse stijging ten opzichte van het jaar daarvoor. Toen besteedde het COA 1,6 miljard euro aan de opvang van vreemdelingen.

Een oorzaak van die stijging zijn de hoge kosten van noodopvanglocaties. Die kosten gemiddeld 69.400 euro per bewoner per jaar, tegenover 30.400 euro voor de reguliere opvang.
Hier de kosten per asielzoeker op een rij: https://www.coa.nl/nl/het-recht-op-opvang

quote:
In 2025, en naar huidige inzichten ook in 2026, blijft de trend opwaarts voor de
capaciteitsbehoefte.
PDF COA.nl

^ dus de ellende gaat gewoon door want er komen in alle rust nog shitload aan asielzoekers bij. Maar als ze bij jou allemaal mogen komen logeren en dat jij ze eten en drinken geeft - dan is dat lief natuurlijk.

Kun je eens nagaan hoeveel geld er dus niet naar de zorg en onderwijs e.d gaat omdat het wordt gestoken in asielzoekertjes. Je kunt een euro maar 1x uitgeven. En ja het zal allemaal wel niet zo simpel zijn. Het is immers geen corona waar je zomaar wetten kunt veranderen want dan is er crisis. Nu ook. Nog erger.
just give a second thought
what if we don't get caught...
  dinsdag 10 juni 2025 @ 23:18:48 #248
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_217907013
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 21:58 schreef probeer het volgende:

[..]
Over PVV voorstellen nota bene
En de PVV die als een klein kind wat zijn zin niet krijgt tegenstemt.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_217907050
quote:
1s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 22:51 schreef Mubassie het volgende:

[..]
Wat zal Fransje stampvoeten _O-

Ik blijf het een vreemde combi vinden .
Dan had Fransje die combi niet aan moeten gaan. Oh, je bedoelt waarschijnlijk wat anders.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
pi_217907066
quote:
14s.gif Op dinsdag 10 juni 2025 22:37 schreef HowardRoark het volgende:
Daarom kun je simpelweg beter VVD stemmen dan PVV als je rechts bent. En ja, kans is zeker aanwezig dat de VVD dan met GroenLinks-PvdA gaat samenwerken, maar dan zullen ook die echt behoorlijk wat water bij de wijn moeten doen.
Dan krijg je net als bij Rutte 3 weer jaren stilstand totdat de VVD de stekker eruit trekt.
I'm gonna eat your brains and gain your knowledge.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')