Dat is niet waar het om draait.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:16 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Je kan je ook gewoon gedragen, heb je er ook geen last van.
Of we het hier nou wel of niet een goed idee vinden is wat anders maar we moeten nou niet net doen alsof ze het in LA voor het zeggen hebben.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:16 schreef TheFreshPrince het volgende:
POTUS kan van alles beslissen.
Maar daarmee is het nog geen goed idee.
Burgemeester daar heeft gezegd niet te gaan handhaven? Dan roep je het ook wel af hoor.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:18 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat is niet waar het om draait.
Los Angeles heeft zelf aangegeven dat ze de situatie aankunnen.
Trump stuurt ongevraagd alsnog de national guard.
Dat is een onnodige escalatie en een gevaarlijke ontwikkeling.
Hoe meer mankracht, hoe minder kans op een escalatie. Het is namelijk al eerder aangetoond (en vannacht weer) dat het steden dus niet zelf lukt om dit soort situaties onder controle te krijgen. Burgers zijn daar de dupe van. Winkels die in brand worden gezet of stenen die op voorbijgaande auto's worden gegooid (zie onderstaande video), dat is gewoon idioot joh.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:18 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat is niet waar het om draait.
Los Angeles heeft zelf aangegeven dat ze de situatie aankunnen.
Trump stuurt ongevraagd alsnog de national guard.
Dat is een onnodige escalatie en een gevaarlijke ontwikkeling.
Er zal wel een reden geweest zijn: falende overheid, te slap optreden van de politie, kloof tussen burgers en politiek, onveiligheid, linksextremisme dat steeds zichtbaarder werd ... en laat dat nu net allemaal ook in Nederland spelen. Als je als overheid geen orde op zaken stelt, gaat de bevolking het zelf doen. En dat is nog veel gevaarlijker.quote:Op zondag 8 juni 2025 20:12 schreef KangaP het volgende:
[..]
Zo begon Mussolini ook in de jaren twintig, met knokploegen die de stakende of protesterende boeren uiteen ging kloppen , boel in brand steken , en dan moorden , toegedekt onder de mantel der liefde van de carabinieri. En een zwart hemd aandoen!
Ook de staat Californië heeft een behoorlijke autonomie, het is niet gebruikelijk dat een president zich met dit soort lokale aangelegenheden bemoeit. Het is ook niet nodig.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:20 schreef AchJa het volgende:
[..]
Of we het hier nou wel of niet een goed idee vinden is wat anders maar we moeten nou niet net doen alsof ze het in LA voor het zeggen hebben.
De ME is leuk maar gebruikt bij mijn weten vrijwel nooit echte wapens. Het leger is veel indrukwekkender. Die lopen met grote geweren over straat. Alleen dat beeld al herstelt de orde.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:12 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wij hebben de ME.
Als het autoriteits apparaat gewoon functioneert heb je daar gewoon genoeg aan.
Privelegers van een president, daar krijg je alleen narigheid van. Misbruik en zo.
Ja, die video is ondertussen wel 100x voorbij gekomen. Dat is van gisteren.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hoe meer mankracht, hoe minder kans op een escalatie. Het is namelijk al eerder aangetoond (en vannacht weer) dat het steden dus niet zelf lukt om dit soort situaties onder controle te krijgen. Burgers zijn daar de dupe van. Winkels die in brand worden gezet of stenen die op voorbijgaande auto's worden gegooid (zie onderstaande video), dat is gewoon idioot joh.
[ twitter ]
Palantir? Dat techbedrijf? Er ontgaat mij iets geloof ikquote:Op zondag 8 juni 2025 21:21 schreef Ali_boo het volgende:
Loony Loomer moet haar muil houden. Met haar oproep om Palentir in te zetten![]()
[ x ]
Nee, de manier is om deze lui naast de ICE raids ook op te pakken.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:26 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ja, die video is ondertussen wel 100x voorbij gekomen. Dat is van gisteren.
De beste manier om het lont uit het kruitvat te halen is ICE laten vertrekken, niet door nog meer overheid er op los te laten.
Heeft weinig zin, er zijn 50 staten met nog veel meer steden waar ICE nog razzia's gaan uitvoeren.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:27 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Nee, de manier is om die lui naast de ICE raids ook op te pakken.
Daar had er van mij best één een stuurbeweging naar links mogen maken...quote:Op zondag 8 juni 2025 21:22 schreef HowardRoark het volgende:
Hoe meer mankracht, hoe minder kans op een escalatie. Het is namelijk al eerder aangetoond (en vannacht weer) dat het steden dus niet zelf lukt om dit soort situaties onder controle te krijgen. Burgers zijn daar de dupe van. Winkels die in brand worden gezet of stenen die op voorbijgaande auto's worden gegooid (zie onderstaande video), dat is gewoon idioot joh.
[ twitter ]
We hebben dus met eerdere rellen gezien dat juist niet of te slap ingrijpen zulke demonstranten het gevoel geeft dat men vrij spel heeft. In deze zomer van 2020 werd er in meerdere Democratische steden amper iets gedaan, je zag toen ook op een gegeven dat bewapende burgers zelfs winkels gingen beschermen, dit moet je juist voorkomen.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:26 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ja, die video is ondertussen wel 100x voorbij gekomen. Dat is van gisteren.
De beste manier om het lont uit het kruitvat te halen is ICE laten vertrekken, niet door nog meer overheid er op los te laten.
Ze moeten een voorbeeld stellen en dat kan alleen maar door de NG erop af te sturen en keihard in te grijpen. Plunderingen, brandstichtingen, pogingen tot moord op federale medewerkers etc. zijn absoluut niet acceptabel.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:26 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ja, die video is ondertussen wel 100x voorbij gekomen. Dat is van gisteren.
De beste manier om het lont uit het kruitvat te halen is ICE laten vertrekken, niet door nog meer overheid er op los te laten.
In 2020 werd er door enkele steden gevraagd om de national guard.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:28 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
We hebben dus met eerdere rellen gezien dat juist niet of te slap ingrijpen zulke demonstranten het gevoel geeft dat men vrij spel heeft. In deze zomer van 2020 werd er in meerdere Democratische steden amper iets gedaan, je zag toen ook op een gegeven dat bewapende burgers zelfs winkels gingen beschermen, dit moet je juist voorkomen.
Je denkt dat er in andere steden, bij volgende razzia's, geen protestacties meer komen nu?quote:Op zondag 8 juni 2025 21:29 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ze moeten een voorbeeld stellen en dat kan alleen maar door de NG erop af te sturen en keihard in te grijpen. Plunderingen, brandstichtingen, pogingen tot moord op federale medewerkers etc. zijn absoluut niet acceptabel.
Jawel hoor, selectief een aantal 5-10jaar cel geven en de rest stopt vanzelf. Helemaal als je dat publiekelijk bekend maakt en dat een voorbeeld stelt.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:27 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Heeft weinig zin, er zijn 50 staten met nog veel meer steden waar ICE nog razzia's gaan uitvoeren.
Als je er hier een paar oppakt de-escaleer je niets.
Even @michaelmoore taggen... Dat is zijn stokpaardje...quote:Op zondag 8 juni 2025 21:27 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Palantir? Dat techbedrijf? Er ontgaat mij iets geloof ik
Wellicht wel hoor, maar daar moet ook keihard worden ingegrepen. Het leger zal uiteindelijk overwinnen tegen deze anti-Amerikaanse protestanten. Long live the United States of Americaquote:Op zondag 8 juni 2025 21:30 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Je denkt dat er in andere steden, bij volgende razzia's, geen protestacties meer komen nu?
Over de straffen gaat uiteindelijk een rechter, je kan niet selectief op de stoel van de rechter gaan zitten.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:30 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Jawel hoor, selectief een aantal 5-10jaar cel geven en de rest stopt vanzelf. Helemaal als je dat publiekelijk bekend maakt en dat een voorbeeld stelt.
Het is allemaal leuk tot de verkeerde mensen aan de macht zijn, die macht misbruiken en jij ineens 10 jaar in een werkkamp zit omdat je verkeerde opvattingen hebt.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:32 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Wellicht wel hoor, maar daar moet ook keihard worden ingegrepen. Het leger zal uiteindelijk overwinnen tegen deze anti-Amerikaanse protestanten.
Dit zie ik even niet.quote:Long live the United States of America
Meeste lui zijn veroordeelde criminelen, geheel terecht dat deze uitgezet worden.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:33 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Over de straffen gaat uiteindelijk een rechter, je kan niet selectief op de stoel van de rechter gaan zitten.
Helaas gaat het daar ook juist om, die mensen die vastgezet worden krijgen geen proces.
Al een hoop voorbeelden van mensen die uitgezet zijn zonder dat echt duidelijk is of die mensen gevaar lopen.
Ik denk niet dat wij in de positie zitten om dat te kunnen bepalen.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:24 schreef TheFreshPrince het volgende:
Ook de staat Californië heeft een behoorlijke autonomie, het is niet gebruikelijk dat een president zich met dit soort lokale aangelegenheden bemoeit. Het is ook niet nodig.
Je denkt dat Trump de komende 4 jaar in totaal 4 miljoen veroordeelde criminelen gaat uitzetten (uitgaande van zijn doel om 1 miljoen ongedocumenteerden uit te zetten per jaar)?quote:Op zondag 8 juni 2025 21:37 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Meeste lui zijn veroordeelde criminelen
Tuurlijk moet je die aanpakken. Maar het is aan LA zelf om daar wat mee te doen.quote:Maar ik had het over het collateral, de lui die stenen gooien of agenten belagen, die lui moet je als voorbeeld stellen en aanpakken. Is het vrij snel afgelopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |