abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 3 juli 2025 @ 09:31:45 #76
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_218107246
Dit gaat de uiltieme trickle down wet ooit worden

https://www.telegraaf.nl/(...)lie-op/75463299.html

Alle Capitool bestormers geraken hun health insurance kwijt, maar de lokale miljonairs krijgen hun belastingvrijstellingen dat dan weer wel
quote:
Trump woedend op Republikeinen na langste stemming ooit over uitgavenwet: 'Waar wachten jullie op?'

Washington - Het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden houdt de langste stemming ooit in het parlement.

De leden deden er zeven uur en 31 minuten over om te stemmen over Trumps uitgavenwet, waarvan het nog steeds onduidelijk is of die aangenomen zal worden.
42 minuten geleden
Het ging om een procedurele stemming, die slechts enkele minuten had moeten duren. Maar Huis-voorzitter Mike Johnson hield de stemming urenlang open om te overleggen met Republikeinen die dreigen de wet te blokkeren.

Trumps 'Big Beautiful Bill' splijt Republikeinen: torenhoge schuldenberg VS groeit ng verder

President Donald Trump wil met de uitgavenwet, die hij de One Big Beautiful Bill noemt, meer geld vrijmaken om zijn verkiezingsbeloftes te kunnen waarmaken.

Maar tegenstanders wijzen erop dat hij daarmee de staatsschuld historisch hoog laat oplopen en de sociale vangnetten van de VS verder afbreekt.

Daarom zijn niet alleen Democraten, maar ook een aantal Republikeinen tegen de wet. Zij moeten worden overtuigd om toch voor te stemmen.


[ Bericht 38% gewijzigd door michaelmoore op 03-07-2025 19:05:24 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_218119675
twitter
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_218128923
pi_218128928
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 juli 2025 14:48 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[ x ]
Zouden de bezoekers dan ook voorverwarmde burgers krijgen?
pi_218128938
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 juli 2025 14:22 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Zouden de bezoekers dan ook voorverwarmde burgers krijgen?
De prijs van een kaartje zal wel beginnen bij enkele duizenden dollars, dus ik hoop dat ze wat beters voorgeschoteld krijgen, maar met Trumps eetgewoonte weet je het maar nooit
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_218129063
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 juli 2025 14:24 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
De prijs van een kaartje zal wel beginnen bij enkele duizenden dollars, dus ik hoop dat ze wat beters voorgeschoteld krijgen, maar met Trumps eetgewoonte weet je het maar nooit
https://meidasnews.com/ne(...)house-july-4th-party
Ik hoop het eigenlijk niet.
pi_218374389
quote:
Centrale bank VS buigt niet voor Trump en houdt rentetarief onveranderd

De Federal Reserve laat het rentetarief in de VS ongewijzigd. Daarmee zwicht de Amerikaanse centrale bank niet voor de druk van president Donald Trump. Die heeft Fed-voorzitter Jerome Powell meermaals beledigd omdat hij weigert de rente te verlagen.
Als gevolg blijft het Amerikaanse rentetarief op 4,25 tot 4,5 procent. "De werkloosheid is laag en de arbeidsmarktomstandigheden zijn goed. De inflatie is enigszins hoog", lichtte de Fed toe. Het rentetarief dat de Fed vaststelt, geldt voor banken die elkaar geld lenen. Dat heeft indirect invloed op spaarrentes, hypotheken en leningen voor bedrijven.
quote:
Inflation remains somewhat elevated," the central bank said in a policy statement after the Federal Open Market Committee voted 9-2 to keep its benchmark overnight interest rate steady in the 4.25%-4.50% range for the fifth consecutive meeting.


[ Bericht 7% gewijzigd door Digi2 op 30-07-2025 22:41:47 ]
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_218392176
quote:
'Trump bemoeit zich door heffingen met Braziliaanse politiek en justitie'
In Brazili zijn de zorgen groot na invoering van importheffingen van 50 procent door de Amerikaanse president Trump. Hoewel er een lijst is van bijna zevenhonderd producten die op de valreep werden vrijgesteld, waaronder sinaasappelsap, olie en vliegtuigen, zijn de gevolgen van de heffingen voor de Braziliaanse economie groot.

Zo zal de export van rundvlees, meubels, vruchten zoals mango's en vooral koffie veel duurder worden. Brazili is de grootste koffieproducent ter wereld en goed voor 30 procent van de koffie in Amerika.

Koffieboeren hadden het afgelopen jaar grote moeilijkheden door de grote droogte en klimaatverandering. Door de heffingen worden hun problemen nog groter, verwacht politicoloog Pablo Ibanez: "Wij zullen dat merken, maar de Amerikanen ook, want de koffie wordt daar duurder. Het is niet de verwachting dat bijvoorbeeld Colombia snel zoveel koffie als Brazili kan produceren, dus uiteindelijk zijn er alleen maar verliezers."

Straffen
De VS exporteert meer naar Brazili dan het importeert. Er is een handelsoverschot van meer dan zeven miljard dollar. De heffingen hebben dan ook vooral een politieke reden: Trump wil Brazili straffen. Hij eist dat de rechtszaak tegen de extreemrechtse ex-president Jair Bolsonaro, zijn politieke vriend en bondgenoot, wordt stopgezet.

Bolsonaro staat onder meer terecht voor het beramen van een staatsgreep na de verkiezingen van 2022, die hij nipt verloor van de huidige president Lula da Silva. Ook wordt Bolsonaro gezien als de aanstichter van de bestorming van het parlement en het hooggerechtshof door zijn aanhangers in januari 2023.

Trump legde ook sancties op aan rechter Alexandre de Moraes van het hooggerechtshof, die de onderzoeken en de zaken tegen Bolsonaro opende. Inmiddels is het visum voor de VS van de rechter ingetrokken en worden mogelijke tegoeden en bezittingen van hem bevroren.

De Moraes wordt er door Trump van beticht "ernstige mensenrechtenschendingen" te plegen door zich te richten op politici van de (rechtse) oppositie, onder wie journalisten, kranten en Amerikaanse en internationale bedrijven, zoals sociale mediaplatforms. Eerder noemde Trump de vervolging van Bolsonaro een 'heksenjacht'.

Braziliaanse experts spreken van een ongekende situatie en een aanval op de democratie. "Dat Trump zich mengt in de Braziliaanse interne politiek, vooral in justitile zaken, is een aanval en een directe bedreiging voor onze soevereiniteit. Hij eist dat Lula gaat ingrijpen in het hooggerechtshof, maar dat zou betekenen dat er hier een dictatuur gevestigd wordt. Want al zou Lula dat willen, hij heeft die bevoegdheid niet", zegt Ibanez, die benadrukt dat Brazili een duidelijke scheiding der machten kent die goed functioneert.

In Brazili worden de Bolsonaros inmiddels steeds sterker bekritiseerd. Ze verliezen steun, in tegenstelling tot president Lula da Silva die juist populairder lijkt te worden. Uit onderzoek blijkt dat een meerderheid van de Brazilianen, 57 procent, fel tegen de importheffingen is, want veel mensen gaat de bemoeienis van Trump veel te ver.
https://nos.nl/artikel/2577243
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_218392213
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 augustus 2025 23:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Trump moet Brazili aanvallen en Lula verwijderen van zijn positie, die is ook net zoals Biden in 2020 via een coup aan de macht gekomen.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_218392235
quote:
15s.gif Op vrijdag 1 augustus 2025 23:10 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Trump moet Brazili aanvallen en Lula verwijderen van zijn positie, die is ook net zoals Biden in 2020 via een coup aan de macht gekomen.
Epic Osama beardman heeft gesproken
  zaterdag 2 augustus 2025 @ 13:37:12 #86
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_218396427
twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_218396468
quote:
15s.gif Op vrijdag 1 augustus 2025 23:10 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Trump moet Brazili aanvallen en Lula verwijderen van zijn positie, die is ook net zoals Biden in 2020 via een coup aan de macht gekomen.
Wat
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_218396542
quote:
2s.gif Op zaterdag 2 augustus 2025 13:42 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Wat
Had jij een normale reactie verwacht :7
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_218396564
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 augustus 2025 23:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Trump brengt de jaren zeventig en tachtig terug naar Zuid Amerika...
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  zaterdag 2 augustus 2025 @ 16:31:13 #90
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_218398078
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2025 13:37 schreef Perrin het volgende:
[ x ]
Zijn obsessie met Biden is …. Bijzonder r
Where law ends, tyrrany begins.
pi_218398155
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2025 16:31 schreef Gunner het volgende:

[..]
Zijn obsessie met Biden is …. Bijzonder r
Niet echt, Trump heeft een hele kudde zwarte schapen achter de hand waarop hij kan teruggrijpen :P
Het blijft wel een beetje ....

Bekijk deze YouTube-video
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_218398619
Coffee Prices Skyrocket After Tariffs
Bekijk deze YouTube-video

Fantastisch, ik neem er nog 1tje c_/
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_218403610
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2025 17:04 schreef Digi2 het volgende:
Coffee Prices Skyrocket After Tariffs
Bekijk deze YouTube-video

Fantastisch, ik neem er nog 1tje c_/
Nu gaat het nog over de dingen die duurder zijn geworden, over een paar maanden gaat het over de dingen die niet duurder zijn geworden. En hoe je betaalbaar eten kunt koken.
pi_218426222
De VS doet mij denken aan mister Creosote.

Bekijk deze YouTube-video
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  dinsdag 5 augustus 2025 @ 18:12:51 #95
182182 spapaars
Ver onder het NAP
pi_218426685
Het grootste continent ter wereld is Europa en Azi.
Zouden we ons moeten kunnen verenigen tegen de gekken van die bekrompen middeleeuwse ideologie, de VS.
pi_218429310
quote:
Gouverneur Texas beveelt aanhouding van Democraten die staat ontvluchtten
De Texaanse gouverneur Greg Abbott, een Republikein, heeft maandag de aanhouding bevolen van Democratische parlementsleden die de staat zijn ontvlucht om een stemming te vermijden over nieuwe kiesdistricten. Abbott zei dat hij het Texas Department of Public Safety (DPS) opdracht gaf om de afwezige parlementsleden te arresteren en terug te brengen naar het parlement in Austin.

Abbott drijft het politieke conflict zo verder op de spits. "Ik gaf Texas DPS bevel om elk nalatig Democratisch parlementslid te arresteren en terug te brengen naar het parlement van Texas. Het bevel blijft van kracht tot alle vermiste Democraten terecht zijn", schreef hij op sociale media.

Het conflict tussen Republikeinen en Democraten in Texas, dat repercussies kan hebben in de rest van het land, escaleerde maandag. Een parlementaire zitting in Austin ging van start zonder Democratische parlementsleden. Zij waren een dag eerder vertrokken uit de staat om zo te proberen om een stemming tegen te houden over nieuwe kiesdistricten voor de parlementsverkiezingen van 2026.

De Republikeinen hopen extra zetels te bemachtigen in Texas om hun nipte meerderheid uit te breiden bij de midterm-verkiezingen in november 2026. Democraten vluchtten naar door de Democratische bestuurde staten Illinois en New York, zodat het quorum voor een stemming niet bereikt werd. Ze slaagden in hun opzet, zoals de Republikeinse parlementsvoorzitter Dustin Burrows moest erkennen bij de start van de zitting.
https://www.msn.com/nl-be(...)luchtten/ar-AA1JWcNN
Gaat lekker daar in Amerika 8)7
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  woensdag 6 augustus 2025 @ 07:18:04 #97
289086 Shotty
graag verwijderen
pi_218429662
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 augustus 2025 23:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Ik kan iedereen aanraden Tropa de Elite 1 & 2 te bekijken. Vooral deel 2 verteld goed hoe de Braziliaanse rechtsstaat werkt.

Bizar om te bedenken dat dat tegenwoordig beter werkt dat de amerikaanse rechtsstaat, waar coup plegers gewoon vrijgelaten worden door de politiek leider.
graag verwijderen
pi_218430260
quote:
0s.gif Op woensdag 6 augustus 2025 01:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Gaat lekker daar in Amerika 8)7
Het opsluiten van politieke tegenstanders is al jaren wel een beetje de natte droom van veel MAGA-types, Trump is er de 1e keer zelfs zo ongeveer op gekozen.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  donderdag 7 augustus 2025 @ 11:58:01 #99
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_218441633
  donderdag 7 augustus 2025 @ 12:15:47 #100
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_218441760
quote:
9s.gif Op donderdag 7 augustus 2025 11:58 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Zouden er echt Amerikanen zijn die dit geloven?
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')