Wilders ging nat met de huurbevriezing, stikstof, en allerlei andere dingen. Daar wilden ze geen verantwoordelijkheid voor nemen.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:08 schreef Caland het volgende:
[..]
Er is een hoofdlijnenakkoord en Wilders had de sleutel tot veranderingen op de kwestie asiel en immigratie zelf in handen. Compleet debiel om dan een paar maanden later weer met wat punten te komen waarbij elke coalitiepartij maar blind moet tekenen.
De enige reden dat dit kabinet is gevallen is omdat Wilders voor de zoveelste keer wegloopt van verantwoordelijkheden. Bewust.
Precies, en Wilders is niet achterlijk. Die weet ook wel dat niemand zo'n debiel 10-puntenplan gaat tekenen.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:11 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Wilders ging nat met de huurbevriezing, stikstof, en allerlei andere dingen. Daar wilden ze geen verantwoordelijkheid voor nemen.
Conclusie is: er lag geen plan, maar een vodje met 10 uitgangspunten waarvan de overige coalitiepartijen zeiden, prima... maar werk het uit met je eigen minister zodat we concreet aan de slag kunnen.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:09 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Conclusie; ze waren het niet eens over het plan....
Ik heb heel veel van die debatten gezien. Ik gaf je net al aan dat Bontebal en Bikker veel meer boven water kregen. Eerdmans stelt een makkelijk te beantwoorden vraag waarmee zelfs Yesilgoz en Van Vroonhoven totaal niet in de problemen komen. Als Bikker zegt hey deze plannen gaan in tegen de rechtsstaat hoe kan je dan achter die punten staan komt van Vroonhoven wel in de problemen, met een betere vraag krijg je dus wel iets boven water.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:07 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Jij hebt nog nooit een dergelijk debat gezien? Daarin wordt echt zelden concreet antwoord gegeven. Het zijn continue monologen tussen twee personen die langs elkaar heen praten en vragen onbeantwoord laten.
Dat waren vermoedelijk de beste kabinetten ooit.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:12 schreef Monolith het volgende:
Blijft toch altijd wel hilarisch al dat wijzen naar dat diabolische links dat alles veroorzaakt in dit land. Sinds mijn geboorte ruim 43 jaar geleden heeft de VVD in welgeteld 2 kabinetten niet meegedaan.
PvdA/CDA/CU was niet echt een succes, makker.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:13 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dat waren vermoedelijk de beste kabinetten ooit.
Lubbers 3 en Balkenende deeltje zoveel? Mwoah.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:13 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dat waren vermoedelijk de beste kabinetten ooit.
Hij heeft 12 stappen ondernomen?quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:15 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Het is wel echt hilarisch dat Baudet de stem van rede is op rechts vandaag blijkbaar![]()
Lubbers III stikte volgens mij van de maatschappelijke protesten.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:15 schreef Monolith het volgende:
[..]
Lubbers 3 en Balkenende deeltje zoveel? Mwoah.
Als hij niet weer terugvalt in zijn "Uit van Minerva"-psychoses.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:16 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Uiteraard VVD en PVV zijn kwetsbaar, hopelijk snoept hij ze veel stemmen af.
Het ergste is dat hun achterban er iedere keer weer intrapt.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:12 schreef Monolith het volgende:
Blijft toch altijd wel hilarisch al dat wijzen naar dat diabolische links dat alles veroorzaakt in dit land. Sinds mijn geboorte ruim 43 jaar geleden heeft de VVD in welgeteld 2 kabinetten niet meegedaan.
Politiek werkt zo natuurlijk niet he. Het is niet zo dat Wilders een 10-punten-plan indient, de coalitie tekent voor akkoord en dat het dan gelijk uitgevoerd wordt. Die handtekening is een eufemisme voor "we gaan dit plan in de kamer brengen". Voor je als coalitie is in de kamer brengt moet je daar als coalitie het wel over eens zijn want anders hoef je die moeite niet eens te doen.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Onzinnig om partijen zo'n vodje te laten tekenen. Hij kon die veranderingen samen met zijn geliefde minister Faber prima zelf inbrengen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |