In theorie zou je natuurlijk je kinderen kunnen doden en ze dan met auto en al het water induwen, maar ook dat is hier geen logisch scenario. Alles met die afscheidsbrief enzo wijst erop dat ie zelf ook dood wilde.quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:41 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Niet lullig bedoeld, maar dat kon toch eigenlijk ook niet anders? Tenzij hij zichzelf onder water kon bevrijden, maar dat zou m.i. niet echt stroken met de verhalen die we over hem wisten.
pffquote:Op woensdag 21 mei 2025 10:36 schreef Ama het volgende:
Ik lees nu dat vader ook in de auto zat.
[..]
https://www.rtl.nl/nieuws(...)0-en-emma-8-gevonden
Impotent? Hij wilde dus nog meer kinderen op zijn bijna 70ste?quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:45 schreef MissButterflyy het volgende:
Klootzak. Ja, zijn leven was inderdaad grotendeels voorbij.
67 jaar, geen geld, geen vrouw die hem wilde, alcoholist, impotent; te lezen aan de vele berichten die te lezen waren op zijn Facebook over dit onderwerp, maar wel iemand die twee prachtige kinderen had waar hij wel nog zijn laatste jaren van zijn mislukte leven van kon genieten. Ook al zag hij ze nu alleen maar in de weekenden. Als het zo belangrijk voor hem was, had hij ook kunnen afkicken van de alcohol en zijn best kunnen doen zich te tonen als een goede vader om ze vaker te kunnen zien, onbegrijpelijk dat hij koos voor deze laffe daad.
Hoe kom je bij die conclusie?quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:46 schreef LaDaDiDa het volgende:
[..]
Impotent? Hij wilde dus nog meer kinderen op zijn bijna 70ste?
Een celstraf in de hel.quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:38 schreef augurk2025 het volgende:
De kinderen zijn gevonden. Hoop dat de vader een lange celstraf krijgt.
Die Mirka had meer haar best kunnen doen om die kindjes te beschermen door met ze te vluchten. Zij is de laatste geweest die Jeffrey en Emma aan die bezopen gek mee geeft gegeven en ze heeft daarna ook nog met media contact gehad.quote:Op woensdag 21 mei 2025 08:06 schreef Justinn het volgende:
[..]
Captain hindsight dit
Daar kan je toch niet vanuit gaan? Er is er maar 1 die schuld draagt en dat is Klaas.
Politieagenten hebben dagelijks te maken met labiele mensen die zeggen dat ze zichzelf of anderen wat aan gaan doen. De realiteit is dat niet ieder labiel mens daadwerkelijk overgaat tot dit soort daden en dat politieagenten geen glazen bol hebben. Maar achteraf is makkelijk praten.
Hij is het water ingegaan op een industrieterrein waar het pik donker is en het was weekend dus weinig mensen daar. We weten (nog) niet wanneer hij die auto precies het water in heeft gereden.quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:48 schreef ootjekatootje het volgende:
Maar hoe zit dat nu met die Joël en dat gekke interview over dat ze die vader nog gesproken zouden hebben zondag?
Hoe ziek is dat?![]()
Persoonlijk lijkt me dat een verzonnen verhaal eigenlijk..quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:48 schreef ootjekatootje het volgende:
Maar hoe zit dat nu met die Joël en dat gekke interview over dat ze die vader nog gesproken zouden hebben zondag?
Hoe ziek is dat?![]()
achteraf lullen is altijd makkelijkquote:Op woensdag 21 mei 2025 10:49 schreef Nia het volgende:
[..]
Die Mirka had meer haar best kunnen doen om die kindjes te beschermen door met ze te vluchten. Zij is de laatste geweest die Jeffrey en Emma aan die bezopen gek mee geeft gegeven en ze heeft daarna ook nog met media contact gehad.
Toch ben ik persoonlijk wel een beetje voorzichtig met iemand voor leugenaar uitmaken voordat we het hele verhaal weten.quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:52 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Persoonlijk lijkt me dat een verzonnen verhaal eigenlijk..
Dat telefoongesprek vond toch plaats op zondagmiddag? Niet op zaterdagavond?quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:50 schreef Ama het volgende:
[..]
Hij is het water ingegaan op een industrieterrein waar het pik donker is en het was weekend dus weinig mensen daar. We weten (nog) niet wanneer hij die auto precies het water in heeft gereden.
Misschien moeten we gewoon de politie hun werk laten doen en dan komt er binnenkort vast wel meer naar buiten.quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:53 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dat telefoongesprek vond toch plaats op zondagmiddag? Niet op zaterdagavond?
Het lijkt mij meer een geval dat deze laffe daad zo ver staat van wat een normaal mens kan doen, dat je niemand daartoe in staat acht.quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:51 schreef vencodark het volgende:
Zijn vrienden, met wie hij nogal eens motors of oude auto’s opknapten, vonden het niet aannemelijk dat hij tot zoiets in staat zou zijn.
Zo zie je maar hoe je je in iemand kan vergissen.
Er komt niks meer naar buiten, dit dossier wordt snel gesloten. Mogelijk nog een intern onderzoek, ik hoop dat ze dat toch wel geleerd hebben van eerdere zaken.quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:54 schreef Ama het volgende:
[..]
Misschien moeten we gewoon de politie hun werk laten doen en dan komt er binnenkort vast wel meer naar buiten.
Ik denk niet dat we via de politie meer te horen krijgen. Hun taak is niet om de honger van het publiek te stillen. Hun taak zit er op. Hopelijk doen ze nog onderzoek naar de echte doodsoorzaak, maar in het geval van mijn oom deden ze dat niet eens. Er kan geen vervolging plaatsvinden dus dan is de zaak gesloten.quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:54 schreef Ama het volgende:
[..]
Misschien moeten we gewoon de politie hun werk laten doen en dan komt er binnenkort vast wel meer naar buiten.
Raar is dat achteraf ja, zeker omdat die gast nog benadrukte dat de politie zich niet zo druk hoefde maken en Amber Alert hem alleen maar in een hoek zou drijven.quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:48 schreef ootjekatootje het volgende:
Maar hoe zit dat nu met die Joël en dat gekke interview over dat ze die vader nog gesproken zouden hebben zondag?
Hoe ziek is dat?![]()
Die Mirka voelt zich waarschijnlijk verschrikkelijk. Als ik het goed begrepen heb zaten die kindjes rustig op hun tablet te spelen bij haar voordat die vader kwam.quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:49 schreef Nia het volgende:
[..]
Die Mirka had meer haar best kunnen doen om die kindjes te beschermen door met ze te vluchten. Zij is de laatste geweest die Jeffrey en Emma aan die bezopen gek mee geeft gegeven en ze heeft daarna ook nog met media contact gehad.
Was op een andere plek, dus dat zal wel niet.quote:Op woensdag 21 mei 2025 11:08 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik heb even het nieuws gemist over die bandensporen die ze hadden gevonden afgelopen zondag. Waren dat sporen van de auto van de vader?
Walgelijke reactie. Nergens voor nodig om haar de schuld te geven.quote:Op woensdag 21 mei 2025 10:49 schreef Nia het volgende:
[..]
Die Mirka had meer haar best kunnen doen om die kindjes te beschermen door met ze te vluchten. Zij is de laatste geweest die Jeffrey en Emma aan die bezopen gek mee geeft gegeven en ze heeft daarna ook nog met media contact gehad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |