120 afleveringen niks, 1 dag reis, reünie.quote:Op zondag 25 mei 2025 13:04 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Na één dag op reis de reünie al meteen. Lol.
Ik hoop:quote:Op zondag 25 mei 2025 15:50 schreef Burdie het volgende:
Iemand een voorspelling voor vanavond?
Ik denk:
Martijn & Ciska - smoorverliefd, nog altijd samen
Deedry & Roy - geduld van Roy was op, ze spreken elkaar zelfs niet meer
Julius & Kylie - niks geworden
John & Eileen - net uit elkaar of nog samen, maar moeizaam
Roel & Simone - de verrassing van het seizoen, ze zijn voorzichtig aan verliefd
Jan - komt samen met Annick, die al bij hem ingetrokken is
Dit vat het idd goed samen.quote:Op zondag 25 mei 2025 15:47 schreef Burdie het volgende:
[..]
120 afleveringen niks, 1 dag reis, reünie.
Zo voelt het inderdaad wel. Vorige week eerste aflevering die een beetje te doen was, en nu is het zo klaar. Anyway, mijn voorspelling:quote:Op zondag 25 mei 2025 15:47 schreef Burdie het volgende:
[..]
120 afleveringen niks, 1 dag reis, reünie.
Annick?! Nee Jan is niet geinteresseerd in haarquote:Op zondag 25 mei 2025 15:50 schreef Burdie het volgende:
Jan - komt samen met Annick, die al bij hem ingetrokken is
Ja moet wel echt even wennen aan de veranderingen van dit seizoen. Vooral de negatieve punten vallen op.quote:Op zondag 25 mei 2025 20:34 schreef XSbig het volgende:
Ik post pas voor het eerst dit seizoen, maar ben ik de enige die de ‘indeling’ van de afleveringen echt verschrikkelijk vind?
Ik zie geen positieve veranderingen. (Verder kijk ik nog steeds met plezier.quote:Op zondag 25 mei 2025 20:35 schreef InstortendeSter het volgende:
[..]
Ja moet wel echt even wennen aan de veranderingen van dit seizoen. Vooral de negatieve punten vallen op.
Mijn vriendin en ik vinden de laatste seizoenen echt verschrikkelijk saai.quote:Op zondag 25 mei 2025 20:36 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik zie geen positieve veranderingen. (Verder kijk ik nog steeds met plezier.)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |