Huren destijds. Branthwaite, Fabio SIlva, Thorgen Hazard... Toen huurde PSV er 6, eigenlijk 7 want Simons was ook een soort van huur... Ook wel een brevet van onvermogen natuurlijk om als PSV 7 spelers te huren.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 01:28 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Alsof Earnie ook maar iets anders doet.
Is er buiten Tillman, Perisic en Nagalo iemand gekomen die niet ex-eredivisie of Nederlands is? Persiic heeft zich dan ook nog eens zelf aangeboden.
Bajraktarevic en Perez nog, beiden nauwelijks gespeeld.
Ben ik juist ontzettend blij mee. In plaats van dat we de Bruma's en Baumgartles voor tientallen miljoenen halen wordt er gehuurd en drie jaar op rij CL en 2 kampioenschappen vastgelegd.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 09:14 schreef Halcon het volgende:
[..]
Huren destijds. Branthwaite, Fabio SIlva, Thorgen Hazard... Toen huurde PSV er 6, eigenlijk 7 want Simons was ook een soort van huur... Ook wel een brevet van onvermogen natuurlijk om als PSV 7 spelers te huren.
Ik vind het allebei niks. De Bruma's en Baumgartles niet, maar ook 7 spelers huren niet.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 09:18 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ben ik juist ontzettend blij mee. In plaats van dat we de Bruma's en Baumgartles voor tientallen miljoenen halen wordt er gehuurd en drie jaar op rij CL en 2 kampioenschappen vastgelegd.
Ja, dan noem je even een rijtje opquote:Op zaterdag 24 mei 2025 09:22 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik vind het allebei niks. De Bruma's en Baumgartles niet, maar ook 7 spelers huren niet.
Liever zoals het jaar erop dan Pepi, Lang, Schouten, Tillman (huren met optie), en Dest (huren met optie).
Ja, op de lange termijn heeft PSV dat wel nodig. Spelers die presteren en uiteindelijk geld in het laatje brengen. Dat huren is natuurlijk ook niet gratis. Zeker niet als het spelers zijn met forse salarissen, zoals bv. Silva, Hazard, Ricardo Rodriguez.quote:
Die waren allemaal niet onder Earnie toch? Was die niet begonnen in die zomer waarin we Schouten, Tillman etc haalden?quote:Op zaterdag 24 mei 2025 09:14 schreef Halcon het volgende:
[..]
Huren destijds. Branthwaite, Fabio SIlva, Thorgen Hazard... Toen huurde PSV er 6, eigenlijk 7 want Simons was ook een soort van huur... Ook wel een brevet van onvermogen natuurlijk om als PSV 7 spelers te huren.
Mee eens. Laten we hopen dat ie zich herpakt en het nu ook een keer op tijd in orde is.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:22 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Die waren allemaal niet onder Earnie toch? Was die niet begonnen in die zomer waarin we Schouten, Tillman etc haalden?
Dat was een top zomer, de rest van de transferperiodes die hij heeft gedaan waren slecht.
Ja, en waar haal je die vandaan dan? Tillman huren met optie tot koop is voor een speler van dat kaliber toch vrijwel de enige manier om aan te kunnen trekken?quote:Op zaterdag 24 mei 2025 09:32 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja, op de lange termijn heeft PSV dat wel nodig. Spelers die presteren en uiteindelijk geld in het laatje brengen. Dat huren is natuurlijk ook niet gratis. Zeker niet als het spelers zijn met forse salarissen, zoals bv. Silva, Hazard, Ricardo Rodriguez.
Precies, net als Guardado of Alex destijds. Bepalende spelers die je vrijwel niet uit het niets kunt kopen.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:48 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ja, en waar haal je die vandaan dan? Tillman huren met optie tot koop is voor een speler van dat kaliber toch vrijwel de enige manier om aan te kunnen trekken?
Klopt, maar daar moet je er geen 7 van rond hebben lopen, vind ik.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:48 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ja, en waar haal je die vandaan dan? Tillman huren met optie tot koop is voor een speler van dat kaliber toch vrijwel de enige manier om aan te kunnen trekken?
Van spelers kaliber Tillman? Meteen tekenen bij het kruisje.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 13:48 schreef Halcon het volgende:
[..]
Klopt, maar daar moet je er geen 7 van rond hebben lopen, vind ik.
Die zijn in de praktijk natuurlijk niet allemaal van het kaliber Tillman. Daar zitten ook figuren als Patrick van Aanholt, KJ Hoever en zo bij. Nu bijvoorbeeld weer Malacia die tegen viel.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 13:56 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Van spelers kaliber Tillman? Meteen tekenen bij het kruisje.
En dus is het een grote stap vooruit dat we die spelers dus niet meer voor 15 miljoen + 3 miljoen salaris per jaar vastleggen, maar bij Tillman en Dest wel een optie tot koop kunnen lichten.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 13:58 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die zijn in de praktijk natuurlijk niet allemaal van het kaliber Tillman. Daar zitten ook figuren als Patrick van Aanholt, KJ Hoever en zo bij. Nu bijvoorbeeld weer Malacia die tegen viel.
Dat ligt 'n beetje aan hoe die optie is geregeld. Tillman was natuurlijk ook wel geluk dat Bayern niet ¤ 3m aftikte om hem terug te pakken. Als je een club als City, PSG of zo tegenover je hebt, dan hadden die dat wel gedaan.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 14:04 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En dus is het een grote stap vooruit dat we die spelers dus niet meer voor 15 miljoen + 3 miljoen salaris per jaar vastleggen, maar bij Tillman en Dest wel een optie tot koop kunnen lichten.
Ja, nu ben je gewoon een situatie aan het schetsen die echt totaal nooit voor gaat komen. Spelers als Lozano, van Nistelrooij en Robben kopen en dan nog wat eigen jeugd inpassen als Gakpo en Depay. Dat zijn meteen onze grootste en duurste transfers van de afgelopen 20 jaar ofzoquote:Op zaterdag 24 mei 2025 14:09 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat ligt 'n beetje aan hoe die optie is geregeld. Tillman was natuurlijk ook wel geluk dat Bayern niet ¤ 3m aftikte om hem terug te pakken. Als je een club als City, PSG of zo tegenover je hebt, dan hadden die dat wel gedaan.
Idealiter heb je een mix op het veld staan van een paar huurlingen (die je wel kunt kopen als ze bevallen), wat spelers die gekocht zijn en hopelijk met winst door worden verkocht (in het verleden bv Sangare, Van Nistelrooy, Lozano, Robben) en goede eigen jeugd, zoals voorheen Gakpo, Bergwijn, Depay.
Dat zijn gewoon wat voorbeelden.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 14:11 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ja, nu ben je gewoon een situatie aan het schetsen die echt totaal nooit voor gaat komen. Spelers als Lozano, van Nistelrooij en Robben kopen en dan nog wat eigen jeugd inpassen als Gakpo en Depay. Dat zijn meteen onze grootste en duurste transfers van de afgelopen 20 jaar ofzo
Frustratie van wat? Simons heeft ons destijds eigenhandig richting de tweede plek gewerkt. Zeker met die belangrijke laatste pot tegen AZ waardoor je voorronde CL veiligstelt en uiteindelijk werd dat CL. Scheelt je gewoon 50 miljoen door zo'n huurling.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 14:13 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat zijn gewoon wat voorbeelden.
Huren, zoals met Angelino en Simons, dan heb je een jaar een leuke speler, maar vooral veel frustratie.
Wanneer is er sprake van het merendeel van je elftal uit huurspelers bestaat? Dat gebeurt niet.quote:En er zo een stuk of 7 elk jaar op het veld hebben staan, lijkt me geen houdbare business case.
Frustratie dat PSG 'm voor een habbekrats terug kon halen. Voor een groot deel zat dat 'm ook in de communicatie vanuit PSV toen hij werd gehaald en gaandeweg het seizoen. Uiteindelijk bleek het allemaal wat anders te zitten dan dat John de Jong (meen ik) toen voorspiegelde.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 14:19 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Frustratie van wat? Simons heeft ons destijds eigenhandig richting de tweede plek gewerkt. Zeker met die belangrijke laatste pot tegen AZ waardoor je voorronde CL veiligstelt en uiteindelijk werd dat CL. Scheelt je gewoon 50 miljoen door zo'n huurling.
[..]
Wanneer is er sprake van het merendeel van je elftal uit huurspelers bestaat? Dat gebeurt niet.
Door Jan van Beveren in de jaren 70 ben ik naast MVV wel supporter van beide clubs geworden. Had de grootste moeite in de tijd van Romario voor wie ik moest juichen. Dat werd uiteindelijk 3-3 in Maastricht. Een wedstrijd om nooit meer te vergeten en toch tevreden naar huis.quote:Op donderdag 22 mei 2025 22:31 schreef Zorro het volgende:
[..]
Jan van Beveren kwam ook van Sparta.
Dus dat kan niet meer fout.
We gaan het meemakenquote:Op vrijdag 23 mei 2025 22:23 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Punt is natuurlijk dat je nu een keeper wil die dergelijke ballen niet laat lopen, wat Benitez wel of niet deed is totaal irrelevant in je keuze voor een nieuwe keeper. Geen enkele reden om die in de discussie te betrekken.
Drommel kwam ook omdat hij het in de subtop zo leuk deed en daar stabiel was. Die keepte zelfs nog op een hoger niveau dan Olij en werd gezien als een absolute topper in wording. Bleek er uiteindelijk niks van te bakken als hij wekelijks moest presteren. Zeker niet in wedstrijden waarin hij maar 3 of 4 ballen kreeg.
Dat risico is met Olij ook levensgroot. Ik vind ze ook erg vergelijkbaar, alleen was Drommel wat jonger toen hij naar PSV kwam maar dat pleit eerder voor dan tegen hem.
Ik zie in Olij vooralsnog niet de droomkeeper voor PSV. Ik hoop dat hij mijn ongelijk bewijst.
Denk niet dat Van Beveren de beste doelman ooit was, geweldige lijnkeeper met spectaculaire reddingen, maar van de Sar veel completer dan hij, daarmee wil ik niet zeggen dat vd Sar de beste ooit was, maar van Beveren is dat zeker niet.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 14:33 schreef Cherni het volgende:
[..]
Door Jan van Beveren in de jaren 70 ben ik naast MVV wel supporter van beide clubs geworden. Had de grootste moeite in de tijd van Romario voor wie ik moest juichen. Dat werd uiteindelijk 3-3 in Maastricht. Een wedstrijd om nooit meer te vergeten en toch tevreden naar huis.
Balen dat hij in 74 niet in het doel stond tijdens het wk. Beste doelman ooit voor Nederland.
Maar ik ben wel blij met Olij(als het echt rond is). Ook prima doelman voor PSV.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |