Dit was de voorkeur van de boomers in de Avrotros app:quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:01 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik denk dat ze Portugal enz ook wel waarderen.
Denk dat ze boodschap duidelijker hadden kunnen uitbeelden van het nummer. Denk dat ze dan wel meer stemmen hadden kunnen pakken. Maar leuk dat zoiets ook door is. Je hoeft niet full out of uptempo te zijn.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:06 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ik ben verbaasd dat dit zonder jury door de semi gekomen is. Maakt het ook gelijk lastig om in te schatten waar dit zaterdag eindigt. Het is wel ietwat forgettable en daardoor kansrijk voor de bottom 5. Sowieso komt Portugal natuurlijk vaak niet verder dan de middenmoot.
Ah zat Momo wel goed met Zweden.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:09 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dit was de voorkeur van de boomers in de Avrotros app:
[ x ]
Ik wacht wel even af met complimenten tot de punten bekend zijn. Als dit door diaspora voting met 12 van Zwitserland, 10 van Spanje, 8 van Belgi๋, 6 van Nederland en nog 8 punten van alle andere landen samen of zoiets is doorgegaan, dan zou het toch niet helemaal de eigen verdienste zijn.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:10 schreef Momo het volgende:
[..]
Denk dat ze boodschap duidelijker hadden kunnen uitbeelden van het nummer. Denk dat ze dan wel meer stemmen hadden kunnen pakken. Maar leuk dat zoiets ook door is. Je hoeft niet full out of uptempo te zijn.
Zou kunnen, maar ik denk dat ze ook wel wat 3-4 punten hebben gepakt op eigen verdienste. Indierock fans weten dit wel te waarderen denk ik.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:12 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik wacht wel even af met complimenten tot de punten bekend zijn. Als dit door diaspora voting met 12 van Zwitserland, 10 van Spanje, 8 van Belgi๋, 6 van Nederland en nog 8 punten van alle andere landen samen of zoiets is doorgegaan, dan zou het toch niet helemaal de eigen verdienste zijn.
Het zou best kunnen hoor. Ik vind het moeilijk inschatten. Ook omdat ik dat optreden van Portugal ้้n van de zwakste van de avond vond.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:14 schreef Momo het volgende:
[..]
Zou kunnen, maar ik denk dat ze ook wel wat 3-4 punten hebben gepakt op eigen verdienste. Indierock fans weten dit wel te waarderen denk ik.
Ik denk dat de Nederlandse staging niet eens zozeer het probleem is. Gisteravond klopten de shots, en zag het er redelijk smooth uit. Het is niet een “wow!”-staging die mensen nog gaan opzoeken op YouTube, maar het nummer komt best goed tot z’n recht, en het is een emotioneel optreden.quote:Op woensdag 14 mei 2025 08:53 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik geloof ook niet in Frankrijk. En ook niet in Oostenrijk trouwens. Maar mocht Zweden per ongeluk tegenvallen, dan moet er toch iets anders winnen. Vooraf had ik Zweden als topfavoriet, nu nog steeds, met als mogelijke alternatieven Estland, Nederland en Isra๋l. Estland lijkt me toch wat te onbenullig om echt te winnen, Nederland heeft een onnavolgbare act als altijd en Isra๋l gaan ze ongetwijfeld op alle fronten tegenwerken. Maar als de mensen en de jury Zweden maar 400 punten ofzo geven, zal toch minstens ้้n van de genoemde erboven komen.
Portugal is traditioneel ook niet een land wat echt met een dijk van een inzending komt. Afgezien van Sobral dan. Het enige wat verder destijds echt opviel, omdat het een vocale powerhouse was, was Senhora do Mar. En dat is tig jaar geleden. 2e in de semi en uiteindelijk alsnog ge๋indigd in de middenmoot.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:10 schreef Momo het volgende:
[..]
Denk dat ze boodschap duidelijker hadden kunnen uitbeelden van het nummer. Denk dat ze dan wel meer stemmen hadden kunnen pakken. Maar leuk dat zoiets ook door is. Je hoeft niet full out of uptempo te zijn.
Ik vond het vooral verfrissend omdat het een ander soort nummer was, maar als liedje op zich vond ik het weinig memorabel.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:14 schreef Momo het volgende:
[..]
Zou kunnen, maar ik denk dat ze ook wel wat 3-4 punten hebben gepakt op eigen verdienste. Indierock fans weten dit wel te waarderen denk ik.
Op zich worden de juryleden geacht het totaalpakket te beoordelen, het is immers niet The Voice of Basel. Dus ze zullen kijken naar het liedje, de uitstraling, de staging, enz. Uiteraard moet de zang niet te ver ernaast zitten, want dan worden die andere dingen vanzelf ook minder.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:18 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik denk dat de Nederlandse staging niet eens zozeer het probleem is. Gisteravond klopten de shots, en zag het er redelijk smooth uit. Het is niet een “wow!”-staging die mensen nog gaan opzoeken op YouTube, maar het nummer komt best goed tot z’n recht, en het is een emotioneel optreden.
Het probleem is de zuiverheid van de vocals. Als de jury’s echt kritisch luisteren, of het hoeft niet eens zo kritisch, dan moeten ze concluderen dat hij zelden echt op de toon zit. En in de pre-chorus (“and around and around”) zit hij er gewoon een halve toon naast. Daar kun je als jurylid niet doorheen luisteren… lijkt mij.
Grappig genoeg stond Portugal een tijdje vierde bij de bookies dit seizoen en ze waren de laatste nationale finale van het seizoen op dat moment, vlak voor de deadline. Er waren twee ballads favoriet. Maar de jury's komen uit verschillende regio´s daar en jury's gingen die twee favorieten tactisch op lage plekken zetten voor hun eigen kandidaat. Zo won NAPA onder andere en Portugal zakte als een baksteen in de odds.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:19 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Portugal is traditioneel ook niet een land wat echt met een dijk van een inzending komt. Afgezien van Sobral dan. Het enige wat verder destijds echt opviel, omdat het een vocale powerhouse was, was Senhora do Mar. En dat is tig jaar geleden. 2e in de semi en uiteindelijk alsnog ge๋indigd in de middenmoot.
De boomers die op IJsland en Noorwegen stemmen… interessant.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:09 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dit was de voorkeur van de boomers in de Avrotros app:
[ x ]
H้. Running Scared wist ook te winnen ondanks dat het op z’n zachtst gezegd niet overal even zuiver wasquote:Op woensdag 14 mei 2025 09:21 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Op zich worden de juryleden geacht het totaalpakket te beoordelen, het is immers niet The Voice of Basel. Dus ze zullen kijken naar het liedje, de uitstraling, de staging, enz. Uiteraard moet de zang niet te ver ernaast zitten, want dan worden die andere dingen vanzelf ook minder.
Aantal woorden: SIM kaarten distributie, omgekochte juryledenquote:Op woensdag 14 mei 2025 09:33 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
H้. Running Scared wist ook te winnen ondanks dat het op z’n zachtst gezegd niet overal even zuiver was
Geinig feitje, ik wist dit niet.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:21 schreef Momo het volgende:
[..]
Grappig genoeg stond Portugal een tijdje vierde bij de bookies dit seizoen en ze waren de laatste nationale finale van het seizoen op dat moment, vlak voor de deadline. Er waren twee ballads favoriet. Maar de jury's komen uit verschillende regio´s daar en jury's gingen die twee favorieten tactisch op lage plekken zetten voor hun eigen kandidaat. Zo won NAPA onder andere en Portugal zakte als een baksteen in de odds.
Ja, en we hebben in die jaren wel meer bedenkelijke winnaars en net-niet-winnaars gehad.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:34 schreef Momo het volgende:
[..]
Aantal woorden: SIM kaarten distributie, omgekochte juryleden
Oh nu zie ik ook voor het eerst pas hoe dat hokje van Cornald eruit ziet haha.quote:Op woensdag 14 mei 2025 09:49 schreef Greys het volgende:
Leuke achter de schermen beelden, ik zag in de snelheid volgens mij ook een van de KAJ heren die met Claude danste van blijdschap.
[ x ]
Jakobquote:Op woensdag 14 mei 2025 09:49 schreef Greys het volgende:
Leuke achter de schermen beelden, ik zag in de snelheid volgens mij ook een van de KAJ heren die met Claude danste van blijdschap.
[ x ]
Jaaaaaa Jakobquote:Op woensdag 14 mei 2025 09:49 schreef Greys het volgende:
Leuke achter de schermen beelden, ik zag in de snelheid volgens mij ook een van de KAJ heren die met Claude danste van blijdschap.
[ x ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |