abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Redactie Sport / Supervogel vrijdag 9 mei 2025 @ 17:11:32 #1
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_217586840
09/05 Rit 1 | Durrės - Tirana 160 km
De 108e editie van de Ronde van Italiė zal worden verreden van 9 mei tot en met 1 juni 2025. De ronde zal starten met drie etappes, waaronder een individuele tijdrit, in Albaniė en zal eindigen in Rome. Het is voor het eerst dat de Ronde van Italiė start in Albaniė.



In de eerste rit in Albaniė vandaag rijden de renners 160 km in een u vorm van Durrės (of wel Durazzo in het Italiaans) naar de hoofdstad Tirana. Durrės is de 2e stad van Albaniė met 175.000 inwoners en is een havenstad en een grote badplaats met een lang stadsstrand. Het ligt ongeveer 33 km ten westen van de hoofdstad Tirana. Jaarlijks bezoeken veelal Albanese en Kosovaarse toeristen de stad, maar ook het aantal buitenlandse toeristen groeit. De stad heeft een interessante en lange geschiedenis. Het was in de Romeinse tijd een belangrijke stad aan de Via Egnatia, een Romeinse weg die de Adriatische kust met Byzantium (Istanbul) verbond. In de huidige tijd heeft Durrės de belangrijkste haven van het land. Durrės ligt niet ver van de Italiaanse kust tegenover de havensteden Brindisi en Bari.

De stad heeft een Byzantijnse muur (ook wel kasteel van Durrės genaamd) en staat vooral bekend om het grootste amfitheater van de Balkan, Amfiteatri i Durrėsit (Amfitheater van Durrės). Deze bezienswaardigheid ligt nabij de haven. Er was vroeger plaats voor wel 20.000 bezoekers en dit amfitheater dateert uit de 5e eeuw. Er zijn ook verschillende interessante musea (onder andere het grootste archeologische museum van Albaniė). Uiteraard zijn hier veel andere oude gebouwen te vinden zoals moskeeėn en kerken te vinden, alsook de resten van een forum en thermen uit het Romeinse tijdperk.In de zomer is Durrės een populaire vakantiebestemming vanwege de lange zandstranden en het levendige nachtleven. Al hoewel Durrės mij een mooie stad lijkt voor een tripje gaan we weer terug naar de rit.
.


De rit begint relatief vlak maar de renners komen na 81.5 km de berg Gracen (13,5 km a 5,2%) tegen, een klim van de tweede categorie. De omgeving rond Gracen ziet er mooi uit, in de hooglanden van Albaniė. Dat kun je op deze twee foto's zien. Maar pas op want hier wonen ook bruine beren. Daarna rijden ze verder naar de hoofdstad en komen op een lokaal circuit voor de laatste 44 km.
Op 33.5 km en 11,3 km van de finish komen ze op het lokale circuit nog een klim tegen van de derde categorie, de Surrel (3e categorie, 4,9 km a 5,4%). Die in de eerste kilometer best stijl is. Dichtbij de Surrel ligt ook de Mount Dajt wat ik begrepen had, de wielerberg was van Albaniė met een hoogte van 1600 meter, maar we gaan er niet over heen deze Giro. Geen rit voor de pure sprinters maar best wel een pittige rit met 1800 m hoogtemeters onderweg.

De rit start om 13:10 en de finish wordt verwacht rond 17:00 in Tirana. Tirana (Albanees: Tiranė) is de hoofdstad van Albaniė met meer dan een half miljoen inwoners, een miljoen als het gehele bredere gebied meeneemt. De grootste stad van het land en kan ook worden gezien als het centrum van de culturele en economische activiteiten van het land. Officieel opgericht in 1614 door de Ottomaanse generaal Sulejman Pasha, hoewel het gebied al veel ouder bewoond was. Tirana werd overigens pas in het jaar 1920 de hoofdstad van het land en was daarvoor maar een kleine plaats. Politieke spanningen tussen het noorden en het zuiden van Albaniė zorgden er uiteindelijk voor dat als compromis Tirana de hoofdstad mocht worden.

De hoofdstad ligt in het westen van het land en is omgeven door heuvels met de Dajti bergen in het oosten en een lage vallei op het noordwesten dat uitzicht biedt op de Adriatische zee welke op een afstand (hemelsbreed) van 25 km van de stad ligt. Leuk feitje: Tirana staat in de Europese top 10 van meest zonnige steden met wel ruim 2500 uren zon per jaar. Dus als je nog een vakantie bestemming zoekt en gek bent op de zon als fokker. Naast de zon kun je nog op bezoek bij het Petrelė kasteel is een van de toeristische attracties in de buurt van Tirana dat een groot aantal bezoekers trekt. De geschiedenis van dit kasteel gaat terug tot de Byzantijnse keizer Justinianus I. Zou die Justinianus I nog een beetje kunnen fietsen? Piramide van Tirana is ook een opvallend gebouw in Tirana, al is deze gebouwd in 1988. Het wordt nu gebruikt als museum en klim object. Een stukje communistisch abstractheid.

Ok we dwalen af van het wielrennen. Wie gaat er winnen?
Favorieten? Ik heb begrepen dat Wout van Aert roze MOET pakken. Dus dan moeten we hem maar op een zetten, we willen geen ruzie krijgen met de Belgische pers.
Ik zou zeggen dat dit te zwaar is voor Olav Kooij zeker na blessure dus Wout is ook DE kopman. Sam Bennett zie ik hier ook niet overheen gaan. Maar zouden Mads Pedersen en Kaden Groves dit overleven . Je zou denken dat de echte klimmers nog wel redelijk in het hok blijven en het niet al te zwaar gaat worden. Nerveus zal het wel worden zoals altijd in rit 1. Dorian Godon, Filippo Fiorelli, Corbin Strong, Andrea Vendrame en Paul Magnier zijn ook wel renners met een sprint die redelijk een berg over kunnen komen of misschien ONZE eigen Rick Pluimers. Mathias Vacek is een naam die ik nog wou noemen maar die lijkt niet in vorm. Tom Pidcock is wel de naam waar aan je denkt als alle semi sprinters eraf wapperen. Maar die heeft ook best vaak zijn dag niet.

Kristallen bol moment is dan eindelijk hier. Welke renner zien jullie hier in?

Dat kan er maar eentje zijn want die moet winnen!
1. Wout van Aert
2. Mads Pedersen
3. Kaden Groves
4. Paul Magnier
5. Tom Pidcock

Ik kan deze voorbeschouwing niet plaatsen zonder de inzending van Albaniė dit jaar voor het songfestival te posten. Zjerm of wel vuur, een elektronische plaat met traditionele elementen. Ze zingen de drang naar een wereld zonder oorlog en ongelijkheid maar een wereld vol harmonie. In de tekst zingen ze Aman, Miserere in referentie naar de islam en het christendom. In Albaniė leven nu moslims en christen naast elkaar in harmonie, in specifiek de stad Shkodėr waar ze vandaan komen waar de verdeling 50-50 is. Al gaan we die stad helaas niet zien deze Giro.
Bekijk deze YouTube-video

quote:
De Giro d’Italia is ook dit jaar weer helaas weer live en exclusief te volgen via Eurosport 1 en HBO Max. Geen Renaat en Jose of Tom Dumoulin bij de NOS. De uitzending begint daar ook meteen om 13:00 als de rit start.
Het weer in Albaniė zal een graad of 22 tot 27 worden deze dag. Half bewolkt en weinig wind. Al is er na een uur of 15 is er kans op regen. De regen op de voorspelling:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_217586842
Classic Wout
  Moderator vrijdag 9 mei 2025 @ 17:12:06 #3
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_217586845
Die sprint van Mes duurde echt een jaar.
Het blijft toch een merkwaardige sport hč, dat wielrennen.
pi_217586846
SEKS MET DIE KALE.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  vrijdag 9 mei 2025 @ 17:12:07 #5
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217586847
Dat is toch niet dicht, wat Wout kwam, wat een gelul _O-. Totaal kansloos.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  Redactie Sport / Supervogel vrijdag 9 mei 2025 @ 17:12:07 #6
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_217586848
Nu weer een uur wachten op een top 15
  vrijdag 9 mei 2025 @ 17:12:15 #7
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_217586852
Close, but no cigar voor Wout.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_217586853
Wout heeft ons dus weer allemaal beflikkert met zijn ziekte.
Je verwacht het niet.
pi_217586855
Poels heeft alvast wat minuutjes achterstand gepakt
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Moderator vrijdag 9 mei 2025 @ 17:12:37 #10
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_217586858
Hebben ze bruggen in Albaniė? Die mogen ze gaan bewaken.
Het blijft toch een merkwaardige sport hč, dat wielrennen.
  vrijdag 9 mei 2025 @ 17:12:38 #11
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217586859
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:12 schreef superniger het volgende:
SEKS MET DIE KALE.
Gianetti?
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  vrijdag 9 mei 2025 @ 17:12:51 #12
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217586861
Back off!
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_217586863
Beter voor ritzeges gaan Thymen.
pi_217586865
Poole _O_
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_217586868
Sander lekker meteen afkappen, zo hoort het
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Redactie Sport / Supervogel vrijdag 9 mei 2025 @ 17:13:29 #16
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_217586872
Onverwachte top 10 verder.
  Redactie Sport vrijdag 9 mei 2025 @ 17:13:30 #17
451829 crew  H.Vviv
pi_217586873
Zo jammer dat ze direct naar de studio gaan.
pi_217586875
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:13 schreef Dale__Cooper het volgende:
Beter voor ritzeges gaan Thymen.
Arensman gaat voor week 5.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  vrijdag 9 mei 2025 @ 17:13:35 #19
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_217586877
Duosprint Astana. Met verkeerde voor mij. En ook verkeerde Movistar ach
  Moderator vrijdag 9 mei 2025 @ 17:13:38 #20
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_217586878
quote:
10s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:12 schreef Pistolero het volgende:
Wout heeft ons dus weer allemaal beflikkert met zijn ziekte.
Je verwacht het niet.
Ik hoorde van Thijs dat Wout altijd eerlijk is en zich nooit verstopt. Toen moest ik toch wel heel erg hard lachen.
Het blijft toch een merkwaardige sport hč, dat wielrennen.
pi_217586884
Wat was er nu weer met Arensman? Viesslecht of iets tegengekomen onderweg?
  Moderator vrijdag 9 mei 2025 @ 17:14:13 #22
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_217586886
Aular met het eerste teken van leven dit jaar (oké Oman).
  Moderator vrijdag 9 mei 2025 @ 17:14:31 #23
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_217586887
Een geweldig spektakel
Het blijft toch een merkwaardige sport hč, dat wielrennen.
pi_217586889
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:14 schreef Faraday01 het volgende:
Wat was er nu weer met Arensman? Viesslecht of iets tegengekomen onderweg?
Hij kan er niets van, wat dacht je dan?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_217586890
Jippppp
Het beste adres voor al uw primeurs!
  vrijdag 9 mei 2025 @ 17:15:04 #26
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217586891
JIP
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_217586892
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:13 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]
Ik hoorde van Thijs dat Wout altijd eerlijk is en zich nooit verstopt. Toen moest ik toch wel heel erg hard lachen.
Thijs heeft blijkbaar nog nooit het wk veldrijden gevolgd _O-
  Moderator vrijdag 9 mei 2025 @ 17:15:14 #28
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_217586894
quote:
10s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:12 schreef Pistolero het volgende:
Wout heeft ons dus weer allemaal beflikkert met zijn ziekte.
Je verwacht het niet.
Heel erg vervelend inderdaad.
  vrijdag 9 mei 2025 @ 17:15:20 #29
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_217586897
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:14 schreef Faraday01 het volgende:
Wat was er nu weer met Arensman? Viesslecht of iets tegengekomen onderweg?
Bekijk deze YouTube-video
  vrijdag 9 mei 2025 @ 17:15:22 #30
333483 Aguero
oooooooo
pi_217586898
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:13 schreef Scorpion_17 het volgende:
Sander lekker meteen afkappen, zo hoort het
Tom en Jip is wel een goede opstelling verder
Citius, Altius, Fortius.
pi_217586899
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:14 schreef Faraday01 het volgende:
Wat was er nu weer met Arensman? Viesslecht of iets tegengekomen onderweg?
Dit is gewoon typisch Arensman. Verloor vorig jaar op bijna identieke wijze tijd in de eerste etappe.
  vrijdag 9 mei 2025 @ 17:15:29 #32
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217586901
Wat klinkt dat Eurosport-hok hol
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  vrijdag 9 mei 2025 @ 17:15:30 #33
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_217586902
Jip op tv w/
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_217586904
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:15 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Thijs heeft blijkbaar nog nooit het wk veldrijden gevolgd _O-
Thijs zit tegenwoordig baasje te spelen bij BEAT, zelfs tijdens zn podcasts.
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_217586905
Wout wel voor roze morgen met Tarling op achterstand (al kan Mads die afstand ook prima aan)
pi_217586906
De kloon van De Kleik is na 1 jaar weer ingeruild voor de originele De Kleik zie ik.
The owls are not what they seem
pi_217586908
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:14 schreef Faraday01 het volgende:
Wat was er nu weer met Arensman? Viesslecht of iets tegengekomen onderweg?
Thymen slaat de eerste week liever over.
pi_217586911
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:15 schreef Aguero het volgende:

[..]
Tom en Jip is wel een goede opstelling verder
Die zoeken vanavond een hotelletje op
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_217586912
Lekkere galm in die 'studio'
pi_217586914
Tevens einde tijdperk tijdperk Bobbie’s polo’s topic van @wimderon
The owls are not what they seem
pi_217586915
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:15 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Thijs heeft blijkbaar nog nooit het wk veldrijden gevolgd _O-
Niet alleen daar, ook al paar keer voor de Tour

In interviews na de koers is hij vaak wel eerlijk, voor de koers is dat niet echt het geval)
pi_217586924
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:15 schreef Kloit het volgende:

[..]
Dit is gewoon typisch Arensman. Verloor vorig jaar op bijna identieke wijze tijd in de eerste etappe.
Daarvan was duidelijk waar het door kwam en dit jaar zou alles anders worden..
pi_217586925
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:16 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Die zoeken vanavond een hotelletje op
Jip lijkt me echt een type die graag even op het balkon wat hand en span diensten levert :9 .
  vrijdag 9 mei 2025 @ 17:18:21 #44
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217586928
Hoe lang kan Visma het nog verkopen dat ze dagenlang werken voor de altijd ereplaatsen bijeen rijdende WOUT
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_217586930
Steef is al het advertentiegeld weer lekker aan het doorsluizen naar exotische rekeningen in plaats van te investeren in fatsoenlijke servers.
  Moderator vrijdag 9 mei 2025 @ 17:19:07 #46
213134 crew  Momo
WLR en ESF hooligan
pi_217586935
pi_217586936
quote:
9s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:18 schreef Pistolero het volgende:
Steef is al het advertentiegeld weer lekker aan het doorsluizen naar exotische rekeningen in plaats van te investeren in fatsoenlijke servers.
Inderdaad, vergeleken met dat valt het bij Fok! nog wel mee.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_217586939
Wout had het echt niet verwacht dat hij mee kon doen.

Maar Visma reed wel de hele dag kop op. Okay.
  vrijdag 9 mei 2025 @ 17:19:48 #49
393893 Hyaenidae
Haaien-idee
pi_217586941
Hij hat Wout eigenlijk moeten madsen.
pindazakje
  Redactie Sport / Supervogel vrijdag 9 mei 2025 @ 17:20:42 #50
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_217586946
quote:
9s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:18 schreef Pistolero het volgende:
Steef is al het advertentiegeld weer lekker aan het doorsluizen naar exotische rekeningen in plaats van te investeren in fatsoenlijke servers.
Met z'n klotecamper.
pi_217586951
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:19 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Topsprinter Carapaz
pi_217586957
Dani Martinez mist ook voorlopig
pi_217586959
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:16 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Niet alleen daar, ook al paar keer voor de Tour

In interviews na de koers is hij vaak wel eerlijk, voor de koers is dat niet echt het geval)
Was wel genieten met die dopingformulieren die Pauwels en Van der Poel gewoon online knalden met : No TUE en Wout die zich in allerlei bochten wrong om het formulier maar niet te delen :9
pi_217586965
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:21 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Was wel genieten met die dopingformulieren die Pauwels en Van der Poel gewoon online knalden met : No TUE en Wout die zich in allerlei bochten wrong om het formulier maar niet te delen :9
PauwelsGod _O_
pi_217586966
Alle ballen op een 9e plek voor Jan Hirt in het GC.


En Magnier natuurlijk.
pi_217586978
Zelden zo'n nepkuchje gehoord
  Moderator vrijdag 9 mei 2025 @ 17:24:57 #57
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_217586981
Welke vrouw doet de interviews voor Eurosport?
pi_217586983
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:24 schreef Slobeend het volgende:
Welke vrouw doet de interviews voor Eurosport?
Slappendel
pi_217586984
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:24 schreef Slobeend het volgende:
Welke vrouw doet de interviews voor Eurosport?
Slappendel
  Moderator vrijdag 9 mei 2025 @ 17:25:22 #60
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_217586987
De geluidsman van Eurosport heeft vanavond geen baan meer.
  Moderator vrijdag 9 mei 2025 @ 17:25:53 #62
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_217586989
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:25 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Slappendel
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:25 schreef Kloit het volgende:

[..]
Slappendel
Dat vermoeden had ik al, niet echt geweldig.
pi_217587000
Bommen op de Giro met hun wanstaltig trage uitslagenpagina anno 2025.
pi_217587002
Zowel pcs als firstcycling kunnen het niet meer aan _O-
  Moderator vrijdag 9 mei 2025 @ 17:28:04 #65
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_217587010
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:27 schreef Faraday01 het volgende:
Zowel pcs als firstcycling kunnen het niet meer aan _O-
Bij Eurosport brokkelt de techniek ook helemaal uit elkaar.
pi_217587016
Mes met z'n dikke pens op het podium.
pi_217587017
Top 15 moeilijk te vinden
pi_217587023
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:30 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Top 15 moeilijk te vinden
Dat duurt nog wel een uurtje.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_217587061
Mooie gesprekken gehad. Filosoof Arensman.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_217587063
Fanboy Thymen
pi_217587109
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:31 schreef Felagund het volgende:

[..]
Dat duurt nog wel een uurtje.
Is de term "bananenland" al gevallen?
pi_217587118
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:47 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]
Is de term "bananenland" al gevallen?
Afgelopen jaren sowieso altijd drama in de Giro
pi_217587139
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:30 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Top 15 moeilijk te vinden
PCS heeft nu de hele uitslag. Geen idee waar Steef die van vandaan haalt.
pi_217587197
Thymen en LANDA in the mud, pooltje het raam uit.
pi_217587216
Martinez in het groepje van Gee dus op bijna een minuut
pi_217587368
quote:
47 Gee Derek Israel-Premier Tech + 57
48 Fortunato Lorenzo XDS Astana Team + 57
49 Meintjes Louis Intermarché-Wanty + 57
52 Hirt Jan Israel-Premier Tech + 57
56 Martinez Daniel Red Bull-BORA-hansgrohe + 57
58 Arensman Thymen INEOS Grenadiers + 01:35
91 Vine Jay UAE Team Emirates-XRG + 03:59
102 Bilbao Pello Bahrain Victorious + 05:35
pi_217587382
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 17:12 schreef Szura het volgende:

[..]
Gianetti?
pi_217587541
Wout had er geen vertrouwen in, maar Visma rijdt wel de halve dag op kop... Logisch, ja.
  vrijdag 9 mei 2025 @ 19:24:25 #80
194695 franklop
Fran knock
pi_217587909
De DNF van Landa had ik gemist. Valpartij dus
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_217588146
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 19:24 schreef franklop het volgende:
De DNF van Landa had ik gemist. Valpartij dus
Net als Bouchard DNF ja. En uiteraard met Vine bij de valpartij
pi_217588165
twitter
pi_217588185
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 mei 2025 19:54 schreef Marcoss het volgende:
[ x ]
Stukje Italiaans folkore, mooi.
  vrijdag 9 mei 2025 @ 21:20:04 #84
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_217589099
Wout sterker dan verwacht. Die gaat morgen dus voor de dubbelslag.
pi_217589149
Landa een gebroken ruggenwervel ;(
pi_217590445
Het is dat we VDP hebben want het Nederlandse wielrennen is verder dood en begraven.

:N
"You can call me Susan if it makes you happy"
  Moderator donderdag 15 mei 2025 @ 19:52:20 #87
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_217644078
twitter


Landa vloog ook niet een beetje uit de bocht zeg, jeminee.

Maar, uh, ja, hier had de organisatie wel iets meer mee kunnen doen. Nog een wonder dat hij niet meer heeft gebroken.
Het blijft toch een merkwaardige sport hč, dat wielrennen.
pi_217647163
Ze hadden wel een hooibaal tegen die lantaarnpaal kunnen zetten. Misschien dat hele taludje of wat het ook is, daarmee afzetten op die plek.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')