Wist je dat hij Nederlands spreekt?quote:
Niet!quote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:29 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Wist je dat hij Nederlands spreekt?
Hij heeft een hele poos hier in de buurt gewoondquote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:29 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Wist je dat hij Nederlands spreekt?
Sterker nog. De enige twee vaders onder de huidige F1-coureus spreken Nederlandsquote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:29 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Wist je dat hij Nederlands spreekt?
Stalker alertquote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:29 schreef greysbones het volgende:
[..]
Hij heeft een hele poos hier in de buurt gewoond
Dat zei ik ook alquote:
even wat benzine erin, andere bandjes en gaan?quote:
Aah schatquote:
Yupquote:
Dit is wat je zei “ Het probleem dit jaar lijkt vooral dat de pole aan de verkeerde kant is.”quote:
Het gaat niet om een goede start, het gaat erom dat je beter bent dan de concurrentquote:Maar met een goede start ben je aan de binnenkant altijd in het voordeel. Datzou dus voor de polesitter moeten zijn.
Meestal is het geen probleem, omdat er een verschil is tussen vuile en schone kant van de baan. Naar nu een paar keer achter elkaar wel. Juist omdat er imho weinig verschil is tussen de binnenkant en buitenkant wat betreft de schone kant van de baan op deze stratencircuits.
Die gaat het ver schoppen.quote:
Zit een magneet.quote:
Nou nou.quote:
9e associeer ik niet met nipt nee.quote:
Dit jaar is het nu al een paar keer een probleem gebleken, ja. Het is niet sinds dit jaar een probleem.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:32 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Dit is wat je zei “ Het probleem dit jaar lijkt vooral dat de pole aan de verkeerde kant is.”
[..]
Het gaat niet om een goede start, het gaat erom dat je beter bent dan de concurrent
Als je beide een even goede start hebt dan moet de pole er altijd voor uitkomen omdat die verder naar voren staat
Dat is een devolutie.quote:
Is moeilijkquote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:36 schreef butz0rs het volgende:
Waarom laten ze geen real-time tijden van andere rijders zien? Normaal zie je 3 tegelijk
Skattiequote:
quote:
Eind deze sessie toch.quote:
Noem jij Stig nu lelijk?quote:
Omdat en Max en Yuki al even klaar staanquote:
Och, snel een ronde klokken en daarna nog een keertje.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:41 schreef greysbones het volgende:
[..]
Omdat en Max en Yuki al even klaar staan
Kunnen we niet over oordelen. Hij heeft namelijk altijd een helm opquote:
Ow dan zal ik niks verklappenquote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:42 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Kunnen we niet over oordelen. Hij heeft namelijk altijd een helm op
quote:
Als het verschil altijd 8 meter is dan heeft de polsitter voordeel, binnenkant of buitenkant. Op zich wel leuk dat de challenge er is.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:36 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Dit jaar is het nu al een paar keer een probleem gebleken, ja. Het is niet sinds dit jaar een probleem.
En het maakt altijd uit waar de pole is. Op een circuit waar het weinig uitmaakt tussen vuile en schone kant zou de pole imho aan de binnenkant moeten zijn. Alleen waar get verschil groot is aan de buitenkant.
Hij verliest veel in sector 2 en 3quote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:44 schreef ChevyCaprice het volgende:
Verstappen 26.6
Tsja. Die onderstuur lijkt wel weer mee te vallen
Water is nat.quote:
Tot aan Europa.quote:
Hopen dat dat 9 tienden verschil maakt dan.quote:
Gescrubdequote:
FIA being FIAquote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:48 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Konden ze het niet langer rekken? Max haalt dat alsnog in dan.
Marktplaats?quote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:51 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Max op gebruikte softs zo te zien.
Viel me ook op ja. Jammer wel.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:51 schreef greysbones het volgende:
Boardradio van George was wel dramalama
Uiteraard, beetje tweaken mag.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:51 schreef spectrumanalyser het volgende:
Iedere keer dat ze uit de garage komen rijden zijn er minimale aanpassingen gedaan. dat kan zomaar ineens voordeel geven.
Woei!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |