Ik zeg gewoon waarvan ik denk wat het meest logische is dat is voorgevallen, als je niet wilt speculeren of je mening wil ventileren heeft reageren in zo'n topic ook weinig nut.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 12:31 schreef Bargehassus het volgende:
[..]
Wat is dat nou weer voor een bizarre opmerking.![]()
We weten allebei de feiten niet en IK kom met een complottheorie?
Bedankt dat je me vandaag weer flink aan het lachen hebt gemaakt.
En wat denk je dat mijn complottheorie is?quote:Op zaterdag 3 mei 2025 12:57 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik zeg gewoon waarvan ik denk wat het meest logische is dat is voorgevallen, als je niet wilt speculeren of je mening wil ventileren heeft reageren in zo'n topic ook weinig nut.
Man wat blijf jij nou hameren op die Italianen, ik heb nergens gezegd dat het heilige boontjes zijn.. alles is voor jou een reden om alles op anderen te steken: alle volkeren, alle vrouwen, hun moeders,... Maar zeker niet de Nederlandse man!quote:Op zaterdag 3 mei 2025 12:55 schreef Elan het volgende:
Volgens het Italiaanse Bureau voor de Statistiek heeft één op de drie Italiaanse vrouwen tijdens haar leven te maken met fysiek of seksueel geweld, één op de twintig is ooit verkracht.
Keurige mensen die Italianen
Maar ok, jij wint: alle mannen in alle kleuren zijn varkens. Kijk de cijfers maar na..quote:Op zaterdag 3 mei 2025 12:55 schreef Elan het volgende:
Volgens het Italiaanse Bureau voor de Statistiek heeft één op de drie Italiaanse vrouwen tijdens haar leven te maken met fysiek of seksueel geweld, één op de twintig is ooit verkracht.
Keurige mensen die Italianen
Het gebeurt niet vaak, maar in dezen ben ik het met je eens.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 13:34 schreef Aberkullie het volgende:
Nu het geen volbloed arier blijkt te zijn ligt het ineens aan Italianen in plaats van de vrouw.
Het zou lachwekkend zijn als het niet zo dieptriest was geweest.
1 op 8 en 1 op 24 volgens het CBS, Nederland scoort dus aanzienlijk beter.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 13:16 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Man wat blijf jij nou hameren op die Italianen, ik heb nergens gezegd dat het heilige boontjes zijn.. alles is voor jou een reden om alles op anderen te steken: alle volkeren, alle vrouwen, hun moeders,... Maar zeker niet de Nederlandse man!
Haal de cijfers er eens bij van de Nederlandse vrouwen? Die gaan niet veel beter zijn hoor?
(Daar zal het dan wel weer hun schuld zijn of de Nederlander die geen echte Nederlander is, dus waarom probeer ik zelfs)
En nee ik heb niets tegen de Nederlandse man, ik vind m zelfs erg leuk! Ze zijn in mijn ogen zelfs leuker dan de Vlaming. Ik val ook totaal niet op meer exotische types dus daar hoef je ook niets achter te zoeken.
Blijf jij lekker jezelf voor schut zetten. Mooi dat het hier allemaal zwart op wit staat wat voor griezel jij bentquote:Op zaterdag 3 mei 2025 15:22 schreef Elan het volgende:
[..]
1 op 8 en 1 op 24 volgens het CBS, Nederland scoort dus aanzienlijk beter.
En dan is de wetgeving hier ook nog eens strenger.
Maar blijf jij lekker die kut Italianen verdedigen
Oneens. Culturele achtergrond, religie en machocultuur spelen een prominente rol in de totstandkoming van de cijfersquote:Op zaterdag 3 mei 2025 13:18 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Maar ok, jij wint: alle mannen in alle kleuren zijn varkens. Kijk de cijfers maar na..
Zo goed??
Of was dat eigenlijk niet wat je wou zeggen? Waarschijnlijk niet...
Ga toch weg. De cijfers zijn hier ook hoog, vrouwen die door femicide om het leven komen zijn de cijfers hier ook hoog.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 15:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Oneens. Culturele achtergrond, religie en machocultuur spelen een prominente rol in de totstandkoming van de cijfers
Wij hebben dat allemaal niet hier op wat import na.
Als je uit gaat van het principe dat elk slachtoffer er een teveel is wellicht. Maar Nederland doet het objectief wel een stuk beter.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 15:29 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ga toch weg. De cijfers zijn hier ook hoog, vrouwen die door femicide om het leven komen zijn de cijfers hier ook hoog. En daar zitten net zo vaak daders tussen met blond haar en blauwe ogen.
Is dat een recent topic? Link?quote:Op zaterdag 3 mei 2025 00:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Meen dat over dit verschijnsel in R&P ook een topicreeks over liep.
R&P / Nederlandse vrouwen missen vrouwelijkheid #4quote:Op zaterdag 3 mei 2025 15:37 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Is dat een recent topic? Link?
Lijkt me wel lachen om eens door te lezen.
Kom maar met de cijfers dat import het meeste betrokken is bij (seksueel) geweld tegen vrouwen.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 15:32 schreef Elan het volgende:
[..]
Als je uit gaat van het principe dat elk slachtoffer er een teveel is wellicht. Maar Nederland doet het objectief wel een stuk beter.
En dan is de wetgeving, nazorg en opsporing ook nog eens van een betere kwaliteit.
Verder kun je op de site van het CBS gewoon zien dat import veel vaker betrokken is bij geweld tegen vrouwen. Dus ga lekker een ander in de zeik nemen met je linkse leugens.
Je moet de Amerikaanse versie eens kijken, daar worden de mannen pas echt gemangeld over futiliteiten.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 01:06 schreef Elan het volgende:
[..]
Hoe veel van die vrouwen met hun mannen omgaan in dat programma vind ik wel shocking en vals maar tevens tekenend voor hoe veel vrouwen denken en handelen. Die zijn door een slappe zak van een vader die zelf ook in een ondergeschikte rol zat wijsgemaakt dat ze ware prinsesjes zijn en een vent voor hun moet kruipen.
Ze hoeven nergens verantwoordelijkheid over te nemen want alles wat mis gaat is de schuld van zo'n vent.
Paar vrouwen die vanaf het eerste moment geen fysieke aantrekkingskracht voelden (wat geen schande is natuurlijk) maar dat vervolgens hem in de schuld probeerden te schuiven omdat hij zogenaamd niet genoeg zijn best deed binnen de relatie. Hou het lekker bij jezelf als je het niet voelt en ga niet lopen guildtrippen.
Dat zal dan wel flink zwoegen geweest zijn voor de onderzoekers om dat verband te verdoezelen, maar ja, het is wel essentieel voor je academische carriere.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 15:46 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Kom maar met de cijfers dat import het meeste betrokken is bij (seksueel) geweld tegen vrouwen.
Ik lees net nog een hele studie dat er geen verband is met bepaalde afkomsten.
Er scheelt toch het één en ander met jouquote:Op zaterdag 3 mei 2025 15:22 schreef Elan het volgende:
[..]
1 op 8 en 1 op 24 volgens het CBS, Nederland scoort dus aanzienlijk beter.
En dan is de wetgeving hier ook nog eens strenger.
Maar blijf jij lekker die kut Italianen verdedigen
quote:Op zaterdag 3 mei 2025 15:46 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Kom maar met de cijfers dat import het meeste betrokken is bij (seksueel) geweld tegen vrouwen.
Ik lees net nog een hele studie dat er geen verband is met bepaalde afkomsten. Daders zitten in alle lagen van de bevolking, hebben een stoornis, een machtspositie of maken handig gebruik van de gelegenheid, als het kan.
Vooral Surinamers scoren bovengemiddeld. 85% van de daders van verkrachting/aanranding hebben een allochtone achtergrond. Autochtonen scoren dan weer slechter bij kindermisbruik.quote:Hoewel niet opgezet met het expliciete doel om het verband tussen etniciteit en zedencrimi-
naliteit te onderzoeken, zijn in Nederland diverse onderzoeken verschenen naar zedencrimina-
liteit waarin etniciteit, meer of minder, zijdelings aan bod komt. Recent hebben bijvoorbeeld
Van Wijk en anderen een landelijk onderzoek verricht naar zedencriminaliteit op basis van poli-
tiegegevens. Uit dit onderzoek bleek onder meer dat allochtonen vooral betrokken zijn bij aan-
randing en verkrachting. Een studie naar zedendelinquenten in de regio Haaglanden (Van Wijk
& Ferwerda, 2000) gaf aan dat vooral Marokkanen en Surinamers tot de actiefste groep zeden-
delinquenten behoren. Voor beide onderzoeken geldt echter dat etniciteit werd gebaseerd op
nationaliteit en niet, zoals in het CBS/WODC-onderzoek, op basis van het geboorteland van
de ouders.
Ik vraag mij dat wel eens af bij dat laatste. Zou het niet zo kunnen zijn dat kindermisbruik bij andere volkeren veel minder naar buiten komt? Het lijkt mij raar dat dit vooral alleen bij 'ons' voorkomt?quote:Op zaterdag 3 mei 2025 17:55 schreef Elan het volgende:
[..]
[..]
Vooral Surinamers scoren bovengemiddeld. 85% van de daders van verkrachting/aanranding hebben een allochtone achtergrond. Autochtonen scoren dan weer slechter bij kindermisbruik.
Juist.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 19:31 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik vraag mij dat wel eens af bij dat laatste. Zou het niet zo kunnen zijn dat kindermisbruik bij andere volkeren veel minder naar buiten komt? Het lijkt mij raar dat dit vooral alleen bij 'ons' voorkomt?
Dat lijkt me zeker het geval. Veel allochtonen zijn veel meer gesloten, hebben te maken met zaken als familie-eer en bovendien weinig vertrouwen in de Nederlandse overheid en/of hebben een taalbarrière.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 19:31 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik vraag mij dat wel eens af bij dat laatste. Zou het niet zo kunnen zijn dat kindermisbruik bij andere volkeren veel minder naar buiten komt? Het lijkt mij raar dat dit vooral alleen bij 'ons' voorkomt?
Ah ja dan is het minder erg.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 15:22 schreef Elan het volgende:
[..]
1 op 8 en 1 op 24 volgens het CBS, Nederland scoort dus aanzienlijk beter.
En dan is de wetgeving hier ook nog eens strenger.
Maar blijf jij lekker die kut Italianen verdedigen
Die zijn helemaal extreem jaquote:Op zaterdag 3 mei 2025 15:52 schreef Jippie het volgende:
[..]
Je moet de Amerikaanse versie eens kijken, daar worden de mannen pas echt gemangeld over futiliteiten.
Je moet niet vergeten dat het overgrote deel van de deelnemers die zich inschrijven geen probleem hebben om hun privé leven uit te vergroten op tv. Hoe meer ophef, hoe meer aandacht. Goed voor de kijkcijfers en de verdiensten via social media voor de deelnemers na afloop van een seizoen.
Mannen (of vrouwen) die zich in Mafs gekleineerd voelen (of zijn) hebben de keuze om op te stappen. Als ze blijven zitten valt het denk ik allemaal wel mee of kiezen ze voor de extra aandacht.
Ja, dat is tv, amusement, vermaak.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 20:04 schreef Elan het volgende:
[..]
Die zijn helemaal extreem ja
Zal wel daarvandaan zijn komen overwaaien, maar ik zag het bij meerdere Nederlandse vrouwen ook precies op die manier terug.
Het is niet erg als je geen fysieke aantrekkingskracht voelt maar zaag niet iemand om die reden tot op de poten af en doe alsof het door hem komt. Echt walgelijk gedrag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |