Ja hier zeiden ze ook Sony heeft goede, en mijn broers hebben allebei een oudere versie uit deze serie en die hebben ze al tig jaar. En die zijn heel tevredenquote:Op donderdag 1 mei 2025 11:46 schreef bitterbal het volgende:
[..]
oh nicesony heeft volgens mij goede noice cancelling ja
Lijkt op de hor van @Nattekatquote:Op donderdag 1 mei 2025 11:48 schreef gianni61 het volgende:
[..]
mijn schermprotector heeft een eigen leven. die blijft niet op de plek waar ik hem plak
jaquote:Op donderdag 1 mei 2025 11:49 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja hier zeiden ze ook Sony heeft goede, en mijn broers hebben allebei een oudere versie uit deze serie en die hebben ze al tig jaar. En die zijn heel tevreden
Dus dan kan ik zomers lekker buiten zitten zonder last te hebben van de herrie
Vorig jaar met deze opplakken geen last van gehadquote:Op donderdag 1 mei 2025 11:48 schreef gianni61 het volgende:
[..]
mijn schermprotector heeft een eigen leven. die blijft niet op de plek waar ik hem plak
ja, helemaal schoon geboend met de bijgeleverde doekjes en schrapertjes en allesquote:
quote:Op donderdag 1 mei 2025 11:51 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ja, helemaal schoon geboend met de bijgeleverde doekjes en schrapertjes en alles
Sadquote:Op donderdag 1 mei 2025 11:51 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ja, helemaal schoon geboend met de bijgeleverde doekjes en schrapertjes en alles
sluit verder mooi aan, geen belletjes, stofjes niks, maar ik zie dat het randje rond de selfie camera langzaam richting de camera migreert.quote:
is dat ook inclusief buurvrouw die voor je kookt?quote:Op donderdag 1 mei 2025 11:55 schreef essnhills het volgende:
In de straat hierachter staat een huis te koop, identiek aan de mijne. En qua onderhoud vergelijkbaar
Vraagprijs is een ton meer dan wat ik er in 2021 voor heb betaald
Maar je salaris is ook met een ton gestegen.quote:Op donderdag 1 mei 2025 11:55 schreef essnhills het volgende:
In de straat hierachter staat een huis te koop, identiek aan de mijne. En qua onderhoud vergelijkbaar
Vraagprijs is een ton meer dan wat ik er in 2021 voor heb betaald
Dat denk ik nietquote:Op donderdag 1 mei 2025 11:58 schreef gianni61 het volgende:
[..]
is dat ook inclusief buurvrouw die voor je kookt?
Het is bizar dat als ik een paar maanden later was geweest ik het niet had kunnen betalenquote:Op donderdag 1 mei 2025 11:59 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Maar je salaris is ook met een ton gestegen.
Ja die hebben ze hier ook, nog nooit geprobeerdquote:Op donderdag 1 mei 2025 09:57 schreef bitterbal het volgende:
@:ltvdk
ik zag hier in de supermarkt dolce gusto met kitkat smaak
ohhquote:Op donderdag 1 mei 2025 12:04 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja die hebben ze hier ook, nog nooit geprobeerd
Is in Volendam en Urk al eeuwen gebruikelijkquote:Op donderdag 1 mei 2025 09:57 schreef Citizen.Erased het volgende:
Tegenover broer en zus die samenwonen
Ja verwacht dat die niet heel veel anders zal smaken dan die met Nesquikquote:Op donderdag 1 mei 2025 12:06 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ohhmja zal wel een beetje saai zijn van smaak denk ik
quote:Op donderdag 1 mei 2025 12:06 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Is in Volendam en Urk al eeuwen gebruikelijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |